Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Luck Dragon válasza xuldar (#4000) üzenetére

Kérdés.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4002) Donki Hóte válasza Luck Dragon (#4001) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Érdekes, én nem látok a mondat végén kérdőjelet.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#4003) Armahun válasza Donki Hóte (#4002) üzenetére


Armahun
addikt

Inkább kérés.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4004) Viktor0610 válasza qqzs (#3999) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne legyen!

Így is visszaváltottam a Fototrend miatt 50-es méretre, mert telefonon laggol... :(

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4005) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#4004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És pl. a Mobilarena oldalával összevetve még 50-es méretben is érezhetően lassabb... :O

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4006) Lauda válasza Viktor0610 (#4004) üzenetére


Lauda
félisten

Lehetőség, nem fix méret.

(#4007) Viktor0610 válasza Lauda (#4006) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beállítottam, de korábban imádtam, hogy simán tudtam mobilon is asztali nézettel dolgozni. :O

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4008) qqzs válasza Viktor0610 (#4007) üzenetére


qqzs
őstag

En csak ugy hasznalom mobilon is.

De ezt a lapozos gagyisagot tenyleg lehetne minimalizalni azzal hoyg maximalizaljuk a lapok meretet. Ertem en hoyg tobb lap tobb reklam de premiumok pont ezert fizetnek h reklam nyugokkel ne kelljen foglalkozni...meg persze a vilagbekeert de az masodlagos :)

Macera lapozni mikor az utolso olvasatlantol kezdem az olvasast es betelt a lap

Eladó: GTS450

(#4009) qqzs válasza qqzs (#4008) üzenetére


qqzs
őstag

Van itt valami illetekes aki kolti a penzemet???
Vagy van ennek masik topikja?
Most meg az jutott eszembe hogy az offtopic betuszinet lehetne a gazdag zsiros ugyfeleknek allitani hogy ne guvadjon ki a szemuk nehogy ne talaljak meg egy ev mulva a fuzetek gombot
De komolyan aki folyoskakibarnara vilagoszurket álmodott azt olvastatnam napi ket orat offtopic hozzaszolast.

Eladó: GTS450

(#4010) Viktor0610 válasza qqzs (#4009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használd a Fototrendet!
Tök jó az offtopik megoldása. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4011) ElEvEn11 válasza qqzs (#4009) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Most komolyan ez a problémád? :Y
Bármelyik böngészőben szöveg kijelöl egérrel és olvasol. :K
Amúgy meg én is annyira burzsuj-kurvagazdag vagyok, hogy előfizettem... :W

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#4012) qqzs válasza ElEvEn11 (#4011) üzenetére


qqzs
őstag

Igen eddig az volt a megoldasn de miutan elofizettem had kerjek vagy otleteljek de ugy latszik nincs itt senki illetekes. Valami olyan jolesne hogy koszonjuk eszrevetelet elgondolkodunkn rajta vagy felvesszuk a fejlesztesi listara mint ahogy kulfoldi elofizetesek eseten van hogy ket het alatt belerakjak a kert featuret ha ilyen egyszeru és ertelme is van meg nem egyedul vagyok vele.

Eladó: GTS450

(#4013) ElEvEn11 válasza qqzs (#4012) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Így már értelek. Az első mondatod megfogalmazása számomra akkor is zavaró. Úgy teszel, mintha a te pénzed tartaná fenn a honlapcsaládot. Ne gondolj többet, mint amit várhatsz! Amit kérsz, így viszont valóban várhatod, de ettől még – ahogy írtam korább – nagyon egyszerűen megoldható. Én ezt nem látom problémának, ahogyan szerintem sokan mások sem, de persze – jól láthatóan – nem rendelkezem azzal a szuperképességgel sem, hogy mások fejével gondolkodjak. Ergo: akár tévedhetek is. :U

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#4014) xuldar


xuldar
őstag

Nézem, hogy mit keres a főoldalon a félképernyős vodafone reklám, amikor vettem tavaly prémium tagságot? Megnézem, erre holnap lesz 1 hete, hogy letelt az 1 év. Nem telik egy automatikus rendszerüzenetre, hogy 2 hét/pár nap múlva lejár, és ha akarsz/tetszett, fizess elő megint? Vagy majd észreveszi az egybites júzer? Vagy ennyire nem kell a támogatás? Srácok, mi ez a trehányság?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4015) Vakegérke válasza xuldar (#4014) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jogos. :K

Én például a TÓDOR-t használom, hogy ne felejtsek el semmit. Ez is egy megoldás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4016) Luck Dragon válasza xuldar (#4014) üzenetére

Egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4017) Intruder2k5 válasza xuldar (#4014) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Volt már ilyen funkcó, így vélhetően csak elakadt valamiért. Nekem is egy nap van hátra belőle, én sem kaptam értesítést, de jeleztem a hibát.

