Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76151) Laci.M válasza Dluinet (#76150) üzenetére


Laci.M
senior tag

Fali töltő kellene! :) És olyan amiről már van tapasztalat. Ezeknek a fali verzióját nem ismerem.

Autóban tronsmart, blitzwolf, Aukey az ismerős -> eddig jónak tűnnek.

Aláírás

(#76152) Dluinet válasza Laci.M (#76151) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Aukey
Nilkin
Orico
UGREEN

tronsmart, blitzwolf is jók, csak a felsoroltak között, vagy olcsóbbat, vagy ugyanannyiért jobbat kapsz

kivéve ha blitzwolf akciót csinál a Banggood (pl 2$ a 5 portos fali töltő)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76153) 2thletme2day válasza tboy93 (#76138) üzenetére


2thletme2day
őstag

Töltöttem már mindenféle töltővel, hűtőben is eltöltött egy éjszakát hátha az akksi gatya (valamelyik fórumon olvastam, hogy ez megoldás lehet még). Töltöttem már Xiaomi Powerbank 2-vel aminek van külön olyan funkciója, hogy nagyon kis töltőárammal töltsön (band-et, bluetooth fülhallgatót stb..) de semmi. A telefon bluetooth-a látja a band-et, rezeg is amikor MiFit-el párosítani akarom de aztán nem tudom összepárosítani őket mert ha megérintem a gombot nem történik semmi. Tényleg nem tudom már, hogy lehetne életre kelteni ezért is kértem refundot.

(#76141) Szivacs85

Nekem is ez volt az első gondoltam miután tudatosult bennem, hogy már biztos nem tudom működésre bírni és lenyugodtam. Rendeltem egy másikat Zapals-ról. 21,5$ volt +1,5$ a postaköltség. Remélem azzal már nem lesz semmi probléma.

(#76154) k5.20 válasza gumisxxx (#76142) üzenetére


k5.20
senior tag

Olyat nem, de ILYET viszont mindenki... :))
De erről nem beszélünk... :C

(#76155) MADcat válasza k5.20 (#76154) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Khm... ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#76156) synar


synar
őstag

Nem tudom mennyire akció, de máshol drágábban láttam, BlitzWolf BW-MH1 mágneses telefontartó $5.80 (kék) - $6.78 (fekete).

[ Szerkesztve ]

(#76157) beg válasza k5.20 (#76154) üzenetére


beg
veterán

Dehogynem beszélünk, csak nem gumicsontozzuk agyon elárazásnál :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76158) AndrewBlase válasza k5.20 (#76154) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát én nem tartozok a "mindenki" csoporthoz. Nekem csak egy sima 2 portos fali töltő van úton.

Tényleg, ideje volna már annak is megérkeznie. :(((

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#76159) attiati


attiati
veterán

Karácsonyi akcióban ez a Ugreen QC3 dual töltő 10 usd volt akcióban, vagy rosszul emlékszem?

nagyon elment minden töltőnek az ára

A blitzwolf BW-S6 is 10 usd alatt volt, most meg 13.

(#76160) cs.david94 válasza Digitalis (#76101) üzenetére


cs.david94
tag

Transcend JF790

@XtremLor: köszi az infókat, megvárom még visszaír, de legalább tudom hogy mi lesz a teendő.

(#76161) Dluinet válasza attiati (#76159) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jól emlékszel:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76162) tboy93 válasza 2thletme2day (#76153) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat igen, igy elegge eselyes hogy a kijelzoje a gatya :(

(#76163) attiati válasza Dluinet (#76161) üzenetére


attiati
veterán

jah hogy van ilyen funkció? hogy hoztad elő?

(#76164) GZB01


GZB01
tag

Sziasztok !
Nemrég vettem egy telefont, ami elromlott és el lett küldve szervízbe Spanyolországba ezt a költséget paypal tudja állni ? erre nem terjed ki ez a paypalos refunded returns lehetőség ?
Köszi előre !!!

(#76165) ktommy91


ktommy91
addikt

LeEco LE S3 x522 EU szállítással 148,42$ [link] [link]

Nincs kerítés.

(#76166) Dluinet válasza attiati (#76163) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezzel a beépülővel
de csak a követet cikkek ára látható (elég ha bármelyik felhasználó bejelöli)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76167) Saccco


Saccco
nagyúr

Ha esetleg valaki venne Raspberry Pi Zero-t, most van készlet.
A Pimoroni és a PiHut normális áron küld Magyarországra csomagot.
Zero + posta = 8 GBP

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#76168) attiati válasza Dluinet (#76166) üzenetére


attiati
veterán

köszi, egy másikat raktam fel, csak abban nem az akciós árakat mutatta a historyban

(#76169) Real_Necro válasza GZB01 (#76164) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt szerintem gyorsabban kapsz választ. Olvasd el az összefoglalót is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76170) Saccco válasza GZB01 (#76164) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tudtommal arra is állják a költségeket.

