Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA

Többen kérdeztétek az arcképet:
1. Lesz olyan arcképcsokor, amelyeket csak az előfizetők választhatnak, akár újoncok is (tehát nem egyedi lesz, de elég ritka).
2. Szívem szerint felőlem az előfizetők percenként is cserélhetnék, de... Az arcképek tekintetében elég egyedi és jó arcképek vannak, egységesek, szépek, mert egy kis csapat csinálja. De ők nem fizetett alkalmazottak, hanem szabadidőben csinálják, jókedvükben, amit lehetetlen összeegyeztetni azzal, hogy beesik napi plusz 100 képigénylés.

(#152) Parci válasza Geller72 (#143) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, így már tisztább kicsit. lezso egyenként fog minden bugot, panaszt kivizsgálni!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#153) b.


b.
félisten

Nekem nem hiányzik egyik prémium funkció sem, de szívesen támogatom az oldalt. viszont szívesen látnék mondjuk fél éves előfizetést is. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#154) Geller72 válasza Sirandrish (#148) üzenetére


Geller72
veterán

Nálam elég sűrűn van error. :U

(#155) cyberkind válasza Kalandor (#151) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából az is jó vagy jobb lenne ha ismét 2 évente lehetne cserélni, vagy valami ilyesmi a prémiumosoknak. :)

Paranormal Cocktivity

(#156) Kolondrum válasza Kalandor (#151) üzenetére

Lehet majd tudni józsikáról, hogy ő "más" vagy semmiféle jele nem lesz az adatlapon?

(#157) dobragab válasza Geller72 (#154) üzenetére


dobragab
addikt

Éjfél - hajnali kettő körül nálam is szokott error lenni, de csúcsidőben (munkaidőben ;]) semmi.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#159) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Próbáltam, sajnos nem működik. Kiválasztom a simple-s fizetést természetesen bejelentkezve, és a továbbra kattintva az alábbi kép jön be. Csak annyi látszik, hogy bankkártyás fizetés, és látom hogy nem vagyok bejelentkezve.

(#160) Zola007


Zola007
veterán

Remélem, a Moderátorok kapnak ezentúl némi juttatást a fáradozásaikért cserébe :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#161) takacsbotond válasza Sirandrish (#148) üzenetére


takacsbotond
őstag

Lehet csak azért, mert éjjeli bagoly vagyok, de elég idegesítő mikor megírok egy hsz-t, elküldeném, erre csak egy üzenet fogad, hogy a rios6 motor éppen frissítés alatt van... :W

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#162) Proxy2 válasza lugosi (#159) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Jelentkezz be ezen az oldalon, majd utánna már tudsz fizetni.
Nekem így ment.

Proxy5

(#163) beg


beg
veterán

Én még várok reggelig, ha addig is folyamatban lesz a vásárlás (fél órája történt, PayPal), mint most, akkor majd jelentkezem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#164) section9


section9
őstag

Szép és jó, de HTTPS-nek jobban örülnék.

(#165) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Fizetek. De akkor egyéni avatart akarok!

Ja meg persze nem ártana a mobilos verziót fejleszteni.

"kitiltás ideje alatt is hozzáférhetsz a privát üzeneteidhez" Ez nekem nagyon hasznos ugyanis rengetegszer vagyok banolva.

[ Szerkesztve ]

(#166) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#167) dobragab válasza Kolondrum (#156) üzenetére


dobragab
addikt

[link]

Ez mondjuk nekem se tetszene.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#168) lugosi válasza Proxy2 (#162) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Direkt írtam, hogy be vagyok jelentkezve.

(#169) Kalandor válasza Kolondrum (#156) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Lesz jelezve, hogy prémium.

(#170) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no, a visszaigazolással vannak gondok, emiatt képződnek fura listák és lehetnek anomáliák. de mégegyszer, kár senkit sem érhet, mindent rendezni fogunk kézzel!

(nem értem az egészet, milliószor végig lett tesztelve :()

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#171) Viktor0610 válasza Just_Reboot (#165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi az, hogy egyéni avatart akarok!

Talán szeretnék vagy kérnék vagy valami hasonló?! :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#172) Kalandor válasza section9 (#164) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

HTTPS is lesz.

(#173) Sirandrish válasza takacsbotond (#161) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok túlozni de az elmúlt évben talán 3szor ha hasonló üzit kaptam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#174) Televan74


Televan74
nagyúr

Előfizetve! :)

Egy év múlva kapunk emlékeztető emailt ? :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#175) föccer válasza Just_Reboot (#165) üzenetére


föccer
nagyúr

Akarni a wc-n kell. Itt legjobb esetben kérni szokás, rosszabb esetben kivárni, hogy a szabályzatnak megfelelően jogosult legyél rá.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#176) kemotox


kemotox
addikt

A gyakrabban cserélhető avatar ötletét támogatom.

