Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) spoy válasza espista (#2749) üzenetére


spoy
tag

Igazad is van.
De mikor gyorsan kell gépelni akkor azért jó.
Ízlések és pofonok :)

(#2752) mjani1172 válasza annulus (#2746) üzenetére


mjani1172
addikt

Ilyet nekem is csinált mostanában,pedig eddig ezzel nem volt gond.

(#2753) ORCA58 válasza nagyfejü (#2745) üzenetére


ORCA58
addikt

Kb 2-3 napos korában volt, hogy nem találta a GPS jelet, de azóta mindig azonnal. (Kivéve a panelban).
Azóta volt, gyári visszaállítást is és volt akku ki-be is. Hogy van-e köze hozzá vagy sincs nem tudom.

(#2754) titankahn


titankahn
tag

gta 3 fagy vki ötlet?

(#2755) imi0424


imi0424
senior tag

úgy látom van itt azér pár fejlesztö :DD
még egy kicsit gondolkodok :)

(#2763) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Na valahogy sikerült a 3d-s lauchert visszaállítani képernyő oldásra se fagy. Unrootoltam a telót. Ez így gáz hogy a gyári másodszámú laucherrel bugos a telefon. :((
Lemondok a komolyabb gémelésről amíg valaki nem csinál egy főzött romot hozzá mert ez így bughalmaz teljesen gyári állapotában meg zabálja az akksit meg a procit.

(#2764) titankahn válasza ->Raizen<- (#2763) üzenetére


titankahn
tag

én zeam lauchert használom nincs komolyabb probléma eddig csak gta fagyott meg letöltés után de ez defymmel is volt

[ Szerkesztve ]

(#2765) ->Raizen<- válasza titankahn (#2764) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Laucher prót lekapva ram felszabadítás eredménye 232 mb free nincs fagyás gta nagyon simán megy peace. xd

(#2766) fonix232 válasza ->Raizen<- (#2761) üzenetére


fonix232
aktív tag

Mintha a GPU haldokolna. Vidd el a vásárlás helyére, mutasd be a hibát, és cseréltesd azonnal.

Mert csak.

(#2767) fonix232 válasza ->Raizen<- (#2763) üzenetére


fonix232
aktív tag

Jön, de várnod kell kicsit. Holnap kapom az új telefont, utána érettségi, érettségi után első dolgom egy normális ROM összerakása :D

Mert csak.

(#2771) ->Raizen<- válasza fonix232 (#2767) üzenetére


->Raizen<-
veterán

:R

(#2774) Milo629


Milo629
aktív tag

(#2749) @espista: Helyesen* :DDD

(#2750) @fonix232: VPOP-s veled történt? :F

(#2775) titankahn


titankahn
tag

valamiért recseg a hangszóróm nagy hangerőn nem minden zenére de van pár amire nagyon ha más hangszin is van benne valaki tapasztalt ilyet?

(#2776) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A warezt és a hozzá kapcsolódó OFF-ot igyekezzünk 0-ra redukálni!

Everybody lies.

(#2777) fonix232 válasza Milo629 (#2774) üzenetére


fonix232
aktív tag

Igen. Kaptam ajándékba egy Motion LE1700-at egy amcsi ismerősömtől. Először ezek a bar... buták leálltak velem három héten át veszekedni hogy küldjek számlát, nem fogták fel hogy nincs, nagy nehezen egy hónap alatt elvámolták. Tegnap megyek érte a postára, még szerencse hogy anyám jött velem, mert egyedül nem szeretem kicsapni a balhét a kedves postás nénik között :D

Nade lényeg: kibontom, megnézném az akksit (belül van rajta egy gomb és pár LED az élettartam-ellenőrzéshez: töltöttség illetve hogy működik-e), erre alig bírom kihúzni. Kiveszem nagy nehezen, erre látom, hogy benne az egyik tű eltört. A drága VPOP-s vagy ennyire balf... idióta, vagy csak ennyire szemét, hogy visszapüfölte bele az akksit ahelyett hogy a csomagban mellétette volna -.-

De írattunk velük egy kis jegyzőkönyvet, a posta felveszi a kapcsolatot a VPOP-val, és remélhetőleg kisajtolják belőlük a biztosítás + a vám értékét (ami saccper olyan 90ezer forint).

Mert csak.

(#2778) Pug


Pug
veterán

van valami mini update a telefonhoz...

2.3.6-Update0

[ Szerkesztve ]

(#2779) Milo629 válasza fonix232 (#2777) üzenetére


Milo629
aktív tag

És javítható legalább? (Vagyis fedezi az a 90k?)

[ Szerkesztve ]

(#2780) fonix232 válasza Milo629 (#2779) üzenetére


fonix232
aktív tag

Ha találok megfelelő tűleosztású csatlakozót, akkor javítható. Elvileg elég sok régebbi laptop használja ezt a csatlakozót, többek között a meglévő Motion M1400-am is, így egy PC-bontóban van rá esélyem hogy találok.

Mert csak.

(#2781) fonix232 válasza Pug (#2778) üzenetére


fonix232
aktív tag

Ez elvileg a mobilhálózat problémákat javítja!

Mert csak.

(#2782) titankahn


titankahn
tag

factory resettel eltünik a root?

(#2783) titankahn válasza titankahn (#2782) üzenetére


titankahn
tag

vagy unroot megy soc kel?

(#2784) ORCA58


ORCA58
addikt

A föld másik felén ilyen 4"-os 1 Ghz-es OT995 is van [link]
Meg ilyen is, ami nekem kellett volna fekete kerettel [link]

(#2785) GhanBuri Ghan válasza ORCA58 (#2784) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Huh, hát ez tényleg ajándék volt függetlenül 60e-ért.

