Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) -secret- válasza bb0t (#799) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Majd lesz, írták. (1. hsz)

(#802) Parci válasza Chaser (#798) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sima utalás lesz idővel

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#803) #41133696


#41133696
törölt tag

"A Prohardveres képfeltöltésnél is sok a bővítés és kényelmi funkció:

10 MB helyett 50 MB tárhely (ez is 30 naponta újul meg)
3 MB helyett 10 MB-os, a 8 Mpx helyett pedig 64 Mpx a maximális feltölthető képméret
Full HD felbontás mellett akár 8 Mpx-es tárolt képméret
PNG formátum esetén is elérhető mindez
JPG képek esetében az alapnál jobb, 90%-os tömörítési minőség
"

Többen meg lettünk kérve, hogy lehetőleg linkesítve tegyünk be képeket, olyan topicokba mint például az Invitel mondván, hogy a mobilinterneteseknek az fáj. Elfogadtuk, lényegében csak kis méretű képeket teszünk be maximum, de innentől kezdve ez az érvelés a premium mellett okafogyottá vált azoknak, akik kénytelenek a mobilinternezetők miatt linkesíteni.

(#804) somogyib válasza Cathfaern (#786) üzenetére


somogyib
őstag

"Ami nem lenne baj, ha a támogatás rész lenne hangsúlyozva (értsd: lehet támogatni az oldalt, és cserébe még kapsz is valamit)"

Szerintem itt pont erről van szó: "Sima Donate gombot sosem akartunk, ez a javaslatunk helyette."

"...esetleg exkluzív tartalmakat érhet el az ember"

Ezeket a tartalmakat én másmilyen oldalakon szoktam keresni :D

[ Szerkesztve ]

(#805) davidsone válasza Synthwave (#797) üzenetére


davidsone
addikt

ezzel én is így vagyok

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#806) Chaser válasza Parci (#802) üzenetére


Chaser
titán

tudom:) mostanra értettem, gyakorlatilag ahhoz kb semmi "előkészítés" nem kell csak egy számla, ami nyilván adott ha kártyás/pp fizetés van

GoodSpeed privátban is lehet ám képeket felrakni, ha mást nem ott máris van értelme

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#807) kraftxld válasza Synthwave (#797) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sótömb, arany / ezüst vagy esetleg pengő nem kéne? :D Informatikai portál, 21. század, max sárga csekkből gyújts tüzet a Prohardver HQ előtt és füstjelekkel add le a bitcoin azonosítót amivel a pénzt küldöd :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#808) MC Pite válasza SUPREME7 (#755) üzenetére


MC Pite
veterán

Konzervatívak vs bankot használók...
Minden hónapban (szinte minden héten) munkaidőben arra van idejük, hogy a postán sorban álljanak a csekkel, és drágábban fizessék be a számláikat, nem számolva azt, hogy el is kell jutni a postára? (És vidéken ezek csak hagyományos munkaidőben vannak nyitva.)
Akinek csepp esze van, átfutja milyen bankszámlacsomagot választ (bár sokan sem erre, sem telefonszámla csomagra nem pazarolnak negyed órát, így évekig lustasági adót fizetnek kvázi, mert mindenütt az 'alap' csomagok a legdrágábbak) és az éves banki költség kijön az olcsóbb biztosításokból/e-számlás kedvezményekből; ééés nem kell a postára járni.

Nem, nem értem meg mi értelme lehet nem használni bankszámlát (sokan akiknek van, azok sem használják).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#809) TheMarci válasza Synthwave (#797) üzenetére


TheMarci
addikt

Én a helyedben keresnék egy pajtást / rokont, akinek van kártyája, és befizeti nekem. Hirtelen nem tudok a környezetemben olyan embert mondani, akinek nincs bankkártyája, szóval azért egyet csak lehet találni.

Do You Dream?

(#810) davidsone válasza kraftxld (#807) üzenetére


davidsone
addikt

léteznek még postára járó analóg emberek nem csak azok a csuda menő péjpásszos irodisták ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#811) #41133696 válasza Chaser (#806) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerencsére nem sokat privizek, azok is általában szöveges üzenetek.

Reklámmentesség: Nos én nem használok semmilyen adblock és társai reklámblokkolót a böngészőimben.

Viszont idehaza nagyon népszerűek a Kaspersky termékek, érdemes megkérdezni a KIS felhasználókat mennyi reklámot látnak ;]

(#812) petipetya válasza bb0t (#799) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szív? Ott sör ikon jár a prémium tagságért, nálam legalábbis.

Természetesen csak nézelődni járok fel oda.

