Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) ANDROID??? válasza Hatvan9 (#2667) üzenetére


ANDROID???
addikt

Így van erre gondoltam, azt nem tudom, hogy van e más kialakítású hátlap, de még azt sem tartom kizártnak, mint ahogyan gyártanak más országok számára is...
PL. annak idején lada 1200 stb, szóval amik ide érkeztek, jelentős mértékben gagyibbak voltak mind strapabírás mind (talán) felszereltség mind szín választék terén, amíg a pl. Angliába gyártott típusoknál, (vagy máshová) volt több színválaszték talán még más kereket is lehetett rá választani stb. mert ugye az Anglia.......
Valami ilyesmire gondoltam... (remélem mindent jól írtam)

(#2702) ANDROID??? válasza fonix232 (#2681) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mióta használod ezt a mihome launchert?
Hátrány tapasztalat?

(#2703) ORCA58


ORCA58
addikt

A zenelejátszókban található kínai betűkre nem kapta megoldást, csak annyit, qltsar-tól, hogy nálam van a hiba.

Amire rájöttem: Először is átírtam az összes ékezetes betűt a a fájlokban, de hiába.
Az összes fájl ami kínai beütéssel bírt a SDcard/media/music könyvtárban volt. A beépített 2 zenelejátszó csak ezt látja. A PowerApm is így látta ha ebben a könyvtárban voltak a zenék.
A PowerApm kedvéért áttettem a SDcard/MusicFolders könyvtárba ott csak a PowerApm látja de karakterhelyesen, pedig a kelet európai karakterkészlet nem választható ennél a proginál sem, de az alap beállítást helyesen használja.
A röhej az egészben az, hogy mindhárom lejátszó látta a SDcard/media/music könyvtárban már nem található fájlok teljes listáját a törlés után is (Album nevek számok nevei stb. persze kínai stílusban), pedig az alkalmazásoknál töröltem az ideiglenes fájlokat is. Ez rendesen megkavarta a PowerApm-ot is kis akadt tőle rendesen.
A gyári zenelejátszóval egyenként töröltem a nem létező fájlokat, most így jó PowerAmp-ban.
Nyilván a gyáriak nem látják.
Azt nem tudom, de majd megnézem, mi történne ha visszaraknám a SDcard/media/music-ba.
a márt átírt fájlokat
Lehet, hogy a hiba nem nálam hanem minden készülékben ott van, csak én voltam olyan balga, hogy oda tettem a zenéket?

(#2704) ORCA58 válasza titankahn (#2695) üzenetére


ORCA58
addikt

A törölt fagyasztott lista engem is érdekelne, mert nagyon keveset ( ne nagyzoljak semmit sem) tudok a telefonok lelki világáról, így magam nem igen mernék próbálkozni.

(#2705) titankahn


titankahn
tag

srácok root mennyi ideig tart starting adb servernél tart 2 perce? és nem válaszol a super one click feltettem elötte az alcatel 65 megás csomagját de a super one click még vmi drivereket telepitett? nektek hogy ment a folyamat?

[ Szerkesztve ]

(#2706) Bounti válasza titankahn (#2705) üzenetére


Bounti
aktív tag

Pikk-pakk kéne mennie... (ha win7-ed van remélem Rendszergazdaként futtatod...)

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2707) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Ennyi időt vesz igénybe a root:

root

[ Szerkesztve ]

(#2708) titankahn válasza Varesz_86 (#2707) üzenetére


titankahn
tag

na uac ki van kapcsolba winemen nem rendszergazdaként restart után pikk pakk megvolt köszi a helpet!

(#2709) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Amúgy ilyenkor azért kicsit büszke vagyok a kis Alcatelre hogy gyári ROM-mal is mire nem képes, miket a háta mögé utasít... mi lesz ha kap egy kipucolt/optimalizált ROM-ot, csak így tovább ALCATEL :R

(#2710) titankahn


titankahn
tag

ezt az antivirust le lehet törölni ha rootoltam? nem fagy tőle?

(#2711) fonix232 válasza ANDROID??? (#2702) üzenetére


fonix232
aktív tag

Kb egy napja, eddig semmi gond vele. Blade-en használtam, Cocktail-en csak gyorsabb lett (főleg a témaváltás). Néha akad, de az árnyékok kikapcsolásával megoldható. Előnye h szép, témázható, saját lezáróképernyője van. Hátrány: iPhone-szerűen ömlesztve vannak az ikonok, nincs app drawer.

titankhan (#2710):
Törölheted, engem is rohadtul idegesít...

[ Szerkesztve ]

Mert csak.

