Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Surda- válasza FreedomHUN (#1498) üzenetére


Surda-
őstag

Épp ezt akartam kérdezni,hogy note2-nél minden héten sok bugról írnak.
Persze lehet csak a sok felhasználó miatt tűnik soknak.
Itt jók a romok?
Hogy angol,az nem érdekel.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1502) FreedomHUN válasza Surda- (#1501) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

gyárival használom lassan 1 hete, azóta 3 verzió volt fent, (mind gyári). Igaz még kérész életű a kapcsolatunk (1 hetes) de én egy árva bugot nem találtam, remélem így is marad :K

(#1503) Surda- válasza FreedomHUN (#1502) üzenetére


Surda-
őstag

:R ez elég jó hír. :)
Megkérdezhetem hol vetted?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1504) FreedomHUN válasza Surda- (#1503) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

feljebb belinkeltem aliexpressről, dhl-el no vám :C

(#1505) mokorottyu válasza Lacika2013 (#1467) üzenetére


mokorottyu
csendes újonc

Felmész az angol forumra, és mindent megtalálsz ami ehhez szükséges. Amúgy röviden, bár menj, és olvasd át hosszasan, hogy sikerüljön, tudj minden részleten, a lényeg az hogy kérvényezed az oldalon. Itt: http://www.miui.com/unlock/ Kínaiul kell megadd a neved bla bla bla, ott van minden lépés a Note 3 sub-forum alatt, de 25 napot vártam a nyitásra az ígért 10 helyett, szóval egyhamar nem lesz meg.

(#1506) mokorottyu válasza preeem (#1483) üzenetére


mokorottyu
csendes újonc

Ja, ha leteszed, és hozzá se nyúlsz. Ha használod közbe, mint a halál, úgy tölt...

(#1507) mokorottyu válasza vwpolopg (#1494) üzenetére


mokorottyu
csendes újonc

Tudod hogy vagyok vele... aki magyarul tud csak használni egy telefont, annak nem kell okos telefon :) Na de mindegy mit hogy látok. Van egy módosított rom hozzá, amit zárt bootloaderrel is fel lehet tenni. Kipróbáltam, de egy hányadék az egész nyelvcsomag hozzá. Tettem is vissza a Stabil verziót, angollal és csókolom. Nem értem, ha valami negyed részt van lefordítva, azt minek teszik bele? Aki azt hirdeti eladó hogy van rajta magyar, az vegye meg... gazdagabb lesz a szókincs mikor megérkezik a telefon, úgy fog szitkozódni mint életébe még soha... :D

(#1508) mokorottyu válasza ribarszki (#1440) üzenetére


mokorottyu
csendes újonc

Megveszed, és használod. Ennyi.Nem kell gép, nem kell semmi. Megtanulod használni magyar nélkül. Ha nem értesz a géphez se túlzottan, akkor a nyelv hozzáadás se fog menni,nekem se, meg Pistinek se. Ott vagy a magyar MIUI forumon magyar nyelves rom, ezzel foglalkoznak a fiuk. Eredeti rommal ha használod, frissít amikor jön frissités, over the air, nem kell semmit szedni. leszedi ő, ha csak ki nem kapcsolod a frissítéseket, és felteszi. Hosszabb restart, és kész is. Ehhez nincs odin, ehhez más van. Először nagyon fura, nem nagyon értettem mi mi, most meg csukott szemmel akármi van.
-Google play store, nem több mint 4-5 perc, úgy,hogy ebből te 30 másodpercet csinálsz annyit, hogy az MI marketbe leszeded a google csomagot, meg néha ráböksz hogy igen igen, igen, és fent is van minden ami kell, szinkronizáláshoz, a naptárhoz, telefonkönyvhöz, a play service, store. Szóval nem kell betojni, pillanat alatt megy minden, egyáltalán nem komplikált.

