Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) focvis válasza Zedz (#43697) üzenetére


focvis
veterán

Nekem a Spigen alá bekerült por jól összek..ta a telefon hatlapját.

Más: a munkanap végén 83%-os akkuval nagyon jól teljesített az M2, remélem megtartja ezt a formáját.

[ Szerkesztve ]

(#43702) SybenX válasza Zedz (#43697) üzenetére


SybenX
őstag

A Spigent vedd,megéri az árát.

(#43703) slice14 válasza focvis (#43701) üzenetére


slice14
veterán

Ez jól néz ki. :)

Van már normális root M2.höz?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43704) gabro0 válasza slice14 (#43703) üzenetére


gabro0
őstag

Minden további nélkül első pöccre ment a root. Electroactive kernellel, meg flasheltem még mellé busyboxot is.

(#43705) Zedz


Zedz
addikt

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát. :R

(#43706) slice14 válasza gabro0 (#43704) üzenetére


slice14
veterán

Most indul az M2.

Lehet hogy nem rootolok. Csináltam adb backupot + lementettem az sms-eket, oszt csókolom. Amihez feltétlen kéne root, az a secure settings, de azt tudom nélkülözni egy ideig.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43707) TOZ válasza focvis (#43701) üzenetére


TOZ
addikt

Nekem mire beerek 75%on van az akku.
M2-vel is az volt, M1-gyel is az van.
M2 nekem nem jott be. Ment vissza M1.

Amúgy már arra is gondoltam, hogy átkúrtak a németek és kamu akkut kaptam. :W

(#43708) slice14 válasza TOZ (#43707) üzenetére


slice14
veterán

Az M2 2.26-os radio-val nem akar csatlakozni a wifi-re. Se 2,4-en, se 5ghz-n. Oróbáltam wpa2/5psk-n és védelem nélkül. Nem szeretné a mac szűrést?

És a válasz: Nem szereti a mac szürést.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43709) bl4ze válasza TOZ (#43707) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is onnan van akkum és most töltöttem 2 nap után 25% felett volt még. (normál használat, folyamatos wifi, 4g, bluetooth)

.:. bl4ze .:.

(#43710) YAS-dude válasza slice14 (#43708) üzenetére


YAS-dude
őstag

Hallottam olyat, hogy megváltozott a telefon mac címe M preview2 install során.

(#43711) TaylorPro válasza slice14 (#43708) üzenetére


TaylorPro
addikt

Pont ezzel szívtam én is, de a mac cím szűrés kikapcsolása eszembe sem jutott. Na adok még egy esélyt az M2-nek. Köszi az infót!

Pixel 8 Hazel

(#43712) focvis válasza TOZ (#43707) üzenetére


focvis
veterán

Írtam délben, hogy szinte csak telefonnak használtam, volt benne 20 perc hívás és 24 perc screen (holnaptól szabin vagyok, egész nap dolgoztam, mint a gép). Most 73%, frissitettem pár appot, telefonáltam még 6 percet.

Én az akkut Kínából (Aliexpress, 8$) rendeltem, 90%, hogy kamu, de elégedett vagyok vele, esténként 50% körül szoktam (Qi) töltőre tenni.

Az N5 hátláppal viszont ráfáztam, azt is Aliról rendeltem 7$-ért, de kamu volt az egész, nem küldte el ennyiért a hazug kínai, azóta 12$-ért árulja. Amikor reklamáltam, egyből mondta, hogy visszatérít, de nem küldött volna másikat a k@cs@g. Pénz visszajött.

[ Szerkesztve ]

(#43713) Martinitius válasza TOZ (#43707) üzenetére


Martinitius
tag

Nekem kifejezetten gyenge akku(SoT) időket produkál az M2, plusz a gép nem látja a belső tárhelyet, szóval meguntam a dolgot, és az éjszaka folyamán felteszek valami mást. Valaki tud ajánlani olyan romot, ami stabil, és hoz legalább 3,5+ óra SoT-ot?
A hétvégén kiruccanok Tokajba, szóval olyan rom kell ami nem hagy cserben, ott azért nem akarok romolgatni :)
[M1; M2; AICP kizárva]

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#43714) TOZ válasza Martinitius (#43713) üzenetére


TOZ
addikt

Hát pedig m1 nem rossz.

