Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28824) #00809728


#00809728
törölt tag

225/45/17 pirelli gyárilag igy vettem 4év 2-3hónapos gumik oldalai szabályosan szétszakadtak.

Csere érdekelt csak most hírtelen a nyaralás előtt az anyagiak megcsappantak és prémium márka szoba sem jöhetett ill Kina és Singapuri gumik sem.

Gumis haverom ajánlotta ALTENZA Ausztrál gumit.

Nos feltettük és kb 550km mentem velük.Asszony annyit jegyzett meg szerinte komfortosabb ill. halkabb mint a Pirelli.Megjegyzem én is ezt tapasztaltam és tapad.

Szfvár-Tatabányai vonalon a szerpentineken kicsit megtekerésztem és elég jól vizsgázott.

Ma volt egy kis eső nálunk a 8-on 3-4vizátfolyás..Szépen vette nem dobálta az autót.

Nos akinek nincs pénze "über" gumira és szeretne egy erős közepes gumit annak mindenképpen ajánlom.

Menyit bír a gumi km ill. évben arról nem tudok még nyilatkozni.

De ha 4évet és 40.000km kibír mint a Pirelli és kb egyharmad áron akkor már megérte...

20000ft/db áron jutottam hozzá.

Megjegyzés: gumis felrakta és nem kelett vissza mennem hozzá igazításra ill. centiroztatásra mert űt vagy ráz.

Dunlop ill. pirelli esetében ugyanaz a gumis ugyanazzal a géppel mindig szivott vele kb 2-3órát mire jó lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.