(#4018) lezso6 válasza xuldar (#4014) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sorry, nagyon elsikkadt ez kis fejlesztés, pedig elvileg tényleg nem nagy szám megcsinálni. Rajta vagyok, előrehozzuk, hogy két kéttel a lejárat előtt szóljon emailben + a PH-n is értesítsen. :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4019) Intruder2k5 válasza lezso6 (#4018) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, sorry, akkor én is csak a tervre emlékeztem.

(#4020) LouiS22 válasza lezso6 (#4018) üzenetére


LouiS22
veterán

Én pl azt nem értem ,hogy prémium vagyok, de mégis az arcomba kapom hirdetésben, hogy legyek prémium. Ezt sem ártana szűrni :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4021) Viktor0610 válasza LouiS22 (#4020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én csak akkor látom, ha nem vagyok bejelentkezve.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4022) PHM válasza Viktor0610 (#4021) üzenetére


PHM
addikt

Semmilyen reklámot nem látok most, pedig nincsenek rejtve,
és reklámblokkolóm sincs. Fura. Még cikkajánló sincs.
De, az mégis van.
Mod: Közben megjött a banner is. Az előbb miért nem volt vajon?

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4023) macilacus


macilacus
senior tag

A gyakori kérdésekben az van, hogy kap az ember üzenetet a előfizetés lejárta előtt :K
Miért van az, hogy még sem :F Se privát üzenet, se email :(((

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4024) LamerGyuri válasza macilacus (#4023) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Olvasgass vissza unalmas perceidben. A pénzedre van szükség, nem az elégedettségedre.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4025) macilacus válasza LamerGyuri (#4024) üzenetére


macilacus
senior tag

Az elejétől olvasom a fórumot és szerintem nincs is olyan hozzászólás amit nem olvastam :N
Viszont ha te is kicsit vissza olvasol, akkor rá jössz, hogy nekem simán megér ilyen minimális összeget az is, hogy létezik a lapcsalád, mert hasznom van az itt kapott segítségekből :DDD
Ha a reklámmentességen kívül semmi pluszt nem adnának a prémium tagoknak nekem akkor is megérné :K
Amúgy meg inkább szállj magadba és próbáld meg megbecsülni a másik munkáját és akkor a tiédet is megfogják :DDD
Tudod
Ki mint vet úgy arat.
Azt cselekedd mással amit elvárod, hogy veled tegyenek.

Amúgy meg a kérdésem nem is hozzád intéztem, tehát előbb a gerendát vesd ki a saját szemedből mielőtt a szálgát nagyítod a másikéban :D

Szép napot

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4026) Viktor0610 válasza macilacus (#4025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

macilacus:
Szálkát. ;]

LamerGyuri:
Én mikor megláttam a prémuim tagság cikkét, azonnal befizettem a pénzt, nem is érdekelt volna semmilyen plusz funkció, csak a támogatás ténye miatt tettem. A hosszabbítást is. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4027) macilacus válasza Viktor0610 (#4026) üzenetére


macilacus
senior tag

:Y :W :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4028) LamerGyuri válasza Viktor0610 (#4026) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Szerintem én is az első 100 között lehettem, csak elment olyan irányba a lapcsalád tartalma, ami nekem már nem jött be, ezért nem hosszabbítottam. Kritizálni viszont jól tudok :D

Egyébként is, kimondta egy német bíróság, hogy blokkolni nem bűn. Így kíváncsian figyelem, hogy a torrentező, majd reklámot blokkoló "ŐaSátáncimborájaéscsakrosszatakarnekünk" felhasználók-olvasók után ki vagy mi lesz a következő tűzzel-vassal üldözött csoport. :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4029) dobragab válasza LamerGyuri (#4028) üzenetére


dobragab
addikt

Hogy oszinte legyek, a lapcsalad cikkeit egyaltalan nem olvasom, igy nyilvan a premiumot nem a cikkek miatt tamogatom, hanem az egesz kozosseg fennmaradasa erdekeben, es ez a forumot jelenti.

Egyébként is, kimondta egy német bíróság, hogy blokkolni nem bűn.

Es magyar birosag? Meg amugy is, a blokkolokat blokkolni (kizarni a kontentbol) sem bun.

Nem tudom, miert nem ertik meg sokan, hogy az oldalak jelentos resze a reklamblokkolok miatt a fennmaradas kuszobere kerult, es tuzzel-vassal igyekszik fennmaradni. Ha teged ez nem zavar, es feloled nyugodtan bezarhatjak a bolt, akkor csinald csak tovabb, nincs akadalya.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#4030) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kérdés vagy feature request.

Ha valakit rejtek, akkor tud nekem privátot küldeni? :DDD
Amennyiben igen, akkor feature requestem volna. NE tudjon. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4031) Rimuru válasza Viktor0610 (#4030) üzenetére


Rimuru
veterán

Privatot premium nelkul is tudod tiltani.