(#1509) Surda- válasza FreedomHUN (#1504) üzenetére


Surda-
őstag

Tenne fel valaki KÉPEKET és egy VIDEOT? :)
Tudom csak én vagyok kamera fetisiszta,de megnéznék még pár képet,ami note 3-al készült :)
:R

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1510) Milestone2 válasza FreedomHUN (#1498) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Multi-ra gondolsz? Vagy a Global-ra? A kettő nem ugyanaz... A Multi teljesen tud magyarul. A Global tartalmaz magyar nyelv töredéket.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1511) Charx válasza Surda- (#1509) üzenetére


Charx
senior tag

Valaki mintha már tett volna fel képeket, nekem tetszett, szerintem elfogadható képeket csinál.
Milestone: De a multit fel lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#1512) FreedomHUN válasza Milestone2 (#1510) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Multira :) és azon van OTA? Mert mintha azt olvastam volna, annyi minden zizeg itt bent :DDD
Gyárira jön világos. A Globalra nem. Multira? Te úgy is nagyon benne vagy a történetben. :R
Charx irta van fent. Nemrég raktak fel. Szerintem isnjó a kamera képe

[ Szerkesztve ]

(#1513) Milestone2 válasza FreedomHUN (#1512) üzenetére


Milestone2
nagyúr

OTA a magyar , a multi, és a gyári ROM-hoz van (más kérdés, hogy a multi-n néha nem mindenkinek jelenik meg). A gyáriból általában négy féle van: China, Global, stable, developer

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1514) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Bejelentették hivatalosan is a Redmi3at is [link]. Tényleg nem vicceltek az árával - 699 juan lesz, ami úgy 105dollár. Persze most előrendelőknek rádobnak majd, de feleség telónak ennyiért több, mint tökéletes.
Ha ilyen jó áron dobták ki a Note3at és az új redmit, akkor az MI5 is jöhetne baráti áron.

(#1515) Milestone2 válasza hakydakillah (#1514) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bejelenteni ugyan holnap fogják hivatalosan...de a többi stimmel...
-5-inh HD (1280×720 pixels) display and all metal body
-Qualcomm Snapdragon 616 Octa Core (4×1.5GHz + 4×1.2GHz )
-2GB LPDDR3 RAM
-Android 5.1 Lollipop with MIUI 7
-13MP rear camera with PDAF and LED flash
-5MP front camera
-Dual SIM (Hybrid), 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, GPS
-16GB ROM, expandable storage up to 128GB via microSD card
(ha SD kártyát teszel bele, akkor csak 1SIM-et tudsz használni).
-4100mAh battery
-Dimensions: 139.3 x 69.6 x 8.5 mm
-Weight: 144 grams
-699 Yüan

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1516) Surda- válasza hakydakillah (#1514) üzenetére


Surda-
őstag

Inkább lesz az 150-160$,mint 105.
Ezek a yüanról való átszámítások sosem jöttek még be.
Akkor meg már +50 dollárért meggondolandó az újlenyomatolvasós, 3giga ramos note3.
Nyilván,ha ez a méret belefér,de redmi 3 se lesz kicsike.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1517) Alvin76 válasza Surda- (#1516) üzenetére


Alvin76
tag

az a +50-60$ az kb 40%ot jelent, sokaknak nem fér bele, amúgy sem 1 kategóriában játszik...
A feleségem már így is húzza a száját, hogy 5" lett a Redmi3... most Redmi 2-2Gb van neki(4,7"), de egyenlőre bőven kiszolgálja...
A hátlap viszont kifejezetten tetszik neki.

(#1518) hakydakillah válasza Surda- (#1516) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Hát ha olyan vacakul dobják át az árát, akkor megölik vele a telót, mert akkor inkább ott a gyengébbik Note3 165-170 dollár körül.

(#1519) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ami leginkább érdekel (bár sejtem a választ) ez is zárt bootloaderrel érkezik?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1520) ZolkoW válasza Alvin76 (#1517) üzenetére


ZolkoW
őstag

azt néztem nemrég, hogy a Redmi 1 (barátnak van, aztán összemértük, mint az oviban) külső méretei szinte azonosak az Mi4-esével, pedig a kijelző "csak" 4,7". szóval ha elég ügyesek voltak a redmi 3 tervezésénél, akkor csak a képernyő lett nagyobb, az meg csak nem baj.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#1521) GoldhandRent válasza ZolkoW (#1520) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Az a baj, hogy nem mindenkinek hosszuak az ujjai. Enis ugy vagyok ezzel, h ha ugyanakkora hazba nagyobb kijelzo fer, az tok jo :D
De van akinek csak 4.7"-et er az a keze, hiaba ugyan akkora a haz.

