Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84551) HoTaZo válasza DJGABI (#84523) üzenetére


HoTaZo
addikt

Végülis, ők azt küldték, amit hirdettek, az hogy ami jött, azon micro sd van írva, hát, ha van sd micro sd adapter, akkor azt is viszi.
Szerintem én bennhagyom az adaptert és meg is van, aminek hittem. Így legalább kevesebb esély lesz a Cavsfan kolléga által jelzett érintkező lazulásra.

Cavsfan Igen, ezt észrevettem, mondjuk nekem az egész ketyere mozog a hazában. Árából is következtettem rá, hogy nem egy időben megyünk nyugdíjba. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#84552) retesz147


retesz147
addikt

Mi band 2 fém szíjjal van valakinek tapasztalata? Fekete kopik? :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#84553) erzol válasza retesz147 (#84552) üzenetére


erzol
őstag

Ezt vettem feketében ~3 hónapja.
Napi szinten használom, nem kímélem.
Kopásnak, karcnak semmi nyoma.

(#84554) CHIPman válasza erzol (#84553) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mijobs eredeti storeból olcsóbb, és van rá még 1$-os kupon is.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#84555) retesz147 válasza CHIPman (#84554) üzenetére


retesz147
addikt

@erzol: köszi!

nekem az én álltalam linkelt stílus a bejövős....az 1-es kupont hogy is?megvan...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#84556) dugesz77 válasza erzol (#84553) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez a cápaszíj nem tépkedi amúgy a szőrt? Elég csita csuklóm van nem szeretnék epiláltatni. Volt régebben rúgós fémszíjam azt utáltam emiatt.

(#84557) Prinz Eugen válasza Prinz Eugen (#84530) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Valaki erre? :F

(#84558) 123xyz


123xyz
tag

Fehér "batarang" spinner, 1 USD a következő kuponnal: BatHand :DDD
GearBest link.

(#84559) ivana válasza Dr.NX (#84548) üzenetére


ivana
Ármester

Ha már van ilyen topik pls oda nyomjátok ezeket, pl. bringás topikban is szoktak lenni vásárlós linkek nem ide dobjuk be a réteg cuccot.

(#84560) bippeti


bippeti
tag

Ilyen autó ülésre szerelhető tablet tartóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? A terv szerint a középső sorban lévő 3 gyerkőcnek tervezek középre tabletet. Nem tudom, hogy a szélen ülők (gyerekülésből) tudják-e élvezni, vagy csak kitekeredve láthatják. Illetve a konkrét tartó minőségével kapcsolatban van-e vélemény?
A fejtámla hátuljára szerelhető tartók jóval olcsóbbak, de azokhoz viszont két tablet kellene. :D
De ha látott valaki olcsóbb-jobb megoldást, akkor várom!

[ Szerkesztve ]

(#84561) ANOka válasza bippeti (#84560) üzenetére


ANOka
őstag

"Szeretem" ezt a megoldást, mint a pl.: fejtámlára szerelhető vállfát: egy balesetnél a hátul ülő jól lefejel(het)i...

(#84562) air válasza ANOka (#84561) üzenetére


air
nagyúr

Persze, főleg akkor, ha a biztonsági övet csak dísznek használod.
Ha a hátul ülő be van kötve, akkor a feje nem érheti el azt a vonalat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84563) BiP válasza bippeti (#84560) üzenetére


BiP
nagyúr

Hány éves kortól tableteztetitek a gyereket a kocsiban?
Ill. Milyen hosszú utakra?

Hogy ON is legyek: ez a sín nekem nem szimpatikus. Balesetnél vagy borulásnál biztos nem tesz jó, hogy ott van egy fémrúd a székek között.

(#84564) ANOka válasza air (#84562) üzenetére


ANOka
őstag

De a kezével közben eléri az eszközt?
Mindegy: felőlem akár vasvillát is szállíthatsz ott.

