Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49251) kételkedem válasza Winner_hun (#49246) üzenetére


kételkedem
addikt

Az igazán frappáns nick neveket jobb előre lefoglani!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49252) Killing válasza kételkedem (#49251) üzenetére


Killing
addikt

Ez minden, csak nem frappáns...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49253) Pisztillus válasza Killing (#49252) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem bizony. Ami ebből lesz, az a ban! Az egyire biztosan, de lehet, hogy mindkettőre.

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49254) kételkedem válasza Killing (#49252) üzenetére


kételkedem
addikt

[link]

Pisztillus: recept nélkül lehet kapni irónia érzékelést javító patikaszert? Killingnek kellene egy adag :D

Engem egyébként csak akkor zavar a duplareg, ha üzletnél veti be, vagy ha saját magával beszélget a fórumon. Persze akad, aki ebből is sportot űz

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49255) Pisztillus válasza kételkedem (#49254) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát ha a génekben kódolt információ elveszett, akkor ij... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49256) kételkedem


kételkedem
addikt

Meghalt Dargay Attila
Életének 83. évében elhunyt Dargay Attila animációs filmrendező - tudatta a Magyar Filmművészek Szövetsége csütörtökön az MTI-vel. A Balázs Béla-díjas, érdemes és kiváló művészt, a Vuk, a Pom Pom meséi, a Lúdas Matyi alkotóját kedden érte a halál.

innen

A Vuk és a Lúdas Matyi olyan remekművek, amihez hasonlót nagyon nehéz lesz alkotni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49257) Bubu79 válasza kételkedem (#49256) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyugodjék békében.

Munkássága meghatározó volt az itthoni filmiparban, sok olyan alkotása akad, ami időtlen - tanulságos lehet az eljövendő nemzedékek számára is.

NoLF: Mondasz valamit - igény kérdése is...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49258) NoLF válasza Bubu79 (#49257) üzenetére


NoLF
addikt

lehetNE...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49259) Str8 sk8r válasza kételkedem (#49256) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...őszintén sajnálom...azokon az alkotásokon nevelkedtem, amik az ő nevéhez fűződnek...

...azok még tényleg tanulságos mesék voltak...

...esetleg ha valaki klikk...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#49260) Mawyx


Mawyx
senior tag

mennem kell légyszi vki , mennyi idő alatt készül el leggyorsabban az új biom útlevél?

később benézek, tudom google, de most nincs időm

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#49261) Killing válasza Mawyx (#49260) üzenetére


Killing
addikt

5 nap alatt megcsinálják gyorsítva, de akkor több illetéket kell érte fizetni.
A visegrádi utcában (központi okmányiroda) megcsinálják 1 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49262) venember83 válasza Bubu79 (#49249) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert neked van saját bejáratú rázogatód. :U

(#49263) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

i'm lovin it?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49264) Bubu79 válasza bolondember (#49263) üzenetére


Bubu79
addikt

McDowell - i'm lovin it :P

Igyak egy kávét, vagy durmoljak inkább? Ez utóbbi jobb ötletnek tűnik... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49265) Killing válasza bolondember (#49263) üzenetére


Killing
addikt

:D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49266) kételkedem válasza Bubu79 (#49264) üzenetére


kételkedem
addikt

Az esetek 79,8%-ában jobb választás a durmolás a kávéval szemben. 10 fogorvosból 8 ezt ajánlja, sőt Kaplárovics Béla is ezt ajánlja, aki 28 éve szerel mosógépet! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49267) Bubu79 válasza kételkedem (#49266) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát nem érdekes, hogy csak az elől töltős mosógépek dobját támadja meg kívülről a vízkő? Felül töltősnél körbe forgathatod a dobot, de akkor sem látsz rajta egy dekát sem :U

Kezdek nagyon pihent lenni - el, durmolni :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49268) Ramius válasza Mawyx (#49260) üzenetére


Ramius
őstag

Én nemrég csináltattam. Szerdán voltam a kecskeméti okmányirodában, és hétfőn már hozta is a postás. Azt mondták, hogy most nincs szezonja azért ilyen gyors. Semmi pluszt nem fizettem, csak a 7500ft-ot (5 évre).

