Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) annulus válasza ->Raizen<- (#2300) üzenetére


annulus
aktív tag

első találat....
[link]

(#2302) ANDROID??? válasza annulus (#2301) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ott a pont, az 1.találat a fizetősek alatt...

(#2303) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Védőtokra is szükségem lenne lehetőleg magyarból rendelve. Minden ötlet érdekelne! Valaki? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2304) Pug válasza ->Raizen<- (#2303) üzenetére


Pug
veterán

Hard case és silicone case csak ebay-ről játszik. Én mindenképpen a silicone-t javaslom, mert az felnyúlik kicsit a fényes műanyag keretre és az az ami nagyon karcolódik a telefonon.

(#2305) mjani1172 válasza Milo629 (#2290) üzenetére


mjani1172
addikt

Én csak az android manager-t látom mást nem.
Mi az a két program?

(#2306) Ailton válasza annulus (#2301) üzenetére


Ailton
tag

Én is ezt rendeltem pénteken csak a német ebayről, gyorsan elterjednek az ebayes dolgok a vaterán...
A szilikon tok nagyon vastaggá teszi a telefont? vagy elviselhető?

[ Szerkesztve ]

(#2307) Pug válasza Ailton (#2306) üzenetére


Pug
veterán

jo kerdes, nekem meg nem erkezett meg.

(#2308) Milo629 válasza mjani1172 (#2305) üzenetére


Milo629
aktív tag

OneTouchUpgrade
(Bár nem értem, hogy a 995-nél miért nem mutatja, 990-esnél ott van :U )

(#2309) mjani1172 válasza Milo629 (#2308) üzenetére


mjani1172
addikt

Kösz.

(#2310) ORCA58


ORCA58
addikt

Nem tudom mit értetek az alatt, hogy akad a Luncherrel. Nekem T-s van ,de mindegy melyik launcher van fenn, mindegyikkel zökkenőmentesek a képernyő váltások. Jelenleg a Nemus Launcher van fenn. Az eredeti is szépen gördülékenyem megy csak zabálja a sok mozgó és netről szinkronizáló elem az aksit.

Mivel nem mindent értek, amit itt írogattok, ezért nem próbálkoztam még semmi recovery-vel stb.
Ennek ellenére 3. alkalommal nem lehetett újra indítani a telót, csak akku ki-be után.

Az Android is furán viselkedik. Szent meggyőződésem , hogy mikor megkaptam lehetett születésnapot és még 2 dátumot rögzíteni a névjegyekbe. Na ezt most nem lehet, sőt el is tűntek .Ha a MyPhoneExplorer-be beteszem a szülinapot akkor szinkronizálás után megjelenik a telefonban is, de nem szerkeszthető.
Fogalmam sincs mivel lehet normálisan elmenteni és szinkronizálni a névjegyeket, mert mindegyik kihagy valamit. Az Alcatel Android Manager viccesen előbb Nejem adatait nem volt hajlandó átvenni ( csak a nevét és mobilszámát). Mindegy volt, mit írtam át nem változott. Miután töröltem onnan az adatokat, kérdés nélkül törölte a telefonból is, de előtte beolvasott 3 tetszőleges névjegyet.
A G-mail szinkron is rapszodikusan dönti el, hogy mit vesz át és mit nem. A telefon saját mentése sem emlékszik a csoport beállításokra.

Az egyedi csengőhangot sem tudom beállítani. Már vagy ezerszer megpróbáltam, az SD kártya gyökerében van a "ringtones" könyvtárban a csengőhang, ki is lehet választani, de nem az szól. 2 napja még ment.

(#2311) ->Raizen<- válasza Milo629 (#2308) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez mi lenne szoftverfrissítés? Az adroid 4 mikor érkezik a telóra? :DDD

(#2312) Milo629 válasza ->Raizen<- (#2311) üzenetére


Milo629
aktív tag

Gyári 2.3-as szoftver visszaállítása.

