Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) celeron


celeron
senior tag

Kedves PH! lapcsalád, én csak annyit szeretnék most ide írni hogy sokkal szegényebb lenne a világ ha ti nem lennétek. Még pöcsös kis gyerek voltam amikor regisztráltam akkor még nem tudva hogy szerves része lesztek az életemnek, mindennapjaimnak. Köszönöm a sok sok tartalmat amibol tanulhatok, informálodhatok a világról, szakmáról, vagy a fórumozók mindennapjairól. Köszönöm nektek is fórumozók hogy fenntartjatok az oldalt és mindenki hozzá teszi a maga karakterét, emeli annak színvonalát. Nem egy témába vágó hozzászólás ez de most úgy feltört. Úgy érzem jó helyen lesz itt. :)

(#503) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Inkabb lassam a hirdeteseket es kapjak valami meglepit a hardverapron:) Amugy esetleg valami nagyobb csomag a hardverapron, amit egyben kifizet az ember cserebe olcsobb darab arakon lennenek a kiemelesek lesz? Csak, mert azt elobb hasznalom ki, mint ezt:( Vagy legalabb legyenek a reklamok itt is olyanok, mint a playstore ingyenes appjain, na azok zavaroak:)

(#504) Parci válasza Melack (#500) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

havit nem tervezünk, van viszont 3 hónapos és 6 hónapos, igaz, fajlagosan drágábbak, mint az éves (és a 300 ft-os akciós keret holnap ki fog futni szerintem), különben senki sem akarna évesezni. de egyébként, ha ennyire ki vagy centizve, senki sem várja el, hogy nálunk költsd el az utolsó forintjaid, most komolyan! :R

ha később rádszakad az otp, még mindig csatlakozhatsz akkor

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#505) Janaboy válasza Parci (#492) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha esetleg nem láttad a szerkesztést..

Rányomok bármelyik fizetésre és kiírja, hogy a név nincs kitöltve..aztán kitöröl mindent és kezdi előröl..

Janaboy

(#506) petipetya válasza Parci (#495) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jogos. Először is tehettem volna javaslatot, így ezt most pótolom. Az online bankkártyás fizetés szerintem is megfelelő kifejezés lenne oda.

Egyébként éppen Magyarósi Csaba egyik videójában volt szó nemrég erről a Simple nevű dologról, ha valaki kíváncsi rá. Bátran ajánlom, könnyen emészthető és emellett szórakoztató is a figura.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#507) lrigo


lrigo
tag

2003 májusában csatlakoztam a PH táborába, és rendszeres olvasóként rengeteget tanultam az itt megjelent cikkekből, illetve fórumokból. Örülök a lehetőségnek, hogy támogathatom a PH lapcsaládot! Támogatásnak fogom fel, mivel a prémium tagsággal járó előnyöket nem fogom használni.
Sajnálattal tapasztaltam, hogy a 300 Ft-os ajánlat még él (10 perce utaltam), azt hittem, hogy egy nap után már bőven ezres nagyságrendű lesz a prémiumosok száma. :(((

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#508) Parci válasza #05304832 (#502) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a te döntésed. spórolsz, ahogy aztán havi 500-ért vehesd meg, mi? :DDD

(egyébként már az új ferrarikat nézegetem. na jó, nem. de nemrég vettünk családilag egy 10 éves autót. annál újabbat eddigi életem során mondjuk még sosenem)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#509) malnabokor


malnabokor
senior tag

Mobilos alkalmazások nem fognak megjelenni? Mondjuk prémium felhasználók számára, fórum felhasználóval és jelszóval.
ha jól emlékszem valami régebbi blogbejegyzésből, van egy igen jó androidos alkalmazásotok, de a reklámfelület hiánya miatt nem lett közzétéve, és szintén prémium tagsági előnyként lett volna(?) felhasználva
Mert nem lenne rossz, ha egy appban esetleg beállíthatnám az értesítéseket új tesztekre, MATV-re, stb. :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#510) Parci válasza lrigo (#507) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy naaaaap? este 7-kor még alig működött a cucc :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#511) Parci válasza malnabokor (#509) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bizony, azt lehet, hogy leporoljuk idővel, de pici türelmet kérünk addig

