Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13096) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#13066) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"HTTP header tweak"
Ezalatt mit kell érteni? :F

Más: nálatok is előfordul, főleg PH!-nál, hogy váltogattok a fülek között, majd visszatértek egyszer csak a PH!-hoz, és adott szöveget mondjuk ki akartok másolni, de ott a kurzor a hivatkozást jelző kézre változik, és az oldal teljesen más részén lévő linknek tünteni fel magát random részeken? Pl. imént megint előfordult, hogy a hsz.-ből akartam kimásolni valamit, és a fönti, headerben lévő itcafé-s hírek linkje látszott, így ha a hsz. szövegébe belekattintottam, az is nyílt meg? Ezt nem igazán értem, az Opera használatakor már nagyon sokszor előfordult, de ez a jelenség nálam csakis Opera esetén figyelhető meg. Mintha összekuszálódna az oldal egy kicsit, ilyenkor megoldás az szokott lenni, hogy fel-legörgetek egy kicsit, majd vissza ugyanoda, és már nincs meghülyülve, a szövegből tudok másolni, nem válik tök oda nem illő linkké az adott pozícióban található elem. Olyasmi, mintha betöltődne az oldal, és az erre a fülre való visszaváltáskor mintha a rossz pozícióban lenne az oldal az eredetileg legörgetetthez képest, vagy valami ilyesmi.
Nem tudom, érthető-e, mire gondolok. :)

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.