Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) khalox válasza Geri8 (#499) üzenetére


khalox
őstag

Az egyáltalán nem normális viselkedés, simán mennie kellene rajta. Itthon van egy 176C, ami tavaly augusztusi, és nem volt sosem újrahúzva, de semmi ilyesmit nem produkál.

(#502) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
A tesómnak van egy ilyen táblagépe. Az történt vele, hogy játék közben lefagyott, kikapcsolta és most már nem akar bekapcsolni, csak fekete képernyő és hátérvilágítás.
Látom másnál is történt, de ezt nem frissítettük Android 4.4.2 van rajta.

(#503) R19


R19
senior tag

Sajnos én is engedtem 5.0-ra frissíteni (ME70C), bár ne tettem volna.
A 4.4.2 fényévekkel jobb volt ettől a bug halmaztól. Visszatérnék rá ha tudnék, de sehol nem találtam megoldást. Ha valaki ismer ilyen lehetőséget tegye közkinccsé. :)

(#504) R19 válasza R19 (#503) üzenetére


R19
senior tag

Jópár akadozós, rejtélyesen gyorsan lemerülős ciklus után végre úgy működik az ME70C ahogy az elvárható tőle. :)
Jelenleg simán hozza a 4.4.2 szintjét sebességben, akksi időben egyaránt, remélem ez így is marad.
Halvány gőzöm nincs hogy mitől van ez a nagy változás, a gyakori akksi töltéseken kívül semmit nem tettem, csak reménykedtem hogy mielőbb megoldódnak a fent említett problémák.

(#505) kkdesign


kkdesign
senior tag

Valaki nem tud esetleg róla, hogy mikor óhajt a kedves asusbácsinéni frissítést küldeni a tabra? mert már kivágom a táblagépet... rootjog nélkül használnám mostmár, de felhúz hogy lehetetlen... -_-

(#506) Joe.36


Joe.36
addikt

Üdv nekem [ez van ] a sárga :) nekem nagyon tetszik, megvan egy ideje, 5.0 óta sajnos jóval lassabb lett, de nekem az nagy bajom van vele hogy pontatlan az óra, és ez elég nagy baj , van rá valami megoldás ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#507) D013 válasza Joe.36 (#506) üzenetére


D013
aktív tag

Nekem is volt ilyen. Az 5.0 óta pocsék az egész, na mondjuk addig se volt valami túl fürge. Az óra nálam magától megjavult, de néha még most is elcsesződik. Nem értem hogy lehet valamit szoftveres szempontból ennyire elszúrni, mert a vas nem lenne használhatatlan alatta. Ha legalább főzött romot lehetna alá tolni, de semmi. ÁH.

(#508) Joe.36 válasza D013 (#507) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam is néha jó napokig néha nem , ébresztést állítottam be rajta, fél 9 kor nála még csak 5 óra volt.... :(((

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#509) D013 válasza Joe.36 (#508) üzenetére


D013
aktív tag

+ ( a teljesség igénye nélkül, több factory reset után) szörnyű delay-ek alkalmazás nyitás/váltáskor, melegedés rövid terhelés után, random újraindulások. Nah az Asus ekkora baklövése után berendeltem egy Zenfone 2-őt

(#510) Joe.36 válasza D013 (#509) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is van egy zenfone 2 azzal semmi gond :) na az egy nagyon gyors telefon... a de ez a memo pad nem olyan jó valamiért, 5.0 után mintha álomkórban szenvedne + a VLC miért nem látja az Sd a filmeket ? Mx player látja...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#511) ot93 válasza Joe.36 (#510) üzenetére


ot93
senior tag

Ha szabad érdeklődni, melyik zenfone 2 van neked? :D csak azért mert én is asus telefont tervezek venni és fontos, hogy gyors legyen... :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#512) Joe.36 válasza ot93 (#511) üzenetére


Joe.36
addikt

[Nekem ez van] 2 év magyarországi garanciával, én 116 ért vettem, és tényleg nagyon nagyon nagyon gyors :D Semmi álomkór mint a Memo Pad 7 nél, de az is kell a munkám miatt azon jobb az excel, jobb filmet nézni, meg azon jobban szeretek netezni.... De nem lehet a kettőt összehasonlítani

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#513) geri802


geri802
csendes tag

Most vettem!Kb 2 hete!Ki fagy akadozik stb!Android 5.0!Viszlát asus!

