Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43729) tabletgenius


tabletgenius
tag

Szervusztok, adott az alábbi problémám, vajon tudtok segíteni? Stock 5.1.1es rendszeremen képtelen vagyok normálisan lejátszani mp3, vagy wma stb. hang-állományokat. Úgy értem, ha filekezelőben az állományra állok, felkínálja az összes lejátszásra alkalmas appot és úgy az az egy dal lejátszódik, de ha magát az alkalmazást indítom és ott kerestetem, akkor nem látja, ha meg appon belül kiválasztom az állományt, jön a válasz hogy empty file. Eljátszotta ezt több multimédia lejátszásra alkalmas alkalmazásban. Googleplaymusic, mplayet. Mp3player stb.stb. Volt cache törlés, volt dalvik cache törlés, volt restart, volt minden. A probléma továbbra is fennmaradt. Mi a búst tegyek, hogy végre lejátszási listákat tudjak kreálni, s ne egyenként kattintsak a zene-állományokra az ESfileexplorerben? Amit még nem próbáljam tejes rendszermentés utáni gyári visszaállítást, s úgy nekifutni a témának. Nos? Valaki járt már így? Előre is köszi. Jelzem, hogy jelenleg a googleplaymusic app is letörölve, utána újraindítás megvolt..hiába

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.