Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1452) djculture válasza #05304832 (#1451) üzenetére


djculture
félisten

Na ez érdekes... Ez hol van leírva?

[ Szerkesztve ]

(#1453) h1mpi válasza Stauffenberg (#1450) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Olyan rendszer sose lesz, ami több 10 000 embernek megfelel. Örüljünk, hogy egyáltalán megkérdeztek, hogy mit akarunk változtatni és pár óra alatt bekerült.

Én még az alábbi dolgokat vezetném be egyszeri összegért:

- nick név változtatás / 5000 Ft
- arckép hozzáadása/cseréje normál időn belül / 10 000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1454) Vakegérke válasza holozis_HUN (#1442) üzenetére


Vakegérke
veterán

A jelszó most is megváltoztatható az "adataim" rovatban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1456) holozis_HUN válasza Vakegérke (#1454) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Oh köszi :R

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1457) Parci válasza #05304832 (#1451) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs semmi összeesküvés, vagy mi is áldozatai vagyunk. és gondolom card fraud és egyéb esetekhez kellhet nekik az elérhetőséged. egyébként mi egyáltalán tudjuk a telefonszámod..?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1458) Sirandrish válasza #32839680 (#1455) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert voltak akik poénból is használták és értelmét vesztette. Egyébként Topikgazdák visszakérhetik a "topikjaikba". :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1460) Parci válasza Stauffenberg (#1450) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nehéz egyébként ennyi koponya között nem hülyének tűnni. érted, itt van tonna user, össze-vissza kértek mindent tegnapra, mi igyekszünk megfelelni, aztán van, hogy valami nem rögtön tökéletes. két napja sincs, hogy az egész rendszer egyáltalán elindult.

majd kiérleljük, hogy hogy legyen ez a logout blog, prémium tag és társai linkek.

mert az is logikus valahol, hogy a nem friss blogokat ne mutassa minden hsz-nél örökre. minek?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1462) Luck Dragon válasza MineFox54 (#1411) üzenetére

Ez egy jó kérdés, így elég más lett. Ami nekem nem tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1463) h1mpi válasza #05304832 (#1461) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hogy tudják ki fizette be a prémet, különben, hogy kapcsolja be a rendszer?

(#1464) mukibuci válasza #05304832 (#1451) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az Ön adatai:

Név: regid: 1 mukibuci
Email: mukibuci@xxxxxxx.xx
Telefonszám: 01
Számlázási cím: hu-, ()

Szállítási név:
Szállítási cím: hu-, ()

Szállítási telefon:

nagyon nem volt nekik fontos :D - ennyi szerepel a visszaigazoló mailben

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1467) h1mpi válasza #05304832 (#1465) üzenetére


h1mpi
nagyúr

minek kódolni, amikor a felhasználónév alapján sokkal egyszerűbb azonosítani és az OTP semmit nem ér vele?

(#1468) jerry311 válasza #05304832 (#1466) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kb. minden netes vásárlás előtt elfogadod ezeket a feltételeket vagy már előtte elfogadtad az oldal szabályzatával együtt, ezért nincs külön kiemelve.
Senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy bankkártyával fizess. Vagy hogy egyáltalán fizess.

(#1469) djculture válasza #05304832 (#1466) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom kamu adatokat is meglehet adni, ennyi. Amúgy ennek az OTP Mobil Kft-nek is lehet irni hogy az adataidat törölje ha nem teszi a nemzeti adatvédelmi hatóság a fejére koppint.

(#1470) Parci válasza #05304832 (#1461) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd, egy biztos: nem arról van szó, hogy mi az éj leple alatt kamionnal szállítjuk ki a userek emailjeit és telószámát, hogy aztán otp-s hordák fosztogathassák őket. ettől még értem az aggályod és jogos a felvetés, de ezt tisztázni szerettem volna.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1471) dlaj


dlaj
őstag

Ez kész káosz.
Legalább négyféle variációban látom az avatar alatt a rangokat, tagságokat, stb.
És sajnálom, hogy (egyeseknél) eltünt a "Logout blog" link. Nem csak azért, mert most így az én (amúgy nem túl terjedelmes) blogomat senki sem fogja még csak véletlenül sem olvasni, hanem azért, mert így én sem olvashatom mások érdekes írásait.

Egyik kedvenc szórakozásom volt, hogy belenézek tagok blogjaiba, és sokszor olvastam nagyon hasznos dolgokat. Ezután ez nem így lesz. :(((

(#1472) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

mi lenne, ha a rang helyett lenne egy új, egyedi rang? például (Prémium Úr!) :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1474) Parci válasza dlaj (#1471) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaja, örökre elveszett az egész, hiszen kipróbálunk éppen valamit, és ahogy ezt megváltoztattuk, soha nem lehet majd visszacsinálni........... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1475) h1mpi válasza Parci (#1472) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Király ötlet csak arannyal legyen a felirat :D

(#1476) Parci válasza #05304832 (#1473) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de nekünk hol adtad meg a telefonszámod?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1477) Parci válasza h1mpi (#1475) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

PHrémium! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1479) wwenigma válasza #05304832 (#1473) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bankba befizetsz, atutalsz akkor is azonositani kell magad. Email cim a szamlakuldeshez/visszaigazolashoz.