(#514) Joe.36 válasza geri802 (#513) üzenetére


Joe.36
addikt

4.4.4 jól működik, meg kell várni az 5.0.1 et. 5.0 sajnos ez van. Mondjuk nekem nem fagy, csak lassabb, akadozik, és egyszer újra indult...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#515) kkdesign válasza Joe.36 (#514) üzenetére


kkdesign
senior tag

de mégis hogy teszed vissza a 4.4-et ? :) mert ha lehetne már megtettem volna szívesen, még a szerviz sem csinálja meg, mert az ASUS az 5.0-t ajánlja.... nyaljanak sót. 2 hónapja semmi update... mert nem költöttünk 100ezret a csilivili tabletre.... kicsit ciki, hogy csak akkor használható a tablet ha használat előtt újra van indítva... ha ráírják a dobozára, akkor elfogadom ilyennek, de ez így vásárlói megtévesztés.... vagy ha eladom majd teszek rá én egy papírt, hogy használat ellőtt kérjük indítsa újra :D :D :DD :DDD

(#516) Joe.36 válasza kkdesign (#515) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos igazad van... De én úgy hallottam kérésre vissza teszikteszik... De lehet hogy mégsem... Remélem jön rá javítás...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#517) Joe.36 válasza geri802 (#513) üzenetére


Joe.36
addikt

Pár tanács...

Energia takarékos funkciót kapcsold ki.
Ne használj élő háttér képet.
Ami nem kell töröld, vagy tiltsd le.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#518) vidra1221


vidra1221
tag

Nemrég megjelent a gépen egy szétnyitott tenyér a hüvelyk újnál áthúzva szimbólum az értesítési csíkon amit nem tudok beazonosítani, hogy mi lehet. Néztem a használatit, google barátunkat is de semmit nem találtam róla. Valakinek valami infó? Köszi!

(#519) ot93 válasza vidra1221 (#518) üzenetére


ot93
senior tag

Nem a lenémítás jele? :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#520) vidra1221 válasza ot93 (#519) üzenetére


vidra1221
tag

Az nem az áthúzott hangszóró, pl.? Egy szétnyitott tenyér nem tudom miért szimbolizálná a hangot?
Vagy csak vicceskedni támadt kedved! :) ;)

(#521) ot93 válasza vidra1221 (#520) üzenetére


ot93
senior tag

Nem viccelek :) nekem tényleg az a jele... :K egyébként az 5.0 van fent?
Egész pontosan az értesítések során történő hangjelzés letiltását jelöli :)

Itt látható a jobb felső részen a wi-fi jel mellett:
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#522) vidra1221 válasza ot93 (#521) üzenetére


vidra1221
tag

Igen 5.0 van már és valóban nekem is ez a jel van ott. Szóval ez az értesítések hangereje!
Az mindjárt más, bár nem tudom miért ezt találták ki rá, de mindegy is. Amúgy azt hittem valami nem jót jelent esetleg. Kösz az infót! :)

(#523) ot93 válasza vidra1221 (#522) üzenetére


ot93
senior tag

Nincs mit :) hát lényegében lenémítja a gépet, mert ha ott van a szimbólum akkor nincs hang, tehát ha pl. jön email akkor jelzi csak hangértesítés nem jön... :)
És van ennek egy olyan verziója is mikor a kéz melett egy csillag van, na akkor a fontos dolgokat hanggal jelzi, a kevésbé fontosakat viszont hanggal nem... :-) és ugye a hangerő gombokkal vagy beállításokban lehet váltani közöttük :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#524) kkdesign


kkdesign
senior tag

utóbbi időben nem állítódott el az óra a tabon, szerver oldali javítás volt, vagy mi a szösz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#525) Joe.36 válasza kkdesign (#524) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem volt, nem jött frissítés, de nekem se... :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#526) Lalikirály73


Lalikirály73
csendes tag

Kijött egy frissítés
Build LRX21V.WW_K013-12.10.1.33-20150917

Mintha a Kernel is frissebb volna...
Na majd meglátjuk mit tud...

"a jó pap is holtig tanul"

(#527) karldergroße válasza Lalikirály73 (#526) üzenetére


karldergroße
senior tag

Gyorsabb lett, az biztos. persze ki tudja, meddig...

(#528) Joe.36 válasza Lalikirály73 (#526) üzenetére


Joe.36
addikt

Végre :DD Már rakom is föl...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#529) Joe.36


Joe.36
addikt

Elég nagy és komoly frissítés, igen gyorsabb lett, így már jó :) Végre...

Mikor kész lett újra indítottam és akkor még megint frissített alkalmazásokat....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#530) kkdesign válasza Joe.36 (#529) üzenetére


kkdesign
senior tag

Én meg nagy frissítés huszár vagyok, de tegnap már nekem megküldték. Aztán hibával leállt és visszatöltötte az eddigi rendszert ... most meg a nehéz nap után fórumozgatok, látom kiküldték javítottan élesbe erre a drágaságom nem észlel frissítést.... pedig factory reseteltem is a cél érdekében h végre használható táblagépem legyen :/

(#531) Joe.36 válasza kkdesign (#530) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is 2 újra indítás kellett mire tényleg befejezte, de hiba üzenet nem volt.