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49269) kételkedem válasza Bubu79 (#49267) üzenetére


kételkedem
addikt

Arról nem is beszélve, hogy a dob külső felületének teljesen mindegy, hogy mennyire vízköves! Kizárólag a fűtőszál és a szivattyú problémás.

Menj már aludni! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49270) ngabor2 válasza Bubu79 (#49264) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igyál egy kávét, aztán menj durmolni. a sorrend fontos, durmolás közben nehéz kávézni...

(#49271) Killing válasza Mawyx (#49260) üzenetére


Killing
addikt

Jut eszembe: Jó pár országba lehet már személyivel is utazni. Ukrajna és Szerbia kivételével minden minket határoló országba. Kérdést megelőzendő: még Horvátországba is.[link]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49272) BlacKSouL válasza kételkedem (#49269) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nade a reklámban szereplő nagyvárosi háziasszonyok elöltöltős mosógépe oly mértékben szívja ki a vízbűl a vízkövet, és ragasztja magára, hogy a 6-8 centi vastag meszes lerakódás egy idő után összeér a fűtőszálon lévő 6-8 centis meszes lerakódással, és úgy megfogja a dobot hogy a királyvíz sem oldja le. A kalgon persze leoldja, sőt, megelőzi a vízkövet, és előbb ér oda mint a kő.
De ki lehet próbálni, meg kell nézni, be kell kérezkedni, a kalgongyártó és reklámozó cégek összes dolgozójának kivételesen vízköves az elöltöltős mosógépének dobja ahol nem látják. A felültöltősek azért nem vízkövesek, mert az mindig nézi a háziasszony. Viszont a fűtőszál...
A miénk kalgont sosem látott, felültöltős hajdú energomat, kb 25 éves, és a fűtőszála állíthatom hogy fémtiszta. Nemhogy meszes, de semilyen lerakódás nincs rajta.
Csak megjegyezném, hogy a vízforralón ugyanaz a víz 5 nap után 1 mm vastag vízkövet képez, ám abba nem is öblögetünk forralás közben mindenféle mosó meg öblítő vegyszereket.

amúgyegyébként miajóistenaza kalgon? :F

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49273) Mawyx


Mawyx
senior tag

usába új biom útlevél elég egy egyhetes úthoz? vagy kell vmi vízum? keresgélek, de nem győzöm ilyen gyorsan

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#49274) bolondember válasza BlacKSouL (#49272) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, de azért gondolom azzal a kis energomattal NEM 91 fokon mostok, hanem 30-40... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49275) NoLF válasza BlacKSouL (#49272) üzenetére


NoLF
addikt

amivel a mosógép is tovább él. az ország 80%-án nincs olyan kemény víz amit lágyítani kellene, mosógép szempontból.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49276) pohár


pohár
félisten

Hát ez a Rockhajó nem volt egy nagy durranás... Azt hittem valami vígjáték lenne mert annak volt beharangozva...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49277) BlacKSouL válasza bolondember (#49274) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mivel nem vagyunk nagyipari mosoda, ahol fertőző betegek kórházi szennyesét, meg bányaipari óriáscégek, és olajfinomítók munkásainak munkaruháját kell tisztítani, ezért valóban: nem ;] Azon a minimumon mosunk, ami még elegendő ahhoz, hogy a hétköznapi átlagszennyeződést kimossa a ruhákból. Arról nem tehetek, hogy kalgonnal csak 91 fokon lehet mosni, mert azalatt nem mossa ki a ruhát :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49278) NoLF válasza Mawyx (#49273) üzenetére


NoLF
addikt

ilyenkor kell megfogni a Bell-féle kézikészüléket, és informálódni a megfelelő helyen.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49279) kételkedem válasza Mawyx (#49273) üzenetére


kételkedem
addikt

ez segít? Vagy ez?

