Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49051) Móci válasza kételkedem (#49050) üzenetére


Móci
addikt

Kellemes szép reggelt! A kedvem nekem sem jó, de ez van. Segíteni már nem lehet rajta...
Amúgy cipőből szerintem sem lehet értelmeset kapni. Jó pár éve sikerült kifognom egy Adidast, aminek varrott volt teljesen az oldala. Na az bírta! Tökig érő hóban is sikerült vele hazajönnöm, esőben, kánikulában is lett használva napi szinten. Ha nem kopik el szó szerint a talpa, még ma is cipő lenne. Igaz az is, száraz időben dolgozni jó még a ház körül...
Ellenben a csoda ragasztott cipők max. 1 év után szétmennek, ha vizet kap, akkor előtte.
Jó, hogy 10 ezer forintnál többet el mernek kérni egy ilyen hulladékért...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49052) venember83 válasza kételkedem (#49050) üzenetére


venember83
nagyúr

Túl sokat talpalt benne. :U

Nekem egy cipő min. 2 évig tart, átlag kb. 5 körül lehet, de nemrég dobtam ki egy 10 éves cipőt, amit az idő evett meg, a gumitalp megfáradva össze-vissza repedezett, és mindenhol eltört, különben kutya baja se volt. Ugyanolyan cipőt a haver három hónap alatt használt el.

(#49053) RexpecT válasza kételkedem (#49050) üzenetére


RexpecT
addikt

Vissza kell vinni a papucsot a boltba.Ha rendeltetésszerűen használtad akkor vissza kell hogy vegyék.

(#49054) kételkedem válasza venember83 (#49052) üzenetére


kételkedem
addikt

Valóban sokat talpalt benne, de hát azért vette, hogy talpaljon benne. :U
Természetesen párhuzamosan több lábbelit is használ, hogy ne menjen azonnal tönkre, de ez sem segített.

Te bringával közlekedsz, értelemszerűen nem használódik el olyan gyorsan a cipőd! :P

RexpecT: megtörtént. Levásárolhattuk az árát a boltban. Egyértelműen látszott, hogy az újnak számító papucs talpa volt anyaghibás.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49055) NoLF


NoLF
addikt

nahát

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49056) bolondember válasza NoLF (#49055) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

érdekesch.

és ha behal az elektronika/bármi... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49057) NoLF válasza bolondember (#49056) üzenetére


NoLF
addikt

akkor van szoparesz
bár gondolom van vmi tekerős mechanika hogy ne kelljen nyitott ajtóval menni a szervizig :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49058) kételkedem válasza NoLF (#49055) üzenetére


kételkedem
addikt

Innovatív, meglepő, feltünő, praktikus, menő, elegáns. Nekem nagyon tetszik. Sokkal praktikusabb, mint az idétlen felfelé nyíló lambó ajtó.

BE: nem hal be! Tudom, ami bonyolultabb mint egy fa ék, az elromolhat, de ez nem fog :P

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49059) Sipi16 válasza bolondember (#49056) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha csak megkoccolják az ajtót akkor lehet, hogy bennt maradsz. ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#49060) bolondember válasza NoLF (#49057) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem a nyitott ajtó zavar - hanem, h nem tudok kiszállni, mert nem nyílik.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49061) bolondember válasza kételkedem (#49058) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de, behalhat - nekem a bal hátsó ajtóm nem nyílik egy ideje. Már másodszor játssza meg - jött foglalt név és kinyitotta 3 másodperc alatt. Aztán egy hétre rá megint nem nyílik. Ez van 2 hónapja... :DDD

tehát TUTI elromolhat... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49062) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Voltam fodrásznál egyszerű hajvágásért 2k elkért amivel kb negyed óra alatt végzet. :U
Ja és ez egy kis bolt itt nálunk Óbudán, nem egy belvárosi szalon....

(#49063) tildy válasza ToBeY (#49062) üzenetére


tildy
nagyúr

Én ingyne vágom esmnek. :DDD Egyelőre egész jól, pedig ennyi forgót én még egy fejen nem láttam... :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49064) NoLF válasza ToBeY (#49062) üzenetére


NoLF
addikt

hajvágógép, 4-5k körül, s meg van oldva jópár évre a hajtéma.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49065) ToBeY válasza tildy (#49063) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Fogadjunk letolod neki hajnyíróval oszt mehet is:-)

NoLF.Nekem csak oldalt meg hátúl van felnyírva tetjén viszonylag hoszabb,nagy a fejem nem áll jól a katona séró:D

[ Szerkesztve ]

(#49066) Móci válasza NoLF (#49064) üzenetére


Móci
addikt

Én is elgondolkoztam ezen, csak a 30-40 milit tudó masinák kicsit drágábbak. Bár, mintha láttam volna 10 alatt ilyet.
Talán ez volt az.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49067) venember83 válasza bolondember (#49061) üzenetére


venember83
nagyúr

Ki tudja, mire képes akkor FN a melltartókkal, ha egy beragadt ajtó így megy neki. :U

(#49069) bolondember válasza venember83 (#49067) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nono, a kéjfék kigomboló két ujjal az én vagyok... ;) :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49070) ToBeY válasza Kalandor (#49068) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban sokallom egy picit.Odamentem géppel letolta a nagyját majd felnyirta oldalt hátúl, ollóval igazított rajta 15perc és kész volt. Vajon mennyi lehet egy női fodrásznál az ár 10-15k?

