Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) espista válasza tomson67 (#2190) üzenetére


espista
senior tag

Szia!
Mit mókoltál bele a szoftverbe? Töröltél esetleg valamit?

Romani ite domum!

(#2202) puskas1993 válasza lacix76 (#2197) üzenetére


puskas1993
tag

pl. amik a főképernyőre kirakok időjárás figyelő meg hasonlók appok. böngészésre, gmail-re meg hasonlókra wifit fogok úgyis használni.

(#2203) lacix76 válasza puskas1993 (#2202) üzenetére


lacix76
őstag

Talán arra elég,ha nem óránként hanem csak naponta egyszer frissít.

(#2204) tomson67 válasza espista (#2201) üzenetére


tomson67
tag

Hát a root az megvolt, TBP is fennvan. Fagyasztgattam is, de most így visszagondolva semmi
olyan fontos nem jut eszembe amit kilőhettem...Törölni nem töröltem semmit. Az utolsó művelet kiolvasztás volt, de utána is használtam még a telót. Aztán gyári beállítások visszaállítása és game over.

I was trojan...

(#2205) tpeti78 válasza Land (#2200) üzenetére


tpeti78
senior tag

Tegnap óta én is " boldog tulaj " vagyok, de nagyjából én is ugyan ezt írnám le, amit Te. Kivéve, hogy nálam a kijelző ragasztása nem tűnik hibásnak.
Egy jól kitakarított főzött rom nagyon jól jönne, és az ember rakna, amit szeretne, mert ez így tényleg nem túl optimális sajnos, főleg a RAM zabálása. Olyan dolgok futnak a háttérben, hogy csak nézek.
PowerAmp nálam nem reccen mondjuk.

Másnál is jelentkezik az a hiba, hogy bejövő hívás után ( vagy kimenőnél is, mindegy ) ugye lezár a képernyő, és el emelem az arcomtól, akkor nem éled fel újra? Ez szenzor kalibrálás hibája lehet, vagy eleve rossz lehet az érzékelő a telefonomban? :F
Méretpontos fóliát tud valaki itthonról, vagy csak e-bay játszik? Sajnos nincs paypal-om....

Esetleg nem ártana egy lista a BIZTOSAN fagyasztható appokról. Mert ahogy látom, az SBP fagyasztása/törlése is tud gondot okozni.

Persze a névjegyekkel én is szívok, hiába másoltam mindent a simre, a telefon nem látja, azt írja, hogy nincs a simen semmi. Szinkronizáltam a gmail fiókommal, de így meg minden triplán van, meg egy csomó számom nincs is meg, mert a gmail-ben nem szerepel.
Sajnos per pillanat csak egy régi Nokia telefon áll rendelkezésemre, bluetooth-al nem tudok névjegyeket küldeni vele. Szopóroller.... :D

Valaki erre esetleg tud megoldást? :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2206) qltsar válasza tpeti78 (#2205) üzenetére


qltsar
addikt

Próbáld meg ezt, ha a gyári nem olvassa be a SIM-en lévő contactokat: [link]
Értelem szerűen a Copy missing to "device"-t kell választani a programban :)!

[ Szerkesztve ]

(#2207) tpeti78 válasza qltsar (#2206) üzenetére


tpeti78
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Félve megkérdezném, volt időd foglalkozni a telefonnal? Kellene már egy jó kis rom, ami mentes a gyári sza...októl... :D

Root-ra milyen megoldás van?

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2208) junkpod válasza puskas1993 (#2194) üzenetére


junkpod
nagyúr

mar irtam, az okostelok net nelkul butatelefonok. 300mb alatt nincs élet ...

Box's don't touch!

(#2209) Land válasza tpeti78 (#2205) üzenetére


Land
veterán

Nálam is előfordul a kijelzős blama hívásnál.
A lényeg, hogy várjuk a főzött ROM-okat:)
Pl. barátnőm CM7.2-es nagyon jó, bugmentes ROM-mal gyorsabb, mint az Alca. De ahol a nyers erő kell, a mi telefonunk győz. Tehát jó ROM-mal ez is kezes bárány lesz.

Most rádugtam a gépre a telefont és újraindult. Remek..

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2210) qltsar válasza tpeti78 (#2207) üzenetére


qltsar
addikt

Ma kapom meg a végleges készüléket, így hát nem igazán. CWM-et próbálgattam, belenéztem a boot image-be, de elég nagy történések vannak itt azóta. (Pl. kijött .35-ös kernelhez a forráskód :) )

Egyrészt, szerencsére XDA-n is van aki foglalkozik a telefonnal, és már bőven be is előztek :), másrészt van forráskód is :).

A mentést ahogy ígértem, felrakom nektek még a hétvége folyamán.

(#2211) Land válasza qltsar (#2210) üzenetére


Land
veterán

ICS-ről van infód? Tényleg lesz vagy nem lesz?:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2212) mjani1172 válasza ORCA58 (#2191) üzenetére


mjani1172
addikt

Kb 3X mondtam.

(#2213) qltsar válasza Land (#2211) üzenetére


qltsar
addikt

Tenyleg lesz! Legyetek turelemmel :)!

