Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem tudom volt-e mar olyan javaslat,hogy a banki adatokat is meg lehetne adni. Azok szamara akik nem tudnak kartyarol utalni paypal fizetni. A bankban be tudnak fizetni a szamlatokra. Volna ra igeny.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1302) -secret- válasza akoska07 (#1301) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Volt már! Postai befizetés is menni fog valszeg.

(#1303) Pug válasza D1Rect (#1300) üzenetére


Pug
veterán

Egyet kell, hogy értsek. Én nem néztem, hogy mi a bonusz tegnap, csak nyomkodtam szépen a gombokat az aktiválás felé. :)

10 évnyi ittlét után valahogy nem volt kérdéses, hogy az ember "elõfizet".

[ Szerkesztve ]

(#1304) Sirandrish válasza Pug (#1303) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto..Orictól kérdeztem vagy 2 dolgot Facen, de 2 perc után (nem kaptam választ) írtam neki hogy mindegy..előfizetve. Marhára nem érdekelt hogy mit kapok a pénzemért. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1305) hjanos1


hjanos1
senior tag

Megvolt az előfizetés nálam is már indulás után 1 órán belül, de csak most lett időm idekommentelni is (most értem az 1300 hozzászólás végére). :)
Én is úgy voltam vele, hogy kb el sem olvastam az előnyöket, inkább a támogatás volt a motíváció. De ha már ott az opció akkor a cikkajánlót elrejtettem, mert nekem nagyon megtöri a fórum képét, úgyis nézem mindig a főoldalt, szóval nem marad ki cikk.

The Factory Must Grow

(#1306) Lauda


Lauda
félisten

Csak egy otlet a komfortzona tovabbi javitasara:

Rejt funkcio egy adott hozzaszolasra? Fogalmam sincs mekkora munka programozoi es szerver oldalon. Teszem azt zavar egy hozzaszolas/nagy kep/stilus, fogom es elrejtem. Az arra adott valasz es a felhasznalo tovabbi hozzaszolasa latszodna, csak az elrejtett hozzaszolas nem.

Ha tulzasba estem akkor elnezest kerek. :D

(#1307) Parci válasza Vesa (#1250) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha megcsináljuk, rendesen fogjuk megcsinálni, mint eddig mindent, amit tényleg mi csináltunk (tehát minden, kivéve a Hardveraprót)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1308) Parci válasza nullpoint (#1240) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a javaslataid megfontoltuk és elvetettük, készpénzes fizetés pedig nem megoldható, sajnálom. de nincs harag, tényszerűen írom ezeket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1309) antikomcsi válasza Parci (#1308) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Kár, pedig most bízott meg a Lakatos, és a Kanalas család, hogy fizessem elő őket 50 évre, mind a 32 főt, de csak kp-t tudtak adni, mindegy, akkor vissza küldöm a két sporttáskát. ;]

(#1311) antikomcsi válasza #05304832 (#1310) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ötszáz Forintosokban?

Jó nagy zsebeid vannak! ;]

És 7.488.000.- :K

[ Szerkesztve ]

(#1312) Stauffenberg válasza Parci (#1308) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Khm... aki készpénzben akar fizetni, az sétáljon be egy bankba és adja fel rózsaszín csekken. Ha azt írtátok, hogy amúgy is lesz átutalásos fizetésre lehetőség, akkor ez ugyanaz, csak ősi analóg módszer és egy kis séta kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1314) -secret- válasza Stauffenberg (#1312) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rózsaszín csekk csak a postán van (ha onnan fizetsz be egy számlára), ott van díja.

Ha a bankba mész befizetni akkor az díjtalan.

(#1315) D1Rect válasza -secret- (#1314) üzenetére


D1Rect
félisten

Rózsaszín csekken is lehet átutalni bankszámla nélkül.
(vagy valami ilyesmi, sose csináltam ilyet)
De ennek talán van valami költsége.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#1316) Stauffenberg válasza -secret- (#1314) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja lehet, van már annak 12-13 éve, hogy utoljára erre vetemedtem. A haverokkal Counter-Strike szervert béreltünk és nem volt egyikőnknek sem bankszámlája. :D

BTW megoldható.

(#1317) Drenadar válasza D1Rect (#1315) üzenetére


Drenadar
veterán

a rózsaszín csekket ne is említsük... ha minden igaz minimum díja 700Ft, nagyon macerás adminisztráció + nagyon lassú...

