Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) _Voyage_ válasza koxx (#6650) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Vaterán olvastam pár napja egyik Oakleynál. :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6652) vastag87 válasza koxx (#6643) üzenetére


vastag87
csendes tag

ez komoly??? :Y :Y :Y :Y :Y :Y a rayban megvette az oakley-t????? ez csalódás számomra :O :O :O :O :O de azért más szemüveget nem veszek soha:DDD

van 1 viccem:
Kisgyerek:
-Anya, önts még egy bögre kakaót!
-Kisfiam, szépen felállsz és öntesz magadnak!
-Nem értem, minek az ilyennek gyerek egyáltalán....

ehhez kapcsolódva, az ilyennek minek szemüveg???:
http://teszvesz.hu/item916921879_oakley_gascan_hibas.html

[ Szerkesztve ]

(#6653) vastag87


vastag87
csendes tag

ha hamis volt a gascan akkor nem kár érte

kókli veszély teszveszen!!!! ami az első képen van a szemüveg előtt, kis papírcímke, nah abból egyből tudható h kókli
http://teszvesz.hu/item916295378_oakley_oil_rig_tortoise_hasznalt_ingyen_posta.html

(#6654) koxx válasza vastag87 (#6652) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Annyit ér amennyi a kikiáltási ára.
Az oilrig meg teljesen olyan mint amilyet WG "barátunk" árul vaterán.

(#6655) krain válasza _Voyage_ (#6649) üzenetére


krain
tag

Hali! Koxx oil rig-jével naggyon-naggyon jól fogsz járni! nemcsak hogy állatul néz ki de tényleg az is! :C Nekem volt/az volt az első szemüvegem/ és most érkezik is egy oil rig-em-iszonyat jó szemüveg, tökéletes takarás, cyberpunk külső, mi kell még? ;) szóval hajrá öregem!

(#6656) SupaCow válasza krain (#6655) üzenetére


SupaCow
tag

Neked kell ám a cyberPunk külső :))

f: @geboleather

(#6657) vastag87 válasza krain (#6655) üzenetére


vastag87
csendes tag

én is tervezem egy costum oil rig beszerzését.... fire lencse+narancs icon az biztos, kereten még gondolkodok clear vagy white text... sztetek??

(#6658) vastag87


vastag87
csendes tag

innen csak az amcsi G.I. Joe-k tudnak rendelni?
[link]

vaterán van egy ilyen ballistic m frame, vmi katona szerezhette pl irakból?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6659) koxx válasza vastag87 (#6658) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Oakleytól rendelhette, valszeg nem fake, de nagyon gagyin néz ki. Persze Irakba meg egyéb helyekre nem is kell csilivili szemüveg.

(#6660) SupaCow válasza koxx (#6659) üzenetére


SupaCow
tag

A fenét nem. Én pont oda hordanám a Polished Gold Inmate -t : ) :DDD

f: @geboleather

(#6661) vastag87 válasza SupaCow (#6660) üzenetére


vastag87
csendes tag

:DDD oszamának biztos tetszene, adna érte 20tevét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6662) vastag87


vastag87
csendes tag

wáááó, csinosodott az oldal, illetve szépebb lett...nekem tetszik :DD

[ Szerkesztve ]

(#6663) koxx válasza vastag87 (#6657) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Clear keret sztem nem túl jó választás, a fire lencse (habár kívülről ránézve talán az egyik legütősebb) majdnem a legrosszabb lencséje az oakleynak, de te tudod milyet szeretnél. Egy pol black v shadow camo keret ruby vagy gold/bronz lencsével (gold lehet már nincs) sokkal jobb választás lenne.

(#6664) vastag87 válasza koxx (#6663) üzenetére


vastag87
csendes tag

lehet még gold-ot is kapni, polarizáltat 130$, shadow camo is tetszik, csak a mostani 7 szemüvegemből 4(jetblack, polished black, 2 dark grey) sötét keretes /+whitecamo,platinum,fmj gunmetal/, meg, a 7ből 3grey, 2 black irid, 1-1 24k,fire lencsés van..... azért akarok "szinesebb" szemüvegeket... még alakul majd:D a fire miért "majdnem a legrosszabb"? tisztántartás miatt vagy sérülékenység? ruby kényesebb? vagy van rosszabb lencse is? 1-2hete találtam a földön egy polaroid törlőkendőt, kimostam és 1-1 húzással patyolat tiszta volt az összes lencsém...

