Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49401) Killing


Killing
addikt

Napi úristen: [link]
Hát igen, ez nem PH! ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49402) ngabor2 válasza Bubu79 (#49400) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az mi kényelmes lenne, ha az egyszeri emberke lebattyogna a boltba, és venne egy doboz 8-as lyukat... nem kellene fúrni, nem kellene hozzá fúró se, csak bedugdosná a falba, és ott lenne a lyuk.

no, megyek reggelit gyártani.

(#49403) Sipi16 válasza Bubu79 (#49400) üzenetére


Sipi16
senior tag

Leégett a fúró. Most megy kicseréltetni. Fojt. köv. ;]

Na megyek, majd délután visszanézek.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#49404) ngabor2 válasza Sipi16 (#49403) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ma biztos, hogy nem intézi el a garanciális ügyeit.

(#49405) philoxenia válasza Sipi16 (#49403) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Követ fojtasz? ;] :D

49396.#: Honnan tudod, hogy lyukat akar csinálni? Lehet, hogy fúrófejkoptatás a cél...... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49406) Killing válasza philoxenia (#49405) üzenetére


Killing
addikt

Fojtaszt követ. Fontos a sorrend. :D Elvégre a BKV-t se rövidítik VKB-nek. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49407) Bubu79 válasza philoxenia (#49405) üzenetére


Bubu79
addikt

Tulajdonképpen az is van olyan hasznos, mint ezek a találmányok :)

Miért van olyan érzésem, hogy ez sem egy komoly oldal? És miért van azonnali legyinthetnékem, ha valahol egy cikk úgy kezdődik, hogy amerikai kutatók... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49408) Str8 sk8r válasza Bubu79 (#49407) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...no azért a ventilátoros evőpálcika az odatett rendesen... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#49409) Bubu79 válasza Str8 sk8r (#49408) üzenetére


Bubu79
addikt

Rémlik, hogy valahol találkoztam motoros villával is, spagetti evéshez - video is volt mellé, amint a büszke feltaláló éppen rendbe rakja vele a hófehér pólóját ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49410) RoyalFlush válasza philoxenia (#49405) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Van benne zoxigén? :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49411) philoxenia válasza Bubu79 (#49407) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A dezodoros vaj tök jó. :K

Royal: persze hogy van, tufa/horzsakő pl. :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49412) Killing válasza Str8 sk8r (#49408) üzenetére


Killing
addikt

A napelemes zseblámpa se semmi. :DDD Gondolom van bányász edition is. :DD
De volt már a hardveraprón wireless kábel is. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49413) ngabor2 válasza Bubu79 (#49409) üzenetére


ngabor2
nagyúr

biztos nem volt abban se fordulatszám-szabályozó. az evőpálcika ventijében vajon van? vagy hangoskodik össze-vissza?

amúgy a napelemes zseblámpa nem hülyeség, csak kell bele akku is.

(#49414) philoxenia válasza Killing (#49412) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az olyasmi lehet, mint a király új ruhája, aki nem látja, magára vessen.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49415) Bubu79 válasza ngabor2 (#49413) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem a tornádó gondoskodik arról is, hogy ne legyen szószos az állad a kajától ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49416) ngabor2 válasza philoxenia (#49411) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a sima kvarc (homok) 53%-a (pontosabban 32/60-ad része) is oxigén... csak nehezebb kivenni belőle.

Kipufogófék79
: nekem van más is, ami gondoskodik arról, hogy az állam ne legyen szószos ;]

[ Szerkesztve ]

(#49417) Bubu79 válasza ngabor2 (#49416) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért lássuk be, elég hülyén tud mutatni egy állszőrzet telibe nyomatva spagetti szósszal ;]

De ha még tudsz dobni mellé egy ilyen mosolyt is, a siker garantált :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49418) philoxenia válasza ngabor2 (#49416) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Főleg mechanikai módszerekkel..... ;]

Erős volt a ventilátor ...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49419) ngabor2 válasza Bubu79 (#49417) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ööö... én itt most elsősorban a szocializációmra gondoltam: úgy eszek, hogy a tányérról/villáról ne kerüljön szósz a szám belsején kívül máshova. a további útját nem ecsetelném. ha meg mégis rossz helyre kerül... ott a szalvéta ;]

akire te gondolsz, az Zsolti barátom.

(#49420) venember83


venember83
nagyúr

Látszik, hogy munkaszünet van. :U

(#49421) philoxenia válasza venember83 (#49420) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Munkaszünet hétköznap szokott lenni, most csak senki nincs a munkahelyén.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49422) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Miért van az hogy ilyen ünnepek alatt a tv műsor katasztrófa?Nagyon el se tud menni az ember mert minden zárva és szar idő van.