(#43715) LógaGéza válasza Martinitius (#43713) üzenetére


LógaGéza
addikt

Rakd fel a stock 5.1.1et :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#43716) dud998 válasza LógaGéza (#43715) üzenetére


dud998
őstag

+1 :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#43717) slice14 válasza YAS-dude (#43710) üzenetére


slice14
veterán

Tegnap már nem írtam, de tényleg igazad van.

Semmi baja a mac filter-el, csak megváltozott a wifi mac címe.

Amiket eddig tapasztaltam: A tasker nagyon laggos, de ha nem császkálok benne, akkor nincs probléma. A szövegfelolvasó beállításra rányomva ugyanúgy fc-zik, mint az adathalászat Mást egyenlőre nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43718) zsarkov válasza Martinitius (#43713) üzenetére


zsarkov
tag

Persze. Stock 4.4.4. Beton stabil és hozza a 4 óra SoT-ot ;) Nálam legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#43719) Dottore válasza LógaGéza (#43715) üzenetére


Dottore
addikt

+1 :K

(#43720) vacs


vacs
Topikgazda

Cataclysm romon járt már úgy valaki, hogy bejövő híváskor a telefon csak rezgett, pedig nem volt levéve a hang?
Tegnap vettem észre, hogy van egy nem fogadott hívásom. Felhívtam magam, de csak rezgett, pedig csörögnie is kellett volna. Újraindítottam és azóta jó! :U

(^)(>.<)(^)

(#43721) asturel válasza vacs (#43720) üzenetére


asturel
őstag

5.x-en volt nálam egyszer, hogy semmi hang nem jött ki a telefonból, híváskor se volt dialing hang aztán a másik felet se hallottam, pár napja M-en is előjött egyszer, restart persze javítja.

(#43722) Scooter74


Scooter74
őstag

Eddig az M2 egész jól muzsikál így 1 nap után!
Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb idő után milyen lesz.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#43723) Martinitius válasza zsarkov (#43718) üzenetére


Martinitius
tag

downgradelni nem akartam a 4.4.x-en lévő camera daemon miatt, a stock 5.1.1 meg nálam minden volt, csak akkubajnok nem, így felment a legfrisebb CM12.1, eddig jónak tűnik :)

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#43724) slice14 válasza slice14 (#43717) üzenetére


slice14
veterán

Javítom az előző állításomat. Semmi baj a mac filterrel, de a teló minden újraindítás után új mac címet kap. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43725) TOZ válasza slice14 (#43724) üzenetére


TOZ
addikt

Az igen.

(#43726) mihione válasza EnterR (#43696) üzenetére


mihione
őstag

+1 en is ilyet hasznalok,vedelemre sztem boven eleg ha torik valami akkor az ugyis a kijelzo lesz...multkor teszteltem egy defyvel az n4re valo tempered glasst pofara ejtes kavicsos talajra es betonra egyarant fejmagasagig mentem fel es eleg meggyozoen teljesitett.az uvegfolia szep pokhalos lett de miutan levettem a kijelzo total sertetlen volt.nekem van fent egy 0.22es kerekitett elu ugyhogy remelem ez is megfogja vedeni ha esetleg pofara ejtenem.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#43727) Frenky89 válasza Dottore (#43635) üzenetére


Frenky89
őstag

Végül HA-n vettem új, eredetit és egy közepes eBay-es árból kijött pk-val együtt.

(#43728) egy23 válasza slice14 (#43724) üzenetére


egy23
csendes tag

Bocsánat hogy így közbe böfögök. Nem tudom milyen romon vagy (okozhatja rom is a hibát), de ha wifi mac címed minden újra indítás után más és más akkor a persist partíció szállt el. Ha nézed bluetooth mac címet akkor az is változik minden újra indítás után.

