Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) gombasm válasza mrnobody (#549) üzenetére


gombasm
aktív tag

Ha fekete a kép és némi háttérvilágítás is van, akkor azért próbálkozz a POWER hosszú (10 mp -en túli) nyomvatartásával, hátha újraindul v. esetleg kikapcsol és onnan normál indítással visszajön.

Ha minden kötél szakad: nekem egy bootloop miatt volt szükségem arra, hogy újratelepítsek mindent és ezt a megoldást használtam:

http://forum.xda-developers.com/memo-pad-7/general/5-0-brick-solution-asus-memo-pad-7-t3134814

Bonyolultnak néz ki (az is), de működik. Szánj rá időt, mert meg kell gondolni mit és hogyan...

Nekem sikerült. ;)

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#552) Joe.36 válasza kkdesign (#546) üzenetére


Joe.36
addikt

Esetleg írj az asus nak, nekem ezen kívül van egy zenfone 2 is ott van zentalk ott lehet a hibákról csevegni és elég sok frissítés jön ki, nekem kb 1 hónapja lehet meg de már volt vagy 6-7 frissítés.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#553) kkdesign válasza Joe.36 (#552) üzenetére


kkdesign
senior tag

írtam azóta :) napokon belül felkerül a friissítés az asus oldalára, még nincs kész nekik. Most jóarc volt aki visszaírt, a jómultkorjában nagyon flegma pecsek voltak :)

(#554) DJosef


DJosef
őstag

Szép estét urak!

Én a múlthéten frissítettem 4.4-ről és hála az égnek minden rendben ment és amit nem hittem volna, hogy gyorsult a rendszer. Féltem a nyalókától ezért nem frissítettem eddig de nem bántam meg.

Én egyébként mielőtt frissítettem még csináltam egy gyári visszaállítást 4.4-en.

Forget about it

(#555) gombasm


gombasm
aktív tag

Nekem sem igazán akart megjelenni a .33 -as frissítés, de az XDA -n belinkelték a teljes romot:

http://forum.xda-developers.com/memo-pad-7/general/asus-memo-7-me176cx-t2814046/page289

Kipróbálták, működött - így én is rápróbáltam. (Unroot után, stock recoveryből, adb sideload paranccsal feltéve.) Jelentem: hiba nékül felment (türelem azért kell ehhez az adb sideload -hoz :U ), beállítások megmaradtak, működik.

Gyorsaságról, akkuidőről majd beszámolok, még új az élmény.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#556) kkdesign válasza gombasm (#555) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ha az ASUS által aláírt romot teszed fel, akkor elég az ha SDkártya főmappájába bemásolod, lehúzod a tabletet pcről és buggyan egyet hogy frissíteni akar :) és nem kell adbvel vesződni :)

(#557) mrnobody válasza khalox (#550) üzenetére


mrnobody
tag

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Sajnos a bekapcsoló gomb hosszan nyomva tartása nem segít.
Ma még benne vagyok a 3 napba, így inkább vissza viszem és ha szerencsém van, akkor meg lehet beszélni a boltban, hogy inkább egy LED TV szeretnék helyette.
Egyébként ez is Edigitalból vásárolt készülék.

(#558) DJosef válasza mrnobody (#557) üzenetére


DJosef
őstag

Ha neten foglaltad le a készüléket akkor 14 napod van egyoldalúan visszalépni.

Forget about it

(#559) mrnobody válasza DJosef (#558) üzenetére


mrnobody
tag

Az sajnos csak bontatlan csomagolásra érvényes. Egyébként megfordult a fejemben ez a lehetőség.
Szerencsére rendesek voltak és szó nélkül másik terméket vásárolhattam a tablet helyett, így vettem a szüleimnek egy TV-t.

(#560) gombasm válasza kkdesign (#556) üzenetére


gombasm
aktív tag

Eddig értem, de hol az a rom :F ?
Az ASUS hivatalos oldalán még biztosan nincsen...