(#2712) qltsar válasza fonix232 (#2698) üzenetére


qltsar
addikt

Hát, én akkor is sokallom a 400MB-ot, de először a memória allokációra kellene valami megoldást találni, mert szerintem sok lett levágva a "rendszerfolyamatoknak", így ha még CM cache-elné is a RAM-ba a /cache-t, tényleg édeskevés userallocate memory lenne.

Így is nálam pl. pure messenger meghülyül, hogy kevés a memóra, pedig csak egy widget-ről van szó :/

Sikerült a telemax-szal felvenni a kapcsolatot?

(#2713) kelzsoca válasza fonix232 (#2711) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv! :)

Látom gyűlnek a modderek a telefon köré, én viszont ebből a körből most kimaradok, pedig sokáig gondolkoztam a készüléken, mert én is egy Blade2-t látok benne, de végül nagyobbat ugrottam és egy SGS3-ig meg sem álltam :)

(#2714) szinimini


szinimini
senior tag

Az mitől lehet,hogy folyamat kikapcsol netán újra indul??

(#2715) kentucky válasza kelzsoca (#2713) üzenetére


kentucky
őstag

jó nagy ugrás

(#2716) ANDROID??? válasza fonix232 (#2711) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezzel a launcherrel a hangerő billentyűre is bekapcsol a kijelző.
Ez csak nekem új? :)

(#2717) ANDROID??? válasza szinimini (#2714) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hiányolja a szervizt. :DD

(#2718) szinimini válasza ANDROID??? (#2717) üzenetére


szinimini
senior tag

DE amúgy akkor is ezt csinálta amikor elhoztam!

(#2719) ANDROID??? válasza szinimini (#2718) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hát már akkor is vágyott oda, de vissza kellett volna vinni még 3 napon belül és elvileg cserélték volna, ha letelt a 3 nap akkor 15 napon belül orvosolják elvileg.

fonix232:
Ha kihangosítással beszélek, kikapcsol a képernyő és a felső gombot megnyomva le teszi a telt, ez így ok? Másik billentyű segítségével is vissza tudom kapcsolni a kijelzőt a kihangosításnál?

[ Szerkesztve ]

(#2720) Pug válasza szinimini (#2718) üzenetére


Pug
veterán

Adj neki egy factory reset-et, ha az sem segít és 3 napon belül vagy, akkor gyors lesz a csere, ha nem vagy 3 napon belül, akkor viszont sajnos lassú...

(#2721) fonix232 válasza kelzsoca (#2713) üzenetére


fonix232
aktív tag

Hát akinek van rá pénze :DD

qltsar (#2712):
Rendben, legyen 300-350MB, de ez már mellékes.
Memória allokációt ha minden igaz, a kernelben is lehet állítani, még nem volt rá időm belenézni. De meglesz az is ;D

TeleMax nem tudott segíteni, a debreceni szervíz nem foglalkozik alcatellel (csak samsung és lg), viszont a T-Pont becseréli holnap. Ja és igen, SENKI SE használja az Alcatel féle Android Manager progit! Félúton szinkronizálásnál a full alap szoftvert behalasztotta, bekapcsolni se kapcsol... USB-n Unknown Device-t érzékel, és a bootlogónál nem megy tovább. Se recovery, se bootloader. De holnap jön szállítmány (milyen érdekes, fehérre nem cserélhetik O.o), megyek és kicseréltetem. Ha kell az összeset kibontatom, lecsekkolni hogy melyik nem nyekereg :D

Kijelzőn észrevette valaki is, hogy folyamatos használat után kicsit mintha szebb lenne a képe? Mintha be kéne járatni, mint anno az i4-et. Egy nappal a használata után sokkal szebb a képe, mint mikor kibontottam. Igaz direkt napsütésben elmarad a Blade-től.

ANDROID???:
A hangerőre való aktiválás a MiLocker tulajdonsága, ki tudod kapcsolni (nekem ezt ma többször eljátszotta, lemondtam róla és maradt az alap 2.3 unlock). Kihangosításnál ha megérinted a kijelzőt vagy a tapigombokat, akkor bekapcsol a kijelző (illetve, szerintem ha felemeled akkor is. Nem tudom hogy ez CM7 fícsőr volt, vagy már alapból a 2.3.6 így jött volna, de nekem Blade-nél csinálta).

[ Szerkesztve ]

Mert csak.

(#2722) mukika009 válasza kelzsoca (#2713) üzenetére


mukika009
tag

Azt hét meg a nyolcát ^^ Én is gondoltam arra a telóra de drága, sajnálom hogy az isteni moding-jaidra ne mtudunk számítani :(

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#2723) kelzsoca válasza mukika009 (#2722) üzenetére


kelzsoca
félisten

Éppen felettünk beszélgetnek azok az úriemberek, akikre ilyen ügyben lehet itt számítani :)

ui: ha van/lesz rá lehetőségetek, akkor a beáldozott munkájukat némi donate-el is támogassátok.