[ Szerkesztve ]

(#84565) erzol válasza dugesz77 (#84556) üzenetére


erzol
őstag

Szőrös vagyok én is, mint egy majom, de ez olyan sűrű szemekből áll, hogy nem akad bele egyátalán.

#CHIPman:
5$-os kuponnal ezt választottam az Alis Mijobs helyett.

[ Szerkesztve ]

(#84566) ANOka


ANOka
őstag

Rendelt már valaki valahonnan szereléshez/javításhoz használható szilikon padot?
A mai hírlevélben megakadt rajta a szemem. (No, nem az árán, hanem hogy létezik ilyen és praktikusnak látszik.)

Akinek van bármilyen tapasztalata / alternatív javaslata ezzel kapcsolatban, az ne tartsa magában! :)

[ Szerkesztve ]

(#84567) bippeti válasza BiP (#84563) üzenetére


bippeti
tag

Nem napi szintű felhasználásra szeretném, hanem pl. 2-3 órás (később akár több) kiruccanásra és nem azért, hogy nyomkodja, hanem, hogy nézhessenek rajta meséket.
Voltunk már kiránduláson úgy, hogy 1-2 éves gyerek volt a kocsiban és hát hosszú tud az út lenni, pláne amikor nyűgösek...
A biztonsággal kapcsolatban nem tudok vitatkozni, sőt...
Találtam még ilyet alin. Esetleg más hasonló, ami bevált valakinek?

(#84568) vasi89


vasi89
addikt

Hali!

Valakinek van tapasztalata QCY QC29-el? Banggood-on kb mindig akciós de 10e ft-ot megérne ha valóban jól szól.

(#84569) flegga92 válasza bippeti (#84560) üzenetére


flegga92
senior tag

Az elsőt nem ajánlom. Főnököm vett ugyan ilyet igaz itthonról, de kb 3 alkalmat bírt ki. maga a tablet tartó felfogatása tört el de javítható lenne, a többi rész masszívnak tűnik. Ha mégis e mellett döntesz akkor az egyik szélesség rögzítőt ne húzd meg, hogyha állítjátok az ülést ne törjön el.

(#84570) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Ilyen Xiaomi jelerősítőt aki vásárolt milyen tapasztalatokat tud mondani? Megéri vagy van jobb alternatívája, ebben az árkategóriában ?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#84571) woodworm válasza Dan-szan (#84570) üzenetére


woodworm
veterán

Méretéhez képest jól szór. Hatalmas előnye, hogy bármilyen usb-s tápellátás megfelel neki, akár egy power bank is. Oda tudod helyezni, ahol a vételi és az adási pozíció is optimális.

[ Szerkesztve ]

(#84572) fecus válasza ANOka (#84566) üzenetére


fecus
őstag

Én tegnap rendeltem. Ha megjön írok róla.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#84573) davenport válasza bippeti (#84560) üzenetére


davenport
aktív tag

(#84574) Dan-szan válasza woodworm (#84571) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Köszi.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#84575) bippeti válasza davenport (#84573) üzenetére


bippeti
tag

Hát ez nem középen van. Nem az a lényeg, hogy a középső ülésről látszódjon, hanem, hogy mindhárom ülésről lássa mindhárom gyerek...
Alumínium rúd helyett már találtam megoldást:
a megoldás
Ára jó, a kilengése és dizájnja kevésbé. :))

[ Szerkesztve ]

(#84576) sambenez válasza bippeti (#84575) üzenetére


sambenez
addikt

Ezzel a szemüket tönkre is teszed.
Amit középre raksz azt a középső jól fogja látni a másik kettőnek meg megfájdul a nyaka az út végére.

