Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) Asbee válasza _NCT (#11550) üzenetére


Asbee
veterán

Én eddig 1 programmal nem találkoztam ami fc-zett vagy ne ment volna. 46 app van a telefonomon az lehet nem olyan sok, de használom rendesen és semmi gond. Szerintem ez így nem igaz, hogy az appok se nagyon támogatják. Inkább van pár amihez még nem jött frissítés, amiről nem az ics tehet.

(#11552) kolosanyi válasza Asbee (#11547) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy ezt több helyről hallottam már, de érdekes, mert nálam semmilyen hiba nincs, leszámítva a böngészőt, de az se mindig jön elő. Nálam teljesen stabil a stock ICS, elég gyors is, nincs vele baj. Ja, az akksi meg kifejezetten jól bírja.

(#11550) MMA87
Nálam most 46 app van fent, mind hibátlan. :) Amúyg meglepődöm saját magamon, MIUI-n fent volt vagy 80. Lehet öregszem és kevesebbet buzerálom a telefont. :D

(#11551) Asbee
Az a bűvös 46. :D

[ Szerkesztve ]

(#11553) lord.lakli válasza szucsi (#11536) üzenetére


lord.lakli
őstag

BLN control nem működik stock romon. Egész normálisan le van írva a marketen is, hogy mi a feltétele: "This app *REQUIRES* a kernel with BLN mod."

(#11543) kerdig: nem elvetemült ötlet. Még szeptemberben próbáltam ki. Mivel ez nem egy beléptető kártya, hanem NFC ezért teljesen más protokolt használ, így mindig egyedi id-t ad. Azaz nem tudta a kolléga hozzárendelni a hozzáférésem, mert az ugró kódos szabványt nem tudta lekezelni.

[ Szerkesztve ]

(#11554) szucsi válasza lord.lakli (#11553) üzenetére


szucsi
őstag

igen, láttam én is... azért csak off topic mérgelődtem, és nem on topic adtam a tudatlant :D

olyan alap dolgok ezek (blink, %-os aksi, aktív statusbar) amiket azt gondolom, semmibe nem telne a google-nak leprogramoznia, viszont nélkülük irritálóan sutának érződik a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#11555) PrinczA válasza kerdig (#11543) üzenetére


PrinczA
őstag

Próbáld így: 9228.

(#11556) Asbee válasza kolosanyi (#11552) üzenetére


Asbee
veterán

:D

(#11557) szucsi


szucsi
őstag

rootolt stock romon próbálom a cifs managert mountolni, de nem működik. van olyan program, amivel stock rommal megosztott meghajtókat be tudok mountolni a telefonra, vagy ismét egy dolog, ami app függetlenül nem megy root stock romon?

(#11558) szucsi válasza szucsi (#11557) üzenetére


szucsi
őstag

es file explorer. hibátlanul teszi a dolgát, a programok se lassulnak be, mint a cifsnél, amikor bemountol 1,5 millió mp3-at. na ma is tanultam valamit.

[ Szerkesztve ]

(#11559) SP!T


SP!T
addikt

Nálam a Glados kernel mindegyik verziója restartolja néha a telót, ha telefonálok. Úgyhogy elbúcsúzok tőle... :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11560) hallerlaller válasza SP!T (#11559) üzenetére


hallerlaller
addikt

trebuchet launcher is összevissza fc-zik pedig dalvik wiper zip és még sd-t is formázok romtelepítés előtt. fb sync-et is tudnak már a mostani romok, persze a kép ugyanúgy pixeles :(((

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11561) eeXaa


eeXaa
addikt

...sziasztok! a mai nap én is a boldog tulajdonosok egyikévé váltam, két év desire rabság után.... remélem sok hasznos dolgot megtudok majd itt, szép napot!
...biztosra vehető az ice cream sandwich érkezése?

[ Szerkesztve ]

(#11562) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Használ valaki gyári méretű, de nagyobb teljesítményű akkumulátort?
Ha igen, milyet?
Fontos a gyári méret, nem szeretnék bumszli hátalapot.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

havri

(#11563) Asbee válasza eeXaa (#11561) üzenetére


Asbee
veterán

Biztosra mert már van, csak jelentkeztek benne kisebb hibák így az ota frissítést jelenleg szüneteltetik, de manuálisan hivatalos ics feltehető.

(#11564) Quqesz


Quqesz
nagyúr

most néztem a gogli fórumát és hivatalosan még mindig csak infót kérnek a felhasználóktól bugokkal kapcsolatba (akksi és böngészö témakörben).remélem ez jót jelent és közelednek a megoldáshoz :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11565) kerdig válasza PrinczA (#9228) üzenetére


kerdig
csendes tag

:C :C

Xiaomi 5s plus

(#11566) hallerlaller válasza hallerlaller (#11532) üzenetére


hallerlaller
addikt

vagyis 3.3.12-es verziójú marketnél még az volt kiírva hogy parancsikonok automatikus hozzáadása, 3.4.4-nél meg már ez a butaság :F

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11567) Toobee


Toobee
veterán

Trolololollo :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#11568) _NCT válasza Toobee (#11567) üzenetére


_NCT
őstag

"A szamszung GT-s3370 szebkopott "

Drááágaszááág :DDD

Még ha 200.000-et adna mellé, úgy is fejvakarós lenne a dolog....

