Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121951) petipetya válasza bertokl (#121949) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen EU Plug-ról beszélnek ezek, amikor töltőfej nem is jár hozzá? Innen biztosan nem merném megrendelni, csakis Gearbest, Bangood, Ali és TomTop oldalakról (nekem az utolsóról rendben megérkezett).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#121952) bul07


bul07
nagyúr

rosegal.com

Ha a múltkor lemaradt volna valaki

LOZ 280Pcs L - 9446 Tom and Jerry Mouse Figure Building Block Educational DIY Toy
[link]
MHLS15
$1.59

Ez alatti táska GB pontozva olcsóbb vagy fél dollárral, de ha valakinek nincs pontja akkor megérheti

Water-resistant Nylon 10L Travel Ultra-light Leisure Backpack
[link]
FSBB52 (Mindhárom színre eszi a kupont)
USD 4.99

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#121953) DeFranco válasza bul07 (#121952) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#121954) Salex1 válasza Ciccuka (#121948) üzenetére


Salex1
senior tag

+0.18$ posta

(#121955) Vertigo18 válasza DeFranco (#121953) üzenetére


Vertigo18
addikt

OFF!!! :D :C ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#121956) bul07 válasza DeFranco (#121953) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen ;] , én már leszoktam a magyar oldalak nézegetéséről :DDD

Törölhető az a része ha gondoljátok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#121957) Zeki válasza DeFranco (#121953) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont, nem minden olcsóbb Kínából.

(#121958) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok,
apósomnak keresek fejlámpát horgászathoz. Mi a best buy ebből? Olyan legyen amit ha felkapcsol, ott szállnak le a repülők :DDD
Nem hátrány, ha 18650-es akksis illetve nem kerül csilliárdokba.

Vérboci

(#121959) MADcat válasza Vertigo18 (#121955) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Yess! :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#121960) MADcat válasza bul07 (#121956) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Elfér. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#121961) dugesz77 válasza erdey_a (#121958) üzenetére


dugesz77
őstag

Pecához mifelénk szinte mindenki a Boruit RJ - 02 R5 használja. A legnagyobb előnye a többivel szemben az érintés nélküli kapcsoló része. Trutyis /etetőkajás / vizes kézzel nem jó a gombot keresni. Fénye bőven elég. Egy 18650-as cella kell bele és így usb-ről tölthető is ha lemerülne.

(#121962) citkar válasza DeFranco (#121953) üzenetére


citkar
addikt

A Decathlon mennyiért postázza ki?
Nem regelnék csak emiatt :)

#121964) MADcat:

Az valószínű igen, de nem vagyok benne biztos, hogy olcsóbb, ha a Decathlon postaköltségét is rátesszük..nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#121963) Ciccuka válasza Zola007 (#121927) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én általában megmosok mindent mielőtt használom.
Amit te mutatsz az szépen beleivódik a bőrödbe akár.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121964) MADcat válasza citkar (#121962) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

De nem is 30 nap alatt jön meg... ;)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#121965) DeFranco válasza citkar (#121962) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem kell hozzá regelni egyébként. :)

(#121966) fateless válasza DeFranco (#121953) üzenetére


fateless
veterán

Sőt, ugyanez Lidl-ben 799 volt egy időben...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#121967) vittorio7 válasza citkar (#121962) üzenetére


vittorio7
őstag

Ha nincs a közeledben Decatlon, és nem megoldható a személyes átvétel, akkor érte kell küldeni egy nyugdíjast aki ingyen utazik. :D

Vagy ÁTVÉTELI PONT - MPL - 690 Ft. Van hűségkártya is. :DDD

Nekem mostanában 60-150 nap alatt értek ide a Gearbestes csomagjaim. És még mindig várok januárit is.
Ha nem esik be valamilyen sztuper akció, akkor ebben a hónapban csak egy Gearbestes megrendelésem volt.

(#121968) bertokl válasza petipetya (#121951) üzenetére


bertokl
tag

Passz, gondolom dobnak mellé egy töltőfejet. Az alin is több helyen ugyanígy árulják:
[link]
[link]
[link]

A tomtopon is elég olcsó, de pont áfa határon felül van. (46$)
Én meg merném rendelni, de nem használok elektromos borotvát. Van úton pár joybuyos rendelésem, majd beszámolok, ha volt valami gond.

---------------

A múltkor valaki a lightintheboxszal kapcsolatban volt bizalmatlan. Részben ezért, hogy kipróbáljam, részben meg azért, mert emailben küldték, hogy vegyem meg $28.49-ért a Broadlink RM Pro+-t, ingyen expedited express-szel, vettem egyet.

A Fedex hozta, a 10. napon itt volt. Vámolták, de nem kértek be adatot, pontosan tudták az összeget és hogy mi van a dobozban. Fizetni természetesen nem kellett.