(#177) beg válasza Kalandor (#169) üzenetére


beg
veterán

Nem lehetne ezt választhatóvá tenni a user profilban? Én nem szeretném, ha bármi flag utalna arra, hogy támogattam az oldalt. Szerintem abból ordas veszekedések fognak kerekedni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#178) Kalandor válasza beg (#177) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Szerintem ez is megoldható.

(#179) föccer válasza dobragab (#167) üzenetére


föccer
nagyúr

Legszerencsésebb talán az lenne, ha kapcsolható lenne. Bár tudom, ez is plusz fejlesztés.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#180) Zola007 válasza Kalandor (#169) üzenetére


Zola007
veterán

És az kinek lesz jó, azon kívül hogy b.sz.gatni fogják egymást miatta?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#181) Sirandrish válasza beg (#177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akinek nem tetszik hogy más, az támogassa szintén.
Ez olyan mint az avatar...mindenki "küzdött" érte...ne akarják már 300é megvenni!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#182) Parci válasza Televan74 (#174) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, lesz "újítsd meg" terror :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#183) .LnB válasza Kalandor (#151) üzenetére


.LnB
titán

Teljesen érthető az arcképes dolog. Mivel addig míg nem voltam idióta és buktam el a rangomat én is aktívan segítettem őket, és láttam mennyire sok meló.
Én sem azt írtam, hogy elvárnám, csak mikor megtudtam, hogy lesz prémium azt hittem ez is benne lesz. De abba nem gondoltam bele ez mekkora plusz többlet munkával is járna az arcképgyárosoknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Előfizettem én is! :)

(#185) takacsbotond válasza Sirandrish (#173) üzenetére


takacsbotond
őstag

Furcsa...akkor csak nekem van valami különös érzékem ahhoz, hogy akkor írjak hsz-t, mikor épp javítják, mert nálam egy héten több van 3-nál... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#186) Sirandrish válasza Parci (#182) üzenetére


Sirandrish
legenda

És karácsonykor leárazás vagy 2-t fizet 3at vihet akció? :D

takacsbotond Erre tényleg nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#187) Armahun


Armahun
addikt

"a privát üzenetek mindaddig szerkeszthetőek, amíg a címzett el nem olvassa"
Ez de szép burkolt olvasási visszajelzés.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#188) radi8tor válasza Parci (#170) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom az ő rendszerük nem volt felkészülve ekkora terhelésre.

⭐ Stella

(#189) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Családi csomag nem lesz amúgy? :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#190) twollah1976 válasza Parci (#170) üzenetére


twollah1976
őstag

Sajnos egy így szokott lenni, hogy "laboratóriumi körülmények között" minden klappol és amikor tényleg élesben kell, hogy működjön akkor jönnek a meglepetések.

Tudom nagyon kínos a dolog, türelmes vagyok, bízom bennetek.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#191) föccer válasza Armahun (#187) üzenetére


föccer
nagyúr

Jól látod. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#192) Kolondrum válasza Kalandor (#169) üzenetére

Azt vágod mit generál majd ez? De ne legyen igazam.

Nektek nagyon jó pénz, jó ötlet ez viszont tény.

(#193) Just_Reboot válasza Viktor0610 (#171) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Parasztnak születtem...

(#194) Kalandor válasza Zola007 (#180) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Annak lesz ott, aki szeretné, hogy ott legyen.

(#195) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Kész, megvásárolva!
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#196) Sirandrish válasza Kolondrum (#192) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit generál majd? Úgy csináljátok mintha csak 300 hely lenne "kiadó" és most galád módon ellopjuk a helyet azoktól akik nem ülnek a gép előtt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197) ablack


ablack
senior tag

Nem lesz olyan hogy mondjuk 6 havi előfizetés?

Ha teljes áron lesz nem biztos hogy mindeki kifizetne 6000Ft-ot egyben.

(#198) alevan válasza Kalandor (#172) üzenetére


alevan
őstag

És ha van kis kedvetek és időtök, akkor a responzív oldallal is törődjetek (amiről Parci írt fenebb), mivel én főleg mobilról olvaslak bennetek :DDD

(#177) beg Igen. Alig várom, hogy trollkodhassak majd ;]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#199) Kolondrum válasza Sirandrish (#196) üzenetére

Neeem erről a 300-as dologról van szó. Majd kialakul. :R

(#200) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

"ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás)"

Ahogy látom, ez nem működik még. :D Pedig ma is került fel az ignore-listámra valaki. ;]
Szívesen kipróbálnám rajta... ;]

Parci:
Köszi a szupergyors választ! :) :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.