(#2721) fonix232

Szerződéshosszabbítás+kedvezmények+részlet, így már nem olyan biztató :D

[ Szerkesztve ]

(#2724) ANDROID??? válasza fonix232 (#2721) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez a komoly átváltottam a launchert nemusra és lezárt a kijelzőt, oldalt katt a hangerőre bekapcsol, és megjelenik a mihome zárfeloldás... (nem lett újraindítva a tel)

A gyári OT launcherrel is ez a helyzet, akkor ez most így marad, vagy tel kikapcs és majd utána "helyre" áll a rend?

[ Szerkesztve ]

(#2725) qltsar válasza fonix232 (#2721) üzenetére


qltsar
addikt

Tehát akkor most halott gyakorlatilag a telefonod? Feltételezem próbáltad billkombókkal is indítgatni, vagy nem, valamint linux alól is próbáltad flashelni? Nálam a main OS Ubuntu, így a wines errorokkal "sajnos" nem nagyon találkozom :).

(#2726) fonix232 válasza qltsar (#2725) üzenetére


fonix232
aktív tag

Igen halott, holnap jön szállítmány és cserélik. Win alatt mentettem a cuccokat (szinkronizáltam gyönyörűen pár dolgot, amit a Google még nem tudott, pl érettségi tételek :DD) és úgy a felénél "elpukkant", a win jelezte h eszköz lecsatlakoztatva, majd új eszköz, ismeretlen, Error 10 (a win leállította mert nem reagált, nem működött stb). Billkombókkal sem ment, Linux is Unknown Device-nak látta USB VID és PID nélkül (0000 és 0000), semmi csatlakozás, semmi. Úgy néz ki megsérülhetett valamelyik kezdeti partíció (Blade akkor csinált ilyet mikor az AMSS volt a ludas, lehet msot is ez lesz, mert a drága rendszer automatice felcsatolja /FAT-ba RW módban -.-)

Mert csak.

(#2727) szinimini


szinimini
senior tag

Miket lehet törölni a root uninstaller-el?Vagy miket fagyasszak le?

(#2728) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#2724) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mivel akadt 1-2szer ez alatt az 1-2 óra alatt az a mihome így marad a nemus launcher.
Ez nem akad, gyorsan lelehet a segítségével állítani a folyamatban lévőket és egész elfogadhatóan is néz ki, ja ahogy eltávolítás megtörtént egyből "elmúlt" a hangerő ébresztő funkciója..

(#2729) fonix232 válasza ANDROID??? (#2728) üzenetére


fonix232
aktív tag

MiLauncher-ben kapcsold ki az árnyékolást a beállításoknál ;D Sokat segít!

Mert csak.

(#2730) chriss23


chriss23
tag

Egy gyors kérdés!

A System tuner PRO-ban mit vagy pontosabban miket lehet állítani a SysCTL menü pont alatt? Mit jelent ez a SysCTL?

Köszi! :R

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2731) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A titanium backup pro progival melyek azok a progik amik biztonsággal lefagyaszthatók ezen a telon? Kellene egy lista meg arról is hogy mely progikat lehet teljesen letörölni cél a minél több szabad ram és akksi kimélés. :R
Ma nyúztam a telot 6:20 tól délután 2:30-ig birta lemerült. Kapott 2g 3g folyamatos netezést fotózás pici shadowrun játék bluetooth. A 3d-s menüvel.

[ Szerkesztve ]

(#2732) titankahn


titankahn
tag

mivel lehet letörölni az antivirust? a titanium backup proval nem megy

(#2733) ORCA58 válasza fonix232 (#2721) üzenetére


ORCA58
addikt

Az Android Manager USB kapcsolattal semmi gáz nincs nálam. Előbb az Android Manager-t indítom, majd bedugom az USB-t. Fontos, hogy az USB hibaelhárítás be legyen pipálva.
Alapból egyébként Wifi-n szeretne kapcsolódni az Android Manager Agent segítségével.

A gáz az, hogy nem képes letölteni a telefonról az összes adatot. Konkrétan az én adataim közül csak a neven és az alapértelmezett telefonszámot hajlandó, pedig szinte minden adat ki van töltve. Az Outlok szinkronizációt nem néztem.

