Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85751) mgy válasza cris78 (#85746) üzenetére


mgy
senior tag

Na, azt nem veszek! :D :D :D
Kösz a tippet, nézem.

(#85752) wwenigma válasza mgy (#85744) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85753) dugo_ válasza wwenigma (#85752) üzenetére


dugo_
veterán

+1

Én is rendeltem egy ilyet, elég korrekt.

(#85754) retesz147


retesz147
addikt

Miband 2-re milyen fóliát ajánlotok? A sima vékonyat vagy van valami frankó bevált? Kell rá egyáltalán, karcolódik? Telóimon is van fólia, szóval ha hajlamos a karcokra, akkor inkább tennék rá. :R .

Xiaomi 13 eu dev...

(#85755) Degeczi válasza retesz147 (#85754) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyfelől elvileg könnyebben karcolódik mint egy telefon (abban sem vagyok biztos, egyáltalán üvegből van-e az előlapja...) mert a csuklódon könnyebben nekiverődik bárminek - másfelől bő 3 hónapja használom az enyémet, fóliával, és nincs a fólián karc.

Szóval talán mégsem nagy a veszély

(#85756) cris78 válasza retesz147 (#85754) üzenetére


cris78
őstag

nekem ez van.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#85757) tboy93 válasza retesz147 (#85754) üzenetére


tboy93
nagyúr

Karcolodik sajnos. En vigyazok ra, de karacsony ota mar van rajta pár karc.

(#85758) rabtibus válasza wwenigma (#85752) üzenetére


rabtibus
tag

Nekem ilyen van 2db is, egyiknek sincsen semmi baja :

(#85759) kelly416 válasza retesz147 (#85754) üzenetére


kelly416
veterán

Én megkarcoltam a Casióm karcolhatatlan üvegét, ezért vettem erre is fóliát. Nem kevés koszos munkát csinálok otthon, ásás, fakivágás, stb, meg fürödtem már Tiszában is vele, az meg ugye homokban gazdag... még a fólia sem karcolódott meg. Én rendeltem rá 5 fóliát (nagyon olcsó volt), de mint kiderült, egy papírtasakban kettő van, így asszem jóval hamarabb fog tönkre menni vagy elveszni, vagy akármi, minthogy a fóliák elfogyjanak. :DDD

Egyébként sima fóliát rendeltem rá, minden szuper.

(#85760) tboy93 válasza rabtibus (#85758) üzenetére


tboy93
nagyúr

Thx, ebbol be is huztam egyet.

(#85761) retesz147 válasza kelly416 (#85759) üzenetére


retesz147
addikt

köszönöm mindenkinek, akkor rendelek rá fóliát...

Xiaomi 13 eu dev...

(#85762) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Multiméterhez kábel. Ennyi pénzért meglepően jó minőségű, régebben vettem sokkal gagyibbat duplaennyiért itt a bayen úgy hogy akkor az volt a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#85763) Chimpy


Chimpy
tag

Sziasztok.
Van most ajánlott töltőt jóárusítva, amivel 18650-es akkukat is lehet tölteni?
Köszi

(#85764) Zola007


Zola007
veterán

Egyik eladó szépen összefoglalta a teendőket megjött/nemjöttmeg/nemazjött/másszzínű/későnjött kérdéskörre :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85765) CHIPman válasza retesz147 (#85754) üzenetére


CHIPman
nagyúr

December óta van meg a mi band 2, soha nem vettem még le. Nem végzek minden nap fizikai munkát, de nem kímélem én se, és egyedül a teteje felől lefelé van egy fél centis karc, azt hiszem a falon húztam el véletlenül egyszer. Nálam 20$ még nem az az árkategória, amikor érdemes a fóliával szarakodni, szerintem csak elrondítja.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#85766) DJGABI válasza Chimpy (#85763) üzenetére


DJGABI
addikt

liitokala 100 vagy melyik az alap. annál is olcsóbban már csak a power bankok vannak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85767) AndrewBlase válasza bul07 (#85742) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"...sokszor igen jól jönne egy kis szappan és ebben a formában vállalható a hordozása"

Én erre a célra a Lidiben szoktam venni nedves kozmetikai kendőt, 15 db 100 Ft környékén. Kéz/arc mosásra mondhatni tökéletesen megfelel.