[ Szerkesztve ]

(#6665) koxx válasza vastag87 (#6664) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sérülékeny ill nagyon rossz a színvisszaadása.

(#6666) Vole válasza vastag87 (#6652) üzenetére


Vole
tag

Igazabol nem a RayBan vette meg az Oakley-t, hanem a Luxxottica nevu ceg, amely a vilag legnagyobb minosegi szemuveg gyartoja. Ehez a ceghez tartozik a RayBan es ok gyartjak a legtobb divatceg szemuveget is ( D&G, Gucci... ) es ez a tokeeros ceg megvette az Oakleyt.

Annyit erdemes tudni hogy az Oakley szemuvegeket es lencseket tovabbra is amerikaban gyartjak ahol eddig.

Voyage:
Epp tegnap talaltam itthon egy Oil Rig Shadow Camo / Grey Polarized -et, kicsit meglepett :-)
Ha valami mas szinben kell, abban is tudok segiteni, White Text is van pl raktaron.

[ Szerkesztve ]

(#6667) biguli01


biguli01
újonc

Helló Mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata Oil Drum-mal kapcsolatban?
Egy ilyet tervezek venni, s kíváncsi vagyok, melyiket ajánlatos (pl. lencse szempontjából), melyiket kevésbé.....

(#6668) koxx válasza biguli01 (#6667) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Attól függ mire akarod használni, polár-nem polár lencse.. feltűnő vagy szolídabb.
Black, emerald, ice, bronze elég sötétek és a userek 90%-nak bőven megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#6669) biguli01 válasza koxx (#6668) üzenetére


biguli01
újonc

Felhasználása: vezetéshez, brignázáshoz, néha egy kis túrázás, és hétköznapi viseletként.

Elég érzékeny a szemem az erős napfényre, így valami sötét lencse kellene.

keret matte v. polished black vagy polished rootbeer.

A bronze vagy a grey lencse sötétít jobban?
A black iridium mennyire sötét? vezetéshez zavaró lehet?

(#6670) koxx válasza biguli01 (#6669) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bringázni nem annyira jó a sötét lencse, de a többi amit írtál ahhoz tökéletes. A dark bronze lencse sötétebb mint a sima grey. A black iridium ill ice 10-10, ugyanezek polarizált változatai 9% fényáteresztésűek. Vezetéshez dark bronze, tungsten vagy VR28 lencse lenne a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#6671) biguli01 válasza koxx (#6670) üzenetére


biguli01
újonc

Köszönöm a részletes tájékoztatást!

(#6672) krain válasza SupaCow (#6656) üzenetére


krain
tag

cyberpunk, jó is az, igaz implantjaim nincsenek ;) de a szemüveg szerintem egy az egyben olyan :C

(#6673) krain válasza Vole (#6666) üzenetére


krain
tag

hát így én is meglepődnék :P .....bárha találnék egy két elfekvő oakley-t, 1 maseratit, egy kifogyhtatalan koktélkészítő gépet, csinos fűszoknyás lányokkal :C :C :C tovább is van mondjam még?

(#6674) Vole válasza krain (#6673) üzenetére


Vole
tag

Van itt mas is, csak az Oil Rig -re abszolut nem emlekeztem :-)

(#6675) krain válasza Vole (#6674) üzenetére


krain
tag

na ne fájdítsd a szívem Hombre ;)

(#6676) vastag87 válasza Vole (#6666) üzenetére


vastag87
csendes tag

de szeretnék én is ilyen szerencsés helyzetben lenni 1x...... hogy bárhova nézek(szőnyeg alá, szekrény teteje, ágymögé), találjak egy elfekvőben lévő oakley-t... Vole, most komolyan, kb hány szemüveged van otthon? 50-60 :F ? nem vagyok irigy, csak kíváncsi :DD