Visszaneztem miket irkaltal ide, nem ertem miert vagy jelen ebben a topikban... adottak a feltételek, eldönthetnéd hogy igenybe veszed-e ezt a lehetoseget a pH! támogatására vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1480) Racecam válasza Parci (#1477) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jajjjj... :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1481) Parci válasza #05304832 (#1478) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha ez rohadt fontos, akkor nekiállok jogászkodni a szabályzatokban, hétfőn telefonálgatni meg minden munka helyett. de most komolyan azt a nyomorult citromailes (!) címedet félted? megsúgom, hogy már rég nem is lehet regisztrálni citromailről, akkora egy szar és annyi visszaélés volt vele :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1483) Tibee86


Tibee86
veterán

Elindult? Na akkor szervezem a tüntetést. ;]

(#1484) wwenigma válasza #05304832 (#1482) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem leszel. Nem is akarsz. Nekem viszont mar most megvan az a bizonyos gomb. Bye.

mod: de nem hasznalom mert egyelore még kétirányú, nem vonom meg tőled a lehetőséget hogy olvasd amit irok. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1485) Stauffenberg válasza Parci (#1477) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Olyat nem lehetne, hogy a prémium felhasználók rangja "Nagyúr" legyen és ők mindenki mást csak simán "Jobbágy" ranggal látnak? :DDD

(#1486) CB válasza Parci (#1460) üzenetére


CB
senior tag

"mert az is logikus valahol, hogy a nem friss blogokat ne mutassa minden hsz-nél örökre. minek?"

Mert én a forumozók hozzászólásai alapján rá szoktam klikkelni a logout blogokra, és mertem remélni, hogy ezt más is így teszi. Kíváncsiságból megnézik miről írtam a blogomban. Igaz, nem vagyok nagy logout cikk író, de amit írtam, arra büszke vagyok, azt szívesen megmutatom másnak is, még ha nem is öt napon belül íródott.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1487) Depression


Depression
veterán

A bloggal kapcsolatban: csak tisztázni kellene, hogy rákattint az ember a névre, és ott a blog. De ezt ugye sokan nem tudják, hisz eddig az avatar alatt volt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1489) Sirandrish válasza Parci (#1472) üzenetére


Sirandrish
legenda

Támogatom (nah nem a Prémium Úr-t :D), főleg mert nem teccik a Jómunkás :D
Viccet félretéve, nem rossz ötlet. Akkor nem keveredne össze a Logout a Premium tag-al meg ilyenek. Erre is volt panasz ugye.

Stauffenberg Nem vón gyenge :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1490) Parci válasza CB (#1486) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van egy új terv, éppen csiszoljuk:
- ha 2 hónapja nem írt, lekerül a link (egy kis motiváció... :DDD)
- ha 1 hétnél frissebbet írt, még kap egy szép (1) jelet is a link mögé
- a kettő között úgy fog kinézni, mint most
- a prémium tag link pedig átköltözik a mostani diszkrét verzió helyére, de a nick mögé teszünk egy "thumbs up" jelet :) (aki pedig elrejti, az ezt rejti el, meg az adatlapjáról)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1491) djculture válasza Depression (#1487) üzenetére


djculture
félisten

Már akinek, aki nem prémiumos annak a prémium tagság előnyeit meg a fizetést hozza be :) De úgyis kialakul ez..

[ Szerkesztve ]

(#1492) Racecam válasza Parci (#1490) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lájk? :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1493) oriic válasza D1Rect (#1448) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én skineket szeretnék meg sapkákat. Hja meg kulcsokat és ládákat amelyekből random egyedi avatarokat kapunk, aprón meg ezeket lehetne adni venni jópénzért. :D Hja de persze kis százalék menne PH-nak ebből. :DDD

(#1492) Racecam

Lájk/dislike gomb? Bármit csak azt ne! :O :D

(#1494) Sirandrish

Piros sapka lesz a legdrágább, csak a premium userek vehetik majd meg sok-sok pénzért. :) :B ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1494) Sirandrish válasza Parci (#1490) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rangra egy szavazat. Vagy esetleg egy "Fuck off" szimbólum :DDD

orichalcos Oh aztán nyithatnék belőle piros satyit meg minden? Amánvónfajaheeee :DDD

Várjááá..szerkesztek egyet 10perc után aztán ignorállak, majd beperkálom a sok zsét a piros satyeszra :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1495) h1mpi válasza Parci (#1490) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem jó úton jártok, főleg, hogy a "közösséggel" együtt fejlesztitek meghallgatva a valós problémákat és kéréseket

(#1496) mukibuci válasza #05304832 (#1473) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mivel semmi mást nem adtam meg, csak a felhasználónév és az email megy tovább az otp-nek.

felhasználónév gondolom sejted miért kell, email pedig a visszaigazoláshoz pl

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1497) sutykuru válasza #05304832 (#1488) üzenetére


sutykuru
tag

Megosszák azt mások helyetted. :D

(#1498) Depression válasza djculture (#1491) üzenetére


Depression
veterán

itten ni

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1499) CB válasza Parci (#1490) üzenetére


CB
senior tag

Az nem elég, ha ott marad a link, de más színe van, mint aki frissen írt a blogjában?
Miért kell ezt túlbonyolítani?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1500) Parci válasza #05304832 (#1488) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és nem kapsz véletlenül visszaigazoló emailt a fizetésről? mert ahhoz például kellhet az emailcím :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.