Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) cpali33 válasza qltsar (#2050) üzenetére


cpali33
csendes tag

Ez nekem nagyon jó hír ,már mint hogy meg van a telód a partíció kiosztás már nem annyira jó,de tudom mire vagy képes és majd megoldod úgy mint a kis tesónál :-)
A fentebb linkelt CWM -et meg nézted ?Érdemes vele probálkozni?

[ Szerkesztve ]

A hatalom korrupt. A korlátlan hatalom korlátlanul korrupt.

(#2052) csibor válasza ANDROID??? (#2044) üzenetére


csibor
őstag

Edigital

(#2053) Milo629 válasza qltsar (#2050) üzenetére


Milo629
aktív tag

Tegnap előtt szerencsém volt egy OT-990-eshez, aki a 995-nél sír, hogy milyen helyen van a bekapcsoló gomb, az ragadjon meg egy ilyen csodát és rájön, hogy lehetne (sokkal) rosszabb :D Ha a 990-es lett volna az első androidos telefonom, akkor az utolsó is. Rendesen már félek az Alcatelektől, mondom magamban fastboot van, recovery felment update.zip is (QME ROM) aztán bootloop, szerencsére megtaláltam ezt a blogot és volt normális leírás, de hogy ezzel mennyit kell szenvedni, úristen. qltsar neked pedig minden tiszteletem :R
Belenézegettem RootExplorer-rel a 990-be, katasztrófa hogy hogy van felépítve, itt is hasonló a helyzet? :F

(#2054) ANDROID??? válasza csibor (#2052) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor azért lehet...

(#2055) Ailton


Ailton
tag

Vannak új német gyártmányú fóliák ebayen. Most rendeltem egyet, 1 euró. :) gondoltam szólok

(#2056) GhanBuri Ghan válasza Ailton (#2055) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Á, és tényleg.
Eddig még nem fóliáztam a készülékeim (és ha jól látom, ez is egyfajta hitvita), de mivel nem Gorilla Glass, elgondolkodtam rajta.

Aki csinált már ilyet, tudna segíteni abban, hogy
- mennyire nehéz otthon felrakni/levenni egy fóliát, gyakorlat nélkül
- jobb-e a drágább fólia annyival, amennyivel többe kerül

(#2057) Bounti válasza qltsar (#2050) üzenetére


Bounti
aktív tag

Szia! Olvasgatom ezt az oldalt: [link]. Én az ot-995 -ről szeretném eltávolítani az spb-t, de nem engedi, mert állandóan fut (hiába választok másik launchert). Megoldás lehet az amit olvasok ezen az oldalon, hogy ürítem a dalvik-cache-t? Vagy tudsz valamilyen módszert amivel ki lehetne lőni?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2058) dreamice


dreamice
csendes tag

Sziasztok!

Megvan a telóm kb 2 hete, eddig nem nagyon vot szükségem GPS-re, nem is próbáltam de már pár napja próbálkozok. Villog, de nem talál semmit. Volt, hogy fél órát is hagytam, gps test progival, de nem talált jelet. Van esetleg valami beállítási lehetőség? Voltam T-nél, a gyerek állította, hogy kell hozzá net (szerintem baromság), de megnyugtattam hogy van netem. Webshop-ba vettem, azt mondta a sima T-be a srác vigyem vissza és 2 hét múlva visszakapom.
Szerintetetk?

(#2059) butyek válasza Bounti (#2057) üzenetére


butyek
senior tag

Titanium Backuppal, vagy Root Uninstallerrel fagyaszthatod. Akkor nem indul el. Törölni nem túl célszerű.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#2060) GhanBuri Ghan válasza dreamice (#2058) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem hasonló esetem volt, a GPS egyáltalán nem akart menni, aztán végül a GPS Status app felrakása és a telefon újraindítása oldotta meg a problémát.

(#2061) Bounti válasza dreamice (#2058) üzenetére


Bounti
aktív tag

Szia!
Szerintem tegyél fel marketből (google Play) egy trial verziós offline navi programot (route 66 vagy mást) és próbáld ki azzal. Legyél nyílt téren lehetőleg, és várj türelemmel... először lassabban talál jelet. (ha van mobilneted, az még jobb, mert a navi programok le tudják kérni a műholdak megközelítőleges helyét, így picit gyorsabb lesz). Ha ez sem jön be akkor irány a T-pont...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2062) Bounti válasza butyek (#2059) üzenetére


Bounti
aktív tag

Szia!
Titaniummból nincs pro-m, és csak az képes erre, ahogy olvastam. A root uninstallert megpróbálom! Nem is akarom véglegesen törölni, én megcsináltam ugyanazt a könyvtárstruktúrát az sd-n és oda helyezem át a nekem felesleges appokat (hátha a telónak nem felesleges :) ).

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2063) butyek válasza Bounti (#2062) üzenetére


butyek
senior tag

A Lucky Patcher prot csinál neked belőle.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#2064) ANDROID??? válasza Ailton (#2055) üzenetére


ANDROID???
addikt

Van róla link?
És jók is azok?