Szuper cucc, működnek vele a Digoo RC-13 RF aljzatok, a Broadlink MP1 okoshosszabbító és szerencsére a kaput is tudom vele nyitni, beninca to-go4va távirányító helyett). Ennek nagyon örülök, mert előző nap szerelték fel és a szükségesnél kevesebb távirányítót kaptam.
Természetesen az infrás távirányítók helyett is jó, de az infrának rá kell látni az eszközre, ezért okosan kell elhelyezni, az RF-nél nincs ilyen gond.

(#121969) crazygamer75 válasza vittorio7 (#121967) üzenetére


crazygamer75
tag

Nekem 14db GB rendelés megérkezett 20-30 nap alatt, 1-et várok, ami jelenleg 40 napnál tart. Volt olyan Skmei óra, ami 13 nap alatt itt volt, Xiaomi hybrid füles 17 nap.

(#121970) haten válasza Fredo78 (#121908) üzenetére


haten
tag

Nekem másfél éve van egy noname márkátlan. Eddig nincs vele baj...

(#121971) embe válasza tobias40 (#121945) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi neked is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#121972) vittorio7 válasza crazygamer75 (#121969) üzenetére


vittorio7
őstag

Összesen 141 Gearbestes megrendelésem volt október vége óta. Volt olyan ami sima kínai levélként jött és 12 nap alatt ért ide. És volt olyan is ami 151 nap után jött meg.

Lehet, hogy csak a magyar posta utál, nem tudom... Egy ismerős küldött egy Húsvéti üdvözlő lapot Magyarországon belül. Egyszerre adott fel több levelet, különböző barátainak. Budapesten lakom, és mégis mi kaptuk meg utoljára. Majdnem két hét volt mire bedobta a postaládánkba a postás.

Meg úgy tapasztaltam, hogy az Aliról előbb ideér mostanában a cucc mint a GB-ről.

[ Szerkesztve ]

(#121973) crazygamer75 válasza vittorio7 (#121972) üzenetére


crazygamer75
tag

Oooo, ekkora rendelésszámnál elhiszem, hogy akad, ami késve érkezik és lehet én a kis 14 rendelésemmel szerencsés voltam csak :) Amúgy az Ali-s rendeléseim is kb tartják ezt a -30 napot eddig (kb 10-12 rendelés).
Zapals-ról az ingyenes (20-30-50 cent-es postaköltséges) rendelésekből 4 db már túl van a 90 napon, azokról már lemondtam.

(#121974) ANOka


ANOka
őstag

Van bevált külföldi rendelési hely/eladó megbízható CR2032-es gombelemek rendelésére?
Vagy ezt inkább itthon, a "sarki közértben" vegyük?

(#121975) Mr.Csizmás válasza ANOka (#121974) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aldiban pont láttam a müzlisoron, a rágók előtt. (pénztár)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121976) fateless válasza ANOka (#121974) üzenetére


fateless
veterán

A gombelemek kapcsán az a tapasztalatom, hogy inkább a drága, de biztos márkát érdemes.
Nem egy alkalommal jártam már úgy az olcsó elemmel, hogy egyszerűen kifolyt. Még van mindog egy csomó "maradék" elemem, nem lejárt, de beraktam geleségem számológépébe, és 8 napot bírta, majd levet engedett.
Egy ideje már csak márkásat veszek megbízható helyről (kínai bolt is lehet megbízható)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#121977) petipetya válasza ANOka (#121974) üzenetére


petipetya
nagyúr

Legutóbb a conrad.hu-n vettem elemet egy karórába, személyes átvétellel. Ha sürgős akkor őket ajánlom, ha nem akkor rendelnék az aliról, például innen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#121978) HornedReaper válasza fateless (#121976) üzenetére


HornedReaper
senior tag

CR2032-ből én Kínából is rendeltem egy kb. 40-50db-os pakkot évekkel ezelőtt, azóta is szépen muzsikál több is belőle pl. bicaj-villogókban. Nálam inkább a noname ceruzaelemek szoktak kifolyni.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#121979) Jarod1 válasza ANOka (#121974) üzenetére


Jarod1
addikt

hát, gomb elemet nem igazán rendelnék kínából,lényegében azért mert nem akarok 1 hónapot vagy hetet várni rá, hanem azonnal akarom használni

(#121980) Degeczi válasza Jarod1 (#121979) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De mivel tudod, mi az a néhány fajta gombelem, amire szükséged van (pl. CR2032, LR44, AG4 biztosan), azokat előre betárazod, és rögtön van amikor kell

(#121981) petipetya válasza chatran (#121950) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valószínűleg Kínában szerelik össze filléres munkásokkal. Itt azt írják, hogy a Remington céggel társulva fejlesztették ki, japán/svéd import acélból vannak a körkések és japán villanymotor hajtja. Hogy ebből mennyi igaz, nem tudom. Köszi a tippet, összefoglaltam a tapasztalatokat a borotva topicban is: link

"nincs rá lezsóidő"

(#121982) mrrr74 válasza ANOka (#121974) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ha IKEA szóba jöhet, 8db 500 ft alatt van.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#121983) w.miki válasza Degeczi (#121980) üzenetére


w.miki
veterán

csak honnan tudni melyik a jó minőség?
főleg kínából, de akár itthonról is?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#121984) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

4.3"-os GPS-re keresek kijelző fóliát.
Már minden kereső szót ellőttem(ami eszembe jutott), de nem találtam jó megoldást. Mindenhol csak mobilok jöttek elő.
Vki tudja mire kéne keresni?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#121985) keszo válasza sonar (#121984) üzenetére


keszo
őstag

Szerintem mint univerzális keres rá.