(#2214) junkpod válasza tpeti78 (#2205) üzenetére


junkpod
nagyúr

ha mar àtmegy gmailra, nem gond atripla, dupla. menj fel a fiokodra PCM es ott egy kattintàssal ki lehet törölni a duplikatumokat.

Box's don't touch!

(#2215) espista válasza tomson67 (#2204) üzenetére


espista
senior tag

Aha. Nekem is ez volt. Nekem sincs fogalmam se, hogy mitől bolondulhatott meg. Sikerült túllépned a setupwizard-on? Nekem csak az segített, hogy töröltem, de utána sem lett tökéletes a telefon.

Romani ite domum!

(#2216) junkpod válasza Land (#2209) üzenetére


junkpod
nagyúr

ha az en felesegemen is cm7.2 futna annak en is orulnek. tutira töltenek ra par hasznos appot;)
viszont szerencsére most is bug mentes, adunk a higieniara.:):):)

Box's don't touch!

(#2217) Land válasza junkpod (#2216) üzenetére


Land
veterán

Mármint a Defy-je:D

qltsar: És tudsz infót, hogy milyen Kernel lesz alatta?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2218) qltsar válasza Land (#2217) üzenetére


qltsar
addikt

Valószínűleg 3.0.1, vagy újabb.

[ Szerkesztve ]

(#2219) tomson67 válasza espista (#2215) üzenetére


tomson67
tag

Nem, nem sikerül túllépnem rajta. Hát, ebből szerviz lesz sajnos. Neked most jól működik a teló, vagy vannak még gondjaid?

I was trojan...

(#2220) Land válasza qltsar (#2218) üzenetére


Land
veterán

SE-knél régebbi van és rosszalkodik is a telefonok alatt. Akkor mi ezek szerint jobban járunk..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2221) qltsar válasza Land (#2220) üzenetére


qltsar
addikt

Ez teljesen független attól. Az a gyártó cég sara, ha valamit nem optimalizálnak a kernelhez!

(#2222) qltsar


qltsar
addikt

Teljes mentés a Magyarországon forgalmazott telefonok rendszeréről: [link]

1. Letöltöd a tömörített rar állományt.
2. Kicsomagolod a rar file tartalmát az SD-kártya gyökérkönyvtárába (így legy egy /sdcard/clockworkmod nevű mappa :) ).
3. iuss által leforgatott CWM segítségével visszaflasheled. (Recovery leírás itt: [link])

A flashelést követően minden felhasználói adat törlődik a készülékről! Csak ennek tudatában használjátok!

/A készülékben okozott esetleges károkért felelősséget nem vállalok!/

[ Szerkesztve ]

(#2223) ORCA58 válasza mjani1172 (#2212) üzenetére


ORCA58
addikt

Bocs, természetesen Neked is köszönöm a segítséget ! Én csak azt nem OK-ztam le amit nem láttam.
Nem tudtam, hogy a rolót le kell húzni. Mint írtam, most van először okostelefon a kezemben. Van mit megtanulnom, kitapasztalnom.

(#2224) espista válasza tomson67 (#2219) üzenetére


espista
senior tag

Asszem ott van egy megoldás qltsar #2222-es hozzászólásában.

Romani ite domum!

(#2225) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A neten rákeresek 1-2 progira, ott nem download van hanem install..
Az úgy jó, hogy telefon be gépbe USB-n , sztán install a telre (meghajtó kiválasztás után)??

(#2226) metaksza


metaksza
tag

Kikapcsolgat,lefagy... 4 akkukivétel és bekapcsolási kísérlet után sem kapcsol be... remélem ICS javítja majd ezeket,mert elég idegőrlő hibák ezek.. pedig semmi extrát nem csinálok vele. Amúgy pedig imádom :)

(#2227) tomson67 válasza espista (#2224) üzenetére


tomson67
tag

Hát...igen, ott lenne, ha le tudnám fordítani az angol szöveget. Így jártam.

I was trojan...

(#2228) Pug


Pug
veterán

Eddig nem marcangolt a vágy az ICS miatt, most már viszont igen, hogy látom a chrome beta csak arra megy fel...

[ Szerkesztve ]

(#2229) espista válasza tomson67 (#2227) üzenetére


espista
senior tag

Hát abban sajnos én sem tudok segíteni.

Romani ite domum!

(#2230) Bounti válasza qltsar (#2222) üzenetére


Bounti
aktív tag

EZ T-mobilosra is jó?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2231) Land


Land
veterán

Azt egy fagyasztott vagy törölt program hiánya okozza, hogy USB-re dugva kikapcsol a telefon?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2232) vampire17 válasza qltsar (#2213) üzenetére


vampire17
addikt

Van egy olyan érzésem, h te tudsz valamit. ... :)

(#2233) qltsar válasza Bounti (#2230) üzenetére


qltsar
addikt

Igen!

(#2234) GhanBuri Ghan válasza qltsar (#2233) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a szkrollozós lagot is megoldja-e az újabb verzió,

(#2235) rolywrx válasza qltsar (#2233) üzenetére


rolywrx
tag

Ezt a mentést a függetlenről vagy T-s rom-ról csináltad?