(#49423) zolynet válasza ToBeY (#49422) üzenetére


zolynet
addikt

kis kiigazítás, nem csak ünnepek alatt ... tulajdonképpen ha nincs BL, F1, vagy híradó,stb akkor háttérzajként vagy áramfogyasztó funkcióként működik

Life is too short to stay stock!

(#49424) ToBeY válasza zolynet (#49423) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó azért hétköznapokon és hétvégén meg tudja találni mindenki magának a megfelelő műsort sport/zene/természet csatornán.De ünnepnapokon ilyen emlék filmek vannak amiket persze minden évbe leadnak,és nem tűnik fel senkinek hogy a kutya se kíváncsi rá.
Marad a DVD nézés úgy gondolom

(#49425) kételkedem válasza zolynet (#49423) üzenetére


kételkedem
addikt

A régebbi készülékek tetejére legalább rá lehetett tenni a rafia terítőt, a kisvázát, a jegesmedve porcelánfigurát. Ezekre a mai keskeny vackok még erre sem jók. :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49426) Bubu79 válasza kételkedem (#49425) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért még akad olyasmi, ami nagyon jól elfér ezeken a keskeny vackokon is ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49427) Killing


Killing
addikt

Ezaz, Keddre még volt hely a rutin pótvizsgára. :)
És az oktató megengedte hogy menjek a tanpályán még egy kört soron kívül. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49428) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Itt éppen süt a nap, így délután biciklire ülök és megyek egy kört.
Szeretem az őszt, ha napos. :)

A nemzeti ünnepeket sosem tudtam szívből átérezni és megérteni, hogy mi bennük a jó, felemelő, lélek gazdagító? Lelki szememmel látom Kádár futását a szovjet barátaihoz... Ez jut eszembe eme napról és egyből felrobbanok.

Inkább a biciklizésére gondolok, és befejezem az írásomat az őszi-téli magyar népszokásokról, melyek részben hasonlítanak az október 31. nyugati szokásokra. Csak azért is összehozom Halloweent és a magyarokat. :DDD
Egyformán értékes számomra Halloween és Karácsony.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49429) Bubu79 válasza Algieba (#49428) üzenetére


Bubu79
addikt

Mindig feldob, amikor végiggondolom, hogy milyen vidám nemzeti ünnepeink vannak - leverték, vérbe fojtották, elnyomták, kivégezték - mellé még meghallgatja az ember a Himnuszt és már világos is lesz, hogy egy megoldás van csak, a végső - a halálba menekülni erről a világról... :U

Csupa pozitív dolgok egymás hegyén-hátán - hát csoda, hogy letargikus, életunt nemzetnek tartanak minket? ;]

Pedig volt néhány vidámabb ünnepünk is - akkoriban még az Ivánok is itt voltak :DDD

Ajvé - leforráztam a nyelvemet a tejeskávémmal - mindegy, a náthától már úgy sem érzek két napja ízeket :DDD

Neked is szépet Pisztillus :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49430) Pisztillus válasza Bubu79 (#49426) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na igen, a bársonytalpúak kreatívságban verhetetlenek... :D

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49431) Tim82 válasza Bubu79 (#49393) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jól meggondoltad?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49432) Bubu79 válasza Tim82 (#49431) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi baj történhetne? ;]

Talpnyalókra is szükség van egy diktatúrában, hogy könnyen fenntartható legyen a rend :DDD

El, melóba - asztalra vissza, béjbi! :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49433) Tim82 válasza Bubu79 (#49432) üzenetére


Tim82
nagyúr

De őket könnyen lecserélhetem, csak én vagyok pótolhatatlan. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49434) Bubu79 válasza Tim82 (#49433) üzenetére


Bubu79
addikt

"A temetők tele vannak pótolhatatlan emberekkel" ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49435) Pisztillus válasza Tim82 (#49433) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor rajtad próbálnánk ki a klónozást - baj esetére... :DDD

Bubu: Ha lehet, ne dolgozd agyon magad, forró tea, C-vitamin azért mehet! Gyógyulást!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49436) Tim82 válasza Bubu79 (#49434) üzenetére


Tim82
nagyúr

Róluk csak haláluk után derült ki pótolhatatlanságuk, az én pótolhatatlanságom meg már most nyilvánvaló. :P

Pisztillus: milyen igazad van, csak magamban bízhatok meg! :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49437) Csabee. válasza zolynet (#49423) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ebben igazad van :D

Üdv: Csabee.

