Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) freaghill


freaghill
őstag

Röffencs: Domiba csurgattál már TDA-t? Vagy te nem hiszel ezekben a dolgokban? :))

(#61602) TaaT válasza Balupapa (#61599) üzenetére


TaaT
veterán

Nanebasz

Give them hell Ukraine!

(#61603) bitpork válasza freaghill (#61601) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem igazán hiszek bennük. Hozzá kell tennem h Munez sárkánya sokkal csendesebb volt mint Gazsi. Viszont Domi egy kussológép Gazsi mellett! Bazzz szinte hangja sincs.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61604) freaghill


freaghill
őstag

Ja, amúgy bátyám állítása szerint faszább lett az övé is, jobban ment.

Mikor ment vissza akkor jobban meghajtotta és most elvileg többet eszik, nem tud annyit elmenni egy tankkal mint korábban.

(#61605) 7600 GS válasza bitpork (#61603) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát ha még Metabondot is tennél bele. :D

(#61606) bitpork válasza freaghill (#61604) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én asszem ha ekkora tuti már mindenben lenne :B

7600 GS: Akkor lenne csak csend bajnok!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61607) 7600 GS válasza bitpork (#61606) üzenetére


7600 GS
addikt

Én mindenképpen ajánlom, az összes autónkban használjuk, csak pozitívat tudok róla mondani. ;)

(#61608) Kiskokó válasza bitpork (#61501) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pont most féltank nálam is... 390 km... XD pedig van benne vagy 90 km pálya igaz abból vagy 30km 180-190-200 XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61609) zsolt1225 válasza 7600 GS (#61605) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Többet is kiadott a google, melyik, mennyibe kerül és mennyire észrevehető a változás?

(#61610) 7600 GS válasza zsolt1225 (#61609) üzenetére


7600 GS
addikt

Az üzemanyagadaléktól észrevehetően jobban megy az autó, és az egész üzemanyagrendszert védi a cuccos.

Mi ezt használjuk a motorolajhoz kell önteni. 8400 Ft 1 flakonnal.

(#61611) 8th válasza VR6-Fan (#61597) üzenetére


8th
addikt

"mechanikus tdi-vel már csak a mamutok járnak..." Meg a Sonky. :D

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#61612) Mágus2 válasza 8th (#61611) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem PD-vel jár? :U Akkor félre lettem informálva. Vagy lemaradtam valamiről. Lecserélte a sharan motoros ibizát?

[ Szerkesztve ]

(#61613) 8th válasza Mágus2 (#61612) üzenetére


8th
addikt

:N

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#61614) VR6-Fan válasza 8th (#61611) üzenetére


VR6-Fan
veterán

még villany nem?

Mágus:eladta a pd zöldet, lett egy gyári kék AHU, most azt kezdi el szét baszni :DDD :DDD
zöldbe a papír volt az érték mondjuk :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#61615) 8th válasza VR6-Fan (#61614) üzenetére


8th
addikt

"zöldbe a papír volt az érték mondjuk" Azért nem teljesen mert a végére már elég jól összeállt az az autó. Szerény véleményem szerint nagy madár, hogy eladta de ő tudja :D . Az adagolós motor komoly visszalépés minden téren.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#61616) VR6-Fan válasza 8th (#61615) üzenetére


VR6-Fan
veterán

elégé trágya lé mondom volt pd-re alakítva azt mondja...
ill ibizásan rohadt ahol kell a kéket nem láttam, de ott mint ha jobb lenne a bodé.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#61617) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Használtok autóillatosítót a kocsiban? :)

És milyent?

(#61618) bitpork válasza -secret- (#61617) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Személy szerint nem. A bőrápoló illatos.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61619) -secret- válasza bitpork (#61618) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ahaaa, én is gondolkodok lassan neki kéne állni kitisztítani az üléseket meg minden.. amúgy "new car" autóillatosítót használtam eddig, de most megvettem a mélynyomómat, a csávó akitől vettem rágó ízű / szagú illatosítót használt, és most az én kocsimban is olyan szag van. Mondjuk nem rossz. :))

Azt utálom, hogy ha faterom takarítja a kocsit, le szokta fújni szilikonnal... valahogy nem szeretem pedig már leb@sztam párszor. :(((

(#61620) MunezXBK válasza bitpork (#61618) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nocsak, milyet használsz?

Secret: használok, de nem ilyen lógatós sz@rt, attól megőrülnék.