(#2313) mcsm88


mcsm88
senior tag

Üdv!
A mobilnetet meg lehet osztani a számítógéppel, de ez visszafelé is működik valahogy?
Tudom használni az otthoni internetemet a telefonon? (usb-vel, mert wifi nincs)

(#2314) mjani1172 válasza ORCA58 (#2310) üzenetére


mjani1172
addikt

Csengőhang:
Zene>kiválasztod a számot>menü gomb> beállítás csengőhangnak.

(#2315) Pug válasza mcsm88 (#2313) üzenetére


Pug
veterán

Hat az biza nem jatszik, az csak wifivel megy...

(#2316) GhanBuri Ghan válasza mcsm88 (#2313) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Valami ilyesmire lesz szükséged hozzá: [link]

(#2317) mcsm88 válasza GhanBuri Ghan (#2316) üzenetére


mcsm88
senior tag

ilyesmi nélkül akartam :)

(#2318) tomson67 válasza Milo629 (#2290) üzenetére


tomson67
tag

Szia!
Megjelenik nekem a CWM de amikor ráklikkelek a restore-ra visszadob a főmenübe. Mi lehet a baj?

I was trojan...

(#2319) rakoczee


rakoczee
tag

Sziasztok!

Én is napok óta bűvölöm a telefonomat.
Sok segítséget nyújtok vele egyeseknek, hogy ha azt mondom, a System App Remover program a tuti rendszer program eltávolító? A Titanium BackUp Pro csak fagyaszt, nem töröl, de ez! Ez valami szuperül bánik ezzel a behemót Alcatellel!
Na de lenne egy ravasz kérdésem, amit sehogy sem bírok megoldani:
Bármilyen launchert futtatok, és bármilyen verziószámú gmail klienst, sőt, annak értesítő kiegészítőjét is használom, hiába, nem jelez se az asztali gmail ikon nekem, hogy levelem jött, sem a dokk-on lévő gmail ikonom, csak is a fenti értesítősávban egy kis ikon.
Valakinek működik ez az értesítő funkció, vagy csak én állítottam el a rendszerben valamit?
- Már arra is rájöttem, hogyan lehet átteni a programokat a rendszerpartícióra, és gondoltam, a launchert is oda rakom, mint rendszeralkalmazást, hátha úgy jelez a dokkon a gmail, de így sem működött. Ötlet valakitől?

Na így szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#2320) tomson67 válasza Milo629 (#2290) üzenetére


tomson67
tag

Megoldódott. :) Nem jól építettem föl a könyvtárszerkezetet. Ezt a hsz-edet aranyba kell önteni, 1. hsz-be kéne tenni! A téglásított telómba sikerült életet lehelni! Köszönet érte Neked és Qltsarnak!
:R :R

I was trojan...

(#2321) ORCA58 válasza mjani1172 (#2314) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi.
Estére megjavult! :F :F :F Remélem abba hagyja a viccelődést mert már nagyon megszeretem.
A gyári Launchernél látható animált widgetek a gyári Launcher szerves részét képezik?

Látványosak, de nagyon leterhelik a procit. A MyPhoneExplorerrel meg lehet nézni a processzor terhelést. Míg a normál háttér estén 3-5 %-ot mutat, a mozgó ábrák esetén 50% körül mozog. Ez a helyzet a Holo Launcher animált háttere esté is. A látványnak ára van.

(#2322) Land


Land
veterán

Sajna le kellett szednem a gyari foliat. Mik a tapasztalatok folia nelkul?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2323) EczkE válasza Land (#2322) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem vásárlás óta a gyári fólia van rajta. :D Már több mint egy hónapja. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2324) Ailton válasza rakoczee (#2319) üzenetére


Ailton
tag

A Go launcher exnél próbáltad a notification kiegészítést? Külön kell letölteni, nekem régen működött, mondjuk nem ezen a telón.

(#2325) Land válasza EczkE (#2323) üzenetére


Land
veterán

Zsebemben beakadt es felig feljott. Muszaly volt leszedni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2326) Pug válasza Land (#2325) üzenetére


Pug
veterán

nekem a megvetele ota nincs rajta fólia. a kijelzo jol birja.

