Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Depression válasza beg (#1994) üzenetére


Depression
veterán

Ha elmegy a neted, a ph perelje be az szolgáltatót, mert te nem nézted a reklámját. ;]

Én már rég szerettem volna itthagyni ezt a topicot, mert a legelején nekem tökéletesen megfelelt. Aztán jött a sok rinyagép, kaptam helyette like-ot, meg piros/kék nevet, meg...
És igenis itt kell lenni, hogy ne csak a rosszmájú elégedetlen hsz-eket olvassák a házigizdák, és mindent az ő kedvükért csesszenek el mégjobban.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2003) S e t h válasza kraftxld (#1993) üzenetére


S e t h
nagyúr

Őszinte leszek.
Én még egy funkcióját sem használtam azok közül amelyek a prémium tagsággal járnak.
Az oka egyszerű, nem érdekelnek és nem is tartom őket relevánsnak, de kifejezetten azért sem, mert én az oldalnak akartam megköszönni, hogy mennyi segítséget kaptam itt.
11 évért cserébe egy elégedett felhasználótól.
Persze vannak elégedetlen indiánok, akik az eléjük szórt üveggyöngyöket keveslik, de a többség szerintem túllát a biztosított funkciókon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2004) D1Rect válasza gyurkikrisz (#1995) üzenetére


D1Rect
félisten

Napi 11Ft-ról beszélünk, nekem simán megér ennyit, hogy nyugodt lelkiismerettel blokkolhassam a reklámokat.
(mert egyébként kárt okozol minden oldal üzemeltetőjének, használod az erőforrásaikat, de nem hozol bevételt)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2005) lacy86 válasza #32839680 (#2002) üzenetére


lacy86
addikt

Meg nem vagy ;]

Ertelemszeruen embert lehet ignore-alni!
Probald ki :P

(#2006) tkesy válasza westlake (#1921) üzenetére


tkesy
őstag

Azt nem tudom miért vetted ennyire magadra, mert nem neked címeztem, hanem úgy általánoságban de a kérdésedre válaszolva igen, szerintem jobb lenne.... Egyszerűbb lenne követni mind fizikailag, mind logikailag, azt, ha egy hsz-ban csak egy embernek adnak választ...

Tényleg hasznos a CTRL+F de miért kellene külön azt is használni, ha már van egy "Válasz" gomb beépítve a fórumba, ami pontosan oda visz, ahová kell?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#2007) gyurkikrisz válasza Graphics (#1996) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Erre "vártam", leírtad: Van különbség PH-s és PH-s között. Ergo aki fizet, az több?

Mondtam hogy soha nem fogok rá elöfizetni?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#2008) tkesy válasza wwenigma (#1919) üzenetére


tkesy
őstag

Na most a rangrendszer miatt fórumozunk vagy azért információt szerezzünk / cseréljünk? Mert ha csak a nick alatti rangért, akkor rég megette az egészet a fene... Nomeg, aki a rangra hajt, az még akkor is telifogja f**ni a fórumot hsz-okkal, ha egy hozzászólás karakterszámának meg kell haladnia a Háború és Béké-ét... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#2009) Graphics válasza gyurkikrisz (#2007) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd amit írok:

Neked nem égeti... Mi nem lettünk többek, Te meg nem lettél kevesebb és a pénzednél is vagy

-

(#2011) tkesy válasza Lauda (#1925) üzenetére


tkesy
őstag

Tehát, szerinted jobb és hatékonyabb módja, ha keresgélünk a felhasználóra...
Vegyük mondjuk Gipsz Jakab fórumtársunkat, aki meglátja eme válaszod, de megszeretné nézni mi volt a konkrét előzmény, (vagy előzményei) mert lehet számára fontos infót tartalmaz.
Szóval szerinted, az az egyszerűbb, pontosabb és gyorsabb, ha nekiáll keresgélni a keresővel vagy az, ha ráklikkel az adott hsz fejlécében motor által generált linkre... ?

Az viszont tény, hogy ezt nem itt kellene kitárgyalni... így részemről itt le is zártam ezt a témát...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#2012) lacy86 válasza #32839680 (#2010) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor turelem - premium tagsagot terem 👍😝

(#2013) DigitXT válasza #32839680 (#2010) üzenetére


DigitXT
félisten

Amennyit itt pörgeted a fórumot, rég elmehettél volna egy kis hólapátolásra
4000-ért, még maradt is belőle a prémium tagság (korai) befizetése után.:O
Amúgy az ignore funkció jó dolog, de ha vki csak egy témában pörög, és ott
kéne elrejteni, máshol meg normális(?), akkor azért az ember elgondokodik.
Persze (ezután) nyugodtan nyomjad csak.;] A gombot. Vagy a szövegelést.