-

(#1522) torp válasza Surda- (#1516) üzenetére


torp
tag

$135 az ara a spemall-nal (nemreg beszeltem veluk) Azt mondjak hetvegere lesz raktaron.

[ Szerkesztve ]

(#1523) Surda- válasza hakydakillah (#1518) üzenetére


Surda-
őstag

Gearbesten 155 a 16gigás, 190$ a 64gigás.
Ha belegondolunk képtelenség,hogy ez alá menjenek árban egy ilyen telónál.
Kisebb gyártó ilyen olyan telefonjai leárazva kerülnek 120-130$ban.
Akkor egy zsír új fejlesztés?
Mondjuk az más kérdés,hogy ha bővíthetó sd kártyával,akkor mi a túrónak a 64gigás verzió?
Ha 155$ körül kapunk egy korrekt, bővíhető,beton aksis, 5'ös készüléket,az azért nagy piacot talál el.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1524) hakydakillah válasza Milestone2 (#1519) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Mivel ezen nincs ujjlenyomat olvasó + snapdragon, kétlem, hogy zárva lesz majd.

(#1525) Alvin76 válasza ZolkoW (#1520) üzenetére


Alvin76
tag

redmi 3:
139.3 x 69.4 x 8.5
redmi 2:
134 x 67,2 x 9,4

ügyesek voltak.... :)

(#1526) Milestone2 válasza Surda- (#1523) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért Surdilovics, mert van akinek kell a 2 SIM és a tárhely is. Hiába bővíthető, az csak annak megoldás, aki egy SIM-et használ.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1527) Surda- válasza Milestone2 (#1526) üzenetére


Surda-
őstag

Jaigen,jogos.
Ez a sim vagy SD valami új divat,de mondjuk engem szerencsére nem érint.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1528) jopont


jopont
senior tag

Sziasztok. Segítség kellene. Felakarok tenni vissza gyári romot. Miket pipáljak be?

http://kepfeltoltes.hu/view/160111/IMG_20160111_124144_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1529) FreedomHUN válasza Milestone2 (#1513) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Mostmár világos.
Köszi az infót :R

(#1530) jopont válasza jopont (#1528) üzenetére


jopont
senior tag

Sajnos egyenlőre driver hiba van, úgy néz ki. Win 10 van fent.
Ezek a driver linkek nekem már nem nyílnak meg.

[ Szerkesztve ]

(#1531) ribarszki


ribarszki
őstag

Még egy kérdés jutott eszembe. Írtátok, hogy ki kell gyomlálni a teló saját romját, illetve javallott a legújabb miui rom rátétele.

Ha jól értem, akkor ehhez kell a gépen a flash tools program, ahova betallózod az új romot, hogy a telefon telepítse.

Viszont itthon csak Apple gépek vannak Osx-el. Így is működik valakinek? Vagy ez a program csak win kompatibilis?

(#1532) csepelball válasza ribarszki (#1531) üzenetére


csepelball
tag

Emulálj egy windows paralells desktoppal és úgy megoldható minden művelet könnyedén.

(#1533) rudi666


rudi666
csendes tag

Valaki tud hozzá ajánlani normális szilikon tokot, iletve edzett üveget? (mondjuk aliexpress-ről?)
A szilikon tok, amit spemall-ról küldtek, elég gagyi, tiszta sorja az egész. (de legalább pontos)

(#1534) Alvin76


Alvin76
tag

Aki Spemallról rendelt dobhatna egy infót, hogy ha már Németországban, Raunheimben van, hány nap alatt ért ide? Köszi előre is!

(#1535) GoldhandRent válasza Alvin76 (#1534) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nekem így néz ki. 24.-én rendeltem

2016-01-11 15:19,In transit., Raunheim (DE)
2016-01-08 13:19,In transit., Roissy CDG Cedex (FR)
2016-01-06 20:00,In transit., NT (HK)
2016-01-06 10:00,In transit., NT (HK)
2015-12-30 17:51,Order information has been transmitted to DPD., DPD data centre

-

(#1536) Alvin76 válasza GoldhandRent (#1535) üzenetére


Alvin76
tag

akkor a mienk egyszerre jön, :DD
Percre pontosan ezek a dátum-idők vannak nekem is.
A kérdés hogy mire ér ide? (Szombathely)

én 28-án rendeltem...