(#2786) Danykahh90 válasza ORCA58 (#2784) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

Ez a fekete nagyon elegáncsoooos!!! Ha nálunk is ilyen "kiszerelésben" lehetett volna kapni akkor simán rástartoltam volna egy black alkálra (így maradt a fehér)... Nagyon baráti az ára ott... Bár tegnap megnéztem Ebayen mennyi és ott bizony 367$-t kóstál ami nem kevés.... Szóval szerintem pont a kettő közé estünk. :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#2787) fonix232 válasza Danykahh90 (#2786) üzenetére


fonix232
aktív tag

Az első link egy OT-979, a kínai piacra szánt "995": ottani gyengébb proci, kisebb kijelző.
A második pedig kb ugyanannyi mint itthon a T-nél Domino nélkül, listaáron.

De azért az első hátlapja nagyon tetszik :D

Mert csak.

(#2788) Danykahh90 válasza fonix232 (#2787) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

Jahh, igen! Most mindent kevertem mindennel! :DD

Viszont az Ebayes ár az marad mert az tényleg annyi volt... :D

A fekete keret még mindig tetszik nekem is.... :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#2789) fonix232 válasza Danykahh90 (#2788) üzenetére


fonix232
aktív tag

De nincsen, az csak reklámfogás (a fekete keret). Nekem jó ez így fémes színnel, mondjuk fémből inkább lenne minőségi érzete.

Mert csak.

(#2790) Danykahh90 válasza fonix232 (#2789) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

Természetesen nekem sincs semmi bajom vele! Szeretem én így ahogy van.

De a fekete kerettel tényleg szemrevaló! Aztán ki tudja még ha lenne akkor is milyen hatást keltene élőbe... :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#2791) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Sziasztok. Napokban vettek egy ilyen készüléket. nagyon bejön, egy problemam van. bekapcsoltam a touchpal bill.-t veletlenul. de idegesít, es nem találom, hogylehet kikapcsolni. segítsetek légyszi :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#2792) ORCA58 válasza Danykahh90 (#2788) üzenetére


ORCA58
addikt

A T honlapján fekete kerettel szerepel, nagyon bíztam benne, hogy az lesz, de valljuk be az sem ronda. [link]

A t-nél már kapható a kisebb kategóriás baráti árú Alcatel OT991 [link]

fonix232 Ennek sem rossz a hátlapja.

(#2793) nonolada1 válasza ORCA58 (#2792) üzenetére


nonolada1
senior tag

Azért annak a 991-esnek van baja a technikai leírások alapján.

(#2794) ORCA58 válasza mr.kocka (#2791) üzenetére


ORCA58
addikt

Keress valami szövegbeviteli mezőt. A szöveg helyére hosszabban érintsd meg. Feljön a beviteli mód menü. Ráböksz és választhatsz billentyűt.

(#2795) ANDROID??? válasza mr.kocka (#2791) üzenetére


ANDROID???
addikt

szöveg írásnál, nyomva tartod a beírandó részen a kijelzőt, ott fel fog jönni a bill váltás lehetősége...

Ja bocs lekéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#2796) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

meg is van. koszi mindkettotoknek!:)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#2797) ORCA58 válasza nonolada1 (#2793) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem is a 995 versenytársa. Ez annak jó, aki olcsón akar nagyot, és nem túl magasak az elvárásai. Tény, nem a legmodernebb technika. Ebben az árkategóriában biztos nincs másnak előlapi kamerája.

A készüléket egy igen csak ódivatú lapkakészlet hajtja majd meg, melyet a szintén kínai MediaTektől szereztek be a fejlesztők. Az MTK6573-ben egy ARMv6 utasításkészletekkel operáló 800 MHz-es ARM11 magot találunk, a grafikus feladatokat pedig egy PowerVR SGX531 végzi majd el. A SoC mellett 256 MB rendszermemória, és 512 MB ROM kapott helyet, ez utóbbiból mindössze 150 MB lesz szabadon felhasználható, így egy microSD beszerzése erősen ajánlott, ha erre a modellre fáj a fogunk.

A 131 grammos telefon 122 x 68 x 10,8 milliméteres méretet öltött. A hátlap alatt egy 1500 mAh-s akkumulátor kapott helyet, ezzel pedig, akár 12 órán át is telefonálhatunk a gyári adatok szerint. Az eszköz elő-, és hátlapján is találunk kamerát, (3,2 megapixeles, valamint VGA felbontású) továbbá a hátsó mellé még egy LED villanó is csatlakozott, így ezt rossz fényviszonyok mellett is munkára foghatjuk. A gépben a 7,2 Mbps-os letöltési sebességre lehetőséget adó HSDPA modem mellett lesz 802.11b/g/n támogatással rendelkező WLAN modul, Bluetooth 4.0 és AGPS-szel kiegészített GPS vevő is.

Az Alcatel OT-991-en az Android 2.3 teljesít szolgálatot, és a lapkakészletet figyelembe véve, ez valószínűleg már nem is fog megváltozni a jövőben.

(#2798) nonolada1 válasza ORCA58 (#2797) üzenetére


nonolada1
senior tag

Nem is feltétlen a lapkával lenne gond,hanem főként a kijelzővel,ill a kevés tárhellyel.

(#2799) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Valaki...
Hogyan lehet a képernyőfeloldásnál látható digitális órát widgetként elhelyezi a képernyőn? (nem tetszik az analóg óra)

(#2800) fonix232 válasza nonolada1 (#2798) üzenetére


fonix232
aktív tag

A lapkával is rengeteg gond van, hidd el. Egy rakás kínai shanzhai telefon ezeket az MTK chipeket használja, és csak rosszat írnak róla. Optimalizáltalan, lassú, a 800MHz-es proci nem ér fel a Blade 600Mhz-es MSM7227-jével, stb.

Mert csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.