(#2014) föccer válasza DigitXT (#2013) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor jelented a moderátoroknak és ha nem hagyja abba, akkor az adott topikbol kitiltják.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2016) zseko


zseko
veterán

Elolvasva az utóbbi ~másfél órát, tényleg elkelne egy 'csak prémium tagoknak' topik :P

(#2007) gyurkikrisz, nem. Agyilag van különbség köztük. Szinte biztos vagyok benne hogy így értette. Van aki elvárja hogy a se..ét is kinyalják azért mert fizetett (már elnézést a vulgaritásért), és van akinek az is öröm hogy támogatta az oldalt, és semmit nem vár el. Meg persze a köztes állapotok.

---

Nagyon nem aktívak most Parciék, persze nekik is jár a szabadnap, de elnézve a mai termést, holnap lesz itt ejnye-bejnye úgy érzem :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2017) dobragab válasza zseko (#2016) üzenetére


dobragab
addikt

Már korábban észrevettem, hogy a fórum mindig munkaidőben a legaktívabb ;]
Más kérdés, hogy a házigazdáknál ez természetes, míg sokan munka helyett vannak itt :DD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#2018) kpal


kpal
veterán

Jó lesz ez legalább lehet választani.

[ Szerkesztve ]

(#2019) Polllen válasza beg (#1994) üzenetére


Polllen
nagyúr

Minek tolod túl?

Ha nincs net, a szolgáltatónál reklamálhatsz, a többieknél nem. Ahogy látom, érdemes ragozni, hiszen megint előkerült egy zöldség...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2020) Kalandor válasza gyurkikrisz (#1980) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Ezen a problémán sokat filóztam, hogy az előfizetés ne befolyásolja a magatartást és a válasz a kérdésre nem, mert hogy a kitiltással olyat veszünk el (a hozzászólási jogosultságot), amiért nem fizettél. A reklámmentesség és minden más funkció hibátlanul működik a kitiltás alatt, a privátokba való betekintés is ezért került bele.

[ Szerkesztve ]

(#2021) Sirandrish válasza gyurkikrisz (#1995) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyakorlatilag semmit sem használok a prémium funkciókból, mégsem kellett gondolkodnom rajta hogy megér-e ez nekem 4K-t. Persze se én, se Parci vagy a többiek nem várják el hogy mindenki így gondolkodjon, de van egy sanda ganyúm hogy a Prémuim felhasználók 80% úgy vélekedik ahogy én.
Nem a tagságért fizettünk, hanem mert szeretnénk picit visszaadni az oldalnak abból amit kaptunk az évek alatt. És azért a kis támogatásért néhány speckó funkció is elérhető lesz számunkra...simán jó ez így :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2022) Nigér


Nigér
őstag

Buznyákok elküldve, köszönöm az eddigi munkátokat!

(#2023) Lauda válasza Kalandor (#2020) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem minel elobb ezt le kene fektetni hivatalos formaban is, beilleszteni alapelvekbe/a premium tagsag megvetelekor elfogadtatni egy pipaval a szabalyokat, mert lesznek olyan trollok, aki ket kitiltas kozt elofizet, majd feljelenti a ph-t, hogy neki ezt a penzt marpedig adjak vissza. Csak hogy ti le tudjatok magatokat vedeni. Vannak ekkora idiotak sajnos.

(#2021) Sirandrish :K :R

(#2019) Polllen Az internetszolgaltatonal is csak azutan reklamalhatsz, miutan letelt a szerzodesben foglalt hibajavitasi idotartam. Minden ilyen szerzodesben le van ez rogzitve. Invitelnel konkretan 72 ora a bejelentestol a kijavitasig. Csak ezt kovetoen kerhetsz karteritest.

(#2025) Kalandor :C A feltoltheto gif meretrol nem tudsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#2024) aprokaroka87 válasza Lauda (#2023) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én úgy gondolom hogy kötelező is bele írni az ASZF-be a prémiumos dolgokat.

viszont én szívem szerint bevezetném azt hogy aki egy topikban nagyon vulgárisan fogalmaz,illetve a másikat pocskondiázza az hsz-ként fizessen be egy jelképes öszeget,hátha tanul a dolgokbol

(#2025) Kalandor válasza aprokaroka87 (#2024) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

[ Szerkesztve ]

(#2026) Depression válasza aprokaroka87 (#2024) üzenetére


Depression
veterán

A legtöbb, aki olyan, az előre kifizetne elég sokat, csakhogy jogában álljon káromkodni. Egyáltalán nem idevaló.

