Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) TheMarci válasza hemaka (#899) üzenetére


TheMarci
addikt

Jó, de postára csak el kell menned havonta, mondjuk ha minden hónapban az fél óra plusz (utazás, várakozás, stb..), akkor egy évben 6 órád ment el. Nem egy nagy órabérrel számolva az legalább 20000 Ft. Jó, persze ha valakinek van ideje, mert úgyis otthon ülne, vagy bármi, az más. De akkor annak legyen ideje keresni egy embert, aki befizeti helyette a prémiumot.

@ Williamgrant: Mobilos nézet megoldása a GYIK-ban.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#902) TheSaint válasza Parci (#882) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Természetesen legyen igazad :R

(#903) Eastman válasza -Skylake- (#897) üzenetére


Eastman
őstag

Katt és katt. (szerk) ...és katt. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#904) TheSaint válasza Ispy (#885) üzenetére


TheSaint
aktív tag

"Szóval a pénzt nem a plusz szolgáltatásokért adod, hanem a pénzért cserébe kapsz plusz szolgáltatásokat "
Mi a különbség?

(#906) -Skylake- válasza Geller72 (#898) üzenetére


-Skylake-
addikt

"-Az avataroknál tovább lehetne lépni valami komolyabb dolog irányában, nekem a kilencvenes éveket idézi technikailag. Nem hinném, hogy egy 64x64-es pic beillesztésilehetősége technikailag kihívás lenne.
Ezt nem gondolom, hogy ranghoz kellene a továbbiakban kötni, megalázónak tartom. Teljesen alap dolog legalább egy évtizede máshol is. Nem ettől fog összeomlani a világ."

Ez nagyon nagyon , nagyon! igaz. Minden egyes szava.

#903 : es ez most mit akar abrazolni ? Emberek allnak sorba , hogy a bankszamlajukrol LEVEGYENEK kp-t. Ennek mikoze ahoz , amit en mondok , hogy ne legyen kp? Akkor nem lenne sor se az ATM elott , mert nem lenne ATM.
Szerk : ja hogy gazdasagi valsag. Az olyan...hmm... olyan mindennapos. Egyeblent , tovabbra sem latom , hol vonod a parhuzamot , mert amit en mondok modell abban nincsen benne a kp amiert a sok gorog ebb sorba all a kepeken.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#907) Intruder2k5 válasza bzoley (#895) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az ajánlóval kapcsolatban nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy az nem minősül reklámnak, ezért nem tűnt el. Persze lehet az illetékesek hajlandók ezzel kapcsolatban is kompromisszumra, de ez ügyben majd Ők nyilatkoznak.

Az oldal sebességével kapcsolatban lezso6 a közelmúltban több komoly lépést is tett, amikre érkezett visszajelzések is egyértelműen igazolták a sikert. Egész biztos, hogy a lassulás amit még (most is?) érzel, a PH hibája?

(#909) -Skylake- válasza #32839680 (#908) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nem ertem mit nem lehet azon erteni , hogy olyan kepet raksz be amit es amikor akarsz , csak legyen "rajzolt kepregenyszeru" . Egyetlen ember kellene , aki ranez es : oke - nem oke. Naponta kb 150ezer kepet lehetne ezzel jovahagyni vagy megtagadni. Legkezenfekvobb pelda az OTP/KH enkartya. Sajat kepet raksz ra , de van egy szabalyzat aminek megkell felenie. Ha megfelel nyertel. Nem bonyolult.
Szerk : a ranghoz kotes pedig ahogy felettem az uriember is irta , diszkriminalo. Attol , hogy nem gyujtom a hszt az igen , nem , igen ,nem kategorias posztokkal( van itt a forumon ilyen ugyebar) attol meg semmivel sem vagyok en kevesebb...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#910) Eastman válasza -Skylake- (#906) üzenetére


Eastman
őstag

Olvasod amit írsz?

„Tudsz nekem olyan erveket felhozni a kp mellett , amivel egyertelmuen leirhato barki szamara , hogy jobb mint a bankszamla ?”

