Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12708) HSM válasza helkis (#12701) üzenetére


HSM
félisten

15%? 150W vs. 300W nem 15%. :DDD
De tény, jó, ha van rajta ráhagyás, meg ugye a kábelezést is figyelmbe kell venni, gondolok a sorban, egymás mögé kötött tápcsatlakozók esetére.

A második bekezdésed oké, elfogadom, ugyanakkor a a gyakorlatban bőven előfordulnak kártyák, ahol nagyobb energiaigényű kártyákon 6+6 vagy 6+8 csati van, míg kevésbé torkosokon 8+8. :U
Persze, hivatalosan nem így kéne lennie.

A +75W-ot úgy gondoltam, hogy ott van az is, hiszen bele kell számolni. Az nem busted, csak félreértettél. :P

Végigolvastam én, többször is, bár tény és való, nagyon nem a napokban. :R

(#12702) Reggie0: Akkor jó mérők ebből a szempontból. A honlapjukon sajnos semmi erre utalót nem találtam. [link]. :R

(#12703) ffodi: Mivel nem tudtam csak az egész oldalt belinkelni, kicsit lejjebb ott van a mondandómmal egybevágó oldal is, amiről utána a képet is beszúrtam. Gondoltam, megtaláljátok a megfelelő táblázatot így is, mivel csak az egyikben volt teljesítménytényezős adat. :B

A mérés célja a videókártyák fogyasztásának megmérése otthoni konnektoros eszközökkel, innen indultunk el, vajon mennyit fogyaszt a 970 valójában. ;) Ott viszont a valós teljesítményt kéne megmérni, hiszen azt veszi fel a gép, nem a látszólagosat. No, meg ahogy írod, fizetni is a hatásos fogyasztásért kell, nem a látszólagosért. :)

(#12704) Reggie0: Nem írtam sehol, hogy nem méri, azt írtam, "ahogy néztem", nem méri. [link]
Mindenesetre fura gyártói hozzáállás, hogy nem írják le a termék tulajdonságai közé egy igencsak fontos paraméterét. :F

"atlagos fogyasztot csak megzavarni kepes ket adat" ezen azért jót derültem. ;] Szval legalább említés szintjén írhatták volna. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.