Kalandor és koxx: köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#813) Jim Tonic válasza kraftxld (#807) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Valószínűleg annyira fiatal, hogy nem rendelkezik még ilyesmivel. Zsebpénzt viszont kap. :)

(#799) bb0t: Világosan leírták, hogy kikerül a neved mellé majd, ha szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#814) Arolotifar válasza davidsone (#810) üzenetére


Arolotifar
őstag

A fizetést is kézbe kapod? Nem turkálni akarok, csak érdekel :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#815) Ispy


Ispy
veterán

Ha már prémium, akkor lehetnének olyan cikkek, amiket csak a prémium felhasználók érhetnek el, így még többen fognak majd előfizetni és akiknek hiányérzete van, azok is kapnak valami exkluzív dolgot.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#817) tikshow válasza Ispy (#815) üzenetére


tikshow
addikt

Azért ne menjünk el a Freemium vagy a Pay to Win világa felé...

[ Szerkesztve ]

(#818) Jim Tonic válasza Ispy (#815) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez Magyarországon erősen kontraproduktív lehet. Sokan elfordulhatnak az oldaltól, bár mivel mára a konkurencia már beadta a kulcsot, ezért túl sok választásuk nem lenne.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#819) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Fizetve, megkapva, örülve.
Mint sokan mások én is inkább azért mert ennyit minimum megérdemel az oldal ennyi év után :-)

Romani ite domum.

(#820) davidsone válasza Arolotifar (#814) üzenetére


davidsone
addikt

Ja! itt a kp az úr! Viszont naponta fizetnek nálunk kártyával (sajnos) olyan büszkén csapják ki a péjpászt azt öröm nézni :DDD 10ből 6szar nem működik, de mi valahogy jobban szeretjük a kpét...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#821) Apollyon válasza Ispy (#815) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez már eléggé kiverné a biztosítékot. Szerintem ez egy nagyon rossz, és ellenséges ötlet. Az oldal ne legyen fizetős, az már nem egy jó modell, főleg az internet jövőjét tekintve...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#822) dobragab válasza Ispy (#815) üzenetére


dobragab
addikt

Ekkor egy prémium user rendszeresen kirakná valahova, ami nyilvános.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#823) schawo válasza Ispy (#815) üzenetére


schawo
titán

neeee, ne, ne, ne

Ezzel végelenne a PH-nak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#824) davidsone válasza Ispy (#815) üzenetére


davidsone
addikt

;] ez poén ugye?

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#825) Kalandor válasza Ispy (#815) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Eléggé leszavazták, de tényleg nem lenne értelme ilyen kevés embernek cikket írni, nagy befektetés és nincs megtérülés.

(#826) Ispy


Ispy
veterán

Jól van na, csak eszembe jutott, nálam semmilyen rossz érzést nem váltana ki, de persze ez Magyarország.

Majd az idő ugyis eldönti, hogy a mostani fizetési kedv egyszeri fellángolás, vagy hosszabb távon is megoldja az oldal finanszírozási gondjait.

Ha meg 2 év múlva már senki sem adakozik, akkor majd jöhet az exkluzív ph ;]

(#824) davidsone

Miért lenne poén? :N

Nem tudom itt nálunk miért számít olyan furcsa dolognak, hogy akkor kapsz meg valamit, ha fizetsz érte, ja ezért tart itt ez az ország ahol, de ez már egy másik történet.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#827) Parci válasza Ispy (#815) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz ilyen. lehetnek extra kedvezményes ajánlatok mondjuk prémium usereknek, esetleg valami játék, vetélkedő is, de a lapcsalád továbbra is marad teljesen ingyenes!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#828) Arolotifar válasza Ispy (#815) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem a prémium cikkek témát inkább hagyjuk, mert ez már kitolás lenne a nem prémium tagokkal.
Ez az összeg részemről is inkább a támogatásról szól és ezt a véleményt szerintem sokan osztják. Bevallom, ha mégis megvalósulna a prémium cikk, az elsők között osztanám meg a nem prémium tagokkal, akkor is, ha az kizárással járna...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#829) Arolotifar válasza Parci (#827) üzenetére


Arolotifar
őstag

A játékra megcsillant a szemem :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#830) creation


creation
senior tag

Én a "Donate" gombot szeretném!

És ha mód van rá akkor a prémium-nak nevezett funkciókat nem. Nem hiszek az ilyen rendszerekben. Fejlesszetek, támogatlak titeket, mert jó pár éve itt vagyok és bőven megérdemlitek. De ahogy a tartalmatok mindenkinek szólt, úgy szerintem ha az eredeti felállást tekintjük, akkor a funkciók is mindenkinek szóljanak. Én nem akarok ebben is különc lenni.

Örültem a rang rendszernek, de már ez is bőven elég szerintem. Nem hiányzik a "prémium"... Nekem...
Minden másra ott az AdBlock...

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#831) -secret- válasza Arolotifar (#829) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1, az jó lenne!

(#833) schawo válasza creation (#830) üzenetére


schawo
titán

Akkor tekintsd támogatásnak :)

(#832) local1
:)) :C

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#834) Ispy válasza #05304832 (#832) üzenetére


Ispy
veterán

Nem tudom, most ez tényleg ilyen vicces? :U

Nyugodtan körbe lehet nézni a világban, mik a trendek, és igen sok olyan portál van, ahol fizetni kell tartalmakért, vagy a képernyő 70%-a reklám, ami meg olyan, mint a kutya vacsorája.