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#561) Joe.36 válasza mrnobody (#559) üzenetére


Joe.36
addikt

Ha neten rendelted, 14 napig indoklás nélkül vissza kell hogy vegyék, mindegy hogy bontatlan vagy sem.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#562) Debilon válasza Joe.36 (#561) üzenetére


Debilon
addikt

így van..

más: ezzel az utolsó update-val tényleg nagyon brutális módon merül, az asus vackokat már letiltottam, még megpróbálom a "whats next.et" is kiszórni, hátha az tesz be neki ismét

de ilyen tempójú merüléssel kb. használhatatlan nekem navira sajnos :(
eddig navigációval is megvolt a 3,5-4 óra kijelzőidő, most meg alig 1,5-2 óra alatt vége, pedig semmi extra app nincs használva

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#563) Joe.36 válasza Debilon (#562) üzenetére


Joe.36
addikt

Este feltöltöttem, egész nap alvó módban volt, 46% ra lemerült. ez nagyon nem jó így :(

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#564) ot93 válasza Joe.36 (#563) üzenetére


ot93
senior tag

Nekem ilyen gondjaim nincsenek bár én általában repülő üzemmódban tartom, ha hosszabb ideig nem használom + energiagazdálkodás optimálizált módban van, bár anélkül sem volt gond update előtt sem...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#565) #29133568


#29133568
törölt tag

Ma vásároltam az Extreme digitálban egy ilyen készüléket és a felkínált szoftverfrissítés után csak a háttér világítás működik rajta. Semmire nem reagál a gyári resetre sem! Holnap viszem vissza...

(#566) Joe.36 válasza #29133568 (#565) üzenetére


Joe.36
addikt

Más is vett ott ugyanez volt a baja!!! Olvass vissza picit.549
Ez érdekes én Honor 4X et vettem a Speed Shopban és folyton újra indult, kicserélték és az is. Vissza adták a pénzt. Ezek szerint már nem mindegy hol veszem ? :F
Én már csak az Aqua vagy az Ipon ban veszek, ott jó volt eddig minden. A Memo padot az Aqua ban vettem a Zenfone 2 est az Ipon ban.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#567) Joe.36 válasza #29133568 (#565) üzenetére


Joe.36
addikt

...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#568) Debilon


Debilon
addikt

tegnap este visszakapcsoltam az intelligens energiatakarékosságot (eddig ki volt kapcsolva, mert az előző frissítés után gond volt miatta) a személyre szabott beállítással plusz a What's Next widgetet leszedtem a home screenről és ma kicsit tesztelgettem így, ami abból állt, hogy a Waze ment 60%-os fényerőn 1 órát (+/- 5 perc), és a mobil netet a telefonról kapta a tab wifi-n.

így esett le 67%-ra a töltöttség ennyi idő alatt

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#569) Joe.36


Joe.36
addikt

Megvan nálam a merülés oka, frissítés óta ment alvó állapotban a wifi, ezért ha nem is használtam akkor is majdnem a felére lemerült, most hogy ezt kikapcsoltam, olyan mint régen, csak gyorsabb :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#570) sangean válasza Joe.36 (#569) üzenetére


sangean
csendes tag

- Ezt pontosan hol tudod allitani? (Ultra, Optimize/Custom?)

- Nem akkor kene tovabb tartson az akksi, ha alvo allapotban lekapcsolja a wifi kapcsolatot? (Vagy az app-ok emiatt mindig felebresztik az eszkozt?)

(#571) sangean


sangean
csendes tag

ME176CX

- Hogy lehet a legegyszerubben a hangot allitani szoftveresen? Hasonloan a fenyerohoz?
Nem tudom miert nincs alapbol kirakva...