[ Szerkesztve ]

(#61621) -secret- válasza MunezXBK (#61620) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért, zavar a vezetésben? :D

(#61622) bitpork válasza MunezXBK (#61620) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

te használod :) Annak az illata nagyon sokáig kitart. Domi még nincs illatosítva :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61623) MunezXBK válasza -secret- (#61621) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mindenféle lógós biz-b@sz zavar. :D

Röfi: már azt hittem bevásároltál valamit. :))

(#61624) -secret- válasza MunezXBK (#61623) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Erős kanyarokban engem is... de nem vészes. Ellenben kívülről jól mutat a hawai szar. :D

Ez tavalyi kép, most kb. ugyanez csak rózsafüzér nélkül, az átkerült a váltószoknyára. :))

[ Szerkesztve ]

(#61625) MunezXBK válasza -secret- (#61624) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:Y Egyszer egy cimbim odaadta a verdáját, hogy hallgassam meg mi ropog elöl. Ugyanilyen sz@rokkal volt tele, 20m után kiszálltam. :D

(#61626) Hikvision


Hikvision
senior tag

Nekem most az új Wunderbaum Clip nagyon tetszik, csak rá kell csíptetni a belső tükörre, és mintha ott se lenne, viszont már 3 hete elég intenzíven adja az illatot (vanília) és hozzá se nyúltam. Teszkóba tolják most.

20 éve a PH-n.

(#61627) -secret- válasza Hikvision (#61626) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na ez az illatosító ami volt a csávó kocsijában, csak rágós... kib@szott jó illata volt meg azt mondja tartós.
1200-1500 forint között van.

Mondjuk nem tudom a golfban hova rejtem el ezt a kis dobozkát... csomagtartó, kalaptartó?! :U

[ Szerkesztve ]

(#61628) ßrainiac válasza Hikvision (#61626) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem a jobb szelso megvolt, eleg intenziv valoban sok ido utan is. Ez az Audiban van, a Golfba csakis Wunderbaum Bubblegum / Wassermelone megy :DDD

-secret-: az is fasza, de probald ki a wunderbaumot, nem okoz csalodast az sem ;) (californiat siman ules ala, sztem)

Szilikon spraybol meg van egy egesz jo, meggyes vmi (talan +vanilia), majd lovok be kepet, azzal be lehet fujni minden muanyagot es jo az illata is ^^

[ Szerkesztve ]

(#61629) -secret- válasza ßrainiac (#61628) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ülés alá.. igaz, köszi! :))

Mondta a csávó két hét múlva hoz nekem félárér.. jól van mondom. :D
Majd meglesem a wunderbaumot is de ezt a két hetet kivárom már.

[ Szerkesztve ]

(#61630) Bling95


Bling95
őstag

En dr. Marcust vagy ambi purt hasznalok. A lifego cuccok nekem is az agyamra mennek

(#61631) MunezXBK válasza ßrainiac (#61628) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szilikon helyett: [link]

(#61632) Ace owner


Ace owner
addikt

En valami designos wndert csak nagymuter azzal a lendülettel tepte le a csomagolást ahogy felraktam.. Aztán meg panaszkodik hogy erős a szag.. :))
Lel uj Sonky projekt? milyen elvetemült vette meg az előzőt..

Galaxy Fold 4

(#61633) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Egy rovid teszt a JVC KD-X250BT fejegysegrol

A dobozon az all, hogy mejd for ajfon and aj akarmi, de ez baromsag, Androiddal ugyanannyit tud a cucc, ha nem tobbet (leven van Play-es alkalmazas hozza). Google kidob rengeteg kepet rola fekete tekero gombbal es taviranyitoval, na ilyet nem igazan talaltam, ehhez nincs taviranyito (ott van a telo, ha mar muszaj hatso ulesrol vezerelni), es a gomb is "gagyibb", ezust szinu (nekem az, mert az egesz autoban semmi krom csiricsare nincs).

Konnyen beszereltuk (mikrofon meg nincs a helyen, ehhez pro segitseget hivok :DDD), bar a fem keretet nem sikerult mocorgas mentesen lefixalni, egyszeruen mintha nem jo helyen lennenek a behajlithato fulek. Igazabol nincs nagy gyakorlatom ebben, annyit latok, hogy a fem keret 1-1 millimetert mozog jobb oldalt, viszont amikor bekerult a redijo, mar nem lehetett eszrevenni.

Golf 4 antenna kabel nalam konvertalasra szorult, mert ebbe mar melyebb csatlakozasu megy bele (300Ft-os tetel).