(#2065) qltsar


qltsar
addikt

Végigolvastam XDA-t, lesznek még meglepetések :)!

Jó hír, hogy foglalkoznak a telefonnal, van már rá bootolható ClockworkMod Recovery (hangsúlyozom bootolható, nem telepíthető!), de segítségével lehet mentést csinálni a gyári rendszerről (ami úgyszint megtalálható XDA-n), de hétvégén én is készítek egyet az eredeti állapotról, és ha valaki eltol valamit a rootolás kapcsán, könnyedén visszaállíthatja majd az eredeti állapotot.

(#2066) spoy


spoy
tag

Nekem ilyen fülesem van,
T -s készülék.

[ Szerkesztve ]

(#2067) Maxell014


Maxell014
senior tag

Üdv
lécci írjatok véleményt a telefon zenei képességeiről hogy rossz vagy jó és ha rossz miért előre is köszi !

(#2068) dreamice válasza spoy (#2066) üzenetére


dreamice
csendes tag

Amikor kibontottama a telót, nagyon gagyi hatását keltett bennem a füles (kék betétek... ), nem is szívesen próbáltam ki, de mikor kipróbáltam teljesen lenyűgözött.

[ Szerkesztve ]

(#2069) spoy válasza dreamice (#2068) üzenetére


spoy
tag

Hasonló képen voltam én is, de meglepően jól szól.

(#2070) keeper014


keeper014
csendes tag

sziasztok szegeden van valahol olyat bolt ahol kilehet próbálni ezt a telefont ?

(#2071) dreamice válasza spoy (#2069) üzenetére


dreamice
csendes tag

A képet a telóval csináltad?

(#2072) rosand86 válasza keeper014 (#2070) üzenetére


rosand86
csendes tag

A media marktot nézd meg, 2 hónapja még volt.

(#2073) spoy


spoy
tag

Igen!

Félhomály van a szobába és a kép úgy készült (kép át lett méretezve)!

(#2074) Gedeon31 válasza keeper014 (#2070) üzenetére


Gedeon31
addikt

Bemész egy T-mobile boltba ott is megtudod nézni.

(#2075) Kulinger


Kulinger
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki ez a teló lesz mikor jön ki az ics frissítés a telefonhoz?

Mi a gyenge benne és mi a jó benne?
Köszönöm a válaszotokat Alcatel tulajok :)

(#2076) junkpod válasza Kulinger (#2075) üzenetére


junkpod
nagyúr

ics szerdàn lesz :)

Box's don't touch!

(#2077) daniele válasza junkpod (#2076) üzenetére


daniele
aktív tag

Ez 100%? Honnan tudod? :Y

(#2078) Bounti válasza junkpod (#2076) üzenetére


Bounti
aktív tag

+1 :D

#daniele: Ez egy bennfentes vicc...

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2079) Pug válasza junkpod (#2076) üzenetére


Pug
veterán

:DDD :DDD :DDD

(#2080) Kulinger válasza junkpod (#2076) üzenetére


Kulinger
tag

Ja csak ne mindegy melyik szerdán :DD :DD :DD :DD :DD

(#2081) mukika009 válasza junkpod (#2076) üzenetére


mukika009
tag

ne szivass mert akkor azzal kapom vissza és várhatok megint a rootra :(:(:(

jajj de benyeltem :D a jól megszokott "szerdán" :D:D:D:D:D :DDD

[ Szerkesztve ]

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#2082) metaksza


metaksza
tag

nektek nem szokott beszarni a mozgásérzékelős szenzot? Lane splittereznék,de ahogy döntöm, a motor nem fordul el..

(#2083) annulus válasza Kulinger (#2075) üzenetére


annulus
aktív tag

elárulná nekem valaki, hogy mivel lesz jobb az életünk, ha kijön az ics rá? :W
minden második kérdés erről szól, én meg boldogan használom a telefont gingerrel.. :U

biztos velem van a baj! :DDD

(#2084) annulus válasza metaksza (#2082) üzenetére


annulus
aktív tag

sima vagy hd?

szerk.: tárgytalan, ez a hd csak képeket tartalmaz.. :W

[ Szerkesztve ]

(#2085) annulus válasza metaksza (#2082) üzenetére


annulus
aktív tag

eddig nem játszottam vele, de most nyúztam egy kicsit, és rendben működik.

(#2086) butyek válasza annulus (#2083) üzenetére


butyek
senior tag

Egyszer már válaszoltam másnak is :D

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#2087) annulus válasza butyek (#2086) üzenetére


annulus
aktív tag

te pl. milyen programot nem tudsz használni a gb miatt?
milyen funkciók lesznek az ics-ben, amit használnál, ha lennének a gb-ben is?

:DDD

(#2088) qltsar válasza cpali33 (#2051) üzenetére


qltsar
addikt

Érdemes természetesen, lehet vele teljes mentést csinálni a telefonról, valamint visszaállítást is (igen, próbáltam :) ).