Szerk.: most beleolvastam a dolgokba, nem találtam utalást erre. :F :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#76171) Breki válasza Dluinet (#76166) üzenetére


Breki
veterán

Firefox-ra is van.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#76172) Exelsior24 válasza Dluinet (#76166) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Bakker ez a beépülő modul nagyon király, kár hogy eddig nem ismertem. Egyszer leszedtem egyet amit találtam, de az nagyon szar volt és nem is nagyon működött. Köszi a linket is hozzá. :)

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#76173) BullZeye válasza Breki (#76171) üzenetére


BullZeye
veterán

rossz a link

(#76174) Exelsior24 válasza BullZeye (#76173) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Itt a weboldaluk: [Aliexpress Tools] , amúgy ez AliExpress Tools a neve a bővítménynek ha rákeresel megtalálod szerintem.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#76175) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Valaki rendelt már házimozi rendszerben lévő mélyládájához kábelt kínából? Ajándékba kaptam egy komolyabb szettet, amiben a mélyládához (B&W asw600) nincs kábel. Körbenéztem a magyar piacon és meglepődtem, hogy milyen árak vannak. Őszintén megmondom, nem terveztem 4-5ezernél többet rászánni egy ilyen kábelre, ezért ali/ebay-en is elkezdtem nézelődni. Viszont nagyon ócskát se szeretnék berendelni 2-4 ezerért.

(#76176) Real_Necro válasza bexinho23 (#76175) üzenetére


Real_Necro
veterán

A jo kabelnek ara van, en 2x2,5 meterert majdnem 30k-t fizettem itthon. De a zenei elmenyt, amit nyujt... ;)

Szerk.:
Ok, en hangfalkabelrol beszelek, neked sima rca audio kell? Optikai nincs?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76177) Flexy90


Flexy90
senior tag

Giztop-on $19 a Mi Band 2!

A Redmi 4 Prime is csak $150 extra ktg nélkül.

Xiaomi Fan

(#76178) e.vid válasza Real_Necro (#76176) üzenetére


e.vid
senior tag

Mélyládához optikait?

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#76179) bexinho23 válasza Real_Necro (#76176) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, a hangfalkábelek le is lenulláztak. Viszont a subot csak utólag kaptam meg rokontól, így drága kábelre most nem futja. Viszont szeretném megszólaltatni :)

Nem értek még igazán a házimozis témához, ezért a megfelelő topikban már érdeklődtem afelől, hogy milyen kábellel tudnám összekötni az erősítőt és az aktív mélyládát. Gondolom ez az RCA lenne.

Erősítő hátulja
Mélyláda hátulja

Ehhez keresek kábelt.

(#76180) Real_Necro válasza e.vid (#76178) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aktivhoz nem tokmindegy, ha van digitalis csatlakozas? De ahogy nezem nincs... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76181) krisztianAMG válasza bexinho23 (#76175) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Én ilyenből csináltam magamnak a Denon szettemhez: [link]

(#76182) beg válasza Flexy90 (#76177) üzenetére


beg
veterán

+ Post Air Mail(15-30days, with tracking number) $2.99

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76183) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek meg szabad venni ezt vagy ezt az adaptert (a csatlakozó pontos méretét még nem tudom, de azt könnyű kideríteni) e helyett: Beurer Hálózati egység?
Rohadtul nincs kedvem még 5700,- Ft-ot kiadni a 12 ezer Ft-os vérnyomásmérőhöz... :(

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#76184) XtremLor válasza bexinho23 (#76179) üzenetére


XtremLor
őstag

Jobb lenne inkabb aprorol nezni pl egy Inakustik y sub kabelt hasznaltan 3-4e, vagy barmi mast, mint egy noname kinai kabelt probalgatni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#76185) Zola007 válasza Juditta_56 (#76183) üzenetére


Zola007
veterán

Jó hogy mondod
Vérnyomásmérőre mandzsettát vett már valaki?
Valahol ereszt az Omron mérőm gyárija és nincs kedvem 7e Ft-ot adni érte, eléggé bosszantó így is, hogy a 22e Ft-os mérő mandzsettája 3 évet/kb 100 mérést bírt :(((

Ezt néztem ki: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76186) Flashy válasza Flexy90 (#76177) üzenetére


Flashy
veterán

pont R4 Prime-ot vadászok napok óta :) egyrészt Europe Expedited posta rájön még 20 dollár, de az nem baj, viszont az ára még így is túl kevés, ami azért gyanús, mert sehol máshol nem lehet kapni, eddig 2 ilyen sosehallottam-nevű oldalon találtam állítólag "in stock" és a másikról több volt az átveréses tapasztalat, mint a nem :) már "megvettem" egyszer tinydeal-nél, aztán kiderült hogy nincs, de nem szóltak, csak nem történt semmi a rendeléssel, nyaggattam őket 1 hétig, mire nagy nehezen visszautalták...