(#1318) -secret- válasza D1Rect (#1315) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát, lehet rózsaszín csekken bankszámlára fizetni illetve címre, akkor a postás a kezedbe adja a pénzt, de ezt a POSTÁN lehet. S ez pénzbe kerül!

Bankban csak bankszámlára lehet. Az díjtalan.

Stauffenberg: Én is még CS szervert béreltem róla, de 2 hónapja haverom így 'utalt' nekem pénzt, szóval képben vagyok. Bankba meg 2 naponta járok befizetni...

[ Szerkesztve ]

(#1319) D1Rect válasza -secret- (#1318) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, pont ez a lényeg. Nem minden településen van 7 különböző banknak fiókja.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#1320) Stauffenberg válasza -secret- (#1318) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy rózsaszín csekken is adtunk fel pénzt anno szerver bérlésre, de igazad van, bankszámlára a banktól kapott szelvénnyel lehet készpénzt utalni. Jó régen volt már ez is, 16 évesen már volt folyószámlám meg rögtön hozzá webbank is, ennek is már 10 éve. Azóta bankot belülről csak ATM-es készpénzfelvétel miatt láttam. :)

(#1321) buvartacsko


buvartacsko
addikt

"a kitiltás ideje alatt is hozzáférhetsz a privát üzeneteidhez"

LOL.

Szerintem ennek már nagyon régen alapnak kellene lennie egyébként, mert más fórumokon is alap. (Legalábbis régen HWSW-n attól hogy bannoltak, tudtál PM-et olvasni) Ameddig nem végleges a kitiltás jó lenne ha el lehetne olvasni az üzeneteim, lehet hogy esetleg eladó éppen valamim és írnak, egy "üzletet" szeretnék éppen lebonyolítani, de nem tudom mert esetleg ütközött valahol a véleményem valakivel és ezért se hozzászólást írni nem tudok (amit megértek), se kezelni a privát üzeneteim (ezt nem értem meg).

Valamint: mit csináltok majd a több évre előfizetett ügyféllel aki esetleg végleges kitiltást kap? :D Vissza kapja a pénzét vagy ennyi volt? :D

Azon kívűl, hogy lehúzás, és rengeteg olyan funkciót vezettek be pénzért ami máshol ingyen van... (tudom, menjek máshova) nem zavar, de a fenti példámnak már nagyon régen ingyen elérhetőnek kellene lennie... Szívesen venném ha lenne erről szavazás is. :R (bár tudom hogy nem lesz, mert a prohardver szerkesztőségének csak a pénz meg a kattintás a lényeg)

(#1322) Lauda válasza Parci (#1308) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem nem is nagyon kell ezzel foglalkozni.

Szamomra hihetetlen, hogy 2016-ban van olyan csalad, ahol egyetlen egy bankkartya sincs, amirol ki lehetne fizetni ezt az osszeget. Akinek nincs sajatja, szol apunak, arrol a kartyarol kifizeti, apuval meg lerendezik egymast kozott.

buvartacsko Osszefoglalot olvasd el.

(bár tudom hogy nem lesz, mert a prohardver szerkesztőségének csak a pénz meg a kattintás a lényeg)

Jujj...

A hozzad hasonlok miatt igen jo ez az ignoralo funkcio. :C

[ Szerkesztve ]

(#1323) dobragab válasza Parci (#1308) üzenetére


dobragab
addikt

Ha lesz átutalásos fizetés X banknál vezetett számlára, akkor X bank fiókjaiba be tud csattogni a júzer, és be tud fizetni a számlára díjmentesen. Tudom, fizettek már úgy hardveraprón. Ez szerintem még adminisztrációs terhet sem jelentene Nektek.

Reklám off. Ha jól tudom, az OTP-nek van a legtöbb helyen fiókja, rengeteg kisebb településen is, mint a többieknek.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1324) radi8tor válasza buvartacsko (#1321) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet több évre előre előfizetni?

A végleges kitiltásért pedig "meg kell dolgozni". A prémium tag minősítés nem fogja megvédeni semmitől. Ez nem "Get Outta Jail Free Card".

dobragab: de, pont ugyanannyi adminisztrálással járna ez, mintha utcán Parci kezébe nyomná valaki a pénzt. Kézzel kell beállítani a jogosultságot a jelenlegi automatizált megoldás helyett. A kézimunka pedig, mint tudjuk extra költségekkel jár.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1325) Intruder2k5 válasza buvartacsko (#1321) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem értem mi köze van ahhoz, hogy más fórumokon miként van. Ha valaki ki van tiltva, akkor az nyilván azért van kitiltva, hogy ne férjen hozzá semmihez. Ez most a prémium előfizetésben egy plusz lehetőség, ami itt nem része az alap szolgáltatásnak.