(#2327) Milo629 válasza tomson67 (#2320) üzenetére


Milo629
aktív tag

Nincs mit, részemről külön köszönet iuss-nak/nek, akinek a recovery köszönhető (és akit elfelejtettem megemlíteni) és persze Qltsarnak.
A leírásban lévő recovery direkt a régebbi, nem flashelhető, csak bootolható.
Flashelhető recovery ITT található.

(#2328) gamegod


gamegod
senior tag

Üdv az uraknak! Készülék váltás előtt állok és a ti javaslataitokat várom.. Van négy telefon ami között vacilálok.. (Alcatel OT-995 vs Sony Ericsson Xperia ray vs Motorola Defy + vs LG Optimus Black P970 ) mindegyiket jól áttanulmányoztam, androidos berkekben nem vagyok új mivel egy Blade-t akarok leváltani (romolás minden megtörtént rajt,amit csak lehet :D )
Szóval ti melyiket javasoljátok ? Az Alcatel felé jobban hajlok, de gondoltam megkérdezem ti melyikhez hogy álltok hozzá.. előre is köszi!

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#2329) DarknessHope válasza gamegod (#2328) üzenetére


DarknessHope
senior tag

alcatel fórumban lehet elfogultak lesznek sajátjuk felé.. ahogy nézem itt eltérő kijelző és ez által készülékméretek vannak.. ha tetszik a nagy 4,3 egyszerü a döntésed.. a ray 3,3 lényegesen kisebb.. a Defy+ meg kettő közt van... 3,7. Egy bolti fogdosás sokat segíthet ha még nem volt.. melyik méret az ideális.. mert szoftveren.. vagy launcheren inkább így írom lehet változtatni ha nem tetszik.. van egy csomó a gyárin kívül mindre.. de a méretet nem igazán lehet lefaragni vagy ráhúzni.. illetve faragni lehet csak az már nem garanciás :D

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#2330) ->Raizen<- válasza gamegod (#2328) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egyértelmű hogy az alcatelt! Samsung galaxy s plus belsővel bír majdnem feleannyi pénzért!

[ Szerkesztve ]

(#2331) Pug válasza gamegod (#2328) üzenetére


Pug
veterán

Nem vagyok nagy LG párti, sőt, de mennyiért jutnál hozzá az Optimushoz? Meg hogy az Optimushoz milyen rom támogatás van? Ha az Alcatel környékén, max plusz 5-8Kval többért jutnál hozzá és van normális támogatás, akkor az Optimus Black-et ajánlom, ha ennél nagyobb lenne a két készülék között a különbség, akkor az Alcatel.

(#2332) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Jön az androidos max payne!
[link]

(#2333) Badboys


Badboys
őstag

Van már root megoldás mert a googl nem segített csak angol verzióval.Nem nekem kell kérésre cselekedtem.A mennyiben ok. kérnék egy linket Magyar le írással. Köszi

(#2334) hr2 válasza Badboys (#2333) üzenetére


hr2
őstag

(#2335) Badboys válasza hr2 (#2334) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm a segítséget még annyi kérdésem lenne mi az amit biztonsággal lehet törölni és nem omlik össze a rendszer?Az SPB t azt olvastam,hogy nem jó törölni mert van akinél össze omlott a rendszer törlés után.

(#2336) GhanBuri Ghan válasza ORCA58 (#2321) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

De az az animáció csak akkor megy, amikor a user nem csinál semmit, nem fut alkalmazás az előtérben, szóval éppen 'ráér' a telefon.

Pug: igen, a gyári fólia az csak az összeszerelés, szállítás, kicsomagolás alatt védi a telefont, egészen más, mint a direkt védelemre szánt fóliák, pl. nem is marad fent pár napnál tovább.

[ Szerkesztve ]

(#2337) tomson67 válasza Milo629 (#2327) üzenetére


tomson67
tag

Nekem pontosan erre volt szükségem és egy ilyen pontos, érthető, rövid, de velős leírásra.
Nagy-nagy köszönet érte még egyszer! :R

I was trojan...

(#2338) ORCA58


ORCA58
addikt

Valaki találkozott olyannal, hogy egyes neveket nem talál meg a keresés a névkönyvben.