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#512) solfilo válasza Parci (#275) üzenetére


solfilo
veterán

Ennek örülök, vissza fogom kapcsolni őket. :K

solfilo

(#513) genndy


genndy
addikt

Fizettem, prémium lettem, köszönöm, további jó munkát! :C :R

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#514) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Az ötlet....jö...bár mit mondjak,idáig süllyedünk.De nincs próbahónap...felejtős is lettNem aprózok,egyedi képem van,más tudtommal látható nyom nem jár,kibírom,hogy 5 perc alatt értelmesre szerkesszek egy hsz-t,nem vagyok seftes,nem tiltanak és senkit nem utálok...Majdnem azt hittem,jó poén.Bocs PH,de a majdnem semmiért nincs 3600ft.om rátok.Tényleg nehari...
300,500 ment volna a semmiért is,de a majdnem semmiért 1 éves.. :W
Na csak belefér 5 percbe is a 3 szerk... Jobbulást Parci,én se voltam a héten csak hétfőn....gatyamadzag :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#515) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, fiúk, én igazából tök beteg vagyok, tegnapig napokon keresztül szédelegtem is, a fülem hat napja full kakukk, úgyhogy lelépek aludni. próbáljátok meg nem szétszedni addig a házat :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#516) Parci válasza BandiHUN (#514) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de hát semmi gond, haragudni viszont kár volna ránk, igazán senkit sem sérhetünk meg ezzel, csak egy lehetőség ;)

no meg hátha pakolunk még pár olyan dolgot bele idővel, hogy havi 500-ért sem tudsz majd ellenállni :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#517) total90


total90
veterán

Nekem nincs adószám meg közösségi adószám, vagy is nem úgy mint aki Magyarországon él. Tudok anélkül is regisztrálni?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#518) danih


danih
addikt

Esetleg Egyházként bejegyeztetni? Akkor lehetne adományokat szedni :DDD

Amúgy lehet egy kis "flair" még dobna az eladhatóságon - valahol az avatar környékén vagy a hsz fejlécében.

(#517) total90: nem látom hogy azok kötelező mezők lennének, főleg ha nem teszel pipát oda föléjük :)

[ Szerkesztve ]

(#519) Chaser válasza BandiHUN (#514) üzenetére


Chaser
titán

Tényleg nem értem aki szerint ez valami "süllyedés" :N akinek nem kell nem él vele. Nem mintha védeném a ph stábot, mert sztem van köztük inkompetens emberke. De az oldal jó, az meg a tagok miatt az. Na süllyedés inkább ott van, egyre több gyökkettes betalál ide.
Mondjuk részemről ez bukta most, bankkártyával nem fizetek, privát pp-m meg nincs most:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#520) BandiHUN válasza Parci (#516) üzenetére


BandiHUN
veterán

Legyen valami jel az avatar mellett,és legyen link lehetőség.Azt meg se merem említeni,hogy SG módjára,ha már összeolvadtatok,miért nem fér bele a 3 sor helyett egy vékony csíkos képes kattintható banner...ott ez működött...
Én pl.gamer vagyok,remek lenne egy kattintható Steam profil link,hogy írjon,felvegyen,aki akar.Más meg aprós,azt linkelné be,a harmadik meg szószátyár,a blogját. Ref,Referer szócska ignorálva és kész,hogy ne legyen reflink,MLM.Esetleg új kategória: Profilnézegető a modik mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#521) DigitXT válasza total90 (#517) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem az csak a számlához kell. Csengettem én is. (Számla nélkül.:D)

(#522) sz.balazs.95 válasza Parci (#435) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ehhez kapcsolódóan:
Szerintem nagyon jó lenne, ha időnként, ahol ép tartotok, megosztanátok pár képet, hogy az adott változtatás mennyire elfogadható vagy épp nem elfogadható a többség számára, illetve a visszajelzések alapján tudnátok alakítani az oldalt.

Én csak annyit kérek, hogy ne legyenek túlméretezve a dolgok.
Sok reszponzív felület tele van rinocérosz méretű gombokkal, ikonokkal, stb. Néha különösen rondán tudnak kinézni. :D
Mondjuk ilyen téren a mostani kinézek néhol a ló túloldala, de gondolom azért, mert eredetileg 17-19" 768p-s monitorokra lett szabva az oldal, az ottani PPI-ket figyelembe véve.