"Ameddig nem végleges a kitiltás jó lenne ha el lehetne olvasni az üzeneteim"
Akkor most adott erre a lehetőség.

Felül az összefoglalóban választ kaphatsz több kérdésre is.

Persze, a Prohardver szerkesztősége egy ilyen banda, nekik csak a pénz a lényeg. Ez csak az első lépés, szerintem már azon is gondolkodnak, hogy a belépés is díjhoz legyen kötve, mint régebben az autópálya kapuknál, ahányszor belépsz, fizetsz.

Nagyon nagyon rosszul látod a dolgokat!

[ Szerkesztve ]

(#1327) radi8tor válasza Intruder2k5 (#1325) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hozzászólási díj. :C

bodrik11: nem a levegőbe beszél.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1331) Intruder2k5 válasza radi8tor (#1327) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De az OFF ugye olcsóbb lesz? Nehogy már azért is annyit kérjünk mint egy szakmai hsz-ért. Ja, és külön extra díjért majd bárki ki is emeltetheti a saját hsz-ét. :)

Erre ment ki az egész, az elmúlt 15 évben tuti erre készültek, hogy egyszer fizetőssé lehessen tenni az oldalt, és csak dőljön a lóvé.

Na jó, ezt ki kell pihenni most, megyek megnézem mi lesz az ebéd. :)

[ Szerkesztve ]

(#1332) Lauda válasza #05304832 (#1329) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt a marhasagot hol olvastatok?

(#1334) Bog válasza #32839680 (#1330) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van több is, örömmel kiszedem belőle a Nokiákat, ha más kerül beléjük :D :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1336) -secret- válasza #45553408 (#1335) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#1338) Bog válasza #32839680 (#1337) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem a Nokia volt a kulcsszó, hanem a Mobilarena ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1339) D1Rect válasza #05304832 (#1329) üzenetére


D1Rect
félisten

Az hagyján, de ugyanaz a fegyver 2x annyit sebez prémiummal.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#1340) Just_Reboot válasza radi8tor (#1327) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nagyon türelmesek vagytok vele...

(#1341) petipetya


petipetya
nagyúr

Bitcoin fizetési lehetőség elérhető? A kérdés költői, a komolysága annyi számomra, mint a készpénzzel történő fizetésé.

"nincs rá lezsóidő"

(#1343) kentucky


kentucky
őstag


no offense

[ Szerkesztve ]

(#1344) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Baromira nem értem, hogy mire jó ez a prémium tagság intézménye, de ha támogathatom a Prohardvert, akkor legyen, belépek :DD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1345) radi8tor válasza Donki Hóte (#1344) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Támogatod az oldalt vele, hogy tudjanak többet fejleszteni (hardver, szoftver)
Ez csak egy a sok közül.

⭐ Stella

(#1346) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, a reklámmentesség azért egy komoly feature, lehet, hogy nem mindenkinek fontos, de miután hamarosan "kötelezőek lesznek" a reklámok, ezért ez igenis egy nyomós érv lehet a tagsági mellett. szerintem az ignoré funkció sem rossz. és a beékelt tartalmi ajánló kikapcsolása sem.

de ötletelünk még úgy is, kerül bele sok finomság, hátha még több user fantáziáját megmozgatjuk úgy :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1347) buvartacsko válasza #45553408 (#1326) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen. az a legjobb mikor annyival érdemled ki hogy valamiért leszólod az androidot, míg mások bejárnak buzizni meg anyázni az ios userekre, te meg csak annyit mondtál, hogy ez meg ez véletlenül sem így van... Nagyon nehéz ám kiérdemelni, elég ha elmondod az igazságot, aztán ennyi. Moderálnak, törölnek, kitiltanak. Még csak személyeskedni sem kell sok esetben, se warez, se egyéb szabályba ütköző cselekedet, csak elmondani a saját véleményed. :C

(#1349) buvartacsko válasza #05304832 (#1329) üzenetére


buvartacsko
addikt

Egyáltalán nincs ezzel bajom, mert egyik szolgáltatás sem érdekel, főleg pénzért nem, máshol ezek free opciók, nyilván nem fogok ezek után bárhol fizetni ezekért. Ha akarnám kifizetném hidd el, csak kicsit mókás hogy egy tényleg alapnak számító dologért is elkérnek pénzt. Lehet viccelődni, hogy hozzászólási díj, de ez kb tényleg annak felel már meg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.