Nem azt írtam, hogy minden cikk, csak bizonyos tartalmak, de sssssszzzzzzzupp visszaszívtam, felejtse le mindenki gyorsan. :)

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#835) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ha már mindenki ezen ugrál, akkor hívhatnátok előfizetésnek. A kapott plusz úgy is kb. ahhoz hasonlít, mint ami különbséget a nyomtatott újságot megvásárlóhoz képest egy előfizető személy kap.

Mondjuk nekem a prémium név is rendben van, mert értem, mi van mögötte.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#836) Arolotifar válasza Ispy (#834) üzenetére


Arolotifar
őstag

Képzeld magad egy olyan ember helyébe, aki nem engedheti meg magának, hogy kifizesse a támogatást. Tudod, nem kevesen vannak... Ne vedd sértésnek :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#837) Ispy válasza Arolotifar (#836) üzenetére


Ispy
veterán

Nem tudom elképzelni, mert már visszaszívtam, flamet meg erről nem akarok indítani :N

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#838) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Létezik hogy nem lenne még 300 előfizető?
Vagy a kedvezményes ár meg lett hosszabítva? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#839) Geller72 válasza Chaser (#798) üzenetére


Geller72
veterán

A postai csekk már nem feláras. ;).

(#840) MCGaiwer válasza Arolotifar (#836) üzenetére


MCGaiwer
addikt

meg a fizetős cikkek csak minőség esetén érnék meg, ahhoz meg idő kell. Ebben az esetben meg már teljesen elveszne minden előnye az online formának a nyomtatott újsághoz képest. Ha minőségi, fizetős tartalmat akar vki, megveszi a szaklapot, ha meg gyors, sok, de de kevésbé részletes tartalmat, akkor az online sajtót választja.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#841) radi8tor válasza #41133696 (#803) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az indexképek (thumbnail) továbbra is ugyanakkora méretű marad (pár kb-tól 100 kb-ig) és nem terheli le a mobilnetezők adatcsomagját.
Ha rákattintanak erre a képre, akkor megnyílik nagyban.

Pl:

⭐ Stella

(#843) #41133696 válasza dobragab (#83) üzenetére


#41133696
törölt tag

A lap alján látható felhasználói bázis azaz hány nick van regisztrálva, szerintem esélyes, hogy tartalmazza a kitiltottak neveit is, valamint a már soha be sem lépőket, például egyszeri érdeklődök, elhunytak stb.

(#844) Ispy válasza #05304832 (#842) üzenetére


Ispy
veterán

Hát igen tényleg az :U

(#840) MCGaiwer

Ha minőségi, fizetős tartalmat akar vki, megveszi a szaklapot

Ha ez ilyen egyszerű lenne...

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#845) Kapanyél válasza FollowTheORI (#838) üzenetére


Kapanyél
őstag

Létezik. Vélhetően üzleti titok, így sosem tudjuk meg, de pár hét múlva látom a cikket, hogy érdeklődés hiányában mégsincs prémium tagság.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#846) Parci válasza Kapanyél (#845) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most fog elfogyni az akciós keret kb. még eldöntjük, hogy hosszabbítsunk-e (mert azt hittük, lassabban fogy el), meg hogy mi legyen.

ja, és amit írsz, az teljesen kizárt. nem fogjuk megszüntetni a funkciókat, sőt, igen komoly terveink vannak vele. sok extrával bővül még, szeretnénk elérni, hogy rengeteg embernek legyen vonzó, nagyságrendileg többnek, mint akik első körben csatlakoztak. ráadásul ezeket az extrákat egyszer kell kifejleszteni, aztán lehet vígan használni örökre.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#847) #41133696 válasza radi8tor (#841) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor itt mi szükség volt erre?

Konkrétan mindjárt ebben a posztban, amit nem is én írtam, de a hozzászóló ráadásul a PH saját képfeltöltőjét használta, ami létrehozza automatikusan a nagy képek esetében az indexképeket, beágyazáshoz.

(#848) radi8tor válasza #41133696 (#847) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bár már megint nem a megfelelő helyen vitatjuk ezt meg, de úgy tudom az a topik inkább hasonlít a kifestőre néha, és eltűnik a képek mögött az érdemi tartalom.

⭐ Stella

(#850) Eastman


Eastman
őstag

Jól hangzik, nagy dolgok ezek! Az is jó, hogy így összetartjátok a közösséget és folyamatosak a fejlesztések, épültök, szépültök. Tisztelet!

Én személy szerint 10 éve küszködök a logout függőség ellen, de minden ez irányú törekvésem hiábavaló. :D Mégis maradok outsider, mint mindig, mindenhol. De együtt örülök Veletek, mert nagy dolgok ezek.

Üdv: Eastman

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.