Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) erahurka válasza lestan79 (#50) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem kár 7"-on Full HD-val megfogni a vasat. Teljesen jó az az 1280x800.

Viszont ez amit linkeltél elég jónak tűnik. Kapható magyarországon? Esetleg más termék tőlük?

[ Szerkesztve ]

(#52) tjb007 válasza erahurka (#51) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kapható.

(#53) Nigér válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


Nigér
őstag

(#54) Rhino666


Rhino666
őstag

Ennyiért telefont se vennék, nem hogy tabletet. :( A felhozott negatívumok mellett meglepő, hogy ajánlott plecsnit kapott, főleg hogy ASUS termékről van szó. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#55) helixP válasza Rhino666 (#54) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért szerintem sokan irigyelnek Téged ebben az országban, hogy a vásárlásaidnak van minimum összege is, Neked létezik 'túl olcsó' termék is.

[ Szerkesztve ]

(#56) ollie válasza Rhino666 (#54) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Épp a telefonok a drágábbak. Az árához képest meg igenis nagyon jó termékről van szó.

***

(#57) KamuMazsola válasza helixP (#55) üzenetére


KamuMazsola
őstag

+1

Üdv.: KamuMazsola

(#58) matteo_szg válasza lestan79 (#50) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ezzel egy baj van, hogy még "csak" CloverTrail+ proci van benne. Az ME176C legalább már BayTrail-T.

jupiiii

(#59) e-newsee


e-newsee
addikt

A vicc az, hogy az Asus honlapján a proci 1,86GHz-es, a cikkben pedig csak 1,33.
Szeretnék az Asusnak hinni... :)
Asus MeMO Pad 7 (ME176C)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#60) tjb007 válasza e-newsee (#59) üzenetére


tjb007
nagyúr

Idézet a cikkből:

„Az Intel Atom Z3745 négymagos rendszerchip 1,33 gigaherzes órajellel és 1,86 gigaherzes burst fokozattal.”

A gigaherz az mondjuk gigahertz, de ez már nem ide tartozik.

(#61) e-newsee válasza e-newsee (#59) üzenetére


e-newsee
addikt

Oké, megtaláltam közben én is, de azért utánajártam addigra. :)
XFastest blogbejegyzés
És a kép:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#62) Rhino666 válasza helixP (#55) üzenetére


Rhino666
őstag

Volt nekem 50eFt alatti értékű (okos)telefonom is, tapasztalatból mondom, hogy nem szabad. Vagy gombos Nokia (R.I.P.), vagy egy normális Android. De ezek a 20-30k-s szutykok csak arra jók, hogy lejárassák a platformot. :(

(#56) ollie: Értem én, de rá van írva, hogy ASUS. Így garancia csak a sz*pásra van. :U

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#63) cidalain válasza Rhino666 (#62) üzenetére


cidalain
veterán

Most komolyan mondod, hogy egy 50 alatti androidos telo csak papirnehezeknek jo? Vannak kulonbozo igenyszintek am, telefonalasra, sms-t irni, face appot, mail klienst futtatni mi a peknek vegyek 100+ erteku telot?
Asust igy zsigerbol fikazni meg nem kellene. Nem tudom milyen rossz tapasztalatod volt a markaval, de annal azert jobb, mint ahogy sejteted...
Lejaratas ellen jon az android one 100 dollarert.
(Szerintem meg a gombos nokianak szutyokabb szart nem hordott hatan a vilag, a hasznalhatatlan nokia szoftverevel, a kezelhetetlen menujevel egyutt)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#64) mmmb80 válasza Gabó75 (#10) üzenetére


mmmb80
tag

Nekem ez a felbontás 10 colon is tökéletes,de kár ezen vitázni

(#65) Gabó75 válasza mmmb80 (#64) üzenetére


Gabó75
senior tag

Mindenkinek mások az igényei. Én nem szeretem a pixeles kijelzőt, neked elviselhető még a 150-200 ppi, nekem kevés.

(#66) Rhino666 válasza cidalain (#63) üzenetére


Rhino666
őstag

Igény ide vagy oda, sajnos az Android rendszer sajátossága hogy elég erőforrás-pazarló. Én elhiszem hogy van akinek elég a 480x320 felbontás 3.5"-on de nem feltétlenül jó ha cserébe minden második hívásnál működik csak a mikrofon (elő példa). Ezért mondtam hogy picipénzért inkább gombos butafon, az legalább megbízható.