Az egyenlőre legfrissebb független bootloader a LE60J0J0, amivel pl a grafikai teljesítmény még elég gyatra.
Antutu-val a 2D: 160, a 3D 671 pontos
Total: 3064

A T-s rom-ból a legfrissebb a LE616060.
Itt az Antutu:
2D: 284, 3D: 1166
Total: 3703

Szóval a sokak által kritizált, valószínűleg GPU fw által okozott akadások, laggolások megoldódni látszódnak.
Sztem a független rom-ból is hamarosan megkapjuk a legfrissebbet.

RolyWRX

(#2236) cpali33 válasza qltsar (#2222) üzenetére


cpali33
csendes tag

Mester,ezt a mentést meg tudnád csinálni fastboot verzióban?
Mert nekem sikerült letörölni a boot,recovery és a custpackot is és most nem bootol be a telefon.

[ Szerkesztve ]

A hatalom korrupt. A korlátlan hatalom korlátlanul korrupt.

(#2237) qltsar válasza cpali33 (#2236) üzenetére


qltsar
addikt

Az nembaj, hiszen fastboot-ból indíthatod a recovery-t :)

fastboot boot recoveryneve.img

(#2238) ORCA58


ORCA58
addikt

Másodszor indítottam a gyári beállítást, mert most egyes funkciók nem voltak hajlandók működni. Konkrétan nejemnek kedvéért akartam néhány közvetlen tárcsázás indítót kitenni, (ami tegnap még ment) de az android alkalmazás váratlanul leállt üzenet lett helyette.
Azóta a G-mail fiókot állítottam be, és feltettem a Skype-ot. Azt nem tudom lehet-e köze hozzá.
ma kiderül.

Meg volt az első fagyás is. Csak letettem használat után, majd bekapcs gomb. A ledek bekapcsoltak és semmi. Akku ki-be segített csak. :(( :(( :((

(#2239) cpali33 válasza qltsar (#2237) üzenetére


cpali33
csendes tag

De nem megy, nem bootol be!Nekem egy teljes install.bat-os verzió kelene,tudom hogy te meg tudod csinálni!Légyszi
Semmit mert hamar be zár a cmd ablak

[ Szerkesztve ]

A hatalom korrupt. A korlátlan hatalom korlátlanul korrupt.

(#2240) qltsar válasza cpali33 (#2239) üzenetére


qltsar
addikt

mit dob kimenetnek a fastboot?

amúgy iuss elkészített egy flashelhető verziót is, így nem kell mindig fastboot-ból bootoltatni a recovery-t: [link]

de miért csináljak install.bat-osat, amikor ottvan a gyári cwm-es backup, amit pár kattintással vissza tudsz állítani?

[ Szerkesztve ]

(#2241) cpali33 válasza qltsar (#2240) üzenetére


cpali33
csendes tag

Fastboot flashre nemreagál semmit csak 1 pillanatra be villan a cmd ablak és eltünik. :W

A hatalom korrupt. A korlátlan hatalom korlátlanul korrupt.

(#2242) daniele válasza rolywrx (#2235) üzenetére


daniele
aktív tag

Ezekszerint van már nálunk is elérhető frissítés a telóhoz? :B

(#2243) Land válasza rolywrx (#2235) üzenetére


Land
veterán

Valóban olyan játékok akadnak ezen, melyek Defy-n (igaz főzött ROM alatt) elég jól futnak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2244) qltsar válasza cpali33 (#2241) üzenetére


qltsar
addikt

ne a futtatásba géped ezeket, hanem nyiss egy terminal-t és abba, talán akkor látni is fogod, hogy mi a kimenet :)!

(#2245) zsiroskenyér


zsiroskenyér
csendes tag

Sziasztok! Még új vagyok 4 napja vettem a 995-öm eddig tetszik ,igaz már rootoltam a leirtak alapján és már van CWM is rajta! Ki is töröltem már pár gyári "szemetet" . Eddig minden ok. Mit gndoltok SPB is mehet a kukába vagy nem érdemes hozzá nyulni?

(#2246) cpali33 válasza qltsar (#2244) üzenetére


cpali33
csendes tag

Es win7 alatt hogy nyissak terminált?

A hatalom korrupt. A korlátlan hatalom korlátlanul korrupt.

(#2247) Pug válasza Land (#2243) üzenetére


Pug
veterán

Én azt vettem észre, hogy ha több napja nem volt reboot, akkor beröccenhetnek a játékok. Nálam az ilyen problémát egy újraindítás eddig megoldotta. :K

(#2248) tpeti78 válasza zsiroskenyér (#2245) üzenetére


tpeti78
senior tag

Szia!

Ahogy eddig olvasgattam, gondot okozhat az SPB törlése.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2249) qltsar válasza cpali33 (#2246) üzenetére


qltsar
addikt

nem kell terminal, barmilyen cli megfelel, mint pl. cmd!

(#2250) kentucky válasza cpali33 (#2246) üzenetére


kentucky
őstag

windows key + R utánna cmd.exe

Haljátok valahogy ki lehet menteni a gyári recoveryt, garancia miatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.