[ Szerkesztve ]

(#84577) kovisoft válasza sambenez (#84576) üzenetére


kovisoft
őstag

Sőt egy fékezésnél beleakad a feje a szalagba, ami rátekeredik a nyakára és megfojtja őt. :U

(#84578) He-Nike válasza sambenez (#84576) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Ja szegények el kell fordítani a fejüket majdnem 45fokban. Én kiskoromban mikor hátra ültettek Az volt az igazi, ha az ablak mellé ülhettem és nézhettem a tájat az ablakon át (majdnem 90fokban volt a fejem). Bár az is igaz, hogy sokkal ritkábban ülhettem autóba...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#84579) kcsa válasza kovisoft (#84577) üzenetére


kcsa
veterán

Ismerek hozzád hasonlókat, haver muterja múltkor egy elszabadult nejlonzacskót hajkurászott a szélviharban, mert majd a szél felfújja a kéményre, ráfújja, és akkor mindannyian megfulladnak majd. Nehezen tartottam vissza a röhögést :D

(#84580) DeFranco válasza kcsa (#84579) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyébként az eredeti felvetés a kampós-karambolos aggállyal abszolút valid. gondolom láttál már töréstetsztet, könnyen előfordulhat hogy öv ide öv oda elindul a két ülés egymás felé és a hátsó ülésen ülőnek eszébe jut a laptopállvány vagy a vállfa. akár frontális akár oldalirányú ütközésnél.

főleg hogy mivel hosszabb útról beszélünk a baleset során "várható" sebesség is nagyobb, nem a városi araszolós, így az ütközés energiája is nagyobb lesz.

én nem tenném be.

[ Szerkesztve ]

(#84581) sambenez válasza He-Nike (#84578) üzenetére


sambenez
addikt

Szerintem nem a fejedet fordítottad el amikor kinéztél az ablakon, hanem jó esetben az egész felsőtested, és nem egy kijelzőt néztél oldalról, ami már önmagában elég szar dolog.

(#84580) DeFranco: Én az utcára sem mennék ki rohamsisak nélkül. Még a fejemre esik valami a végén. :DD

[ Szerkesztve ]

(#84582) kovisoft válasza kcsa (#84579) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem a megfelelő emotikont választottam, ha nem ment át az irónia. :D

(#84583) DeFranco válasza sambenez (#84581) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon menő vagy.

(#84584) Doki16


Doki16
addikt

Milyen néven kellene keresni az ilyen hevedereket?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#84585) davenport válasza bippeti (#84575) üzenetére


davenport
aktív tag

:C hű ez komoly. Bár részemről nem nagyon raknék gumipókot a kocsin belül, mert ha elszabadul, akkor szem nem marad szárazon. Viszont nem lengedezik nagyon?

(#84584) Doki16: Lashing strap, over center lashing

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#84586) Dr.NX válasza kovisoft (#84577) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem fogja megfojtani, mert ütközésnél elszakad a gumipók és a visszacsapódó kampó fogja rongálni az utasok szemét. :DDD

Elfogadom a sütiket.

(#84587) beg


beg
veterán

Személy- gyermek védelem és biztonságtechnikai témát lapozhatjuk is :) :R

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84588) DJGABI


DJGABI
addikt

Zapals - Xiaomi Repeater 2: május 27 rendelés, ma megjött. Eredeti, tényleg jobb sebességre ez, mint a régi, tök ugyanott, ugyanazokkal a beállításokkal az 16-17, ez 22Mbps-t tud. Részemről ajánlott, jó cucc.

(#84570) Dan-szan itt ócóbb [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#84589) trebrona válasza Doki16 (#84584) üzenetére


trebrona
nagyúr

ratchet down strap

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#84590) Degeczi válasza He-Nike (#84578) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És még egy fontos különbség: a régi autókból jó volt a kilátás egy gyereknek is, míg rengeteg maiban design és oldalütközés elleni védelem miatt a hátsó ablakok gyakran már lőrés-szerűek, ahol egy mélyen ülő gyerek nemigen lát ki - és unatkozik.

De legfőképp persze mi annak idején nem voltunk képernyőfüggőek.