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#911) Depression válasza -Skylake- (#909) üzenetére


Depression
veterán

A mostaniak alaposan megszerkesztett avatárok. Te pedig szeretnél ide kismillió moslékot?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#912) Parci válasza Geller72 (#898) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

-Azt hittem, hogy ez egy CÉG. Azaz pénzügyi háttérrel rendelkező "valami", ami vagy jól áll, vagy nem. Ha igen csinálja, ha nem, abbahagyja. Ha jól tudom, ez ilyen. Azt a részét nem értem, ami úgy néz ki, mintha rászorulnátok erre a pénzre, vagy bármennyire. Nagyon remélem, hogy nem értitek félre, nem betámadás részemről, csak tényleg nem értem. Ennek valahol akkor lenne relevanciája, ha egy magánszemélyek által létrejött kezdeményezés keretein belül kellene átsegíteni, vagy folyamatosan segíteni egy csoportot a nehéz időkön, vagy biztosítani neki a minél jobb színvonalú szolgáltatást. Kb mint egy olyan torrent site, ahol magánemberek üzemeltetik az infrastruktúrát. Remélem, értitek hogy mire gondolok. De ha jól tudom, ti is egy cégcsoporthoz tartoztok. Tehát igazából a dolog értelmét nem látom át.

nem kunyeráltunk szerintem, csináltunk egy plusz szolgáltatást, amit aki akar, igénybe tud venni. nyilván van egy közösségépítő jellege is, sőt, ez a lényege, de ettől még a fentiek állnak, cég vagyunk (nem vagyunk cégcsoport tagja, mezei magyar kisvállalkozás, 15 éve).

-A hirdetéseimnél a hozzászólást ugyanúgy le lehetne tiltani, mint egy blogbejegyzésnél. Nem, nem azt akarom, hogy a meglévőket gyomlálhassam én, bár az sem lenne rossz, de ezzel ugye vissza lehet élni. Más kérdés, hogy megoldható lenne annak is a moderációja, de ebbe ne menjünk bele. Tehát akinek valami nem ok a hirdetésemmel, az igenis írjon privátot és ne a plénum előtt kelljen vele vitatkoznom. Nem hinném, hogy ezzel csak magamat kímélném meg a továbbiakban. Amúgy ez az opció teljesen függetlenül mindenkinek is elérhető lenne, nem a prémium user jog kereteim belülre gondoltam.

az apróval kapcsolatban technikai gondjaink vannak: ki lett szervezve, külön rendszer, ezért nem tudunk ott is megoldani mindent. ezért van például még google hirdetés. a többit még meggondoljuk.

-A hirdetéseimet nem szó nélkül törölnék, hanem ha gond van valamelyikkel, akkor erről egyeztessünk. Nem hinném, hogy ez nagy kérés lenne. Főleg, ha a hirdetéseim nagy része fizetett.

erre nem tudok mit mondani, meg nem is ide való az ügy

-Az ignorálás része akkor lenne jó, ha az illetőt nem csak a kommentjei alapján tudnám tiltani, amúgy csak vizuálisan, hanem az engem érintő cikkek, blogok, hirdetésekből is. Értelme így lenne szerintem. Akik eleve örökös összetűzésben vannak, azok közül nem egy állandóan keresi azt a felületet, ahol támadni lehet a másikat. Ezzel egy lépésben el lehetne vágni az egészet.

ezt nem értem. az illető csak hozzászólni tud valamihez, nem? az meg mind tiltva lesz. vagy arra gondolsz, hogy letiltod mondjuk rudit, és akkor a cikkeit se lásd? :)

-Jöhetne mondjuk a hwapró részen olyan plusz a jogokkal, hogy időzített, nagyobb mennyiségű up, és/vagy egyéb kiemelés, havi mennyiségekre lebontva.

lásd előző rész, technikai korlátai vannak, amúgy alap, hogy ha egyszer visszahozzuk, lesz ott is extra funkció a prémium tagoknak

-Attól függetlenül, hogy én is tag lettem, szívesen látnék egy donate gombot is. Könnyen lehet (hogy ha valóban szükségetek van rá) a "tagsági díjtól" függetlenül is támogatnának benneteket pénzügyileg.

egyelőre nem tervezzük, hamarabb lesz havi fizetési lehetőség

Megértem, hogy vannak olyanok, akik társadalmi munkában csinálnak egy vagy több olyan dolgot, amiért a közösség hálával tartozik nekik. Ezt önként vállalták, nem volt kötelező. Tehát erre hivatkozni egyeseknek szerintem nem fair. Ezeknek a tagoknak ezután sem lesz bevétele. Viszont nekik fel lehetne ajánlani, és a későbbiekben a hasonló esetekre vonatkozóan szintén, hogy megkapják ezt a privilég user jogot ők is. Biztos nem esne nekik rosszul, azon kívül,hogy van egy plusz rangjuk.

ez a terv :)

-Az adblock nekem továbbra is fog két reklámot.

hol? az aprón? az stimmel, a google.