Miért mindig én???

(#85768) Degeczi válasza AndrewBlase (#85767) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Illetve szintén Lidiben kispalackos kézfertőtlenítő gél. Hosszú autós kirándulásra nagyon hasznos, hiszen evés előtt másként nem mindig lehet kezet mosni.

(#85769) Komi28


Komi28
senior tag

Eetleg valami jól működő hordozható mifi-t vett már valaki? Tapasztalatok esetleg? Köszi

(#85770) AndrewBlase válasza Degeczi (#85768) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Igen, az is van a táskámban pontosan erre a célra, amit írtál. Evés előtti fertőtlenítés. Mondjuk ez a "látványos dzsuvát" nem viszi le, max felülkezeli antibacihisztaminnal. :DDD

Miért mindig én???

(#85771) sambenez válasza CHIPman (#85765) üzenetére


sambenez
addikt

Elrondítja? Nem is látszik rajta.

(#85772) MADcat válasza sambenez (#85771) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akartam mondani, olyan a fólia, hogy nem is látszik rajta. :K Nekem is az van rajta.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#85773) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Kapcsolók alá keresek invisible vagy egyszínű "kevés mintás" falmatricát, ami körbeéri, védve a falat a szennyeződéstől. valami ilyesmit. Hogyan keressek rá? "wall sticker - light switch" kombinációkra, dekor matricákat hoz.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#85774) SZIGMA válasza pocokxx (#85773) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

clear wall sticker néven keress rá:

[link]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#85775) w.miki


w.miki
veterán

Focilabda belsőre hogy keressek rá ali-n?
Nem nagyon találtam semmit.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#85776) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Sanyo cellás 14500 3.7V ceruza akkumulátor.
Kupon: June600

Korábban sajnos a Gearbest-ről hamis TrustFire-t küldtek.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#85777) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Mostanában érkeztek:

Zacskózáró/hegesztő masina. Pici, két elemmel működik, teszi a dolgát. Arra figyelni kell, hogy a fedél lehajtásakor könnyen bekapcsolódik, tehát érdemes vagy kivenni az elemet üzemen kívül (avagy egy darab papírral/műanyag-lapkával megszüntetni az érintkezést), vagy nyitott fedéllel tárolni.

Transformers karóra. Gagyi, de óvodás gyerkőc örülni fog neki.

Én se maradhattam ki a Fidget Spinner lázból. Annyira kerámia, mint amennyire én vagyok Károly herceg. :DDD A külső csapágyak nem forognak, ami nem is csoda, hiszen nem is csapágyak vannak benne, hanem csak annak látszó súly. :O Pörgési ideje valahol 1'50 perc környékén mozog.

Külső/belső hőmérő. Jelenleg a két egységet 3 fal, és kb 5 m választja el, de nem zavarja a vételben.

Csuklóra erősíthető vizipisztoly. A 3 gyerekből még csak az egyik kapta meg, ment a harc érte rendesen. Kb 2,5 m távolságra lő, és meglepően sokára fogy ki a tartálya.

BT-os, mp3-as, miegyebes autórádió. A régit kivettem, ezt bedugtam, kész, üzemel. A hangerő néha kismértékben ugrál, a kihangosítóját használva állítólag eléggé tréül hallanak engem. Nekem nem igazán jött be, de inkább csak azért, mert igen alacsonyan van a kocsiban a helye, és így a kijelzőből szinte semmi nem látszik, mert maga a panel jóval beljebb van az előlaptól. Amolyan olcsóhúsnak...

