Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Lauda válasza #32839680 (#546) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem azert nyomos oka van, ha valaki ignoral valakit. Holnap egy-ket embert en is elteszek a megfelelo helyre es toluk nem kerek se tanacsot se masra nem vagyok kivancsi.

Viktor0610 En is igy gondolom!

radi8tor1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#552) danih válasza djculture (#550) üzenetére


danih
addikt

Arra ott a logout ;]

[ Szerkesztve ]

(#553) Zsiráfapu


Zsiráfapu
csendes tag

Megtettem amit megkövetelt a haza!

Not trying, is lost by default.

(#554) radi8tor válasza Zsiráfapu (#553) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem semmi. 185 nap után Prémium tag! :C

⭐ Stella

(#555) johnywalker válasza Graphics (#7) üzenetére


johnywalker
őstag

Kis szerény...nehéz ilyen terhet elviselni....ahhh...
Jócskán évekkel utána kezdtem PH-zni mint az első cikket innen elolvastam. :C

[ Szerkesztve ]

(#556) D1Rect válasza radi8tor (#554) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez már a 7. accountja. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#557) BandiHUN válasza #32839680 (#540) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó ez a "letisztult" dolog.Tiszta reklám,stb az egész,kapcsold ki az adblockert :DDD még a háttér is egy reklámkép,be is szívom rendesen,mert épp mást is csinálok a gépen,és figyelni kell,hogy váltok vissza a PH ablakra,mert tolja is be az adott reklámot a kép 2 szélén a bannerre...
Ja megnyitok 1 cikket,2 sor ismertető és a többi reklám,görgetni kell?Még adblockerrel is 2 sor+üres kép...
BIZONYOS feltételek mellett pont ez a lényeg,hogy egy aláírásban látszó képes link nem lenne tétel,a világ minden fóruma tudja az aláírásba linket,a legtöbb helyen a bannert is,hát ha pénz kell,menjen itt is+Végülis érdemben egy x éve PH-zó,figyelmeztetés nélküli,egyedi arcképes usernek külömben mit ajánlasz?Ezt is kell nézni.Én kibírom az 5 percet,a szabályosságot,még privit se írok napi százat,a profilképem is végleges,hát ejj hány hozzám hasonló van,akit pont ez miatt ez megfog,főleg hogy 1 évre előre kéne???
És most nem hogy PH...hanem hogy jelenleg ezt a 3600-at betekerhetném gurigába és elégethetném rituálisan,mert pont annyival lenne jobb!Nem a pénz bánt,nem a prémium,hanem a sima feleslegesség!Hacsak nem kapok ezért bannt és elő kell fizetni feloldani :DDD Ja,mint látszik,azért a színes aláírásra is van beszivárgó megoldás.Szóval...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#558) djculture válasza D1Rect (#556) üzenetére


djculture
félisten

Az a biznisz ha mind a hétre megveszi.. :D

(#559) saelin válasza Chosen (#38) üzenetére


saelin
veterán

Ez engem is jobban érdekel, mint a többi apróság! Egyedül csak a támogatás gondolata és a reklámmentesség vonzó benne. Kíváncsi vagyok mikkel fog bővülni a jövőben. Pl vip only cikkek/tesztek? Esetleg egy teljesen vip rovat?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#560) Zsiráfapu válasza radi8tor (#554) üzenetére


Zsiráfapu
csendes tag

Remélem a prémium tagoknál jelölni fogják, hogy a regisztráció előtt hány évig olvasgatta a lapcsaládot. :P

D1Rect: Minden napra egy... Nehogy már két nap egymás után ugyanazt kelljen használnom.

[ Szerkesztve ]

Not trying, is lost by default.

(#561) bitpork válasza saelin (#559) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak akkor érdekes ha ott lehet ( . )( . )-ket nézegeti korlátoktól mentesen ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#562) zzola válasza Graphics (#467) üzenetére


zzola
félisten

Kulon nem valaszolok mindenkinek, a te kommented tunt erdekesnek.
Nyilvan a megfelelo csatornakon utana lehet jarni 1 perc alatt, hogy egy cegnek mennyi volt az eredmenye. Szerintem te sem tudod, hogy a bevezetes mogott mi all (hacsak nem vagy a PH! konyveloje).
Termeszetesen emiatt tovabbra is minden tiszteletem a szerkesztoke! De nalam az ilyen oldalak mar mas megiteles ala esnek...foleg igy, hogy akik fizetnek azok mast es/vagy "tobbet" kapnak.
Nehogy azt hidd, hogy en nem szoktam tamogatni, pl. amikor elerheto, akkor linux alapitvanynak adom az 1%-ot (hozza kell tennem, hogy 17 eve egy multicegnel dolgozom az energia szektorban, szoval az az 1% nem olyan keves). Ok is megerdemlik es semmit nem adnak cserebe....
Vegul csak egy gondolat, nem is kell mindenben egyet ertenunk es ez igy van rendjen...