A legjobban viszont annak örülnék, ha jobban formálható lenne az oldal Stylish-sal.
Sajnos jelenleg akad 1-2 limitáció, amit minimális módosítással ki lehetne küszöbölni, de azokhoz már nem elég egy saját css. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#523) Lauda válasza total90 (#517) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs ra szukseg. :) Ha nem szeretnel szamlat, csak fizesd be a dijat es kesz. :K

(#508) Parci Ha 1 het mulva bejelentkezel alaszkabol, az buko am. :U

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#524) oriic válasza Parci (#516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyen sör, csajok? :D

Live-Die-Respawn

(#525) BandiHUN válasza Chaser (#519) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azt,hogy hülyék is jönnek....nem szűröd ki.A szabályzatnak ő is meg kell feleljen,maximum nem adsz egy friss reges kvázi-tag véleményére.De pont ebből lenne a gond,amikor VérIstván apuka bankkarijával fullos prémiumot vesz,a végén egyedi arcképpel,meg mittudoménmivel,pont ez ne legyen. :W Pont,hogy máshol ezzel lett a szint a béka feneke alatt,mert minden jöttment "szemetelt"...közben a PH-n azért egy jól működő rangrendszer van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#526) danih


danih
addikt

Ki kellett kapcsolnom az adblockert hogy megnézzem tényleg eltűnt-e a reklám...
És igen ;]

(#528) radi8tor válasza total90 (#517) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, azokat nem kell kitölteni csak akkor, ha számlát kérsz róla.

⭐ Stella

(#530) radi8tor válasza #32839680 (#529) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt korlátozás eddig is. Max nem futottál bele.
Azonos szövegű privátot 10 embernek lehet küldeni 24 óra alatt.
Más szöveggel 50-et.

⭐ Stella

(#531) Chaser válasza #32839680 (#529) üzenetére


Chaser
titán

Asszem 50 a napi limit, én már futottam bele.
Privátot 5-10 percig lehet szerkeszteni, de csak akkor, ha még a ímzett nem olvasta. Evidens, ha már olvasta akkor nem írhatod át. Most annyi változik, ha csak 10 óra múlva nézi mg 10 órád szerkeszteni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#532) htc07 válasza #32839680 (#529) üzenetére


htc07
addikt

Szívem szerint én most is lefújolnálak érte, semmi értelme azon kívül, hogy "fancy" meg darálja a mobilneteseket. :DDD

Egyéniségnek ott az avatar meg az aláírás, ennél többet szerintem felesleges beletenni.

(#533) Racecam válasza #32839680 (#529) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

5 percig. Most végig ott lesz, amíg el nem olvasta.
(Ezt már 3x válaszolom meg ma este. :P )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#534) zseko válasza Parci (#358) üzenetére


zseko
veterán

és nekik valamiért úgy kényelmesebb

Nekem azért volt kényelmesebb, mert 18:04-kor raktátok ki a cikket és én 20:10 körül láttam meg. Mivel csak az első 300-nak van kedvezmény, nem tudtam beleférek-e még amíg megtalálom a bankkártyám és beírom az adatokat, így 'ész nélkül' a cikket végig sem olvasva már fizettem is amint megláttam hogy még benne vagyok. Utána gondolkoztam hogy valójában akartam-e? :DDD (akartam, persze, ennyit megértek nekem. Megveszek 2-3 újságot, ugyan itt vagyok. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy a 6000-en már elgondolkodtam volna.) Na meg a másik ok PP mellett, hogy bankkártya adatait nem adom ki neten.

Ami tetszene prémiumhoz: Az Itt szóltam hozzá listát ne egyesével kelljen már törölgetni... egy külön oldalon meg lehessen nyitni felsorolásszerűen az összeset amit tároltok, majd egy választókapcsolóval kijelölhetem amik nem kellenek és egyszerre törölhetem.
Más oldalnál láttam olyat, hogy nem csak az van kint mire válaszoltam, hanem az is hogy ki válaszolt az enyémre. Esetleg lehetne a jobb alsó sarokba, név nélkül, csak a sorszámo(ka)t kiírni, fele/harmada betűmérettel (elvégre valamiből meg kell élni a szemészeknek is :D)
Esetleg egyben látni egy beszélgetési fonalat. Hogy ne egyesével kelljen visszalépegetni pl. mikor keresés után találok egy jó hsz-t, és keresem az elejét az egésznek.
Több smiley, pl. el tudnék képzelni egy olyan szomorú arcot ez helyett: ':(', ami nem mozog.

A Donate gombot lehet megérné megszavaztatni, szerintem lennének páran akik előfizetni nem akarnak mert esetleg sokallják a 6000-et egyszerre, de alkalmanként párszáz forinttal támogatnának. Nekik lehetne mondjuk 1 hónapig reklámmentesség és 10 perc szerkesztési idő. Bár akkor ezt lehet többre kéne belőni mint 500 forint, hogy érezzék, jobban járnak az előfizetéssel. Nem tudom, csak ötlet...