(#1537) csepelball válasza GoldhandRent (#1535) üzenetére


csepelball
tag

Nálam is 1:1-ben ez a helyzet, annyi, hogy én január elején rendeltem.

(#1538) eftibor válasza Alvin76 (#1534) üzenetére


eftibor
csendes tag

28-i rendelés, holnap itt lesz Debrecenbe (remélem)...

[ Szerkesztve ]

(#1539) zebulon007


zebulon007
tag

Hát gyerekek...ez a telefon eszméletlenül gyönyörű egy valami, főleg ebben az arany színben. Ma érkezett, spemall-tól, 24-én rendeltem kuponkóddal, egy szilikontokot kaptam hozzá csak, tempered glass-t sajna nem, pedig erre a készülékre akarok tenni olyat mindenképpen. Azt hiszem így első ránézésre, h ez egy nagyon ütős döntés volt. Stable rom van rajta, 7.00.16.00.

(#1540) Alvin76 válasza eftibor (#1538) üzenetére


Alvin76
tag

Köszi!

Na akkor Csepelball és GoldhandRent fórumtársakkal együtt még kb. 2-3 napot várhtunk... :W :(((

# zebulon007: Az "mókolt" rom... ajánlott lecserélni a gyárira, vagy a fejlesztőire...

[ Szerkesztve ]

(#1541) pofijanika válasza eftibor (#1538) üzenetére


pofijanika
csendes tag

Eszerint az én 4-i rendelésem pénteken kézbesítik (BP) (hacsak be nem dobják egy raktárba még egy éjszakára :D ). Ma írták be a Roissy-re.

(#1542) kaloczidev válasza pofijanika (#1541) üzenetére


kaloczidev
csendes tag

Hasonló a helyzet itt is. Ma kaptam SMS-t hogy várhatok rá 2-5 napot. :)
neked is ez van?
11.01.2016 13:52 Roissy CDG Cedex

-

(#1543) GoldhandRent válasza zebulon007 (#1539) üzenetére


GoldhandRent
őstag

remélem a késést (én is 24.-én rendeltem) honorálják azzal, hogy legalább TG lesz hozzá :D
ki se nyitom nélküle :W :(( :(

akkor már biztos összeismerkedtek a magyar telók a szállítódás során :DD

[ Szerkesztve ]

-

(#1544) pofijanika válasza kaloczidev (#1542) üzenetére


pofijanika
csendes tag

Én ezt az SMS-t már péntek kora du. megaptam, pedig te talán még pár órával előbb is rendelted, ha jól emlékszem..
Nekem 13.43-kor irták be, egyébként ez, igen.

[ Szerkesztve ]

(#1545) kaldib válasza GoldhandRent (#1543) üzenetére


kaldib
csendes tag

Én 14-én rendeltem, és ugyanitt tart, ez egy hónapos szállítás lesz csak így, expresz üzemmódban. Agyon tudnám ütni őket a mellébeszélésük miatt. :((

(#1546) darky4e válasza kaloczidev (#1542) üzenetére


darky4e
tag

Én 4.én rendeltem, és ugyanezt írják jelenleg. :)

Live long and prosper

(#1547) DMG


DMG
senior tag

Üdvözletem!

A Magyar PureMobile webshoppal kapcsolatban valakinek tapasztalata? Azt hírdeti magáról, hogy magyar garancia. és olcsóbb mint a xiaomishop

http://www.puremobile.hu/xiaomi/xiaomi-okostelefon/xiaomi-redmi-note-3-mediatek-helio-x10-mt6795-octa-core-20ghz-3gb-32gb-lte-szurke

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1548) GoldhandRent válasza kaldib (#1545) üzenetére


GoldhandRent
őstag

szemetek... :W

-

(#1549) timbookedtwo válasza kaldib (#1545) üzenetére


timbookedtwo
csendes tag

A Spemalltól EU Express módon rendelt telefonom 23 naptári nap alatt ért ide. Kértem és kaptam 8USD kompenzációt (refund) a késésért (ez az SF Airmail és az EU Express közti árkülönbség).

(#1550) kaloczidev válasza pofijanika (#1544) üzenetére


kaloczidev
csendes tag

Cselesek amúgy a srácok, mert pénteken már átkerült a dpd-hez, csak smst küldték késöbb..

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.