Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6445) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#6431) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tyű, jó hosszú érvelés a bugok mellett :D De itt miért szinte csak Google cuccokról beszélsz? És egyébként akkor ez nem a Google hibája, hogy nem támogatja az Operát? Mert így elsőre annak tűnik... :B
Egyébként kipróbáltam ezt a villanylekapcsolós dolgot (Turn down the lights), amiről írtál, az már azóta működik. Mondjuk ez számomra új volt, nem sok videónál láttam ilyet. :B

"A HD elég ritka, ne keverd a HQ minőséggel, ami tényeg az. A HD az vetekszik a Vimeo-val."
Uhh, elnézést, ezt sikerült jól elírnom, bocsi, HQ-t akartam! (a HD-t megszokásból írtam) :B
Ami gondolom "High Quality"-t jelent, mégsem érzékelek túl sok pozitív változást az alapvideóhoz képest, erre akartam kilyukadni.

A "köztes" megoldás, amit javasoltál, tényleg bevált!
Így ha a "HostName Web Lookup Address"-hez beírom ezt:

http://www.google.com/search?client=opera&rls=hu&q=

akkor már az egy beírt szóra is egyből a Google keresőjére ugrik. :R

A többivel kapcsolatban: ezeket még nem vettem észre, vagy legalábbis nem zavartak, pedig állandóan úgy böngészek, hogy hatezer fület nyitok meg :D Úgyhogy én ezekkel együtt továbbra is inkább az Opera részesedését fogom növelni, mert számomra még mindig ez a legjobb és legkönnyebben kezelhető böngésző, amivel találkoztam. :P

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.