Igen ez az új nálam is... Build LRX21V.WW_K013-12.10.1.33-20150917

Talán le lehet majd valahogy tölteni és felrakni, van egy Zenfone 2 is ott le lehet tölteni az asus honlapján ha nem megy a frissítés... Be kell másolni a és újra kell ott indítani... szerencsére nem volt ilyen gondom. Még nem kellet..

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#532) karldergroße


karldergroße
senior tag

Viszont a frissítés óta zabálja az akksit szó szerint.

(#533) kkdesign válasza Joe.36 (#531) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem nem akaródzik jönni az az update :D fent sem látom, azthiszem várnom kell még azzal hogy újra normális legyen a táblagép.... Helyileg mennyit foglal a rendszer? továbbra is szegényes? 8GB/800Mega környéke közepes mennyiségű appal ? vagy azóta nőtt a tárhely mértéke? Mert rengeteget foglal a Lollipop :(

(#534) Joe.36 válasza karldergroße (#532) üzenetére


Joe.36
addikt

Én nem tapasztaltam semmi ilyen változást, energia takarékos módban használom. Ugyanolyan mint eddig csak gyorsabb lett.

kkdesign

Rom 3.84 nálam elhasznál 2.24 et. Szabad 1.6

Ram 861 nálam elhasznál 538 at. Szabad 323

Hát sajnos nem sok...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#535) Joe.36 válasza kkdesign (#533) üzenetére


Joe.36
addikt

Kár hogy az asus nál nincs olyan mint régen a sony nál a SUS, az megoldaná a problémádat.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#536) kkdesign válasza Joe.36 (#535) üzenetére


kkdesign
senior tag

Kit-Katen jóval több helye maradt az embernek, és amilyen nagy a Lollipop olyan __ar is ...
Elég cikinek tartm hogy minden factory resetnél amikor újrakezdem a táblagép életét, mire mindent telepítek, kiírja hogy utsó 2 alkalmazásnak nincs hely.... clean master lemegy, felteszi a maradék appokat és van 1,1GB-800MB helyem mikor hogy... Ez olyan köszipuszi állapot hogy nem ezért vettem a gépet :/ Microsoft office esélytelen modulonként mikor 1-1 belőle 150MB... :O :O

reggelre megint elállítódott az óra, szerencsére csak a napi tervem alakul emiatt máshogy kicsit és nem fontos dolgok... ezt javítja a frissítés amúgy? Nem lépett verziószámod a droid alatta ? :D mondjuk 5.1re?

(#537) Joe.36 válasza kkdesign (#536) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen a Lolli sajnos több helyet foglal, maradt az 5.0. Az óra valamiért már vagy egy hete jó, mások is írták, ez még a frissítés előtt történt, de frissítés után is jó maradt. Remélem így marad :) Én ezt használom a munkámhoz: OfficeSuite 8 + PDF Converter

Jó és nem foglal sok helyet.

Igen ez egy szép és olcsó tablet aminek vannak hibái, bár én szeretem, az enyém sárga, nekem nagyon tetszik.

Munka
Net
Film
Zene
E-könyv

Nekem ezekre tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#538) darkrock


darkrock
aktív tag

A múltkor írtam, hogy elromlott a táblagép, fekete képernyő és hátérvilágítás. A bolt küldött érte futárt, majd eltelt kb. egy hét és jött egy email, hogy nem tudták szervizelni. Most árbeszámítással cserélik egy másik típusra, vagy vissza adják a vételárát.

(#539) osyka


osyka
újonc

Ha valaki tud segítsen légyszí! A tablet belső 8gigás memóriájára pár alkalmazás és játék letöltése és késöbbi letörlése után szinte semmit nem lehet telepíteni, még a frissítésekhez sincs elég memória. Bővitettem 32gigás sd-vel, de letöltéseknél nem ajánlja fel a választás lehetőségét. Átmásolni az sd-re szinte semmit nem lehet. A belső memória kb. 70%-át lefoglalja a rendszer. Ezen nem lehet helyet felszabadítani? Nincs megoldás arra, hogy a letöltéseket ha akarom sd-re mentse?
Köszi!!!!!!!

(#540) kkdesign válasza Joe.36 (#537) üzenetére


kkdesign
senior tag

[ITT] találtam egy erre a buildra épülő mókolást de ezt hogy tudom feltenni? a zip fáájlt leszedtem :) de onnan hogyan tovább? némi fenntartással kezelem a saját angol tudásom :) egy legális adb-n keresztüli sideload update?