Vigyázat, csalok!

(#4032) Viktor0610 válasza Rimuru (#4031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt tudom, csak az két mozdulat, míg ha ez össze van/lenne kötve, akkor egyből meglenne az is. ;)

Nem szoktam rejteni, vagy ha igen, hamar amnesztiát kapnak a delikvensek, meg nem panaszkodott még senki privátban a tiltás után (hisz' nem is tud róla, ugye), csak eszembejutott.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4033) S e t h válasza Rimuru (#4031) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak értelme nincs. Nekem eddig minden tiltott felhasználó tudott írni..

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4034) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ideje meghosszabbítanom a prémium tagságomat. Neki is álltam, aztán a fizetésre kattintás után visszaléptem, mert nem tartok igényt számlára. Újra kitöltöttem a rovatokat, aztán mikor fizetésre került volna sor, visszadobott a rendszer a fórumba.

Szeretnék hosszabbítani, de nem akarok kétszer fizetni.
Törölhető valahogy ez a két tranzakció, vagy sem? Harmadszor már nem merek belevágni.

Hol és mit hibáztam?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4035) Vakegérke válasza Vakegérke (#4034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Harmadszorra sikerült. Már csak az a kérdés, hogy a két "Folyamatban" lévő tranzakcióval mi a helyzet. Törlődik?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4036) Vakegérke válasza Vakegérke (#4035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Problémám a múlté, törlődött. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4037) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy az ublock reklámszűrőben hogyan tegyem a kivételek közé a prohardvert.
A 'Kivételek' fülön beírtam a "www.prohardver.hu" címet, de ugyanúgy jelzi az oldal, hogy reklámszűrőt használok.
Miért nem jelenít meg reklámokat?

Szerk: Közben rájöttem. Chrome-ot használok. Bal klikk az ublockra, aztán a nagy kék gombra kattintva kikapcsolja a blokkolást azon az oldalon, amelyik épp megvan nyitva. :D

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#4038) Vakegérke válasza zolka95 (#4037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Kattint rá az ikonjára, aztán a kék izére, hagyd úgy szürkén, több dolgod nincs vele. Legközelebb tudni fogja, hogy itt nincs rá szükség.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4039) axioma


axioma
veterán

Mintha arrol lett volna szo, hogy jon figyelmezteto level, hogy lejar a premium. Hat nekem nem jott most sem.

(#4040) xuldar válasza axioma (#4039) üzenetére


xuldar
őstag

Valószínűleg túl kevesen támogattuk a PH!-t, és erre a fejlesztésre már nem jutott pénz ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4041) #56573440


#56573440
törölt tag

Sziasztok!

Csak egy buta kérdés:

Értem az okát, amiért nagybetűst nem lehet rejteni. Viszont nem lehetne ezt úgy megoldani, hogy csak a nagybetűs kiemelt posztjait jelenítse meg a rendszer? Ha valami gond van a topikban úgyis jellemzően úgy kerül be a figyelmeztetés, és akkor a privát fórumozását nem kéne kövesse az ember ha nem akarja... Írhasson tőlem privátot meg akármi is.
:R

(#4042) Rimuru válasza #56573440 (#4041) üzenetére


Rimuru
veterán

Sokszor nincs kiemelve a hsz, csak pl felkoverrel van irva a figyelmeztetes.

Vigyázat, csalok!

(#4043) #56573440 válasza Rimuru (#4042) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mondjuk ez csak egy döntés kérdése, hogy legyen e egységes ilyen téren.

(#4044) Oliverda


Oliverda
félisten

A prémium tagság vásárlásnál miért kerül be automatikusan a kosárba a 990 forintos felhasználónév módosítás is?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4045) Vakegérke válasza Oliverda (#4044) üzenetére


Vakegérke
veterán

20-án hosszabbítottam a tagságom, nem tapasztaltam ilyen anomáliát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4046) Intruder2k5 válasza Oliverda (#4044) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A hiba az Ön készülékében van. 1, 2, 3

(#4047) Vakegérke válasza Intruder2k5 (#4046) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én bankkártyával fizettem, a többi stimmel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4048) Oliverda válasza Intruder2k5 (#4046) üzenetére


Oliverda
félisten

Érdekes, bár én az éves opció választottam, illetve nem rémlik, hogy korábban kosárba tettem volna névváltoztatást.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4049) Intruder2k5 válasza Oliverda (#4048) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos passz, azt is végig tudtam vinni bankkártyás fizetésig, 4690Ft-al. [kép]

Azóta sem sikerült?

[ Szerkesztve ]

(#4050) Oliverda válasza Intruder2k5 (#4049) üzenetére


Oliverda
félisten

Fizetés előtt kivettem a kosárból, csak azt nem tudom, hogy került oda.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.