Korábban érdeklődtem a dinó-tojások felől. Nos, próbaként rendeltem egypárat. 3 cm-es tojásból kelt ki a szörny, meghízott több, mint 5 cm-re. Nem volt nyálkás, mondhatni kellemes tapintása van neki. Egy baja van. Igényli a vizet. Ugyanis szárazra téve "kiszáradt", és visszazsugorodott a tojás méretére.

USB3-as kártyaolvasó. Nem ezt akartam rendelni, hanem azt a fajtát, aminek a végében elfér a micro sd és az sd kártya is, de benéztem. Igazából nem is akartam venni, de a visszamondásról már lecsúsztam. Na mindegy. Tudja a portnak/kártyának megfelelő sebességet.

És a végére a legjobb. Ganzo G302B multifunkciós fogó. Már a csomagot megfogva az volt az érzésem, hogy vagy egy féltéglát csomagoltak be nekem, vagy igencsak belerakták az anyagot ebbe a szerkezetbe. Szerencsére ez utóbbi történt. Masszív, igényesen megmunkált szerkezet. Ami nagyon tetszik benne, hogy minden egyes kihajtható alkatrésze rögzül nyitott állapotban, tehát nem nyeklik össze-vissza. A fogó része erős, a drótvágó jól vág, és cserélhető benne a vágóél. Szóval nem bántam meg, hogy kiadtam 28 dolcsit a két termékért.

Miért mindig én???

(#85778) Dr. Romano válasza AndrewBlase (#85777) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ilyen sealerem volt nekem is. Nagyon gagyi konstrukció. A fém fűtőszál egy műanyag fejen fut végig!! Egy idő után a műanyag megolvad és a fűtőszál beintegrálódik a műanyag fejbe :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#85779) g_g_g


g_g_g
őstag

Xiaomi Mi Band 2

Kupon: 20mibd2

Így a vége 20.93$

Most látom hogy a GearBest.com-on olcsóbb épp.

[ Szerkesztve ]

(#85780) Beni2360 válasza AndrewBlase (#85777) üzenetére


Beni2360
félisten

USB3-as kártyaolvasó.- benne maradhat a micro sd kártya hátul és becsukható?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85781) AndrewBlase válasza Beni2360 (#85780) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Így van. :K

Miért mindig én???

(#85782) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok. Tudnátok javasolni:
-FM transmittert bluetoothosat kocsiba aminek értékelhető hangázsa is van?
-PCI-express kártyát amibe legalább 2 USB 3.0 csatalkozó van
-Férfi napszemüveget
-időjárás állomást

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#85783) shield


shield
őstag

Hétvégén kerül beépítésre 4.1" autorádió Bluetooth stb...
Van egy jó Sony az autómban, de erre nagyon kíváncsi vagyok a Lossless lejátszás miatt. Ha nem jön be, akkor kuka.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#85784) DavidQ válasza shield (#85783) üzenetére


DavidQ
tag

Kíváncsian várjuk a véleményeket. :) Leírás alapján nem rossz cucc ez.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#85785) asdasdasd válasza shield (#85783) üzenetére


asdasdasd
tag

FULLHD hol jön ki belőle, a 800 x 480 -on?
MP5 olyan nincs...

(#85786) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Samsung szépen megszüntette a terméktámogatást a 2012-es tévém okos részénél, így jelenleg a gyerkőcnek nem tudjuk nyomatni a youtube-ot, csak tableten. Szóval SOS kellene egy tv okosító, amellyel youtubeot tudunk használni problémamentesen.Mit ajánlanátok, ami stabil, megbízható és nem kell 1 év alatt újat vennem a frissülés miatt?

Kicsit Xiaomi felé is húzok, amit itthon is találtam, hasonló árban mint pl gearbesten: [link]

Meg tudja nekem valaki mondani a tutit?

Túl komplikált eszköz nem kell, van egy Mede8er lejátszóm meg egy NAS-om mellette, melyek a filmnézést szolgálják. Inkább csak youtube... ami mondjuk tud gugli fiók szinkront.