-Az avataroknál tovább lehetne lépni valami komolyabb dolog irányában, nekem a kilencvenes éveket idézi technikailag. Nem hinném, hogy egy 64x64-es pic beillesztési lehetősége technikailag kihívás lenne.
Ezt nem gondolom, hogy ranghoz kellene a továbbiakban kötni, megalázónak tartom. Teljesen alap dolog legalább egy évtizede máshol is. Nem ettől fog összeomlani a világ.

ez ízlésbeli kérdés, mi szeretjük ezt a meglévő rendszert, akkor is, ha lehetne technikailag komolyabbat csinálni. szempont a fórum egységessége is, többek között. és azt is szeretjük, hogy nem jár rögtön, csak régi arcoknak.

-A tárolt képek tárhely mérete nagyon kevés. Privileg módban is. Nagyon. Ha most én szeretnék egy cikket írni mondjuk a Norvégiai utamról, normális, (nem 10 mp-es) képekkel illusztrálva, szinte lehetetlen lenne házon belül megoldani, szénné kellene linkelnem az egészet, 3rd felé feltölteni, etc. Erre is lehetne valami optimális megoldást találni.

nem vagyunk tárhely szolgáltató, így is állandóan kifutunk a diszkekből. mellesleg igen komoly fotós, aki 10 mp-ben nem tud normális képeket csinálni. lehet, hogy bővítjük majd a prémium keretet, de nem célunk képmegosztó site-tá válni, nincs meg hozzá az erőforrásunk. jobb híján szelektálj, ennyit tudok mondani egyelőre

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#913) -Skylake- válasza Eastman (#910) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat eskuszom nem ertem. Azert jobb , mert nagy a sor az atm elott ? Dehat ha nemlenne kp nem lenne atm , mirol beszelunk ???

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#914) #02683648


#02683648
törölt tag

Óóó, témánál vagyunk, a bank=otp klasszikus már be lett írva :D
Amúgy meg világosan lett írva h korábban volt olyan igény h támogatni akarják egyesek az oldalt, minden ellenszolgáltatás nélkül, most aki fizet kap is vmit cserébe. Nem kell dlc meg season pass meg hasonló dolgokkal jönni.
Btw, én személy szerint nm hiszem h annyira bazi nagy profitot termel a ph lapcsalád, gondolom nyilván nem veszteséges, de ne gondolja senki, h a pagani zondát az itt keresett pénzből veszik meg a tulajok.
Ettől ftlenül ez nem az életben maradásért való pénzgyűjtés.

(#915) Ispy válasza TheSaint (#904) üzenetére


Ispy
veterán

Az, hogy az első esetben egy szolgáltatást veszel igénybe pénzért, ami vagy tetszik, vagy nem, ha nem, akkor nem fizetsz érte, ennyi.

A második eset, ami most is fennáll, az az, hogy nem akartak kirakni egy nagy gombot az oldal szélére, hogy "adjál már egy kis pénzt, mert bajban leszünk különben és bezárjuk a boltot" (aka Donate gomb), hanem adnak érte némi ellenszolgáltatást is, ami azért lássuk be, elég kevéske, ezek akár egy oldalfrissítéssel is jöhettek volna, ezért is írtam, hogy szerintem zavaró a prémium megnevezés, de ezt már megbeszéltük.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#917) sutszi válasza hemaka (#899) üzenetére


sutszi
veterán

Azért érv az van, szerintem évi több ezer forintot vonogat le a bank "egyéb" címszóval, legalábbis nálam az OTP szereti ezt csinálni.

Kiemeltem a lényeget a hozzászólásodból. OTP-nél vagyok már a jó ég tudja mióta. Van egy Simple számlacsomagom aminek a díja 0Ft mert oda megy a fizetésem. A kártyámnak éves díja pedig kb annyi mint most a prémium tagság 1 évre itt a PH-n.