Konkrétan az pl. Ernőt nem találta de az E betű után sem jelent meg, csak ha O-írtam Ő helyett. Véletlenül átkapcsoltam a TouchPal billentyűt Androidra, akkor már működött. Sőt akkor is ha visszaállítottam.

(#2339) Ailton válasza ORCA58 (#2338) üzenetére


Ailton
tag

A problémádtól függetlenül egy jó tanács, hagyd a gyárit és a touchPal is a fenébe...Vannak sokkal jobb billentyűk (Go keyboard, Smart keyboard)

(#2340) lacix76 válasza ORCA58 (#2338) üzenetére


lacix76
őstag

[link]

AnySoft Keyboard (magyarul)

Ez is egy jófajta billentyűzet,próbáld ki ha gondolod.

(#2341) mcsm88 válasza ORCA58 (#2338) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ha Gyulára keresek "g"-vel akkor nem találja, ha "gy"-vel akkor igen

(#2342) hr2 válasza Badboys (#2335) üzenetére


hr2
őstag

Én a számomra szükségtelen progikat lefagyasztottam a ROM Toolbox -al.

(#2343) tomson67 válasza hr2 (#2342) üzenetére


tomson67
tag

Hát én is fagyasztottam, konkrétan a beállítási (sic!) varázslót. Ne tegyétek, főleg úgy ne, hogy utána elindítjátok a gyári beállítások visszaállítását. :) Majdnem szerviz lett a vége, de a megoldás itt van a fórumon szerencsére.

I was trojan...

(#2344) hr2 válasza tomson67 (#2343) üzenetére


hr2
őstag

Na, pont azt nem fagyasztottam, szerencsére. :)

(#2345) Bounti


Bounti
aktív tag

Mi lehet ebben a file-ban (legfelső) ? :) :F [link]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2346) ORCA58 válasza Bounti (#2345) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem nem mond semmit

Ami benne van :

Egy OT_995 könyvtárban egy Kernel és egy Webkit könyvtár.

A Kernelben a readme.txt szerint "Linux kernel release 2.6.xx"

mcsm88
Ez komoly, vagy csak viccelsz. Ha komoly akkor nem vagyok egyedül aki láthatja, hogy egy egyszerű szöveges karaktert nem tud megtalálni az android ha olyan kedve van.

[ Szerkesztve ]

(#2347) mjani1172 válasza ORCA58 (#2346) üzenetére


mjani1172
addikt

Én ma kipróbáltam a google-s navit,nem tudtam sírjak vagy nevessek. 4 városból 1- hez talált utat Pestről (Bonyhád) egy szlovák város szerinte nincs(Malacky) egy cseh várost elöbb megtalált és kb 80 km es kerülővel navigált volna oda (a nyílegyenes autópályáról jobbra balra letért) majd kb 20 km múlva azt mondta mégsincs ilyen város,úgy ahogy nem tud navigálni sem a horvát Pula-ba sem Rovinj-ba pedig azért ezek turista központok.
Ez nem a telefon hibája, ez navigációé,de ez valójában egy nagy 0.

(#2348) ORCA58 válasza mjani1172 (#2347) üzenetére


ORCA58
addikt

Ma én is próbáltam, de csak városon belül. A pontos helyemet megadta, de címemet nem ismerte. Így egy hosszabb távot adtam meg. Bicajjal voltam, és szándékosan mindig más utat választottam mint amit a navi ajánlott helyesen. Ennek ellenére mindig pontosan a legrövidebb úton akart visszaterelni "helyes útra".
Arra lettem volna kíváncsi mekkora forgalmat bonyolít a térkép, de Trafic Managger nem jelzett semmi változást.

(#2349) SZTÉSZI válasza mobilbazar01 (#2113) üzenetére


SZTÉSZI
csendes tag

Hello

Tudnál nekem segíteni a szilikon tokkal kapcsolatban,hogy hogyan tudnék ilyesmit(Meifeng) a telefonhoz beszerezni.Rengeteg üzletben jártam már,de mindenütt csak azt mondták,hogy Alcatelhez nincs semmilyen tok.Előre is kösz a választ!

(#2350) vampire17 válasza Bounti (#2345) üzenetére


vampire17
addikt

Nos, egeszen konkretan, ezen telefon kernele :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.