Attila

(#121986) Degeczi válasza bertokl (#121968) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez a free "expedited express" levélben jött link volt esetleg vagy már lejárt akció?
Mert most $18-at számolna rá arra... (és ami rosszabb, semmilyen ingyenes szállítást nem kínál, $5-6 körül a legalacsonyabb is)

(#121987) rushty válasza crazygamer75 (#121973) üzenetére


rushty
senior tag

Írjátok meg ha megjön zapalsrol valami is. :(((

Revolut meghívó pü-ben

(#121988) AiRLAC válasza w.miki (#121983) üzenetére


AiRLAC
addikt

Varta, GP, Energizer

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#121989) p.t.r válasza rushty (#121987) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekem megjött a 0.99$-os AKG füles, 2db-ot rendeltem belőle, kb. 1 hetes különbséggel. Már le is mondtam róluk, vagy 3 hónap volt az út. Minőséget azt inkább hagyjuk, kukába való sajnos.

(#121990) crazygamer75 válasza rushty (#121987) üzenetére


crazygamer75
tag

Ami megjött:
Yoda kulcstartó
Füttyre reagáló kulcstartó
Type-c OTG kábel
3 az 1-ben UV-s kislámpa
12 db-os lepke faldísz
300 Lumenes zseblámpa (elég gagyi fénye van)
lázmérő
sörnyitós-lámpás kulcstartó
SD-kártya olvasó (nem használható, folyamatosan újrakapcsolódik a PC-hez)
60-90 nap között érkeznek általában

Ami nem jött meg
Geneva férfi karóra 2017 dec. rendelés
Led-es lepke falidísz 2017. dec rendelés
Samsung AKG füllhalgató 2017 dec rendelés
Galaxis őrzöi kulcstartó 2018.02 rendelés, talán még megérkezhet.

(#121991) BullZeye válasza AiRLAC (#121988) üzenetére


BullZeye
veterán

Kínából? Úgy érted Vorta, GB, Energy :D

(#121992) Zeki válasza AiRLAC (#121988) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az Aldis gombelemek is teljesen jók. Nem kell mindent Kínából venni.

(#121993) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Fémfúrószár készletet érdemes rendelni eBay-ről? Ritkán használnám fém illetve fa furkálásához, semmi profi meló... :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#121994) bertokl válasza Degeczi (#121986) üzenetére


bertokl
tag

Egy email only ajánlat volt, hogy engednek kicsit az árából, de az ingyenes szállítást nem említették, az csak a kosárnál derült ki. Most ugyanarra a linkre kattinva már teljes szállítási árat hoz, így akár valamiféle hiba is lehetett.
Ha megvenné valaki most $27.09 az email only ára, de sajnos a legolcsóbb szállítás is $5.43-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#121995) Gabócza


Gabócza
senior tag

Talán még nem volt. Angolul nem, vagy kicsit tudóknak egy jó hír:

Jó hír ez sokaknak: mostantól magyarul is elérhető a PayPal

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#121996) Danex


Danex
addikt

Hello, szerintetek, ha tegnap este már feldogozta a posta a DHL Packet-el küldött csomagomat van rá esély, hogy hétfőn kihozzák / átvehető a postán?

Az ünnepi nyitva tartásról semmit se tudtam találni a posta oldalán.

(#121997) gyapo11 válasza vittorio7 (#121972) üzenetére


gyapo11
őstag

Meg úgy tapasztaltam, hogy az Aliról előbb ideér mostanában a cucc mint a GB-ről.

Ez is érdekes, bár valószínűleg a posta ügye.
Március 28-án vettem egy cuccot meg 30-án egy másikat, mindkettő műszaki, hasonló méretű, árú és súlyú, mindkettő trackinges. Az elsőt még aznap shippelték, a másodikat április 2-án.
Április 12-én írt az ali, hogy beérkeztek az országba, másnap 13-án hozta a postás az utóbbit (11 nap), az elsőt még várom, ma 32 napos.
A legutóbbi 4 gearbestes vásárlás 36, 16, 34, 21 nap alatt érkezett meg.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#121998) civil1965 válasza Danex (#121996) üzenetére


civil1965
újonc

Biztos lehetsz benne hogy hétfőn nem viszi ki,csomagkézbesités nincs

(#121999) atee_13


atee_13
őstag

Ilyen mitesszer tisztítót próbált már valaki? Működik ez a valóságban is vagy csak a hirdetésben?

(#122000) andrisms válasza rushty (#121987) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nekem eddig minden megérkezett szerencsére. Legutóbb Xiaomi Bluetooth Digital Hygrometer Thermometer-t vettem, kb legolcsóbb volt akkor a neten(talán ~12dollár), az is sikeresen megérkezett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.