Kalandor: tudja már valaki, hogy kell használni a kagylókat?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2027) aprokaroka87 válasza Kalandor (#2025) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na jó :D
de lehet lenne valamennyire viszatartó ereje

(#2028) DigitXT válasza Kalandor (#2025) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezmiez? Tudod hogy működnek a kagylók?:DDD

(#2029) Ispy válasza Depression (#2026) üzenetére


Ispy
veterán

Miért, te nem tudod hogyan kell a kagylókat használni? :Y

:DD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2030) MongolZ


MongolZ
addikt

Szerk: Már megoldottam

[ Szerkesztve ]

(#2031) Parci válasza gyurkikrisz (#2007) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

semmi gond, de akkor kérlek, hogy ne írj ide a topikba, hiszen számodra egyértelműen nincs miért ;)

(azt meg azért nem írom le, hogy nincs ez a fajta kivételezés, amit vizionálsz, mert már nagyon sokszor leírtuk, mégis úgy érezted, hogy te ezt nálunk jobban tudod, hogy mi mit gondolunk és miért csinálunk. akkor viszont miért győzködnélek, ha úgy is jobban tudod?)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2032) Parci válasza westlake (#1897) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazad van, megcsináljuk, hogy elrejthető legyen teljesen. így már nem leszel kényszerítve, remélem, cserébe segítesz nekünk tolni a feature-t egy kicsit ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2033) Just_Reboot válasza aprokaroka87 (#2024) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#2034) aprokaroka87 válasza Just_Reboot (#2033) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

jó...lehet kicsit túloztam:)

:D na hopp

[ Szerkesztve ]

(#2035) westlake válasza Parci (#2032) üzenetére


westlake
félisten

Hálás köszönet, így már minden megvan. Öröm és boldogság.

Play nice!

(#2036) Just_Reboot válasza aprokaroka87 (#2034) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Kicsit, mi? Ha ez így működne a gatyámat odaadhatnám a PH-nak.

(#2037) beg válasza aprokaroka87 (#2024) üzenetére


beg
veterán

Fura, hogy ez pont neked jutott eszedbe :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#2038) Lauda válasza westlake (#2035) üzenetére


Lauda
félisten

Mar meg is oldottak! Eszmeletlen tempoban mennek itt a dolgok. :K

Es mar csillagom is van a kocka helyett. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2039) westlake válasza Parci (#2032) üzenetére


westlake
félisten

Mit értesz azalatt, hogy "tolni a feature-t"?
Jobban belegondolva ebbe a piros-link nick dologba, szerintem teljesen rosszul csináltátok. Én pontosan fordítva jártam volna el, mint ahogy ti tettétek. Minden user nevét piros-link-essé tettem volna és pont azoknak a nick-je lett volna visszaállítva, akik prémium tagságot vásároltak. Így sokkal több hirdetőtáblátok lenne és ők nem is reklamálhatnának, hogy miért lettek pirosak.

#2038: juhúúúúú, tényleg. Megint fekete lettem. :C

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2040) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, felment a patch:
- mostantól, ha valakit nagyon-nagyon-nagyon-nagy zavar, hogy látszik, hogy prémium tag, teljesen el tudja rejteni :U
- mindenkinek kireseteltük a beállítását, ergo akkor most tegye majd meg
- lecseréltük a lájk ikont a kedvenc csillagunkra, de úgy, hogy a név középen maradt

ezzel részünkről ez a téma lezárva! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2041) koxx válasza Lauda (#2038) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez sokkal profibban néz ki :)

(#2042) Parci válasza westlake (#2039) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fú, ez az ötlet elég zsivány (bár jó agresszív) :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2043) -secret- válasza Parci (#2040) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az én nevem hülyén néz ki csillaggal. :DDD

(#2044) beg válasza Parci (#2040) üzenetére


beg
veterán

Kiccillag a nevemnél :)
Bármennyire nem szerettem volna a megkülönböztetést, megértettem a ti álláspontotokat is, ezért egy darabig promó célból otthagyom.
Köszi a sok (hétvégi) munkát srácok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#2045) stevve válasza Parci (#2040) üzenetére


stevve
nagyúr

:R

(#2046) Ispy


Ispy
veterán

Mindenképp el szeretném titkolni, hogy prémium tag vagyok

:C

Nem semmi megfogalmazás :DDD

A csillag sokkal jobb, mint a like jel.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2047) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sájga cijjag :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2048) Parci válasza Ispy (#2046) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszönöm, agyaltam rajta egy keveset :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2049) Bjørgersson válasza Parci (#2040) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már csak a non-premium felhasználóknak kellenének ugyanezen beállítási lehetőségek. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2050) Armahun válasza Parci (#2040) üzenetére


Armahun
addikt

Egy szavunk nem lehet. :R

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.