(#49438) kételkedem válasza Bubu79 (#49429) üzenetére


kételkedem
addikt

A pizza tetején lévő olvadt sajt ragadt fel a szájpadlásomra. A nyelvemmel sikerült lepiszkálnom. A száj nyálkahártyámmal együtt :U Keserű a felismerés, hogy nem csak a sajt jött le...

Szia Pisztillus! :) @49439 félreérthető volt, szerencsére nem most történt, egy régebbi eset. Nyom nélkül gyógyult. :K


Minden tele van ezzel a sárga kengurus céggel, meg a hülye szlogennel, hogy gazdagodjak meg a költekezéseimből! :W

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49439) Pisztillus válasza kételkedem (#49438) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Ezt egy pár napig érezni fogod, de aztán gond nélkül elmúlik. Kellemetlen dolog, de túlélhető. Jobbulást!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49440) venember83 válasza Tim82 (#49431) üzenetére


venember83
nagyúr

Te? Itt?

(#49441) Pisztillus válasza kételkedem (#49438) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ja, vagy úgy! :D

Ez a sárga kengurus cég meg már a neve miatt is gyanús, szerintem van valami közük a Tom Cruise által is képviselt "társasághoz". Nagy ívben kerülöm az ilyesmiket, a közelükbe sem megyek...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49442) venember83 válasza Pisztillus (#49441) üzenetére


venember83
nagyúr

Kenguru, "oroszlán", nem mindegy? Piramisjáték mind.

(#49443) Pisztillus válasza venember83 (#49442) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy mondod. Jobb elkerülni őket, így nem érhet baj.
Azokat, akiket meg a sok napvilágra került eset után mégis bepaliznak, hát nem igazán tudom sajnálni. Gonosz vagyok?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49444) Esmein


Esmein
nagyúr

nafene, éjfélig dolgozok, megint lemaradok a futóverseny/gerelyhajítás biatlonról :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#49445) kételkedem válasza Pisztillus (#49443) üzenetére


kételkedem
addikt

Az a baj, hogy olyan szavakat használ, amit hallani szeretnél.

Akár a tizedére csökkentheti kiadásait és a tízszeresére növelheti bevételeit!
Minél többet vásárol Termékpartnereinknél, annál több pénzt kereshet mások vásárlásaiból!
Vásároljon a magyar Termékpartnereinknél és ezáltal járuljon hozzá az ország fejlődéséhez!

Az igazság persze most is odaát van:
„Dévényi Csabának hívnak, 2008 májusban regisztráltam 33139. -ként a ScienNet törzsvásárló Rendszerbe, előtte hagyományos kereskedelmi cégnél dolgoztam főállásban, és egy termékes MLM rendszert építettem mellékállásban. Szeptemberben elhatároztam, hogy csak a ScienNet-Rendszerrel foglalkozom, mert azt láttam, hogy óriási lehetőséget hagyok ki, ha nem 100 %-os koncentrációval, építem a hálózatomat"

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49446) Tim82 válasza venember83 (#49440) üzenetére


Tim82
nagyúr

Miért, baj? :U

Igen, három napig szalmaözvegy vagyok. :U

Legalább jó pár nap után végre itthon alszom. Megvannak az előnyei is ennek. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49447) venember83 válasza Tim82 (#49446) üzenetére


venember83
nagyúr

Kicsit sem. Csak ritka vendég vagy errefelé. Még talán nálam is ritkább.

(#49448) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megyek biciklizni. :))
Bye!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49449) Tim82 válasza venember83 (#49447) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az utóbbi pár napban netközelben sem nagyon voltam. Ha vagyok, akkor itt is vagyok. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49450) Pisztillus válasza kételkedem (#49445) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nálam ez a "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" kategória. Engem még anno az Amway-ba akartak beszervezni, nyomult is az ismi rendesen. Aztán amikor rákérdeztem, hogy ha ennyire jó a cucc, és várhatóan vinni fogják, mint a cukrot, akkor miért nem lehet a normál kereskedelmi csatornákon forgalomba hozni - ezek után nem volt olyan fontos, hogy én is foglalkozzak vele. :D
Kétségtelen, fogalmam sincs, mit árul a kenguru meg a partnerei, de nem hiszem, hogy ugyanazokat a cuccokat normál boltban ne tudnám megvenni. (És most csak azért sem nézem meg! :DDD ) Ahogy vénség is mondta: Csak egy újabb átverés az egész!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.