BlacKSouL nem tudom mi a kalgon, de a vízbű nem a zokszigént vesz ki, hanem a követ! :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49280) Mawyx


Mawyx
senior tag

nézem őket, ksözöönm

szombaton kellene utaznom usába, vagy jövő héten pl hétfőn, de okt 31én vagy nov 1jén vissza

se útlevelem, se vízumom azt se tudom repjegyet adnak e ilyen gyorsan, csak egy szállásajánlatot kaptam, most vagy soha, ezért kapkodok, hátha összejönne, de reménytelen...

telefonálnék, de nem tudom kit hívjak ilyenkor

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#49281) bolondember válasza pohár (#49276) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Rockhajó az igenis jó! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49282) pohár válasza bolondember (#49281) üzenetére


pohár
félisten

Akkor annyit mondj már nekem hogy mi benne a jó? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49283) NoLF válasza Mawyx (#49280) üzenetére


NoLF
addikt

mondjuk a követséget?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49284) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Látom elszokott a nép a szmájlihoz írt szvöegektől:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49285) 1010 válasza Winner_hun (#49284) üzenetére


1010
őstag

el bizony egyik nap is valaki ideg osszeomlast kapott mikor egy eiinnel valaszoltam

(#49286) Mawyx


Mawyx
senior tag

ezt ennyi idő alatt ember még nem szervezte le, nem fog menni, feladom, mert kénytelen vagyok, egyszer volt ilyen lehetőség, azt se tudtam megragadni, utálom, utálom, utálom :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#49287) zolynet válasza Mawyx (#49286) üzenetére


zolynet
addikt

az szép lett volna ha addigra mindened megvan ... átfutási idők, baszkódások, stb...
ij :(

dejólesz ma 23-24ig dolgozni :(( egy jó kis boa

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#49288) kételkedem válasza Mawyx (#49286) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez bizony kár! :(

zolynet inkább oboa...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49289) Bubu79 válasza BlacKSouL (#49272) üzenetére


Bubu79
addikt

Érdemes utánaszámolni mennyibe kerül a kalgon 10 év alatt, ha minden mosáshoz az előírt mennyiséget hozzáborítod - minő meglepő, az árából simán kijön egy jobb fajtának mondott mosógép :U

A kulcsszó marketing - persze kell hozzá dilettancia is a másik oldalról, de abban nem kis százalékban nincs is hiba...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49290) zolynet válasza kételkedem (#49288) üzenetére


zolynet
addikt

mondjuk ki ... cumspássze

Life is too short to stay stock!

(#49291) Bubu79


Bubu79
addikt

Édes Istenem...

Nagy a Te állatkerted, csak a kerítést szabtad iszonyatosan alacsonyra...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49292) kételkedem válasza Bubu79 (#49291) üzenetére


kételkedem
addikt

Tessék! Most nézd meg mit csináltál!
Megmondtam: Menj már aludni! Alvás helyett amajdénmegtanítom,azanyjaistenit,hogynevakítsonelaszemét vitában találod magad. :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49293) NoLF


NoLF
addikt

ó basszus jöjjenek már a srácok, itt ülök a melóhelyen egyedül, s várom hogy induljunk mááááááááááááááááááááááááááááá a tátrába... 2 autó már elindult, nem vártak meg.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49294) kételkedem válasza NoLF (#49293) üzenetére


kételkedem
addikt

Oda mentek, ahol tavaly voltatok?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49295) Bubu79 válasza kételkedem (#49292) üzenetére


Bubu79
addikt

Már szenderegtem cseppet :P

Ez amúgy sem vita - vitatkozni csak olyannal lehet, aki hajlandó figyelmesen végiggondolni azt, amit a másik felvet - ez így csak szájtépés, be is fejeztem...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#49296) pohár válasza NoLF (#49293) üzenetére


pohár
félisten

Hú, jó "nyaralást" neked, biztos jó lesz sík részegen meg másnaposan kint fetrengni a hidegben :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49297) pohár


pohár
félisten

:D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49298) tildy válasza Mawyx (#49286) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne add fel!
Max akkor ha ugy erzed mindent megtettel.Rajta rajta!
Szerintem siman osszejon :U :U :U
Ne tudd meg mennyi dolgom volt nekem is kiutazas elott.Megis osszejott... mar csak a fogam megcsinaltatasa meg a receptek kivaltasa van hatra a listarol...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49299) NoLF válasza kételkedem (#49294) üzenetére


NoLF
addikt

jaja :K

pohár: nem szokásom fetrengeni, mindenáron megyek előre! :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49300) pohár válasza NoLF (#49299) üzenetére


pohár
félisten

Jaj, én is megyek mindjárt Pestre bulizni, csak én is nehogy valakinek menjek :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.