[ Szerkesztve ]

(#49071) BlacKSouL válasza bolondember (#49069) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jóbarátokban van az a rész mikor Joey egy mozdulattal szétkapja Phoebe dekoltázsát mikor Chandlert akarják elcsábítani. Akkor azt tőled tanulta ugye? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49072) venember83 válasza bolondember (#49069) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább pl. az erényövet nevezném kéjféknek meg átvitt értelemben még pár egyéb lehangoló női tulajdonságot, a melltartó olyan sok lényegi dologban nem jelent akadályt.

(#49073) bolondember válasza BlacKSouL (#49071) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

apicsába, LELEPLEZTÉL... :Y

@öregcsóka: naná, h kéjfék - hisz mennyi kéjt lehet adni a néniknek csak a keblük megfeleö "kézbe- és szájbavételével"... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49074) zolynet


zolynet
addikt

AFK

Life is too short to stay stock!

(#49075) kételkedem válasza bolondember (#49073) üzenetére


kételkedem
addikt

Azért lássuk be, venember érvelése is helytálló! Ha csak a ruhadaraboknál maradunk: titokharisnya, bokaharisnya és még csak a lábnál tartok...

zolynet: nem vagy gépnél, vagy szeretnél egy ilyen sütőt?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49076) NoLF válasza ToBeY (#49070) üzenetére


NoLF
addikt

azért azt vedd figyelembe, hogy nem magát a hajvágást fizeted, hanem a szolgáltatást. üzlet bérleti díja, rezsije, munkadíj, adók, járulékok, eszközök amortizációja stb mind mind beszámít egy hajvágási szolgáltatásba, ezt fizeted.
ezért nincs értelme összehasonlítani pl egy sört sem amit megveszel a boltban vagy amit megiszol a kocsmában, hogy miért oly drága.

értike? ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49077) NoLF válasza Móci (#49066) üzenetére


NoLF
addikt

jó hát mondjuk én egy ilyennel nem is esnék a fejemnek, az tuti. de hát fodrász az édesapám, moser és non plus ultra alá nem megy...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49078) tildy válasza ToBeY (#49065) üzenetére


tildy
nagyúr

Letolom, de nem egyformára mindenhol. A 21 mm-ig az összes beállítást használom. +ami olyan annak még ollóval nekiesek. Exnek is én vágtam, Esmnek is. 4-5 hónap alatt visszahozta a gép az árát.
Én amúgy a női hajvágáson vagyok kiakadva. Kicsit vágnak belőle máris 5000-10000 ft...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49079) zolynet válasza kételkedem (#49075) üzenetére


zolynet
addikt

'nem vagy gépnél' :F
csak síma hülyétkapás vanás

Life is too short to stay stock!

(#49080) venember83 válasza NoLF (#49077) üzenetére


venember83
nagyúr

Moser alá én se mennék. :))

(#49081) kételkedem válasza zolynet (#49079) üzenetére


kételkedem
addikt

Away from keyboard :U persze akár más is lehet :D

Mostanában gyakran van hülyétkapás...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49082) tildy válasza venember83 (#49080) üzenetére


tildy
nagyúr

Meglepődtem volna, ha igen :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49083) zolynet válasza kételkedem (#49081) üzenetére


zolynet
addikt

éreztem h félreértelmezve vagyok

afk = agyfasztkaptam (most már ez is akkor le van tisztázva)
semmi ilyen hülyeség h away from klavi, áhhh...ez nem brb :N

Life is too short to stay stock!

(#49084) Móci válasza NoLF (#49077) üzenetére


Móci
addikt

Gondolom meg van rá az oka alaposan... nem olcsó készülékek, bár a minőséget meg kell fizetni. Élőben nem találkoztam még ilyennel. :B

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49085) Pisztillus válasza zolynet (#49083) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor ez olyan, mint nálunk a KMK-s nap. (KMK = Kergemarha kór) Na ez a hét ilyen.

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49086) kételkedem válasza zolynet (#49083) üzenetére


kételkedem
addikt

agyfasztkaptam még sosem hallottam, sőt nem is láttam még ezt a kifejezést, rövidítve pláne! Az irl, wtf és társai miatt siklott félre a gondolatom. :D

Pisztillus: a KMK a közveszélyes munkakerülő, ami egy régmúlt időben a személyiben is szerepelhetett, ma meg már a lakcím sem :D Amúgy szia! :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49087) Sipi16 válasza ToBeY (#49070) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az jobb ha egy órán át vágja a hajad 1500ért? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#49088) zolynet válasza kételkedem (#49086) üzenetére


zolynet
addikt

helyi találmány ... volt kollegám írja ki mindig msn-re, nálunk ő palléroz

Life is too short to stay stock!