(#572) Joe.36 válasza sangean (#570) üzenetére


Joe.36
addikt

WiFi beállításoknál. De igen, de nekem ment alvó módban is.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#573) Joe.36


Joe.36
addikt

Most már nálam jó ideje jó az óra is :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#574) kkdesign válasza Joe.36 (#573) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ne kiabáld el :D

(#575) kkdesign


kkdesign
senior tag

Amúgy egy Factory resetet nyomva a frissítés után azt kell mondjam, jócskán javult a tablet.
pro:
+ jó az óra
+ stabilabb
+ jobban bírja az akksi jelentősen
+ folyamatosabb a rendszer
+ mégtöbb mindent enged törölni
+ több helyem maradt az "első" használatbavételkor programok telepítése és ezekutáni cache törlés után (800mega helyett 1,6 giga) 8GB-os változatnra értve

kontra:
- valamit csináltak a hanggal, és a hangjelzésről való értesítéssel, már nem használnak annyi ikont, így kicsit fura, ez szerintem jobb volt eddig, de ez csak kis szőrszálhasogatás.
- kontraként vetem fel, de hamarosan végetvetnek szerintem a tablet támogatásának, így remélem még hogy bele fog férni az 5.1es változat, vagy esetleg a 6.0 de ezt csak a lollipopos memóriaszivárgás miatt mondom :)

(#576) Wucky


Wucky
senior tag

Sziasztok!
Ma hozta meg a futár nekem is a tabot. Pontosan a 176cx 8gb Red verziót. Edigitalos Refurbished.
A gondom az lenne vele,hogy az alap androidos beállítások között(gmail,google play) 3 -szor is kifagyott teljesen. Azután felajánlott egy firmware frissítést 33,8 Mb méretben,amit le is töltött,és telepíteni kezdett. Az állapot jelzőcsík végig szaladt,majd újra indult a tab. Asus logo megjelent,de azóta se kép,se hang. A háttér világítás ki-bekapcsol,mert azt látni,de kép nincs. Most 1 órás az egész tab.
Járt már így valaki?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#577) kkdesign válasza Wucky (#576) üzenetére


kkdesign
senior tag

Olvass vissza egy kicsit.
Tele van a topik az e-digitálos tabok frissítés utáni bakijával, nem te vagy az első akinek ilyen problémája van :( :(

(#578) DJosef


DJosef
őstag

Én azért mondanék ellenpéldát is, a családban három van és mind a három működik rendesen 5.0-val, de ettől függetlenül ami tény az tény.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#579) Wucky válasza kkdesign (#577) üzenetére


Wucky
senior tag

Igen,elnézést hogy nem olvastam vissza,de közben rohantam melózni.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#580) Joe.36 válasza kkdesign (#577) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos igen így van :( ....

Nekem aqua vásárlás és az utolsó frissítés óta egész jó tablet lett. És jó az óra is és nem akad és nem fagy. Végre... :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#581) DJosef


DJosef
őstag

Észrevettem egy visszatérő hibát amióta fent van az új szoftver. A WiFi jel az óra mellett akkor is mint marad ha a redőnyön kikapcsoltam. Csak úgy tűnik el ha a beállításoknál kapcsolom ki. Másnál is jelen van ez a hiba?

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#582) gombasm válasza DJosef (#581) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nálam eltűnik akkor is, ha redőnyről kapcsolom ki.
(Legutolsó, .33 -as romot használom.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#583) Joe.36 válasza DJosef (#581) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam is jó.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#584) DJosef válasza Joe.36 (#583) üzenetére


DJosef
őstag

Nem mindig, csak néha csinálja.

Forget about it

(#585) sangean


sangean
csendes tag

Érdemes 4.4.2-ról 4.4.4-re menni, és hogyan?

(#586) kkdesign válasza sangean (#585) üzenetére


kkdesign
senior tag

nézd át a frissítések pontos neveit, és asszerint engedj frissíteni a táblagépnek, vagy manuálban keresd meg a romokat hozzá, amikről aztán frissítesz.
Nekem tetszett a 4.4es rom legutolsó állapota, csak annyi hogy pattogott a hangszóró, de ez lollipop alatt nem jelentkezik. Aztán az, hogy az utolsó az 4.4.4-e vagy csak 4.4.2, arra nem emlékszem, de ha 4.4.2, akkor ezen a táblagépen legálisan nem fogsz tudni 4.4.4re menni, mert a kövi frissítés az 5.0.