[ Szerkesztve ]

(#541) Joe.36 válasza kkdesign (#540) üzenetére


Joe.36
addikt

Én ezzel még ezen nem csináltam ilyet, gyári a rendszerem.

osyka

Sajnos ez ilyen, hard reset, töröld tiltsd le amit nem használsz, csak az legyen fent ami tényleg kell,+ CCleaner használd a gyárit is tiltsd le. A nem használt és letiltott alkalmazások adatait és frissítéseit is töröld.

Vagy root és leszedsz mindent ami nem kell. Vagy felraksz rá egy vegytiszta rendszert.

Igen sajnos tényleg gyorsabban merül....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#542) kkdesign válasza Joe.36 (#541) üzenetére


kkdesign
senior tag

Én most próbálgatom a legális kereteken belül.... xda-s zip fájl az ugye van, de asus oldalán még nincs fent. szerintem a létező összes error előjött a sideload update közben, meg az olyan fajta közben, hogy sd főkönyvtárba teszem és feldobja az updatet. de ennél meg azonnal megszakad egy kipurcant droid kép kíséretében.... sideloadnál pedig -> footer is wrong signature verification failed nem értem már.... kezdem rohadtul unni ezt a táblagépet, Kár hogy nincs pénzem másikra.. :D

(#543) Red B


Red B
tag

Nekem a frissítés ota nem hogy gyorsabban merül hanem megnégyszerezödött a készlenléti idő,söt egyenlőre mindenféle akadás is megszünt.

(#544) Joe.36 válasza kkdesign (#542) üzenetére


Joe.36
addikt

De az utolsó frissítés óta szerintem egész jó lett, gyors, nem akad, nem fagy, én csak munka, net, zene, film nézésre használom, erre is vettem, ebben az árban én nem bántam meg, a szűkös tárhely is elég nekem, mert nem rakok fel nagy dolgokat, amit lehet azt meg leszedtem. A nagy dolgok, zene, filmek, Sd vannak. Igaz gyorsabban merül, de még mindig simán kibír 1 napot, másik romot nem tennék fel a garancia miatt.

Red B

Vannak még csodák :D :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#545) Red B válasza Joe.36 (#544) üzenetére


Red B
tag

Hát igen,mivel a frissítés elött már fél napot sem birt ki,már majdnem elküldtem szervizbe.

(#546) kkdesign válasza Joe.36 (#544) üzenetére


kkdesign
senior tag

Én miután már irtam ide akkor esett le hogy akkor az nem elfogadott frissítés az asus által :O de én sem mókolom tovább... megvárom míg végre felteszik az asus oldalára... Úgy se mjó a dolog egyébként, ha ugyanezt a romot ráteszi az asus oldaláról(mármint neked az előző rom az amit mondok nem a 33 végű), majd engedi telepíteni ugyanazt magára, kicsit javult attól is a táblagép egyébként, de a legújabb firmware-t nem látja ígyse... úgyhogy sakk matt-ot adtak ezzel nekem :D

Van még olyan aki nem kapta meg az új firmware-t a kb 110megásat(33as végű build)? Azért kérdezem mert jólenne tudni hogy egyéni problem, vagy esetleg másokat is érint.

(#547) krux2


krux2
újonc

Feltettem a legújabb frissítést, most ha nem is nyúlok hozzá naponta lemerül(eddig napi 10%-t) ...
Ami még zavar, hogy a gyorsmenüből kivettek lehetőségeket... De kicsit mintha gyorsabb lenne. :(

(#548) kkdesign válasza krux2 (#547) üzenetére


kkdesign
senior tag

beragadnak az appok akkor, nekem a jelenlegi romnál legalábbis ez a jellemző. Nézd meg energiafelhasználásba melyik app használ sokat, és menj rá, amjd jelöld be hogy ne ébressze fel a tabletet, és ne tarthassa ébren a tabot. akkor megszűnnek ezek. :)

(#549) mrnobody


mrnobody
tag

Szervusztok!

Valaki találkozott olyannal, hogy a tablet letöltött 33 MB-os frissítést, újraindult és telepítette, majd többé semmi életjel, csak fekete kép és háttérvilágítás?
Van erre valami ismert javító módszer?

Előre is köszönöm, ha valaki tudja, hogyan hozható vissza az életbe!

(#550) khalox válasza mrnobody (#549) üzenetére


khalox
őstag

Igen. Ld. #496-os hozzászólás környékén ketten is küzdöttek vele (Edigitalból vette mindkettő, te is?).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.