Megcsinálták nemrég, hogy régi lejárt kártyám éves díját is felszámolták költségként. Írtam nekik ONLINE!!, és kivizsgálták tételesen, hogy tényleg nem használtam a kártyát ezért igazam van és jóváírták.

Utálok KP-t használni, jóformán nem is teszem. Sőt, már többnyire ignorálom azokat a helyeket ahol nincs kártyás fizetés...

Szóval továbbra sem érv az, hogy nálad boszorkányság van...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#918) TheMarci válasza -Skylake- (#909) üzenetére


TheMarci
addikt

Ez most is így van, ha jól emlékszem, berakod a képet az arcképes topikba, amit szeretnél, ha megfelel, elfogadják.
Ne úgy fogd fel, hogy diszkrimináció, hanem hogy egy plusz lehetőség.

Do You Dream?

(#919) Synthwave válasza MongolZ (#894) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Forintban.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#920) Eastman válasza -Skylake- (#913) üzenetére


Eastman
őstag

Sebaj, majd rájössz... :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#921) F e Z o válasza davidsone (#810) üzenetére


F e Z o
veterán

:DDD :R

H2O über alles!

(#922) -Skylake- válasza Eastman (#920) üzenetére


-Skylake-
addikt

Pedig oromomre szolgalna , ha elmagyaraznad , mert tenyleg erteni akarom.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#923) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Azé illet volna egy pár napos prémium lehetőséget adni mindenkinek, hogy megízlelje, aztán eldöntse. A piacon is, sőt a kínainál is megkóstolhatod a kaját , mielőtt megveszed.

Illetve jó lett volna a prémiumba beletenni a tetszőleges avatár kép tetszőleges változtatási lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#924) TheMarci válasza V.Stryker (#923) üzenetére


TheMarci
addikt

A kajánál azért elég tág lehet az ételek íze. Itt melyik az az elég konkrét funkció, amit nem tudsz elképzelni? Ha kell, szívesen illusztrálom képpel, videóval, hogy 15 percig szerkeszthetem a hsz-t, vagy nagyobb képet tölthetek fel.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#925) Parci válasza V.Stryker (#923) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az étteremben, mekiben, sparban meg nem

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#926) schawo válasza Intruder2k5 (#907) üzenetére


schawo
titán

Ez a közbevágott cikkajánló az egyetlen, ami zavar, a reklámok nem. Ezt egyszerűen nem bírtam megszokni, idegesít.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#927) V.Stryker válasza Parci (#925) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De pl az HBO-nál is vannak kódolatlan napok, hogy akkor mást mondjak.

Mindegy, nem szólok a nagyon dógába. Nekem egyenlőre így megfelel a nem prémium is. A magam böfögését, így is meg tudom tenni. :)

De nem trollkodom, mert tényleg rég itt vagyok és mindig amikor valami újat vezetnétek be, akkor mindig akkora hisztit csapunk, hogy már én szégyenlem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#929) Parci válasza schawo (#926) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, de az a helyzet, hogy ezt meg muszáj csinálnunk, mert sokan nem is foglalkoznak azzal, hogy milyen tartalom van a site-on. értem, hogy kellemetlen, de közben az olvasottsági adatok meg javulnak tőle, így nem ígérhetem, hogy megszüntetjük, sőt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#930) Chaser válasza V.Stryker (#923) üzenetére


Chaser
titán

Ez most nagyon rossz analógia volt:D oké, lehetne egy hónap free - legalább azoknak akik 10 éve aktívan itt vannak:D - , de igazából ott van mit nyújt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#931) TheMarci válasza #32839680 (#928) üzenetére


TheMarci
addikt

Ez kb akkor lenne jogos, ha a prémiummal elérhető lenne egy tök új szekció, mittudomén milyen hardveres vonalon. De nehogy már a 15 perces szerkesztést, meg a hsz elrejtést ki kelljen próbálni.

Do You Dream?

(#932) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Hatalmas ötlet ez Uraim :K
már én is agyaltam azon hogy, hogy lehetne támogatni a neten lévő kedveCC oldalam.
korrekt érte járó plussz dolgok :)
talán egy kis jelképes ikon hiányzik a név mellől ;]
de nem akarok májerkodni, köszönöm a lehetőséget, hogy egy nagyon pindurival hozzájárulhatok én is az oldal működéséhez :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#933) TheMarci válasza Lacielvtárs (#932) üzenetére


TheMarci
addikt

A GYIK szerint lesz majd ikon. :)

Do You Dream?