én, anno mikor megvettem az elsőt, jajj hányan mondták h ennyi pénzt blablabla...., akkor azon viccelődtem, hogy majd ha annyi lesz h a hét minden napjára jut egy, most megvan, de nem tudok leállni:DDD kell még....nem tudom, hogy hol a vége, de inkább költöm szemüvegre mint másra:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6677) vastag87


vastag87
csendes tag

nyithatnál Vole keszthelyen egy boltot, úgyis megszűnt 1éve, lennék szivesen eladó nálad:DDD

(#6678) krain válasza vastag87 (#6677) üzenetére


krain
tag

csak aztán el is add, nehogy a gyűjtőszenvedély miatt megtartsd a készletet :DDD

(#6679) Vole válasza vastag87 (#6676) üzenetére


Vole
tag

Sajat szerintem kb. 15db, de eladasra van meg min. 50 :-)

Juteszembe van egy Oakley Scandalous Top is, ez egy bikini felso, nem kell valamelyikotok baratnojenek? Nem hordtam, vadonat uj :DD ( a kodja: 581124, szine fekete )

(#6680) lorcsi válasza Vole (#6679) üzenetére


lorcsi
veterán

emerald lencsésed miylen van?
nyárra szeretnék majd egyet

(#6681) harryls válasza Vole (#6679) üzenetére


harryls
csendes tag

Valahol meg lehetne nézni őket, vagy legalább egy listát tudnál írni? :U
Modell, keret/lencse szín, használtak is vannak? Esetleg cserélnél valamit az enyémre?

[ Szerkesztve ]

(#6682) vastag87 válasza Vole (#6679) üzenetére


vastag87
csendes tag

ahha :K a lista engem is érdekelne :DDD ha nem gond persze ;)

(#6683) krain válasza Vole (#6679) üzenetére


krain
tag

pedig éppen kérni akartam Rólad egy ilyen botrányos képet :)

(#6684) vastag87


vastag87
csendes tag

waccsendglasszesz-ről vmi hír? még árulgatja a sz@arjait.... Koxx, nem kaptak el még a jogi osztályukról???

(#6685) vastag87


vastag87
csendes tag

IAjaxI emberkénk aki már befürdött egy Kókli Munster Duggal( lásd pár sorral feljebb....) most is egy elég kétes, ráadásul törött-zúzott-olvadt Kókli goscan-ra licitál...... nem tanult az előzőből...... :DDD Kókli Goscan

lehet én vagyok alulképzett, oakley modellek esetén, de ez melyik modell???
link

[ Szerkesztve ]

(#6686) Vole válasza lorcsi (#6680) üzenetére


Vole
tag

Emerald lencsesbol szerintem nincs raktaron, de par szemcsihez van Emerald lencsem.

Lusta vagyok osszeirni az osszes szemcsit. Van egy rakat Flak Jacket, Fives, Juliet, Monster, Gascan, Fuel Cell meg egyebek. Raadasul folyamatosan valtozik a keszlet, szoval egyszerubb ha konkret tipusra kerdeztek, hogy mi kell.

A sajatokat nem cserelem, azokat megtartom :-)

[ Szerkesztve ]

(#6687) Vole válasza vastag87 (#6685) üzenetére


Vole
tag

Minute 2.0 -nak tunik, de eleg rossz a kep.

(#6688) koxx válasza vastag87 (#6685) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy midnight blue/gold iridium minute 2.0-s.

(#6689) harryls válasza Vole (#6686) üzenetére


harryls
csendes tag

Szia!
A cserét az eladásra szántakból gondoltam. Flak jacket érdekelne black polár, gold polár, ice polár lencsések valamelyike, esetleg a black chrome/tungsten polár szóba jöhet ha pont olyanod lenne. Természetesen ráfizetnék. :K

Üdv.: Kálmán

(#6690) vastag87


vastag87
csendes tag

ez az eladó is már régóta árulgatja a kóklikat... ilyen szöveggel:
Figyelem a szemuveg gyari hibas ontes kozben nagyon pici porszemek lansoltal a keret kulso oldalra ott ahol a ful es haj eltaktrja egyebkent alig lathato a hiba csak ketto vagy harom por szemrol beszlunk szinte nem is lehet latni A szemuveg sorszam vilgszerte szamon van tartva kerm minden vasarlot hogy ne problja vissz cserni a szakuzletekbe mert nem fogdjak el nem is kell vek probalkozni
jah ne próbálkozzon, mert az arcába mondják h hamis:DDD

de érdekes minden szemüvege ilyen hibával rendelkezik....
[link]

kaphatná ő is, mind a waccsendglasszesz....