Nyilvan ez a tamogatas kerdes szubjektiv, tehat vagy eliteli valaki, vagy sem....

(#563) zseko válasza radi8tor (#537) üzenetére


zseko
veterán

Nekem az is reklám :P Nem tetszik, anélkül is átpörgetem rendszeresen a friss híreket.

(#543) morgyi azért gondoltam prémiumosnak, mert ez tényleg hozhatna annyi hasznos pluszt amit egyesek várnának egy prémiumtól. Persze jó lenne ha anélkül is megkapná az oldal.

(#559) saelin vip only cikkek/tesztek? Esetleg egy teljesen vip rovat?
Na ez az ami szerintem nem kellene. Ez az én szememben hátráltató tényező.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#564) johnywalker válasza Zsiráfapu (#560) üzenetére


johnywalker
őstag

Az újraregeseknél talán igen...egyébként aki megteszi, az ilyen dolgokkal csak nyer...

[ Szerkesztve ]

(#565) Depression válasza djculture (#550) üzenetére


Depression
veterán

Rajtam kívűl senkit nem érdekel ez a fórum? ;]

Más: Elárulom, hogy mit kapok ezért a pénzért. Esetleg több tesztet, tudom, hogy holnap is bejön ez az oldal, tudom, hogy a nem ferrarival járó szaki is ad majd nekem holnap tanácsot, ha én megbolondulok egy probléma esetén. Saját nyelvemen kapok segítséget. Világviszonylatban az egyik legletisztultabb fórumán tudok tevékenykedni. És én szerencsére megengedhetem magamnak azt, hogy támogassak egy olyan oldalt, amit kevésbé szerencséseknek is ugyanilyen örömöt okoz.

Reklámokat is továbbra is bekapcsolom, mert itt legalább szűrt reklámok vannak, amik engem is érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#567) axioma válasza radi8tor (#537) üzenetére


axioma
veterán

Attol, hogy nem reklam hanem ajanlo, zavaro. Direkt eluto szinben es megtori a forumolvasast. Megmondom oszinten, az ajanlo mint onreklam azt gondoltam, ugyanugy eltunik a reklammentesseggel. Raadasul nem tudom ki hogy van vele, de mivel fooldal->forum sorrendben haladok, elenyeszo esetben fordul elo hogy olyat tol a kepembe, amire onnan kattintok. Ennel meg a lapcsalad mas cikkeinek ajanlojara is tobbszor nyomtam (hat lehet hogy evente 1 is megvolt).

(#568) jacint78 válasza BandiHUN (#557) üzenetére


jacint78
addikt

(#570) djculture válasza saelin (#559) üzenetére


djculture
félisten

Neten Vip only irások.. arra kiváncsi lennék. Még a Sunday times -nak se jött az össze, amit oda feltesznek 1 óra múlva más oldalon olvasható. Ez az internet...

Ja mit találtam. Ez se most volt :D: [link]

[ Szerkesztve ]

(#571) BandiHUN válasza jacint78 (#568) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hehe :DDD
De ígérem,mihelyt cikket írok ide,nem egy nyamvadt hsz-t,odafigyelek mindenre.
Nyelvtannáci titulust is lehet osztani és ignorálni prémiummal?ÉN nem tartom magam érthetetlenül írónak például...
Maradjunk a tárgynál...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#572) Matada2.3 válasza Parci (#435) üzenetére


Matada2.3
veterán

Akkor nincs más dolgom mint előfizetni! :))

Finn the human

(#573) Pocok256 válasza axioma (#567) üzenetére


Pocok256
veterán

Pont ezt írtam nemrég, hogy engem a reklámok egyáltalán nem zavartak míg ez az ajánló minden nap kiborít.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#575) zolka95 válasza Graphics (#7) üzenetére


zolka95
őstag

Kit zavar a rangod és miért?
Én még ilyennel nem találkoztam itt.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#576) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Ha ez kellett nektek és bejött, annak csak örvendeni tudok a messzi távolból is. :K
További jó munkát! :R

(#578) oriic válasza #32839680 (#577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Meg ilyen dumák."

Ó, engem már hívtak HÁZIGIZDÁNAK is. :DDD Nem kell az ilyenekkel foglalkozni.

Live-Die-Respawn

(#579) gbors


gbors
nagyúr

Csak hogy kicsit komplikáljam a dolgokat - én nem tartom jó ötletnek, hogy az ignorált / rejtett user hsz-ei mellett az arra válaszként érkező hsz-ek is eltűnnek, többek között azért sem, mert mindenki b***ogat mindenkit, hogy ne legyen hsz-gyártás, így sokan (én is) egy hsz-ben sokszor többfelé válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#580) johnywalker


johnywalker
őstag

Hová tűnnek a bann-ok? :Y pl: #574 ???