(#11569) szabeska


szabeska
addikt

Üdv! Én ma tettem vissza a 2.3.6--os stock-ot, alapvetően semmilyen hibát nem tapasztaltam ICS alatt, talán egy kicsit akadozósabb a 2.3.6-nál, és az akku is bírta 3-4 napig, visszafogott használattal. Az egyetlen gond a térerő volt, készenlétben maximumot jelzett, de telefonálás közben, ha egyáltalán nem szakadt meg a vonal már a tárcsázás közben, vagy megszakadt a hívás, vagy recsegett-ropogott...és utána szakadt meg :( :( Mellesleg teljesen tiszta, full stock rom-ot telepítettem nem unlockolt, nem rootolt telefonon, mégis rossz volt, egyértelműen google hiba...legalábbis a térerő biztosan. A gond ott lehet, akinek sok más hibája is van, hogy 2.3.6-ra települt a frissítés. Érdemes mindig frissen telepíteni, már ha valaki babrál kicsit a telefonnal...

Még valami, kérhetek egy linket a google fórumról, amit fent említett valaki? :)

[ Szerkesztve ]

F1

(#11570) szabeska


szabeska
addikt

szerk: a gpu gyorsítást hol találom? csak megnézném, hol van, ha elérhető teljesen gyári állapotú telefonon...

F1

(#11571) Dzsuri89 válasza Toobee (#11567) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Erre nem találok szavakat komolyan mondom. :D :D

Legalább az iPhone-t is helyesen írná: ájfón :DDD

Sok esze van szegénynek, pedig csak meg kéne nézni, hogy van ráírva a telefonjára :D Lehet nem is Szamszung telója van. :D

(#11570) szabeska

Menü/Beállítások/Fejlesztői lehetőségek majd kipipálod a GPU-megjelenítés-t.

A Google fóruma szerintem ebben a hozzászólásban "hangzott" el, de lehet nem az amire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#11572) szabeska


szabeska
addikt

Ez lesz az, keresgélek, köszi :)

F1

(#11573) havri1 válasza Toobee (#11567) üzenetére


havri1
félisten

Bazzeg :D :D :DD :DD :DD

havri

(#11574) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Használja valaki ezt a recoveryt? Egész jól néz ki szerintem. :)

(#11575) szabeska


szabeska
addikt

Csak azért mert szép, kevesen tesznek fel egy recoveryt :D :))

F1

(#11576) forintuser válasza kolosanyi (#11574) üzenetére


forintuser
őstag

Én kipróbáltam.De valahogy nem éreztem azt hogy kell nekem.Vissza is raktam a CWM-t.

Holnapkészítést vállalok.

(#11577) Quqesz válasza szabeska (#11569) üzenetére


Quqesz
nagyúr

www.google.com/support/forum/p/Google+Mobile/thread?tid=1c21a7e3690388b0&hl=en

én itt találtam infót :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11578) hallerlaller válasza kolosanyi (#11574) üzenetére


hallerlaller
addikt

persze, twrp2.0, szerintem jó, de ha rom managert használsz ahhoz cwm kell.

nem csak szép, de hasznos is, kiméli a hangerö+bekapcs gombokat.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11579) BoB válasza havri1 (#11562) üzenetére


BoB
veterán

Szia

Gyári méretű de nagyobb kapacitású akkumulátor van sok a neten. Csak a valóságban nem igazán nagyobb a kapacitása.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#11580) szabeska válasza Quqesz (#11577) üzenetére


szabeska
addikt

köszi :)

F1

(#11581) janston


janston
aktív tag

Nem olyan rossz azért az az üzemidő! Ebben az évben még nem töltöttem :D :

Igaz nem is játszottam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#11582) sagit válasza janston (#11581) üzenetére


sagit
addikt

meg nem is nagyon használtad :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11583) janston


janston
aktív tag

Hát azért azt nem mondanám. Több mint fél óra beszélgetés van benne! 1 óra zene hallgatás, szilveszteri fényképezés/kamerázás, wifizés/netezés/market/szinkronizáció. Azért szerintem szép eredmény nah :U

(#11584) DonMedve válasza janston (#11583) üzenetére


DonMedve
addikt

Adj még neki egy kis 3G-t! ;] Olyan hú de sok nem lehetett,a kijelző 8%?? :Y Az ha megy beleharap az akksiba rendesen.Kis használatnál már átveszi a vezetést az Android OS-től. :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11585) szabeska válasza janston (#11583) üzenetére


szabeska
addikt

És mi az, amit kikapcsoltál? Én alapból letiltottam az alkalmazások felét, mint pl. hangtárcsázó, élő háttérképek, google kereső (ami mellesleg eltünteti a felesleges keresősávot a főoldalról),... így, persze kevés telefonálással és egyébbel, lett 4 nap... éjjel, készenléti állapotban, kikapcsolt 3g és kikapcsolt wifi mellett 1%/óra merülést tapasztaltam :)

[ Szerkesztve ]

F1

(#11586) szabeska


szabeska
addikt

Ennek ellenére igazán boldog lennék, ha kijönne mondjuk egy 4.0.4, fixekkel, mindennel :) Úgy ma, vagy holnap :D

F1

(#11587) DonMedve válasza szabeska (#11586) üzenetére


DonMedve
addikt

Még csak hír sincs róla. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11588) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Érdekes, hogy amíg egy béta ICS volt fent a telefonomon addig olyan hosszú akkuidőt produkált a telefon, mint még soha, a hivatalossal meg a mostani custom romokkal meg naponta kell töltenem.