@Milo629: nem értek veled egyet. Mondjuk lehet, hogy azért, mert a be/kikapcs gombot OT-990-en csak a hívás lerakásához használtam, ahhoz pedig nagyon jó helyen van. Fel lehet ébreszteni a telefont a HOME gomb-bal is, így egyszerű volt, a lezárás pedig a search gombra volt bind-elve, úgy ahogy most OT-995-ön is.

(#2089) Milo629 válasza qltsar (#2088) üzenetére


Milo629
aktív tag

Én használni nem használtam, csak első benyomásom nekem ez volt.

Én abban bíztam, hogy lesz a 995-re MIUI, most hogy kínai(?) lett a gyártó, de gondolom a buta fájlrendszer miatt felejtős ez is, ahogy a CyanogenMod, igaz? :F

(#2090) Land válasza Milo629 (#2089) üzenetére


Land
veterán

Azert az durva lenne, ha CM7/CM9 nem lenne a telefonra..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2091) dreamice válasza spoy (#2073) üzenetére


dreamice
csendes tag

Gondoltam. Világos homogén felület fotófénnyel fényképezve ocsmány. Erős a fénye, de körülötte az a sárga fény... elég béna. De ez legyen a legkevesebb. A GPS-em indulna meg végre.

(#2092) Milo629 válasza Land (#2090) üzenetére


Milo629
aktív tag

Hát 990-re nem találtam, ebböl gondolom. Ezt a custpack-os dolgot lehetetlen kiiktatni?

(#2093) ORCA58


ORCA58
addikt

Ma érkezik a telefon ! Kíváncsi vagyok milyen érzés ilyen telefont nyomogatni sőt birtokolni.

Addig egy kis vigasztalás minden tulajnak. Sokan hiányolják a fedelet az USB ill. HDMI csatlakozóról, mondván ennyi pénzért beleférne egy dugó is. A T nél mától kapható a Nokia Lumia 900 Dominóban potom 130 491 Ft-ért. A kép szerint ott sincs dugó! [link] 8. kép

Ez az új trend !

[ Szerkesztve ]

(#2094) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Nagyon tetszik a telefonrol irtak most készülök venni egy ilyet és az lenne a kérdésem hogy az összeszerelés minösége milyen és az anyag használat ? Valaki azt irta hogy a kijelzöjén felül recseg nyomkodásra . Igaz ez vagy csak egyedi gond volt ? Köszi a választ elörre is .

(#2095) ANDROID??? válasza memoril (#2094) üzenetére


ANDROID???
addikt

A minősége jó, a hátlap jó tapintású nem csúszós, mintha "gumis" lenne hátul, vagy nem tudom mihez hasonlítsam... Az anyaghasználat jó, de javaslom olvass utána a mobilarena tesztek között, egyébként nekem sikerült tapasztalnom a "recsegést" nem jelentősen zavaró a helyzet, de ha van lehetőséged nézd meg egy T pontban a telt és úgy könnyebb lesz dönteni miatta...

(#2096) butyek válasza annulus (#2087) üzenetére


butyek
senior tag

Onavo Extend. Google Chrome. Általában a frissítések javítják az erőforrás-kihasználást. Felteszem még Windows 95 fut a gépeden, vagy grafikus felület nélküli linux...

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#2097) proton78 válasza memoril (#2094) üzenetére


proton78
csendes tag

Jelentem kijelzõ nem recseg. A hátoldalán a hangszóró alatt mintha reccsent volna halkan , de csak ha erôsen szorongatom. :P

Más

Most vettem a T ben védôfóliát. Crystal Antireflex. Csomag tartalma 2 fólia (nem kell vágdosni) és egy törlökendô ár kereken 1000 Ft

(#2098) ANDROID??? válasza proton78 (#2097) üzenetére


ANDROID???
addikt

Feltetted és tök jó?

(#2099) tabesi


tabesi
csendes tag

Sziasztok
Új vagyok androidban meg az OT995ben is, bár a fórumot végigolvastam, de nem találtam ilyen bejegyzés úgyhogy valószínűleg blődség lesz többeknek a kérdés, de hátha tudtok segíteni.
Nokia C3-00-ról váltoittam OT995re, ma érkezett meg a telefon.
A problémám, hogy a SIM kártyára van másolva az összes telefonszám, de az OT995 mégis azt mondja, hogy nincs a SIM kártyán semmi használható.
Valakinek ötlete, hogy mit kellene csinálni, hogy látszódjanak a számok? Ha importálni akarok, akkor is azt írja, hogy nincsenek számok a SIM-en pedig a másik telóval fel lettek másolva
köszi előre is

(#2100) puskas1993 válasza tabesi (#2099) üzenetére


puskas1993
tag

Szia.

Én is most fogok venni.
Olvastam, hogy ez úgy oldható meg, hogy a névjegyeket lemented a memóriakártyára, majd arról felteszed a gépre és átnevezed .rar formátumúra és az ot995-ben pedig simán a rarból felmásolod.
Ha valamit nem jól írtam azért elnézést kérek, csak nem találtam meg az eredeti hsz.-t.

szekr.: [link]itt is van

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.