Annyit tegyél meg hogy menj vissza stock romra, ha tapasztalod továbbra is a hibát akkor rootold a mobilod.
Töltsed le az es file explorert.
Es file explorerben engedélyezd a root explorert és kapcsold be a rejtett fájlokat majd menj a /persist mappába. Ha ez tök üres akkor: http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/general/guide-to-fix-persist-partition-t2821576 (bocsi csak angolul van leírásom)

Ha látsz mappákat hogy wifi, bluetoot stb
akkor nézzed meg hogy a bluetooth mappában a .bdaddr file és a wifi mappában .macaddr file ott van-e. Fontos hogy a relytett fájlokat bekapcsold es file explorerben vagy ezek a "."-tal kezdődő fileok nem jelennek meg.

(#43729) tabletgenius


tabletgenius
tag

Szervusztok, adott az alábbi problémám, vajon tudtok segíteni? Stock 5.1.1es rendszeremen képtelen vagyok normálisan lejátszani mp3, vagy wma stb. hang-állományokat. Úgy értem, ha filekezelőben az állományra állok, felkínálja az összes lejátszásra alkalmas appot és úgy az az egy dal lejátszódik, de ha magát az alkalmazást indítom és ott kerestetem, akkor nem látja, ha meg appon belül kiválasztom az állományt, jön a válasz hogy empty file. Eljátszotta ezt több multimédia lejátszásra alkalmas alkalmazásban. Googleplaymusic, mplayet. Mp3player stb.stb. Volt cache törlés, volt dalvik cache törlés, volt restart, volt minden. A probléma továbbra is fennmaradt. Mi a búst tegyek, hogy végre lejátszási listákat tudjak kreálni, s ne egyenként kattintsak a zene-állományokra az ESfileexplorerben? Amit még nem próbáljam tejes rendszermentés utáni gyári visszaállítást, s úgy nekifutni a témának. Nos? Valaki járt már így? Előre is köszi. Jelzem, hogy jelenleg a googleplaymusic app is letörölve, utána újraindítás megvolt..hiába

(#43730) focvis


focvis
veterán

Azt vettem észre, hogy amikor M-re váltottam (szerintem már akkor mikor M1-re), eltűntek az elmentett wifi jelszavak, jó sok - 20-30.
A Guglinál a felhőben ugye elvileg megvan a telefon beállításainak a mentése még 5.1-ről.

Hogy tudnám abból kinyerni a wifi jelszavakat és rátenni a mostani M2-re? Thx.

Szerk: M2 továbbra is egész jó muzsikál, ma éjjel mondjuk merült 8%-ot wifin.

[ Szerkesztve ]

(#43731) focvis


focvis
veterán

Megtaláltam, hogy hol lehet beállítani a home screen rotationt - a google asszisztensen belül van:

(#43732) slice14 válasza egy23 (#43728) üzenetére


slice14
veterán

Most nem fogom visszarakni a catac-t, mert azzal még jó volt.Most a dp2-t használom.

Más is tapastalt ilyet MDP2-vel?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43733) vacs válasza tabletgenius (#43729) üzenetére


vacs
Topikgazda

Nincs véletlenül .nomedia fájl a zene mappában, vagy a főmappában?
Próbálj ki play-ről több zene lejátszót is, hátha: [link].
A legtöbb program magától megkeresi a zenéket, de manuálisan is el lehet indítani a keresést, próbáld meg.

(^)(>.<)(^)

(#43734) Just_Reboot válasza slice14 (#43724) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem azt csinálja az M2 hogy rákapcsolodik a wi-fi hálózatra de netezni nem tudok mert egy felkiáltó jel van a wifi ikon mellett.

(#43735) slice14 válasza Just_Reboot (#43734) üzenetére


slice14
veterán

Nálam megy a net, csak ha a mac filter be van kapcsolva, akkor tré az egész. Mert újraíndítás után más a mac cime a drágának.