ASUS meg úgy hulladék, ahogy van az összes kritikán aluli szoftverével, az összes kritikán aluli összeszerelési minőségével és anyaghasználatával na meg a nem létező garanciális supportjával. Egyedül a VGA-k tűrhetők, minden más amit gyárt (alaplap, router, telefon, tablet, főleg notebook) ipari hulladék kategória (cégnél ott tornyosul kb. 10db pár éves ANUS laptop, mind kuka).

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67) Paul119 válasza Dominó85 (#31) üzenetére


Paul119
addikt

Baromira az..asphalt 8 ugy szaggatott snapi 800on hogy rossz volt nezni :( az minden csak nem optimalizalt radasul meg szar is :(
Rhino666:legalabb hulyeseget ne beszelj mar..volt mar egyszer is hosszabb ideig rog szerias laptopod ?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#68) karldergroße válasza Rhino666 (#66) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hú, ez az "ANUS" igazi wishful thinkingnek tűnik...

(#69) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Én is kicsit többet vártam tőle.Elméletileg baromi erős a HW,de úgy fest a fent említett optimalizálás hiányosságai miatt a rendszer nem olyan sima,főleg komolyabb játékok alatt.Ha a tesztet szentírásnak veszem akkor van ettől jobb vétel is ennyiért (vagy még olcsóbban is).
Ha valaki vesz egy ilyen masinát leírhatná a véleményét és a 3d-s (nem szintetikus teszt) teljesítményét.

(#70) cidalain válasza Rhino666 (#66) üzenetére


cidalain
veterán

Nem gondolom hogy az android eroforras pazarlo oprendszer lenne. Mas kerdes hogy a ra irt szoftverek viszont rohadtul azok, de az nem az android hibaja, hanem a sok balfasz appfejleszto sara. Ami reszukrol is ertheto, minel gyprsabban minel tobb appot osszelapatolva minel tobb penzt keresni - leszarva hogy az a progi most 20 mega memoriat eszik, vagy 80-at.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#71) ben11 válasza Milka 78 (#69) üzenetére


ben11
őstag

Keress ra youtubon. Csomo jatek video van fenn, pl. Dead trigger 2-t siman viszi.

(#72) Milka 78 válasza ben11 (#71) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Vágom csak a konkurencia is jelen van keményen. :K. Ha csak a játék részét nézzük ami nem elhanyagolható,mert napjába fél tucat kérés jön az Androidos topickba,hogy játékra,RR3-ra,stb...keresek +akkor bizony látszik hogy valami nem gömbölyű.A DT2 a gyengécske 79 qci-n is futott,ugyan úgy mint a Wayteq 8q-n is ami olcsóbb is,de említhetném a G Pad szériát is amin minden futott gond nélkül .
Ettől független jó kis tab csak az erősebb hw-ból adódó előnyöket nem látom a fenti konkurenciához képest sőt...na emiatta csalódottságom.Persze optimalizálni kéne a játékokat,de ugyeez már pc-s oldalon is ingoványos talaj :)

(#73) barabali válasza Milka 78 (#69) üzenetére


barabali
csendes tag

A napokban szereztem be ilyen tabletet. Pár játékot is kipróbáltam rajta,eddig mind mentek. A legkeményebb talán a walking dead season 2 volt. Elsőre leállt (valószínűleg a ram volt kevés) de utána nem volt gond, csak nagyon ritkán akadt meg kicsit.
Ha van kérdésed valamelyik játékról, akkor azt kipróbálhatom rajta. Annyi a hátrány, hogy mivel kártya nélkül használom nincs túl sok tárhely.

(#74) ben11 válasza barabali (#73) üzenetére


ben11
őstag

8GB-os? Sajnos kártyával sem lenne sokkal több helyed, az appok nem mozgathatók át..