Maga a fejegyseg jol nez ki, szamlap fekete alapon feher (I liek dat), bar le kellett vennem minimumra a fenyerot, hogy az ugynevezett fekete (a hatterfenytol) ne viritson annyira, igy mar jo. Termeszetesen a gombok fenyereje is allithato, ezt is lejjebb vettem a kek muszerfal vilagitas fenyerejenek szintjere.

A menu rendszerben kenyelmes maszkalni a tekerovel, benyomasra belepsz a menube / leokezol beallitasokat, mellette pedig rogton van egy visszanyil, amivel mentes nelkul visszaugorhatsz. Egyertelmu es fel perc alatt megszokhato a gyors ide-oda lepegetes. Rengeteg beallitas van, nem az elso fejegysegem, de ennyit meg egyikben sem lattam. A szokasos Bass, Mid, Treble mellett ott van nehany DSP mod, ezekbol a Dynamic eleg mocskosul adja, tulsagosan is, ugyhogy a User modnal maradtam. Ezenkivul van Loud off, low, high, bass boost off, +1, +2, es Pro EQ, ahol Hz-ben meg valamilyen orult mertekegysegben is megadhatoak a hangszinek, ez mar tulmutatott rajtam.

Bluetooth, lenyeg:

Az elso ilyen cuccom, eleg regota szemeztem mar ilyen funkciokkal, de ugy voltam, hogy amig a regi mukodik, addig nem vagom ki a penzt az ablakon. Jol is tettem, mert regebben nem talaltam volna ilyen jo vetelt ennyi funkcioval.

A telefonnal egyszer kell ossze parositani a cuccot, ez olyan fel perc alatt megvan, onnantol ahogy beulsz az autoba / bekapcsolod telon a BT-t, mar hasznalhatod is a BT nyujtotta kenyelmi funkciokat :)

Google play music appbol gyonyoruen streameli a zenet, a keszuleken talalhato prev / next gombokkal leptethetoek a trackek, gyors mute es pause gombok is vannak, igy a telefonhoz hozza sem kell nyulni. Ugyanez elmondhato a hivasokrol, a dedikalt telefon billentyuvel azonnal bent vagyunk a telefon Recent calls, vagy Phonebook menujeben, ahonnan egy gombnyomassal indithatunk hivast (elobbinel 107 contactot latott, utobbinal az osszes bejegyzest, termeszetesen).

Hanghivas is van, valamint SMS hangos felolvasa, ezekhez kell az ingyenes Play store app, bar mivel ugy sejtem, magyarul nem fog tudni, egyelore nem probaltam. Persze az Androidnak koszonhetoen lehet, hogy telepithetoek mindenfele text-to-speech addonok, meg nyelvek, de a fentebb emlitett extrakkal mar boven megelegszem :C

Most utolag belegondolva irhattam volna a geprol, ekezetekkel egy ilyen hosszabb irast, de megszoktam, hogy a telefonom gyakorlatilag ph!-mobil :DDD remelem, ez nem zavar senkit.

Amennyiben valakit erdekel barmilyen tovabbi feature amirol nem esett szo, kerdezzen nyugodtan ;)

-secret-: "Mondta a csávó két hét múlva hoz nekem félárér.. jól van mondom. :D" > ket hetig hasznalja, aztan atadja neked felaron, amikor megy el az ereje :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61634) -secret- válasza ßrainiac (#61633) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fejegységről jut eszembe, csávó aki kábelez nekem mondtam, hogy csinálja meg az alap golf fejegységgel... ha fasza lesz akkor nem veszek fejegységet ha nem akkor viszont veszek majd én is egyet. Mondjuk mostanival annyi bajom van, hogy írogatom folyamatosan az audio cd-ket. :))

Súlyadó, jövő hónap műszaki, biztosítás, mélynyomó, szerelés.. most rá megy a kocsira egy százas, nem szívesen költök most arra is. :U :D

UPD: aszonta' külföldről hozatja, havonta 1x hoznak neki... ;]

[ Szerkesztve ]

(#61635) zetecR válasza -secret- (#61619) üzenetére


zetecR
addikt

Merthogy nem elég vegyszert nyomunk a szervezetünkbe nap mint nap akár csak a kajával is, még a kocsiban is azt szívja be az ember?
Én semmit, bár egyszer régebben találtam egy tök jó potpurri autóillatosítót; az legalább természetes (volt).

(#61636) -secret- válasza zetecR (#61635) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az legyen a legkevesebb... én edzek szóval át tértem a normális étkezésre. :U
Eddig ment a kóla meg a milkacsoki, már egy hónapja semmi cukros szar... kávémat is kevés cukorral iszom. :))

[ Szerkesztve ]

(#61637) ßrainiac válasza zetecR (#61635) üzenetére


ßrainiac
addikt

(Volt) > mar nem az? ;]

-secret-: Kicsit kodos amit irsz. Mi az amit megold neked a gyari fejegyseggel?