Viszont, most pár napja azt csináltam, hogy Titanium backup programmal jegeltem pár dolgot amit nem használok, és így gyakorlatilag visszakaptam azt az időt amit még GB verzióknál volt, ami nálam 2 nap.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#11589) szabeska


szabeska
addikt

Az a kérdés merült fel bennem már régebben is, vajon csak az ota tartalmazza a hibákat, vagy legalábbis többet mint a stock, és a stock, ha frissen, mindent felülírva van telepítve, elvileg hibamentes? Lényegében mit cseszett el a google, a frissítést, vagy magát a rendszert? :F

Apropó, sikerült a bootloader ReLock, tehát minden gyári újra :)

Valaki tapasztalt amúgy pixelhibát? Nekem a vásárlás napjától számított 5. napon jött elő 2 hibás pixel, de emiatt nem viszem vissza, garival sem, mert nem lett több rajta..Majd esetleg 11 hónap elteltével, hátha kapok egy új kijelzőt :D

[ Szerkesztve ]

F1

(#11590) SP!T válasza szabeska (#11589) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem hibáztál, hogy nem vitted vissza. Pixel hibával tudtommal csak 3 munkanapon belül cserélik. Utána már csak ha elérted az ISO szabvány szerinti mennyiséget. És kettő darab tuti nem az... :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11591) szabeska válasza SP!T (#11590) üzenetére


szabeska
addikt

No ezaz, hogy a hibák csak 5 nap után jöttek elő :(

F1

(#11592) SP!T válasza szabeska (#11591) üzenetére


SP!T
addikt

Jah igen, most olvasom, hogy írtad is. Hát akkor elég szerencsétlenül jött ki sajna. :W

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11593) szabeska válasza SP!T (#11592) üzenetére


szabeska
addikt

A jobb felső, és a bal alsó sarokban vannak, és 30 centiről már nem látszódnak, tehát nem zavaró :) Csak félek, több is előjön :(

F1

(#11594) _NCT válasza szabeska (#11593) üzenetére


_NCT
őstag

Inkább örülj h minél előbb több előjöjjön, vihesd cseréltetni ;]

(#11595) szabeska válasza _NCT (#11594) üzenetére


szabeska
addikt

Hehe, igen :D

F1

(#11596) kolosanyi válasza forintuser (#11576) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi, lehet felrakom majd én is.

( #11578 ) hallerlaller
ROM managert nem szoktam, mindig a recoveryben turkálok inkább. :)

(#11597) hallerlaller


hallerlaller
addikt

ez hihetetlen, kijött ma egy rom amiben egy aosp+ launcher van cm9.kód alapján, teljesen gyári kinézet, csak az appdrawerbe belépve nem görget keresztül a modulokhoz, hanem felül kell átváltani közöttük és így kevésbé laggol, kérdem én: miért nem tudták ezt gyárilag ilyenre csinálni??

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11598) eeXaa


eeXaa
addikt

.. lenne pár kérdésem...
taskiller telepítettem...
- memoria órárol órára fogy, hiába írtom az alkalmazásokat...
a max elérhető így is 200 alatt marad, míg a desire-men legalább 240 minden egyes írtás
után....
- a launcher borzasztóan szaggat, mitnemondjak néha szinte érzéketlen... :Y
- raktam fel launcher pro-t, ezzel ugy néz ki megy normálisan, de jó lenne ha az eredeti
felület is normálisan müködne...
-sehol sem találom, hogy milyen modell birtokosa vagyok, i9020 vagy i9023... csak egy
hosszú kódom van, 3 / jellel közbeiktatva..
szervízben van a desire, igy még össze sem tudom hasonlítani, hogy amoled vagy, slcd.
- a support lap egy hulladék, ...alapból usás jön csak be, de nem tudok regelni, mert zip kód
kéne hozzá...
- és végezetül... gondolom nincs még a sim free verzióhoz 4.0 mert akkor autómatikusan
felajánlaná, ha a beállításokban megnézem az update alatt.... :F
a telefont u.k. ben vettem, de nem vagyok benne 100 % biztos, hogy amoledes...
...aki válaszol előre is köszi...

(#11599) havri1 válasza BoB (#11579) üzenetére


havri1
félisten

Tehát akkor nem éri meg..köszi!

havri

(#11600) sagit válasza eeXaa (#11598) üzenetére


sagit
addikt

Fekete az a fekete? könnyű megkülönböztetni

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.