(#84591) XtremLor válasza Doki16 (#84584) üzenetére


XtremLor
őstag

Kaptarakat rogzitettunkk ilyenekkel nem igazan atombiztos.
[link] Ilyenre gondolsz.
[link] Ezek valtak be.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#84592) Skillet


Skillet
addikt

Pohárjelölőt keresek, valami tappancsosat.
Pl a lidl féle stikeez teljesen jó lenne, de egy darab van itthon, valakitől kaptuk régen.
KATT
Erről beszélek.
Hasonlót hogyan keressek kínából?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84593) Dr.NX válasza Skillet (#84592) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez hogy nem esik le a pohárról?

Elfogadom a sütiket.

(#84594) Doki16 válasza XtremLor (#84591) üzenetére


Doki16
addikt

Az teljesen jó amit elsőnek linkeltél, simán csak a kerékpár szállítóra akarom használni. Arra nem jó a kaptárrögzítő heveder :D Meg olyan 50 cm bőven elég amúgy.

A Lashing strap és a ratchet down strap tökéletes. Köszönöm a segítséget. :R

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#84595) Flashy válasza Skillet (#84592) üzenetére


Flashy
veterán

Google fordító vagyok (célzás): az alábbi szavak kombinációjából kijön ebayen (minden hirdetésben más kombináció de meg lehet találni): glass label suction marker

(#84596) bippeti válasza davenport (#84585) üzenetére


bippeti
tag

Ugyanezt kérdeztem a kép alatt. :) De hogy visszatérjünk ON-ba:

Eszembe jutott még egy csipeszes megoldás is, ott sem alumínium, sem gumipók. Talán az italtartóhoz lehet csipeszelni és elég előre kerül a tablet (talán a két fejtámla hátsó síkjához), így mindhárom ülésről kényelmesen nézhető anélkül, hogy kitekeredne a nyak. Vagy egy hasonló, csak itt csipesz helyett üléshez kell rögzíteni.
Használt már ilyet valakin kocsiban? Tartok tőle, hogy ennek is lesz egy kilengése, rázkódása, ami miatt nem jó.

(#84597) chubii válasza ANOka (#84566) üzenetére


chubii
senior tag

Nekem úton van egy darab. Lassan már meg is kellene érkeznie. Banggood-ról rendeltem és a kisebb méretűt.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#84598) BiP válasza bippeti (#84567) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, ilyen jellegű volt a kérdésem. Feltételeztem, hogy erre kell, nem azért, hogy nyomogassa, hanem csak hogy lekösse valami mese a hosszú út alatt.
Mi eddig úgy oldottuk meg, hogy alvásidőhöz igazítottuk az utat (eddig ezt meg tudtuk oldani kompromisszummentesen), így a nagy részét épp átalusszák, és szerencsére nagyon hosszú utakra eddig nem kellett mennünk. (2,5 és 3/4 évesek)
Bár a hétvégén 2 órát utaztunk, az utolsó 10percben erősebben kellett szorítanom a kormányt, hogy oda tudjak figyelni / ki ne dobjam valamelyiket :)

De pont azért is kérdeztem, hogy kb. mikortól jön el az az időszak, amikor már megkerülhetetlen a dolog.

(#84599) DrBubo77 válasza Dr.NX (#84593) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Az alsó korong öntapadó.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#84600) DeFranco válasza BiP (#84598) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez nevelés kérdése, nálunk még soha nem volt olyan, hogy ez mentette volna meg a helyzetet. egyrészt megtanult a gyerek viselkedni (megtanítottuk), és hamar rájött, hogy hisztivel nem sokra megy, másrészt meg be van készítve két halász judit album és ha tényleg mindennek vége van akkor azt rakjuk be.

én mindent értek és nem ellened szól, de nehogy már féljünk a gyerektől meg nettó önvédelemből csináljunk dubai 1st class airlines szórakoztató centrumot a hátsó ülésből. stewardesst nem kell nekik bérelni? le lehet és le is kell kötni a gyereket utazás közben de az utolsó a tablet lenne ami eszembe jut erre a célra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.