Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29063) MostaPista válasza dqdb (#29058) üzenetére


MostaPista
tag

Azt a reklámszűrőt be is kell kapcsolni, hogy működjön, valamint be kell állítani a használni kívánt listákat, a hufilter például alapértelmezetten nincsen bekapcsolva, ahogyan a többi nyelvfüggő lista sem. Ettől függetlenül az uBlock Origin bővítményt jobb választásnak tartom, mert az Opera beépített reklámszűrője néha agresszívabban takarít, mint kellene, de az a kijelentés, hogy nem működik, nem állja meg a helyét.

Koszonom, hogy ennyire hulyenek nezel.
Termeszetesen mindent bekapcsoltam, es termeszetesen telepiteni akartam az ublock-ot, de nem sikerult.
Termeszetesen elmentem a filter-es weboldalra, - amelyik raadasul egyre pocsekabb, nem lehet a kivant filterre keresni, csak oldalszammal lapozni :((( - ahol lattam, hogy az operaban nehany szuro be van epitve, de a tobbseg nem, de hiaba kattintottam a kivant szuro telepitesere, hibauzenet jott, hogy nem mukodik.

Nekem az ublock azon funkcioja hianyzik legjobban, amikor kijelolhetem a weboldalon a nem kivant elemeket, es azokat - tobbnyire sikeresen - eltunteti legkozelebbi kattintasra.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.