(#934) Parci válasza #32839680 (#928) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hanem hogy reagáljam le? amit írt érveket, szerintem nem stimmelnek, millió helyen nincs próba, ráadásul itt totál egyértelmű az összes funkció, nincs mit kipróbálni rajta. nem tudom ezt részletesebben magyarázni, szerintem nincs ügy. illetve a lényeg: egyelőre nem tervezünk próbanapokat. ami talán lesz majd, egyszer, az valami "nyílt nap", amikor egy napig mindenki prémium user lesz, aztán hátha kedvet kap. de ez sem most rögtön, majd, később.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#935) Lacielvtárs válasza TheMarci (#933) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor maga lesz a tökély :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#936) V.Stryker válasza TheMarci (#931) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor fordítsuk meg: nehogymá ezért a két dolog olyan fontos legyen, hogy érdemes legyen előfizetni.

Parci: Pont az utolsó írásodban leírtakra gondoltam. Nem megmagyarázni kell amúgy miért legyen. Azé mert marketing.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#937) Dareius


Dareius
tag

Tök szép és jó, minden így kezdődik valahogy!

De! Remélem nem így folytatódik majd az egyszerű, nem prémium tagok számára.
pl.: bevezetnek egyéb korlátozás: napi max üzentet limit, napi PM limit stb…

(#938) TheMarci válasza V.Stryker (#936) üzenetére


TheMarci
addikt

Ezért fizettünk elő csomóan csak azért, mert szeretjük az oldalt, és nem használjuk egyik funkciót sem ki. Ha lenne donate gomb, akkor is nyomnám.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#939) Geller72 válasza Parci (#912) üzenetére


Geller72
veterán

"nem kunyeráltunk szerintem"
-Direkt kértem, hogy ne értsetek félre, de ezek szerint mégis. :P . Sehol nem írtam, hogy kunyeráltok, csak nem értettem a logikát. ;).

[-Az ignorálás része akkor lenne jó, ha az illetőt nem csak a kommentjei alapján tudnám tiltani, amúgy csak vizuálisan, hanem az engem érintő cikkek, blogok, hirdetésekből is. Értelme így lenne szerintem. Akik eleve örökös összetűzésben vannak, azok közül nem egy állandóan keresi azt a felületet, ahol támadni lehet a másikat. Ezzel egy lépésben el lehetne vágni az egészet.

"ezt nem értem. az illető csak hozzászólni tud valamihez, nem? az meg mind tiltva lesz. vagy arra gondolsz, hogy letiltod mondjuk rudit, és akkor a cikkeit se lásd?]
-Nem. Pölö: Bloggolok. Letiltom a usert és az sem a hirdetéseimhez, sem a blogjaimhoz, tehát ami MY OWN, ne tudjon kommentelni. Elég sok összeugrást alapból ki lehetne szelektálni vele, ráadásul ezt a userek házon belül megoldanák. Többé nem nagyon lenne szájkarate, max nyilvános topikokban.

"mellesleg igen komoly fotós, aki 10 mp-ben nem tud normális képeket csinálni."
-én mintha ezt írtam volna:"Ha most én szeretnék egy cikket írni mondjuk a Norvégiai utamról, normális, (nem 10 mp-es) képekkel illusztrálva," Azaz nem 10 mp-es, hanem bőven az alatti képekkel operálva. Ha jól látom, egyről beszélünk. ;).

"ez ízlésbeli kérdés, mi szeretjük ezt a meglévő rendszert, akkor is, ha lehetne technikailag komolyabbat csinálni. szempont a fórum egységessége is, többek között. és azt is szeretjük, hogy nem jár rögtön, csak régi arcoknak."
-Ez mind szép és jó, de lehet, hogy ez csak 40 ember véleménye. Lehetséges, hogy erről lehetne egy publikus szavazást indítani, ami mondjuk egy hónapig élne. Valahol ezt megérthetnétek. Könnyen lehet, hogy az 593k reggelt userből 500k nem így gondolja, ahogy ti. Tudom, bele lehet x**ni. ;]

Én örülök minden fejlődésnek, amitől jobb lesz az oldal. Amúgy is olyan hamar tűnnek el a süllyesztőben régi, nagy szájtok. Egyik napról a másikra. :U Néha csak egy rossz döntés miatt..