(#75) air76 válasza Rhino666 (#66) üzenetére


air76
tag

Hali!Az első asus termékem egy OPlay mediaplayer lejátszó volt.Aztán jött egy Memopad HD7,egy Memopad FHD 10,és egy N18U router.Maximálisan meg vagyok elégedve velük.Pedig a 7" tabot a hat éves lányom "gyilkolja" nap mint nap.Szóval nekem ne gyere azzal,hogy minden Asus termék szar!Pont szerintem meg most tér magához az Asus,elfogadható áron gyárt korrekt cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#76) Milka 78 válasza barabali (#73) üzenetére


Milka 78
nagyúr

RR3 érdekelne,mert a tesztekben és a youtube videón is láttam,hogy néha megdöccen és Beach Buggy Racer (min és full árnyékkal)/Asphalt Overdrive full beállításon.Ezen felül Assassin és Batman is mehet. :R

(#77) Aureal válasza AS (#3) üzenetére


Aureal
senior tag

Elképzelhető hogy az x86 okán erre más OS. is felrakható majd (pl. win, netán ios)? :)

[ Szerkesztve ]

(#78) hue2000


hue2000
tag

Nagyon szép lett

Az élet mindig drága

(#79) karldergroße


karldergroße
senior tag

Vettem egy ilyen készüléket. Minden nagyon jó, viszont nem enged egynél több korlátozott felhasználói fiókot létrehozni. Egyet sikerült, de én a rendszergazda-fiókon kívül még 3 egyéb fiókot szeretnék. Valakinek ötlete? Köszi előre is.

(#80) bajaki


bajaki
őstag

Srácok!
Hol érdemes ilyen gépet venni? Az Edigital-nál 45k a 8 GB-os. Az elfogadható ár? Radium-nál 43k a 16-os, ha jól látom, de azt a boltot nem ismerem.
Milyenbgarancia van ezekre a gépekre? Gyártói vagy bolti? Mert ha az előbbi akkor mindegy hol veszem.

(#81) air76


air76
tag

[link]

ASUS MeMO Pad 7 ME176C-1A053A !

(#82) khalox válasza bajaki (#80) üzenetére


khalox
őstag

A ME176CX-et vegyed. A C-ből nem nagyon fogsz 16GB-ost találni ennyiért.

(#83) tjb007 válasza bajaki (#80) üzenetére


tjb007
nagyúr

2 év gyártói, szóval ahol 1 évet akarnak csak adni, azt a helyet gyorsan felejts is el.

(#84) bajaki válasza khalox (#82) üzenetére


bajaki
őstag

Erről beszéltem. Ez elég jó ajánlatnak tűnik.

A boltról mi a véleményetek?

Egyébként milyen a kijelzője a gépnek? Mert ma bementem az MM-be, megnyomkodtam 1-2 gépet és az olcsóbb árszegmensből, de nem voltam elragadtatva tőlük. Vagy csak nagyon az elvárásaim egy OnePlus mellett, vagy nem tudom. Ki volt rakva egy Memopad 7-et (1024x768-as kijelzővel). Annak egészen bejöttek a színei. Az sem volt tűéles, de nem tűnt olyan vészesnek a többihez képest.

Ennek az ME176CX-nek meg ugye még nagyobb felbontása is van, szóval nem tudom.

(#85) khalox válasza bajaki (#84) üzenetére


khalox
őstag

A család egy ME176C-t használ augusztus vége óta. A kijelzővel nekem nincs bajom, szerintem jók a színei és elég éles is - de ez ízlés dolga, nekem meg a szemem nem túl jó ehhez.
Az Android 4.4.2 rajta, nem 4.3 ahogy írják, a többi adat stimmel a boltnál.

A készülékre most jött új frissítés, amiben a kétablakos támogatás és az App 2 SD támogatás tűnt fel elsőre, bár az utóbbi nem tudom, KitKat alatt mit kellene csináljon:
Eddig nem volt "Áthelyezés SD-kártyára" gomb, most meg már van. De ha egy alkalmazásnál, ami támogatná, használni akarom, akkor azt írja, hogy az SD kártyán nincs elég hely vagy nem érhető el. Szóval nem értem, hogy lehetne használni.

(#86) Milka 78 válasza khalox (#85) üzenetére


Milka 78
nagyúr

C vs. CX...mi a különbség?16gbs cx et 2 év garival már 40 ért is láttam.