[ Szerkesztve ]

(#581) korion válasza Lauda (#33) üzenetére


korion
senior tag

Lehet fizetni azzal is!

én inkább Hozzásegítésnek fogom fel ezt a pénzt!
elég sokat kerestem az oldalon,szinte kötelezőnek éreztem,h küldjem a pénzt! :U

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#582) Depression válasza oriic (#578) üzenetére


Depression
veterán

Én minden partin házigizda vagyok, sosem volt sértő.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#583) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Nekem jól működött minden elsőre. Köszönöm az eddigi munkátokat és remélem a jövőben is megmarad a hasonlóan jó minőség.

(#584) Racecam válasza johnywalker (#580) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy mit keresel, de ha az előző hozzászólásodat, akkor azt politikai tartalma miatt (is) töröltem.
Nem akartam szólni, gondoltam rájössz magadtól is, de ha már itt tartunk, akkor vedd úgy, hogy figyelmeztettelek, hogy ez csak a poltopicban megengedett.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#585) BandiHUN válasza gbors (#579) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,és akkor mi lesz az ignorált user HSZ-aival,minek számít? :DDD
Csak összezavarodik a fórum,hogyha egyébként az ember utál valakit,de más szereti,majd ő fogja magát és ignorálja,de egyébként értelmeseket ír...zagyvalék lesz a fórum,mert nem érteni a felét.
Felesleges opció.Aki hülye,azt kizárja a közösség,törli a topikgazda,aztán kizárja egy moderátor,mi több kellene?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#588) Mate válasza #32839680 (#577) üzenetére


Mate
nagyúr

Mint PH! kedvence tudnod kéne, hogy nem kell az ilyesmivel foglalkozni :D :P

(#589) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"Sajnos nem rendelkezik elég gyors internetkapcsolattal a betöltéshez!"
Azért máshogy is lehetne ösztönözni. :(((

;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#590) jacint78 válasza oriic (#578) üzenetére


jacint78
addikt

Ó, engem már hívtak HÁZIGIZDÁNAK is

Neee, sírok. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#592) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát srácok, én pár éve már járok ide. Ha unatkoztam, PH. Ha teszteket vadásztam, PH. Hazafelé a buszon - PH. Ha el akartam adni valami, vagy venni jó áron, PH. Ha besokalltam valami rohadék hardvertől, hol kérdeztem? PH. Igazából nekem ez a lapcsalád annyi de annyi mindent adott az évek során, annyi infót felszívtam, hogy ez már tankönyvekben mérhető - aki ide jár régóta az szerintem megerősít abban, hogy ez egy közösség, és ugyanakkor egy virtuális oktatóterem. Olyan arcok vannak itt olyan tudással, hogy az hihetetlen. De röhögni fogsz, asztalost is itt találtam. És megbíztam benne, mert láttam őt is évek óta itt, és úgymond "ismertem".

Hogy mindez 3600-at megér-e? Hülye vagy, hát még szép! :R

Fentiek a Mobilarénára ugyanúgy igazak, de nekem a net ezen szeglete csak egyszerűen... PH. :B

BTW reklámokat kérném én is vissza egy kapcsoló formájában, mert amíg nem betét reklámok futnak hanem videókártyák/alaplapok/telefonok/tabletek és társaik, addig engem nem zavarnak, sőt. ;)

https://geekpulse.hu

(#593) beg


beg
veterán

Ugye a totyikgazdiknak nem lesz (majd, mert most van :) ) lehetőségük ignorálni usert? Mert kínos lenne egy ignorált ám trollkodó hsz.-t nem észrevennie és törölnie.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#594) djculture válasza BandiHUN (#585) üzenetére


djculture
félisten

Az alapvető hogy ha dolgoznak valamivel az valami profitot is hozzon. De mondjuk a hardverapró, sg forum ezeket már sikerült kinyírni, azoknál is úgy voltam hogy jó lesz a változás hát nem lett az. Hardveraprónál rengeteg a csaló hirdetés az egész hely régi önmagának a halvány magja. Sg forum meg egy agyonmoderált nyavaja lett, régen egy underground fórum volt. Ennél meglátjuk mi lesz én mindig pozitívan állok hozzá.

(#595) #02683648 válasza BandiHUN (#585) üzenetére


#02683648
törölt tag

Az a probléma h abból indultok ki h adott ember x , y és z másikat feltétlenül azért ignorál mert személyesen jóska pista vagy akárki más személlyel van problémája. Közben meg lehet h az adott ember által időről időre előszedett és témától függetlenül mindig beböfögött témák és hsz-panelek miatt megy az ignore.