[ Szerkesztve ]

(#940) schawo válasza -Skylake- (#909) üzenetére


schawo
titán

Amikor egymás után a 10. egyszavas "nem" választ kapnád, felmenne benned a pumpa.

(#929) Parci
Esetleg a prémiumosoknak kapcsoló? Mint ahogy a reklám is jöhetne vissza kapcsolóval.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#941) Parci válasza V.Stryker (#936) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindenki maga dönti el, hogy előfizet-e

de egy dolgot azért szeretnék elmondani előzetesen is: a reklámblokkolás olyan méreteket öltött mára, hogy idővel ezzel foglalkoznunk kell. addig semmiképp sem akartunk, amíg nem tudunk korrekt alternatívát nyújtani, de ez a prémium tagsági az.

magyarán, idővel szeretnénk idegesíteni minden usert, aki szűri a reklámokat nálunk, mert egyelőre azokból élünk, és a potyautas magatartás miatt most már komoly gondjaink vannak (értsd: 30% fölötti már, magyarán már most is több tartalmat kell csinálnunk, mint eddig, ha tartani akarjuk a számokat, amihez plusz pénz kell, nem is kevés).

szóval úgy gondoljuk, hogy valaki vagy engedje a reklámokat és akkor nem kerül neki semmibe az egész. vagy támogasson minket így, ha utálja a reklámokat, de elismeri, hogy jár pénz a munkánkért. aki szerint meg kussoljunk és dolgozzunk ingyen még évtizedekig, az biztos kibírja majd, a RIOS rendszer nem ért egyet ezzel :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#942) bzoley válasza Intruder2k5 (#907) üzenetére


bzoley
veterán

Nézőpont kérdése, nekem reklám. Megtöri a tartalmat, kéretlen, fölsleges, és még értelmetlen is. Zavaróbb, mint egy MM az oldal tetején. Így van egy kis átverés szájíze a dolognak. És ugye egy hónap előfizetéssel nem lehet kipróbálni, hogy ezt a lovat akartam-e.

Ha csak a Ph!-t érinti, akkor az ő hibája. Ez ilyan délutáni/esti csúcsidős-jellegű lassulás, de néha kicsit bosszantó, hogy minden lapra várni kell néhány másodpercet.

(#943) Parci válasza schawo (#940) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meggondoljuk, nem rossz ötlet :K (sőt, fel is írtam todoba)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#944) TazLeacher válasza Racecam (#773) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Üdv újra itt!

(#945) Parci válasza bzoley (#942) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"átverés szájíze" jajjmár! de fel is vettem todoba, hogy kapcsolható legyen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#946) V.Stryker válasza Parci (#941) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez így korrekten hangzik. :R

Közben a ph tartományra felfüggesztettem az adblock-ot, hogy örvendezzetek. :D - most bezzeg egy reklámot se látok. :D Ctrl+F5... Öööö most se... na mindegy,ezé kellett sírni? ;]

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#947) schawo válasza Parci (#912) üzenetére


schawo
titán

Ha pedig már így belelendültetek az extra szolgláltatásokba, akkor fotósoknak igazán fel lehetne kínálni egy olyan opciót, hogy évi X forintért Y megabájt tárhely az alap helyett. És a vonatkozó hardveres költségek is fedevze volnának. Sőt, simán prémiummal lehetne eladni, biztos egy csomóan vennék meg, és a kihasználtság úgyis töredék volna.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#948) -Skylake- válasza schawo (#940) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Amikor egymás után a 10. egyszavas "nem" választ kapnád, felmenne benned a pumpa."

Ami ugye reszemrol nem lenne jogos , mivel nemet csak akkor kapok , ha a kep nem felel meg egy adott szabalyrendszernek. Az viszont nem a szabalyrendszer hibaja , ha en olyan keppel probalom ami nem oke. De ertelek , vannak itt bizony olyan emberek akiknek nem tudnad megmagyarazni.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#949) MongolZ válasza #05304832 (#905) üzenetére


MongolZ
addikt

Hát, akkor miből élnek?

(#950) ZCoyote válasza Parci (#934) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nehogy legyen nyílt nap!
Akkor azért fog menni a nyígás, hogy a prémium tagok kérik vissza a pénzük 1/365-öd részét. :-D

Romani ite domum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.