Amugy 25K volt a cucc, azt mondom erre, meg arra amit tud, hogy nem penz.

(#61638) -secret- válasza ßrainiac (#61637) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát mondta kell neki valami elosztót forrasztani rá, vagy átalakítót hogy rá lehessen kötni a mélynyomó/erősítő hangkábelét ugye mert alapból nincs a gyárin olyan csatlakozó.

RCA talán?

Menni fog szerinted? Sokkal másabb lesz mint egy normális-modern fejegységgel?

[ Szerkesztve ]

(#61639) Ace owner válasza ßrainiac (#61633) üzenetére


Ace owner
addikt

corsa c megeszi vajon? Mennyit is kostalt? 25k mar jó pénz, nekem Ez túl jó..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#61640) MunezXBK válasza ßrainiac (#61633) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Elárulhatnád, hogy találja meg a zenéket a playes alkalmazás, mert nekem csak a cs.hangokat volt hajlandó lejátszani. :((( Ilyenem van.

(#61641) ßrainiac válasza MunezXBK (#61640) üzenetére


ßrainiac
addikt

Inditsd el a Google play music-ot es maris szol a zene. A JVC appot amugy nem hasznalom.

-secret- / Ace owner: ennyire nem vagyok benne a temaban :F Corsa-ba miert ne lenne jo amugy?

(#61642) MunezXBK válasza ßrainiac (#61641) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, erre rájöttem. :D Azt hittem a másikat használod.

(#61643) ßrainiac válasza Ace owner (#61639) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sima usb-s valtozat olyan 10K-val kevesebb. Ahhoz mar kell egy plusz tok draga BT modul, hogy tudja ezeket.

Munez: De egyebkent tobb JVC app van, mar nem tudom melyiket neztem, de nekem bescannelt minden zeneszamot ami a telon leledzett es mukodott mint lejatszo is. Kozben megtalaltam, ez az.

Sztem baromi gaz a design, szoval kihagyom. Neked miert fontos, hogy arrol menjen?

[ Szerkesztve ]

(#61644) -secret- válasza ßrainiac (#61641) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja a másik meg, hogy kéne egy fasza iPhone dokkoló - tartó is a kocsiba... nem találok olyant ami tetszik. :D

Nyilván a huszezres tetszik... :(((

[ Szerkesztve ]

(#61645) ßrainiac válasza -secret- (#61644) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha nem ragaszkodsz a "huszezerhez", eleg csak ha minosegi es soha nem zug le, akkor probald ki ezt.

A talpan nem sima gumi van, hanem nanopad szeru anyag, ami magatol is nagyon jol tapad (maga a nanopad nekem megtart az ablakon egy masfel literes uditot), es ezen felul meg ra is lehet cuppantani a megjobb tapadas erdekeben :) van hozza egy 3M-es tapasz, hogyha nem lenne eleg egyenletes a muszerfal felulete, azt raragasztod (akkora, mint a talpa) es arra mehet ra tarto. Ha valaki nem akarja raragasztani a muszerfalra, akkor lehet a szelvedore is rakni, ofc.
A telefon tarto resze is jo minosegu tapados gumival van belelve es megfelelo erovel fogja ossze a telo ket oldalat.

Elso teszt utan: sziklaszilardan tapad, a telefon meg sem mozdul, a szerkezet maga is feszes, egyben van. Egyszoval istenkiraly, egyaltalan nem sok erte a 6-7K.. Foleg hogy mas telefonhoz is jo lesz, legyen ajfon 16 vagy note 3.

(#61646) MunezXBK válasza ßrainiac (#61643) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem fontos, csak kipróbáltam. Nekem ezzel nem működött.

(#61647) Ace owner válasza ßrainiac (#61643) üzenetére


Ace owner
addikt

Mindegy akkor majd a Jettaba,erre nem szivesen koltok..

Galaxy Fold 4

(#61648) -secret- válasza ßrainiac (#61645) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#61649) ßrainiac válasza Ace owner (#61647) üzenetére


ßrainiac
addikt

Milyen Jetta? Keszul, vagy meg nincs meg?

(#61650) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Jah majdnem elfelejtettem kérdezni... folyamatosan leesik a kézifékem gombja, merjem odaragasztani vagy valami megoldás? Nem szeretném vaksötétben az ülés alatt keresni ha arra kerülne a sor. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.