Más: A roothoz milyen kernelt ajánlotok. Ha lehet akkor linkeljétek. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43736) tabletgenius válasza vacs (#43733) üzenetére


tabletgenius
tag

Nincs nomedia file, és próbáltam sok lejátszót. Mint említettem a lejátszás beindul, ha állománykezelőben kattintok a fájlra, így az összes erre alkalmas app felkínálódik,s lejátssza, de önmagunkon belül Nem! Csak egyedül a wma kiterjesztésű telkó mikrofonnal felvett hangrögzítést mutatták. S hiába másolom oda az mp3akat, vagy más wmakat..(

(#43737) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata NEM garanciális bekapcsoló gomb cserében?
Árban tudom, hogy 6e Ft körül csinálja az LG szervíz, de a telefonban rebesgetett 3-5 munkanap a valóságban is annyi?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#43738) twine válasza szpali (#43737) üzenetére


twine
addikt

Gomb tapasztalatom nincs, de minden egyéb tapasztalat igen "fagyalllo" mesternél....
Hardverapron keres rá a nevére ;)
"Különösen ajánlott" :D
Ha van neki gomb, megvárható...és nem napok ;)

[ Szerkesztve ]

(#43739) slice14 válasza slice14 (#43735) üzenetére


slice14
veterán

Közbe már rootoltam. Az Electroactive kernelt tettem fel hozzá.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43740) szpali válasza twine (#43738) üzenetére


szpali
addikt

köszi, írtam is neki.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#43741) vacs válasza tabletgenius (#43736) üzenetére


vacs
Topikgazda

Pedig nálad van valami hiba, mert olyan nincs, hogy egyik lejátszó se ismeri fel a zenéidet, de így látatlanban lehetetlen segíteni! ;)

(^)(>.<)(^)

(#43742) tabletgenius válasza vacs (#43741) üzenetére


tabletgenius
tag

Igyekszem videóra venni és úgy megmutatni a tényállást. Hátha így könnyebben megtaláljuk a megoldást. Amúgy a rendszerre semmi panaszom nincs.

(#43743) slice14 válasza slice14 (#43735) üzenetére


slice14
veterán

Nem akarom elkiabálni, de azt hiszem hogy a root megoldotta a mac problémát. Vagy a kernel csere...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#43744) tabletgenius válasza vacs (#43741) üzenetére


tabletgenius
tag

[link]

Szerintem is nálam van a baj, minta nem működne a tárhely indexelése, valami process nem végzi a dolgát, de nem jövök rá, hogy mi. Amíg az ,5.0 lollipop volt, működött. Sok fórumot olvasgattam, eddig semmi nem segített.. Pedig sokan szembesültek hasonló gondokkal, de ott az sd kártya játszott, vagy a kitkat, vagy más egyébb okozta a galibát. S nálam tuti nem alkalmazásfüggő a baj. Valami összeakad valamivel.. mintha fáljolvasási jogosultság figurázna, 0 tartalmat közölve a lejátszó appal. S mégis ugyanaz at app, ugyanazt az mp3at esfileexplorerből indítva, lejátssza. Valószínűleg marad a gyári visszaállítás,s lépésenkénti figyelése, hogy mi üti ki.

(#43745) focvis válasza focvis (#43730) üzenetére


focvis
veterán

Ehhez valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#43746) Fkris


Fkris
őstag

Nemreg kerestetek olyan hatlapot, amin nincs semmi csicsa.Dbrand folia, van kivagas nelkuli, felteszed es maris nincs rajta kivagas, es nem is valami gagyi kinai cucc.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#43747) vacs válasza tabletgenius (#43744) üzenetére


vacs
Topikgazda

Valami nagyon össze van keveredve, ezen szerintem csak a teljes visszaállítás (factory reset) fog segíteni! :U

(^)(>.<)(^)

(#43748) tabletgenius válasza vacs (#43747) üzenetére


tabletgenius
tag

Ettől tartok én is((

(#43749) EnterR


EnterR
veterán

Szerintetek ez melyik telefon lesz?

Remélem, hogy nem G4 Pro, mert örülnék egy LG Nexus-nak. :D

PSN ID: marquuard

(#43750) Scooter74 válasza EnterR (#43749) üzenetére


Scooter74
őstag

Ha jól tudom a Nexus 4 az LG G alpra épült, a Nexus 5 meg az LG G2-re.
Így szerimtem a következő Nexus az LG G4 alapjait fogja kapni, persze ha idén kettő Nexus lesz és. De ugye ez csak hír még.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.