(#76187) nimfas válasza Flexy90 (#76177) üzenetére


nimfas
addikt

4A prime B20 nélkül.... :W

(#76188) windlord válasza Real_Necro (#76180) üzenetére


windlord
őstag

?

(#76189) Beni2360 válasza Juditta_56 (#76183) üzenetére


Beni2360
félisten

A vérnyomás mérőkbe nem szabad aksit rakni (1.2V) ez köztudott. Jó minőségű elemmel nekem 2 éve megy. Na most az általad linkelt 600 ma meg nagyon kevés rögtön errort fog jelezni. szvsz.
Az a német adapter biztos, hogy 3A habár nem látni, rá kellene kérdezni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76190) Dluinet válasza Juditta_56 (#76183) üzenetére


Dluinet
nagyúr

LADDA akkumulátor IKEA
vagy eneloop pro

vagy piacon veszel egy 5V-os adapter 1000Ft-ért, vagy a régi 5V-pos Nokia töltő végét levágod és forrasztasz rá egy csatlakozót, ami jó a vérnyomásmérőhöz

vagy usb kábellel ugyanez
de USB kábeles megfelelő csatlakozót kapsz az Ebay-en is 500-900Ft-ért

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76191) Beni2360 válasza Dluinet (#76190) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha el olvastad volna amit előtted írtam ezeket le sem írod.
4x1.5 elem=6V
4x1.2 aksi= 4.8V - nem mér pontosan én már kipróbáltam.
Nem véletlen amit a linken mutatnak adaptert az 6V-s.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76192) Dluinet válasza Beni2360 (#76191) üzenetére


Dluinet
nagyúr

taníts mester

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76193) Flexy90 válasza Flashy (#76186) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ugylátszik már mindenre van posta, a mi band 2 esetén is benéztem. 1-1,5 éve vettem innen a telefonomat akkor ingyenes volt az eu posta! Ez amúgy nem noname hely, a gizmochina hivatalos webshopja.

Nézd meg még a goldway-nél aliexpressen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#76194) 206 cc válasza Dluinet (#76190) üzenetére


206 cc
senior tag

Mellesleg a regi Nokia adater tudott vagy 3-500mA es töltőfeszt szóval igen esélytel lenne a 2A-rel szemben!!! Ne írjatok már le mindenféle hülyeséget!!...így terjednek a fals infók ,na meg a TV-ből ....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#76195) Dluinet válasza 206 cc (#76194) üzenetére


Dluinet
nagyúr

megnézném azokat a ceruzaelemeket amik 1A folyamatosan leadnak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76196) Zola007 válasza Dluinet (#76195) üzenetére


Zola007
veterán

nem is kell nekik.
Egy vérnyomásmérés 40-60 másodperc, rövid távon pedig bőven terhelhetők ennyivel
Egyébként a legtöbb vérnyomásmérő 6 Volton 4W körül kér, szóval 600-700 mA, de egy 1A/6V tápegység biztosan elég lesz neki hozzá, mondjuk egy ilyen: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76197) Top cat válasza vacs (#73994) üzenetére


Top cat
őstag

Ígértél valami ilyesmi képet. :DDD

Hol tart a projekt?

(#76198) Real_Necro válasza Amu (#76090) üzenetére


Real_Necro
veterán

Berendelve, koszi. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76199) Jofi81 válasza Szivacs85 (#76134) üzenetére


Jofi81
őstag

Én január 5-én rendeltem, 10--én adták fel, de még mindig nem ért ide. Van tracking, de szerintem nem valós. Azt írja, 14-én Magyarországra érkezett, de ez csak február elején került oda. Már aggódom, lehet, hogy lenyúlták a postán...

(#76200) 206 cc válasza Dluinet (#76195) üzenetére


206 cc
senior tag

Pedig bizony 1A-val simán terhelhetőek kb arra a fél-1percre amíg a vérnyomasmérő pumpája megy....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.