Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Sirandrish válasza Kolondrum (#199) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vágom miről van szó...hogy aki nem fizet az majd rinyál annak aki fizetett. Erre mondtam hogy nem 300 Prémium hely van...vehet mindenki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#202) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

PayPal-al fizetve működik rögtön a prémium tagság. :K

⭐ Stella

(#203) spawn21


spawn21
veterán

Előfizetve :R

iPhone 13p

(#204) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Csinálhatom a csak prémiumosoknak fórumot? :DD
Lehet a neve, a kemény mag, vagy a VIP-szektor jobb? :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#205) Parci válasza Viktor0610 (#200) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

visszaigazolás para van, ha javítva lesz, mindenki megkap mindent

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#206) hackeeeee válasza Kolondrum (#192) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mit generálna? Több helyen létezik ez, választható opció. Aki fizet, annál jelölve van valamilyen módon, hogy használta ezt az opciót.

Nem kötelező, egy lehetőség, ami választható.

Véleményem szubjektív...

(#207) Just_Reboot válasza Viktor0610 (#200) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Vajon ki lehet az? :DDD

(#208) Sirandrish válasza kakuk.tamas (#204) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztán majd nyitják a "Pénzes K*csögök" topikot, és oda mindenki írhat csak a Prém NEM! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#209) Proxy2 válasza lugosi (#168) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Igazad van, írtad, DE, nyiss egy másik lapot, ott a hardverapro.hu -n is jelentkezz be.
Nálam csak így ment, igaz én iPad-ról vagyok, de asztali nézetben, tehát nem mobil.

Ha ez sem segít akkor esetleg egy másik böngészőből.

Proxy5

(#210) Viktor0610 válasza Just_Reboot (#207) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne aggódj, nem te vagy az... ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#211) Kalandor válasza kakuk.tamas (#204) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

"Szeparé" név alatt ez is felmerült, hogy előfizetők olyan topicot hozhatnak létre, ahova meghívhatnak más előfizetőket, és csak ők beszélgethetnének ott, illetve még azt is eldönthetnék, hogy azt a topik publikus lehessen vagy sem a fórum felé.

De ez maximum kósza terv egyelőre, most örülés van ha hibamentesen megy minden, és aztán nagyobb erővel tudunk a fejlesztésekre koncentrálni, pont a már említett reszponzív design, stb. az fontosabb és biztosan kell.

(#212) Geller72


Geller72
veterán

3/4 órája fizettem, de még semmi változás. Nem azért írom, mert ideges lennék, vagy aggódnék, csupán egy helyzetjelentés.:D. Eszembe jutott az, hogy megléphető lenne egy olyan gesztus, amitől lehet hogy sokunknak könnybe lábadna majd jövőre a szeme. Mégpedig az, hogy azok, akik idén benne voltak a termopülai 300-ban, jövőre is élhetnének a kedvezménnyel, ha hosszabbítanak. Azaz egy újabb 300-ra ők lennének az elsők. :D Ugyanennyiért. (3600) :B :C

(#213) Just_Reboot válasza Viktor0610 (#210) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Picsába! :((( ;]

(#214) beg


beg
veterán

Látom pár szégyenfalas is erre settenkedik :D

Arra van koncepció, ha egy prémium tag a vásárlást követő 2. hónapban kipontozódik a moderálások miatt, akkor mi lesz a fennmaradó összeggel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#215) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

"Korlátlan számban írható privát üzenetek? "

Valamiről lemaradtam? Azt hittem, hogy eddig is úgy volt mindig is, hogy korlátlan számú privát üzit lehet írni.... :U Valaki világosítson fel! :)

(#216) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó ötlet, a kezdeti bugok majd javítva lesznek, mert látom van probléma. :) Amint megjön a fizu én is belépek a prémium klubba... :DDD

(#217) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintem mindenki kibír még néhány órát vagy 1 napot, de azért kár hogy ennyire nem akar működni .
Vagy inkább hogy ennyi melót ad még most is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#218) weiss


weiss
addikt

Ez a simplepay oldal nem valami bizalomgerjesztő, még rendes certje sincs.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#219) radi8tor válasza Geller72 (#212) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Simple-el fizetted?
PayPal-al fizetve rögtön élt a tagsági.

⭐ Stella

(#220) Locutus


Locutus
veterán

Akkor én még belefértem a 300-ba ezekszerint :) Ennyit megért szerintem.
Egyből aktiválódott is minden premium funkció ahogy elnézem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#221) hackeeeee válasza Lord Dragon (#215) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nagyon régóta nem így volt.

Mondjuk azóta volt csiszolva, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#222) #85552128 válasza radi8tor (#202) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem még azt írja nem fizettem elő/folyamatban van. Nem sürgős csak mondom, hogy a pp sem oké még. :)

[ Szerkesztve ]

(#223) Sirandrish válasza beg (#214) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi lenne? Majd privátozik mindenkinek! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#224) Just_Reboot válasza beg (#214) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Na erre én is kíváncsi vagyok.