Az igazán jó program bár az sem 1005-os a MyPhoneExplorer

(#2734) titankahn


titankahn
tag

még annyit kérdeznék hogy mennyenek a játékok akkor a build propban kell átirni a készüléktipust vagy máshol? mert volt valami hogy csak linkelve van? és ha igen valaki tudna mondani egy telefon tipust pontosan amit 1az1be irok a build propba? pl galaxy snek hogy van pontosan i9001 vagy nem tudom. köszi

(#2735) Milo629 válasza titankahn (#2734) üzenetére


Milo629
aktív tag

Szerintem felesleges átírogatni, de ha érdekel itt egy Galaxy S Plus build.prop: [link]

(#2736) mjani1172 válasza fonix232 (#2721) üzenetére


mjani1172
addikt

Az Android manager nekem tökéletesen működik mind usb-n mind wi-fi-n.

(#2737) titankahn válasza Milo629 (#2735) üzenetére


titankahn
tag

kell mert nem mennek a játékok :(

(#2738) Milo629 válasza titankahn (#2737) üzenetére


Milo629
aktív tag

Melyik játék, és mit ír ki? (Eddig csak a ResidentEvil-nél láttam, hogy csak LG-n volt hajlandó futni)

(#2739) spoy


spoy
tag

Nem tudom, hogy próbálta e már valaki, de ezzel a billentyűzettel hihetetlenül jó gépelni: [Adaptxt]

(#2740) fonix232 válasza ORCA58 (#2733) üzenetére


fonix232
aktív tag

Én USB-n keresztül csináltam. Látta, elindítottam a letöltést, és a feléig jutott kb. De mindegy, holnap jön szállítmány cserélik, újat kapok :D

Mert csak.

(#2741) fonix232 válasza Milo629 (#2738) üzenetére


fonix232
aktív tag

Próbáld meg a Men In Black 3-at ;D Akár a tört verzát is (mivel ingyenes a progi, csak annyit törtek rajta hogy nem ugrik fel a hibaüzi), de nem fog futni.

Viszont Galaxy on Fire 2 Valkyrie, Mass Effect, Dead Space, NFS Hot Pursuit, stb megy. Angry Birds pedig csak a menüben szaggatott.

Mert csak.

(#2742) titankahn válasza fonix232 (#2741) üzenetére


titankahn
tag

asphalt backstab 9mm az antivirust mivel törölted?

(#2743) fonix232 válasza titankahn (#2742) üzenetére


fonix232
aktív tag

Root Explorer. Rootolsz, felteszed, bemész CustPackba és törlöd. De előtte beállítások alatt leállítod a folyamatot, majd törlöd az adatokat, és utána törlöd az APK-t. Elég egyértelmű az elnevezés!

Mert csak.

(#2744) titankahn válasza fonix232 (#2743) üzenetére


titankahn
tag

esetleg system app remover? nem akarok rosszat törölni

(#2745) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Egy pár napja szarakszik a gps. Ha elinditom kiirja hogy gps jel keresése és van amikor szinte azonnal talál , de mostanában kiirja hogy keresés és semmi! Hiába van bekapcsolva a gps felül a térerő melett nem látszik a kapcsolodási jel!
Van valami ellenszer erre?

(#2746) annulus válasza nagyfejü (#2745) üzenetére


annulus
aktív tag

nekem néha végtelen ciklusba szokott kerülni a gps jel keresése..ilyenkor csak kibekapcs segített.. :(

(#2747) espista válasza spoy (#2739) üzenetére


espista
senior tag

Elég sz@rul van megoldva az ékezetek kezelése, előhozása.

Romani ite domum!

(#2748) spoy válasza espista (#2747) üzenetére


spoy
tag

teljesen automatikusan ki javítja ha nyomsz egy szóközt.
Pl. azt írod, hogy jo nyomsz egy szóközt és javítja jó -ra:)

(#2749) espista válasza spoy (#2748) üzenetére


espista
senior tag

Sose bírtam az ilyet. :-) Szeretek magamtól hejesen írni. :-D

Romani ite domum!

(#2750) fonix232 válasza titankahn (#2744) üzenetére


fonix232
aktív tag

Nem hinném hogy custpack-ból tudna bármelyik progi is törölni. Egyszerűbb ha kézzel törlöd, de nem könnyű eltéveszteni egy AntiVirus nevezetű APK-t :D

Más: szerintetek balf*sz a VPOP, vagy csak szemét?
http://noob.hu/2012/06/19/IMG_20120619_181453_0.jpg
http://noob.hu/2012/06/19/IMG_20120619_181502.jpg

Motion LE1700, a drága bevizsgáló visszaverte bele az akksit miután az nem akart belemenni...

GPS-ről annyit, hogy nekem gond nélkül belőtte többször is a helyet, egyszer nem állt loopba vagy dobta le magát.

[ Szerkesztve ]

Mert csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.