(#49089) venember83 válasza Pisztillus (#49085) üzenetére


venember83
nagyúr

Melyik hét nem? Az utóbbi pár évben mindig pánikot kelt a média valamilyen betegséggel, ha nem ismerném jobban a kapzsi emberi természetet, tán azt hihetném, hogy ez esetleg szándékos és így serkentik mesterségesen a gyógyszergyártók a forgalmat. :U

(#49090) Pisztillus válasza kételkedem (#49086) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tudom én, hogy negyedszázada a KMK más jelentéssel bírt. De pont azért választottam ezt a rövidítést, mert a sok munkakerülő (is) nálunk éli ki magát... Nem elég, hogy segélyt költ (az utalványból látom), ám roppant módon fel van háborodva, amikor az utalványára nem vagyok hajlandó Vichy, Eucerin, Clinians, stb. cumókat adni, csak gyógyszert. (Benne is van a nevében: gyógyszerutalvány.) Az már csak hab a tortán, hogy az utlvány pénzre sem váltható, így a napi CH3CH2OH adag kimarad...

Venember: Erre még rájön az a szokás is, hogy ünnepnapok idején - amikor 1 napot zárva van a patika - tömegjelenetek vannak, mert mindenki azt hiszi, többet ki sem nyitunk. Erre rásegítenek a háztartási műholdak - Mari néni meg Józsi bá eszmét cserélnek a piacon. Ilyenkor aztán visznek mindent, ha kell, ha nem. Aztán meg megy a morgás, ki jött hamarabb, miért kell várni, stb.
Amit meg a gyártókról írsz, abban van valami, lásd 28 darabos tabletták. Egy havi adaghoz rögtön 2 doboz kell belőle. (Itt most a folyamatosan szedendő dolgokra gondolok, mint pl. vérnyomáscsökkentők.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49091) BlacKSouL válasza venember83 (#49089) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem mondom hogy húde egészségesen élek, de az elmúlt 10 évet véve alapul kb évi max 2000 Ft-ot költök gyógyszerre, azt is csak ha nagyon muszáj. És megfázás, vagy torokgyulladáson kívül nem szokott lenni más. Lehet hogy 50 évesen már 20 000 lesz az összeg, de addig se akarok vegyiraktár lenni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49092) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek! :)
Felveszem a nyúlcipőt, aztán spuri a suliba.
Bye!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49093) NoLF


NoLF
addikt

na, hogyazúristen&@đ䢲˛˙˛ˇ^~ˇ~ˇ°˛`˙´!%!'§=(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49094) 7 válasza NoLF (#49093) üzenetére


7
addikt

He?

(#49095) Pisztillus válasza NoLF (#49093) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak nem hozzátok is jutott egy KMK-s? (Kergemarha kóros)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49096) NoLF


NoLF
addikt

mint a mérgezett egér olyan vagyok, raktárosunk 40 fokkal fekszik otthon, így raktáros vagyok csomagot állítok össze targoncázok meg minden ami kell, közben folyamatosan csörög a teló és a saját dolgom nem tudom végezni. de a legjobb, hogy így holnap nem fogok tudni elkéredszkedni hamarabb, hogy időben induljunk a tátrába, s 10 ember csak rám fog várni, 6nál előbb nem tudunk majd indulni és éjfélre érünk oda a szállásra... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
időben=4 körül, hogy ne kelljen a vácin meg az m2esen szopni órákat feleslegesen, hanem még a forgalom hullámzása előtt elhúzni, hogy ne 4,5 óra alatt át zúzzuk le azt a 300kmt hanem mondjuk 3,5
de esélytelen mostmár. 8 körül ott tudtunk volna lenni kb, főzőcske, szauna, sörölés, ehhez képest éjfélre odaérünk hullafáradtan...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49097) fokukac válasza BlacKSouL (#49091) üzenetére


fokukac
nagyúr

Fogadjunk, hogy azér', mert Unikumot iszóól,
és, mint azt tudjuk, az kis mértékben orvosság, nagy mértékben gyógyszer! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49098) kételkedem válasza NoLF (#49096) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez bizony szopóág!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49099) Móci válasza Pisztillus (#49090) üzenetére


Móci
addikt

CH3OH-ra miért nem válthatják be például? ;] :DDD

Kellemes, napsütéses délutánt! Gyönyörű idő kerekedett, s még annyira hideg sincs!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49100) Pisztillus válasza Móci (#49099) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát ha mégis szerez érte valahogy pénzt és irány a kocsma, ott már nem tudhatom, hogy azt az egy metiléncsoportot (-CH2-) kispórolják-e neki... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.