(#587) ot93


ot93
senior tag

Üdv, valakinek előfordul olyan, hogy a hangerő gombokat nyomva nem 1-et hanem 2-3-at is ugrik a hangerő mintha folyamatosan le lenne nyomva pedig nem... elég idegesítő amúgy más problémám nincs... + és - nál is ezt csinálja, lényegében olyan rövid ideig kéne nyomva tartanom az 1 ugráshoz ami képtelenség, máskor meg viszonylag normálisan lehet szabályozni... gomb hiba lenne vagy szoftveres?
(android 5.0)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#588) sangean


sangean
csendes tag

Mennyivel több helyet foglal az 5-os verzió? A 4-es kb. 4GB-ot foglal.

(#589) kkdesign válasza sangean (#588) üzenetére


kkdesign
senior tag

Azt kell mondjam, hogy rengeteget foglal :o.

De nálam most a legújabb frisstéssel (.33as végű), olyan 900MB-és 1,3 GB között mozog a szabad helyem, eddig ez nálam jóval rosszabb volt, hogy úgymondjam, kikellett használjam a Clean Master adta lehetőségeket :DDD (8GB-os verzióm van a táblagépből)
Most ezzel a frissítéssel, factory reset után egész korrekt lett újra a táblagép(vééééégre), bár én Launchert lecseréltem, mert jobban muzsikált a Nova Launcher az előző frissítéssel, és én annál ragadtam, igaz nincsenek Live ikonok, dehát valamit valamiért :)

[ Szerkesztve ]

(#590) DJosef


DJosef
őstag

Üdv urak! Nálatok sem látja a vlc lejátszó a memóriakártyán tárolt filmeket? KitKat alatt még látta.

Csak úgy tudok filmet nézni, ha elindítom a fájlkezelőt és onnan nyitom meg.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#591) Joe.36 válasza DJosef (#590) üzenetére


Joe.36
addikt

5.0 alatt a VLC Nem látja valamiért az Sd-t... Használj MX playert + AC3 kodeket. Az jó és még jobban is szól és gyorsabb is, nincsenek mikro akadások.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#592) DJosef válasza Joe.36 (#591) üzenetére


DJosef
őstag

Köszönöm, teszek majd egy próbát vele.

Forget about it

(#593) karldergroße


karldergroße
senior tag

Sikeresen elrepedt az üveg a tablet kijelzőjén. Az okot nem tudom, egyszer csak így találtam.
Hol lehet szerintetek megjavíttatni? Köszönöm a válaszokat előre is!

(#594) DJosef válasza karldergroße (#593) üzenetére


DJosef
őstag

Cordon, Újpesten!? Ők a hivatalos szerviz.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#595) Joe.36 válasza DJosef (#594) üzenetére


Joe.36
addikt

Úgy tudom hogy már a Telemax a hivatalos szerviz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#596) Joe.36 válasza DJosef (#592) üzenetére


Joe.36
addikt

Valamiért ezen a tabon van ez a VLC gond 5.0... Zenfone 2 látja... De ott is az MX et használom.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#597) DJosef válasza Joe.36 (#595) üzenetére


DJosef
őstag

Ez esetben bocs a téves infóért. 😊

(#596) Joe.36
Valami beállítás nem tetszik neki...

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#598) Joe.36 válasza DJosef (#597) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem értem, nekem gond nélkül felment csak kell neki az aio.1.7.32 zip ezt be kell másolni a belső memóriába, MX majd megkérdi akarod e az egyedi kodeket ? És így lesz AC3 hang, egyébként az jogok miatt nincsen, de így okosba meg lehet oldani.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#599) DJosef válasza Joe.36 (#598) üzenetére


DJosef
őstag

Leírnád ennek a menetét lépésről lépésre, mert esküszöm nem tudok rájönni. Előre is köszönöm.

Forget about it

(#600) DJosef válasza DJosef (#599) üzenetére


DJosef
őstag

Kifutottam az időből de tárgytalan már. Thx.

Forget about it

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.