Előre is köszönöm a segítséget! :B :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#85787) Beni2360 válasza asdasdasd (#85785) üzenetére


Beni2360
félisten

MP5: több videoformátumot ismer - 2011. január 02 a cikk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85788) gulac12 válasza Real_Necro (#85786) üzenetére


gulac12
tag

Lehet neked is érdemes lenne benézni az Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikba.

(#85789) zoltan6 válasza Real_Necro (#85786) üzenetére


zoltan6
őstag

Vegyél inkább egy raspberry pi3-at,sd kártyával házzal együtt is megáll 15 körül szerintem,tv távirányítóddal meg tudod kezelni is (hdmi cec) Aztán mehet rá egy kodi libreeleccel.

[ Szerkesztve ]

(#85790) Real_Necro válasza gulac12 (#85788) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nincs nekem időm a mókolásokra, a legegyszerűbben használható kütyü kell, amit kicsomagolok, össze dugok és örül asszony, gyerek, meg én is nyugodtan ihatom a sörömet... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#85791) beg válasza Real_Necro (#85786) üzenetére


beg
veterán

Ha plug and play kell, akkor ez jó lesz. Hazai garanciát is kapsz hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85792) DeFranco válasza Real_Necro (#85790) üzenetére


DeFranco
nagyúr

crhomecast? ismerős demózta, az tényleg plug and play, elég okos és nincs vele szívás (legalább is én nem tudok róla).

ok, ez nem teljesen az mint ami neked kell... hirtelen úgy emlékeztem ez tud önállóan is lejátszani

[ Szerkesztve ]

(#85793) Digitalpimp válasza MittuDomain_ (#85736) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Q5-ös LED-nek sose volt 600 lumen fényárama. Elég az 250-nek.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#85794) maestro87 válasza g_g_g (#85779) üzenetére


maestro87
őstag

Tracking nélkül 18.63$ az. :K

(#85795) Whynot? válasza Real_Necro (#85790) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Nem is kell mókolni semmit. Megvettem az S905-ös boxot, összedugtam és megy azóta is. Még nem volt olyan amit ne játszana le. Az a libreeleces mókolás kb olyan mint a folytonos telefon romolás. Néhány embernek fontosabb a kütyü buzerálása mint maga a kütyü...

(#85796) asdasdasd válasza Real_Necro (#85786) üzenetére


asdasdasd
tag

Nekem ilyen Mecool BB2 s912 androidos box-om van.
'elec' coupon -10%
Van rajta alapból egy android, ezt használom ha sopcast vagy acestream sport-ot nézek,
amúgy meg usb-ről bootlok LibreELEC abban KODI, hozzá felrakhatsz addonokat.
1000-es LAN, meg jó wifi
Mindent visz: 4k, DLNA, SAMBA share, usb...

(#85797) maestro87 válasza Whynot? (#85795) üzenetére


maestro87
őstag

És az S905 boxodon nem Kodit használsz? Mert Raspberry-n is csak azt kell buzerálni.

(#85798) XtremLor válasza Whynot? (#85795) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem vagyunk egyformak, van akit nem zavar teged se a kadencia helyes lejatszas, a tobbieket igen pl engem, s905x-en pl nalam mukodott az auto frame fix, ehhez egy apk kellett telepiteni, de az LE-nek akkor is az eroforras igenye toredeke a droidhoz, igy mp-kent jobban alkalmazhato.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#85799) asdasdasd válasza Beni2360 (#85787) üzenetére


asdasdasd
tag

Maradjunk abban hogy nincs olyan, hogy mp5, csak marketing...

(#85800) w.miki válasza XtremLor (#85798) üzenetére


w.miki
veterán

s912 is van ez a frame fix?
Beelink GT1-re kéne.
azért droid alól jobb a youtube (böngészés!), mint LE/Kodi kiegészítőként

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.