Minden embernél megvan h mi az ami idegesíti, engem pl. a politizálók akik témától függetlenül mindig a politikánál lyukadnak ki, a hippikommunából szalasztott, álomvilágban élő antikapitalisták, akik miatt régóta nem olvasom az itteni it business témájú cikkeket és a hozzá tartozó hsz-eket, a hivatásos frusztráltak/savanyújóskák akik minden mobilteszt után találnak rá alkalmat h beböfögjék h ők nem tudják megfizetni az adott készüléket (ide helyettesíthető x tetszőleges hardver) és folytathatom tovább vég nélkül.
Másoknak meg lehet más van ami szimplán idegesíti őket. Az ignore lehetőséget ad arra, h ha tapasztalatból tudod h x usertől jellemzően ilyen kommentekre számíthatsz akkor benyomod h ignore.

Persze nyilván akkor is jó az ignore ha x és y kommentelő között régóta visszanyúló személyes nézeteltérés van és az ignorálás adott esetben (mivel nem látják egymás kommentjeit) segít egy sokadik személyeskedési/flame war epizódot megelőzni.

Lehet h kell még rajta finomítani de van értelme, épp ezért is örülök h behozták.

[ Szerkesztve ]

(#596) nyunyu válasza dobragab (#419) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerintem nemsokara erkezik nyunyu, hogy de jo a 15 perces szerkesztesi limit, bar lehetne tobb. Majd morog egy sort, hogy ennek igazabol nem kene premium feature-nek lennie.

Elozo torzshelyemen * 1 ora szerkesztesi ido volt, abba azert bele szoktam ferni.

Eddigi 15 percbe nem mindig sikerult. :(

(5 perc csak a szerkesztes gomb megnyomasara vonatkozik.
Ha valami meg eszembe jut a szerkesztes utan, akkor vissza gombbal vissza lehet menni a szerkesztes ablakra, es ujra elkuldeni, amig nem jart le az eredeti hozzaszolastol szamitott 15 perc.
Persze, ha elszurtam a mouse4/5 darabszamot, akkor meg sosem vettem eszre, hogy az eredeti hozzaszolas ablakban levo szoveget szerkesztem, aztan jottek a dupla hozzaszolasok. :DDD)

Egyebkent meg a 3 sor/honap elofizetesi dij kibirhatonak tunik.

* Konkurens oldalon lassan 10 eve szorgalmaztuk, hogy legyen valami ilyesmi rendszer, de az ottani garda hallani sem akart rola, ahelyett orrba-szajba toltak az arcunkba a reklamokat, aztan minket anyaztak a kulonbozo adblock megoldasok hasznalataert.
Aztan a sokadik lapgazda vs torzsforumozok boxmeccset (forumdizajn elszabasa? adwords bevezetes?)megunva sokakkal egyutt leleptem onnan.

Tenyleg, arra lesz mod, hogy a fooldalon meg se jelenjenek bizonyos kategoriaju vagy szerzoju hirek?
Gondolok itt a mostani VGA driver "nepszavazas" eredmenyekent letrejovo cikkekre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#598) radi8tor válasza djculture (#594) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A moderálás nem fog változni ezzel az új prémium rendszerrel. ;)

⭐ Stella

(#599) BandiHUN válasza djculture (#594) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze.Én se vitatom a PH fontosságát...
Csak simán kiemelem,hogy ha mások,akik számomra érdektelenek,előnyt kapnak,én addig nem fizetnék,és egy évre előre főleg nem,amíg nekem is nem lesz érdekem.Ha ez meglesz,jövök én is.De ne a biznicman' meg hasonlók járjanak már jól pár napos,hetes,akármis reggel,én pedig nem tudok felmutatni semmit,mint prémium.
Jelenleg ez hiányzik.Nekem nem téma pl.az 5 perc helyett 15 perc,stb...Adblockerem meg van.Jobb reklámhelyzetet nem igértek,de rosszabbat sem,csak kibírom,mint az elmúlt x évben.. :U De pl.már egy VIP titulus,vagy az avatar szélébe egy csillag megdobogtatta volna a mezei "normál" PH userek szívét is.De mivel semmi,és a PH hozzáállását tekintve tudom,mi lesz a linkes aláírás és a banner sorsa mint 5let...én maradok mezei free szürkeegér.Más nem mozgatott volna meg.Linkes aláírás,banner,valami arcképextra,valami egyedi titulus...a többi nem érint,amit kaphatnék.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#600) Intruder2k5 válasza beg (#593) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehetőségük lesz rá, de a felelősség az övék, hogy esetleg egy-egy renitens tag hozzászólásainak elrejtése miatt majd nem látják el rendesen a feladatukat. Nem tudok róla, hogy a prémium rendszer kapcsán a Topikgazdák bármilyen megkülönböztetésben részesülnének akár most, vagy a jövőben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.