(#87) cidalain válasza Milka 78 (#86) üzenetére


cidalain
veterán

korábban leírták, én is kérdeztem:
http://prohardver.hu/tema/re_asus_memo_pad_7_me176c_a_het_slagere/hsz_33-33.html

a kamerák gyengébbek a cx-ben

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#88) ben11 válasza khalox (#85) üzenetére


ben11
őstag

Van benne sd kártya, vagy csak a belső tárhely amit sd-nek jelöl?

bajaki
Ez nem rossz ár
Üzlet vélemények

[ Szerkesztve ]

(#89) Milka 78 válasza cidalain (#87) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És mekkora ötlet...simán elférne egy only előlapis változat,árban verhetetlen lenne :K

(#90) khalox válasza ben11 (#88) üzenetére


khalox
őstag

Van benne SD kártya, és jó kérdés, hogy mit ért alatta...
A belső tárhely egyben van, az sdcard mappa "emulált" és "belső tárhely"-nek nevezi, így arról átrakni valamit saját magára, annak gondolom nincs valami sok értelme. Amit meg sd-kártyának hív a fájlkezelője pl., az tényleg a külső SD.

No nem mintha annyira fontos lenne, mert eddig is elvolt enélkül, csak ha már megjelent, akkor gondoltam kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#91) ben11 válasza khalox (#90) üzenetére


ben11
őstag

Azért érdekes kérdés, xda-n rá fogok nézni, hátha említi valaki.

(#92) barabali válasza Milka 78 (#76) üzenetére


barabali
csendes tag

A real racing 3-at feltettem. Már a bevezető pályán is akadozott amikor külső nézetbe váltottam, majd ki is lépett. Második próbálkozásra végigment, de utána a menüben lépett ki töltés közben. Egyszóval játszhatatlan :(

(#93) Milka 78 válasza barabali (#92) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Basszus ez szívás :((( .Valószínű nincs optimalizálva a játék rá,mert a Snap 400-on vaj puhán fut.

(#94) khalox válasza barabali (#92) üzenetére


khalox
őstag

Ezt a csodálatos új, frissített szoftver csinálja. Előtte nem volt baja. XDA-n is anyáztak emiatt többen is.

(#95) canniball


canniball
nagyúr

Ami a meg-megakadást illeti: nekem az elődje van, ezen az energiatakarékos funkció kikapcsolása oldja meg a problémát.

A csúszós hátlap a szín velejárója, gondolom ez is több színben beszerezhető mint az előd, amelynél a kék és a szürke matt (nem csúszós), a többi variáns pedig fényes.

A név tekintetében pedig valóban jó lenne ha változtatnának a gyártók a gyakorlaton, hogy lehet több terméket ugyanúgy nevezni? :W Ennek pl. lehetett volna Memo Pad HD7i a neve és mindjárt tiszta lenne ki kivel van.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#96) khalox válasza canniball (#95) üzenetére


khalox
őstag

A minap tjb007 felvilágosított, hogy ez azért van, mert a "Memo Pad 7" az nem egy termék, hanem egy egész termékvonal, ami igyekszik lefedni az egész piacot a különböző árkategóriákban és szolgáltatásokban 90 eurótól a csillagos égig.

Belépőnek ott a ME70C (amiről én azt hittem, hogy valami elke**lt alapmodell :)) )
Feljebb a ME176CX bénább kamerával, vagy a ME176C nagyobb felbontású kamerával 8 és 16GB-tal.
Még feljebb a ME572C és a CL 2GiB RAM, fullHD kijelző meg LTE (a L betűsben), ha akarsz...

Ez mind 2014-ben... én meg azt gondoltam, hogy csak sietnek mindig az "újabb" verzióval. :DD

(#97) pippin12


pippin12
tag

Radium-ba 37k a 16gb-os me176cx ez vmi szürke import ? Mert máshol 46k körül van.. Esetleg vki vásárolt már ott?

[ Szerkesztve ]

(#98) cidalain válasza pippin12 (#97) üzenetére


cidalain
veterán

a gyengébbik kamera van benne

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99) erahurka


erahurka
félisten

Van aki vett már ilyet? Mennyire vészes az adatkommunikáció? Valahol úgy olvastam WiFi nagyon gyenge, HD videó streamelésre sem alkalmas.

(#100) khalox válasza erahurka (#99) üzenetére


khalox
őstag

Nekünk 176C-nk van és teljesen jól működik, a wifi-vel sincs gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.