Nálam még mindig maradt reklám:

(#529) morgyi hasonló véleményen vagyok mint htc07, nem tartom idevalónak. Persze ha meg lehet csinálni kulturáltan akkor talán, de jelenleg az egyetlen kinézet ahogy el tudom képzelni az a szépia :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#535) Viktor0610 válasza #32839680 (#529) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Most ez csak a hardverapróra vonatkozik vagy mindenre?"

Eddig limitálva volt az elküldhető privátok száma. És prémium tagság nélkül továbbra is az.
Természetesen minden oldalra vonatkozik. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#536) kentucky


kentucky
őstag

Előfizettem. Gemiusos pop-up kérdőívek viszont nem tűntek el :S

(#537) radi8tor válasza zseko (#534) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem reklám.
Reklám fent és két oldalt van. De ennél a topiknál nincs.

⭐ Stella

(#538) oriic válasza #32839680 (#529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"De pl. ahogy vannak Arcképgyárosok, úgy lehetnének Userbar-gyárosok is, akik az oldal dizájnjához illő, nem elvetemült userbarokat csinálnának."

Így is ingyen dolgoznak szegények a saját szabadidejükben, minden fajta ellenszolgáltatás nélkül, ezzel kb a sírba vinnénk őket. :DDD Meg amúgy is, szerintem nem illik bele a PH dizájnjába. (btw ezer éve nem láttam már userbarokat egyéb fórumokon sem)

Live-Die-Respawn

(#539) Pocok256


Pocok256
veterán

Támogattam az oldalt én is viszont a reklám mentességnek annyira nem örülök sok esetben tök jó hirdetéseket kaptam az orcámba és vásároltam is emiatt. :) Jó lenne mihamarabb visszakapcsolhatóvá tenni :) Sokkal jobban örültem volna ha a 3. poszt alatti idióta ajánlót lehetne kikapcsolni :U

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#541) BandiHUN válasza #32839680 (#529) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze,én is ezekre gondoltam.

Egyébként igen,a hardveraprós üzik limitálva vannak,DE tudtommal eddigis azoknak volt csak,akik nem fizettek elő Bolt titulusra,hogy ne legyen az,valamelyik webshop beregizik,feldob egy üzlet hirdit és itt intézi a supportot.
Mondjuk a végén még a bótos' lehet olcsóbban jön ki a havi 300-al,500-al,mint a rendes keri előfizu,vigyázós... :U
Arról nem is beszélve,hogy ígyis van elég baj a bizniszekkel,én nem afelé tolnám a prémiumot már csak az átverések miatt sem,hanem a FÓRUMOS user kapjon extrát.Avagy legyen leválasztva az apró.Úgyis csak a hülye nem látja,hogy aki üzletel,secondary accon tolja...én is azt tenném.Gondolom a kutya nem is szólna 2 accért,ha tiszta lapom van,oszt' azt mondom a gyerek is péházik,és ő logol át üzletelni :DD Nem lehet IP-re zárni a család miatt...elvileg 4-5 acc simán.Jajj,az egész család imádja a PH-t,csak 1 net,1 router 1 gép :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#542) A texasi


A texasi
aktív tag

Már meg is van;
3.6e Ft-tal én is támogattam a projektet!
:))

[ Szerkesztve ]

(#544) Lauda


Lauda
félisten

Erdekes, hogy moderatorokat is el lehet rejteni. Sot, eddig mindenkit sikerult. :DDD Lett egy sajat forumom. :DDD

(#545) Racecam A Telapot nem rejtenem el semmikeppen. :N

[ Szerkesztve ]

(#545) Racecam válasza Lauda (#544) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Grat! :R
Ja, akkor most ezt úgysem látod. :P

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#547) Viktor0610 válasza #32839680 (#546) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erre való a privát. :P
Szerintem tök jól kitalálták a srácok! :D

Pár embert már belistáztam, aztán ez persze folyamatosan bővülhet. Mit érdekel engem, hogy nekem ír vagy tőlem kérdez, akit letiltottam?! Pont azért tiltottam le, mert nem érdekel!!! :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#548) D1Rect válasza Lauda (#544) üzenetére


D1Rect
félisten

Én rajtad próbáltam ki. ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#549) csako


csako
veterán

Érdekes lenne számomra egy statisztika, hogy ma hányan fizettek elő :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#550) djculture válasza #32839680 (#546) üzenetére


djculture
félisten

Majd mindenki letilt mindenkit és megoldódik a probléma, mindenki beszél magába . :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.