[ Szerkesztve ]

(#6691) koxx válasza vastag87 (#6690) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Affene, pedig egy ilyen 'olajgyűrű' nekem is kellett volna :D Fura a keret/lencse kombó, fehér keret black gradient lencsével és érdekes módon a szemüveg bal szárán kitakarta az azonosító kódot. Biztos ő is az angol okli beszállítótól vásárol ahogyan a wácsendglássz is.

[ Szerkesztve ]

(#6692) vastag87 válasza koxx (#6691) üzenetére


vastag87
csendes tag

ez "amerikából" szerzi a cuccokat :DDD :DDD

(#6693) Fenyolori válasza koxx (#6691) üzenetére


Fenyolori
csendes tag

Sajnos nekem volt szerencsém a hölgyhöz, igaz pénzbe nem került, mert egy termékéhez ajándékba adott egy " eredeti csak öntés közben sérült gascant", akkor még azt állította, hogy a zúzdából szerezte meg, azt amit oly gyakran emlegetek, hogy egyszerűen eltört keresztbe a kerete. A doboza sem eredeti ókli. Azt megtartottam elrettentésül.
A lencséje valami förtelem. Fénybe nézve olyan sejtelmes homályos fénycsóvák jelennek meg, mint amikor olajos, vagy maszatos kézzel fogod meg a lencsét és azt szépen egyenletesen elkened rajta, csak ezt nem lehet lemosni róla, valszeg gyárilag beleintegrálták a lencse anyagába :DD
Egyébiránt ezt leszámítva ( bár ez is elég ) ha nem foglalkozol komolyan óklival nehéz megmondani, hogy eredeti-e. Csak a későbbiekben enged el az anyag. Ahogy nézem sokan bedőltek neki. ( többek között én is anno )

[ Szerkesztve ]

Az élet egy nemi úton terjedő fertőzés, amelynek a halálozási aránya 100%

(#6694) vastag87 válasza Fenyolori (#6693) üzenetére


vastag87
csendes tag

a dobozról tehetnél fel képet, érdekelne.... jah, abban igazad van hogy aki tényleg nem látott előtte eredeti szemüvegeket, de még az is bedőlhet aki látott már párat.... necces, de hál isten azért vannak megbízható eladók is(robertgidaa, koxx, vole).....igaz nem üzleteltem még velük, de itteni írások alapján 100%korrektek, ha lesz pénzem akkor csak tőlük veszek.....

[ Szerkesztve ]

(#6695) koxx válasza Fenyolori (#6693) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egyeseknek milyen jó kapcsolatai vannak, hogy csak úgy a 'zúzdából' kapják az okli szemüvegeket. Persze így még mindig jobban hangzik mintha azt írná oda, hogy kínai replika.

(#6696) vastag87 válasza koxx (#6695) üzenetére


vastag87
csendes tag

ezek a transitions szemüvegek jók? neked is van egy straight jacket, de még nem láttam élőben 1etsem....

(#6697) koxx válasza vastag87 (#6696) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

aham, elég jól működik, bár alapból elég világos a lencse kicsit olyan úszószemüveg hatása van :) ha tudok bele szerezni egy ruby lencsét akkor megtartom magamnak mert ilyen pearl white keretet nem lehet kapni az oakleynál

szerk: mármint csak ezt a modellt lehet, még customban sincs ilyen

[ Szerkesztve ]

(#6698) vastag87 válasza koxx (#6697) üzenetére


vastag87
csendes tag

ha nem lehet akkor te honnan szerezted?

(#6699) vastag87 válasza koxx (#6697) üzenetére


vastag87
csendes tag

jah, értem...:D

(#6700) PoLizei válasza koxx (#6695) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A hibás szárat persze előbb összeszerelik a kerettel, lencsével, majd elküldik a zúzdába. A zúzóember meg pár zöldhasúért kicsempészi az uzsonnástáskájában :C :))

P*L****

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.