(#225) beg válasza radi8tor (#219) üzenetére


beg
veterán

Nem nem, ott is gáz van, legalábbis nálam:

1 év prémium tagság 4 000 Ft
Végösszeg: (PayPal) 4 000 Ft
Vásárlás elindítva: 2016-01-21 18:26
Teljesítve: Folyamatban

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#226) kakuk.tamas válasza Kalandor (#211) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A reszponzív design tesztelésére nem lehet majd jelentkezni?
Most nem kib*szásból, de mondjuk a prémiumosoknak. Nem azért, mert ők fizettek, hanem azért, mert ők javarészt öregek már (mármint az oldalon számítanak annak :D), és ők tuti látogatni is fogják az oldalt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#227) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

az akciós helyek fele kb. elkelt a bugok ellenére is, amiket közben irtunk nagy tempóval (és remélhetőleg közben nem csinálunk újabbakat)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#228) radi8tor válasza beg (#225) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#229) Geller72 válasza radi8tor (#219) üzenetére


Geller72
veterán

simple. Le is vonta, meg is jött a mail tőlük. De semmilyen opció nem él még. ~1 órája fizettem.

(#230) Strezi


Strezi
őstag

Fizetés simán ment a Simple - lel, Visa Electron nem OTP kártya. Email visszaigazolás szinte azonnal megjött.
Meg ezi is ;]

Továbbra is engedne előfizetni újra, de nem nyomkodunk feleslegesen! :N

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#231) hackeeeee válasza beg (#214) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jótékonysági céllal felajánlásra kerül! ;]

Véleményem szubjektív...

(#232) Lauda válasza Viktor0610 (#171) üzenetére


Lauda
félisten

Hetente ki van tiltva, de egyeni avatart akar. Ez egy plusz tamadasi felulet lesz a ph fele, hogy ha valaki premium, akkor kovetelhet. Pedig vilagosan le lett irva mik az elonyei, minden mas maradt.

(#233) Parci válasza beg (#225) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akik hamar ugrottak, esetleg nem kapnak visszaigazolást a bugok miatt (amik közben talán javítva lettek), őket kézzel engedélyezzük majd. cserébe tuti akciósan lesznek tagok :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#234) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Még egy kérdés:
A hosszabbításról kapok majd értesítést? Tutira nem fog eszembe jutni és majd nyilván szeretnék élni vele...

Amúgy kártyával fizettem és azonnal aktiválódott, de beállításokat egyelőre nem látok. Gondolom idővel ezek is megjelennek...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#235) Sirandrish válasza radi8tor (#228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem a PP miatt van hanem mert bennfentes vagy te szőrös dög ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#236) kakuk.tamas válasza Parci (#227) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ti komolyan bugokat írtok roham tempóban? :DD Köszönjük! :D

Ezt benéztem. Az nem hosszú í volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#237) radi8tor válasza TigerCat (#234) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Prémium funkciók menüben láthatod a még hátralévő tagsági időt.
Ha lejár úgyis látni fogod, mert megjelennek a reklámok. emailt kapsz.

Sirandrish: nem saját célra vettem.

Parci: az nem a sok kávé miatt van? ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#238) Parci válasza kakuk.tamas (#236) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fair enough, ha nem lenne 300-on a pulzusom, még el is mosolyodnék :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#239) Parci válasza radi8tor (#237) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de lesz majd emailterror, megígérem :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#240) föccer válasza TigerCat (#234) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen lesz lejáratkor e-mail róla.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#241) Sirandrish válasza Parci (#238) üzenetére


Sirandrish
legenda

A nyugi a tuti, ráértek...csak pergőbe :DDD

radi8tor1 Hát milyen célra?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#242) beg válasza Parci (#233) üzenetére


beg
veterán

Na ez az igazi prémium tagság, még kézimunkát is végeznek rajtam :DDD
Már megérte.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#243) TigerCat válasza radi8tor (#237) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mondjuk előtte egy héttel jöhetne majd értesítő. Megoldható?
Pénzügyileg sem rossz, mert sokan egyszerűen elfelejtik, pedig a szándék meglenne... Erről még statisztikát is olvastam valahol.

Szerk.:
Köszi a választ, így oké! Csak ne aznap jöjjön.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#244) Arolotifar válasza beg (#242) üzenetére


Arolotifar
őstag

Azért nem mindegy, hogy ki csinálja :U :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#245) Geller72 válasza TigerCat (#243) üzenetére


Geller72
veterán

Pedig de.. ;]

(#246) TTomax


TTomax
nagyúr

Paypalal fizettem elő mobilról,müködött minden szépen.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#247) aprokaroka87 válasza beg (#214) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ennek lehet akár nevelő hatása is
az az user akit kitiltanak ne kapja vissza a pénzt,persze csak akkor ha egyértelmű hogy ő volt a hibás

(#248) Locutus válasza Strezi (#230) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem valami gemius meg google analiticset még szűr az uBlock így is :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#249) Sirandrish válasza aprokaroka87 (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtommal csak akkor tiltanak valakit ha ő a hibás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#250) Parci válasza Geller72 (#245) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hamar léptél, a bugos szekcióban még, kézzel leszel visszaigazolva jól. elnézést, és don't worry, nem ér kár :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.