Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) tomyka74 válasza Babarnew (#7841) üzenetére


tomyka74
senior tag

köszi. PÜ szaladt

(#7852) krain válasza harryls (#7844) üzenetére


krain
tag

ohohohó, ez aztán dögös :C :C

(#7853) harryls válasza koxx (#7849) üzenetére


harryls
csendes tag

Ne már, az én kissé golyó fejemre tökéletes és teljesen jól takar. A half x a keskenyebb arcúaknak jó, gondolom ezért jó neked.

Tisztelt Vastag kolléga a Monster a kedvenced? Mit szólsz ehhez?

(#7854) neo-geo válasza harryls (#7844) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Szép, de nekem a carbon keretbe és piros gumikkal tesztene igazán de ez szubjektív. Gondolkodtam tavaly míg megvolt a 3db romeo 2.0 hogy összekéne hozni egy ilyet de aztán nem lett belőle semmi max annyi hogy a polisból átraktam a titánium lencsét a carbon keretbe mert a három közúl az volt a legjobb.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7855) vastag87 válasza harryls (#7853) üzenetére


vastag87
csendes tag

ííííííííííííííííííííííííííííííííí, grat hozzá :C :C :C :C :C :C :C :C :C
gyűjteményes darabos, vagy eladod majd darabos??? :DD :DD :DD :DD :DD :DD

nagyon komoly :K :K :K :K

nekem most tervbe van egy négyes kombó MD-ből:DDD
annyit elárulok h costum mind, de majd csak akkor jelentem ha megvan mind a négy :) rem hamar összejön.

(#7856) harryls válasza vastag87 (#7855) üzenetére


harryls
csendes tag

Bepróbálkozok az eladással, hanem megy el max 1 hónap alatt akkor megtartom. :)

(#7857) samba86


samba86
újonc

Nemrég kezdtem visszaolvasgatni a fórumot, és az ügyben szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy ha ebay-en keresgettek, ti hogyan tudjátok kiszűrni a hamis szemcsiket? Mire kell odafigyelni?
Mutatok egy példát:

[link]

100%-os az eladó értékelése, de az alacsony ár és az aukció közeli záródátuma miatt nekem nagyon gyanús ez a Fives. Mit gondoltok? Meg úgy általában is, hogy lehet rájönni ezeknél az aukcióknál, hogy valami nem egészen az, mint aminek létszik?

Köszi a tanácsaitokat előre is!

(#7858) koxx válasza samba86 (#7857) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez esetben elég egyszerű a helyzet, nézd meg az item locationt. Kína, azt hiszem ennél nem kell több infó. Ha oakleyt rendelsz akkor USA, UK (nagyobb boltokból) esetleg Dojcsland (de nem szeretik a paypalt ezért ez sem annyira ajánlott)
A kínaiak sajnos elég jó replikákat gyártanak műanyag vonalon, kézbevéve persze látszik a gagyi anyaghasználat/összeszerelés, de képen nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#7859) harryls válasza koxx (#7858) üzenetére


harryls
csendes tag

Egyetértek Koxx-al. A Kínai eladó nagyon necces lehet, az sincs kizárva hogy feltesz eredetiről képet és egy replikát küld. :((
Van egy vadonat új (még napfényt sem látott) Five 4.0 Black/silver text-black iridium polarized korrekt áron. Ha érdekel külgy PM-et

(#7860) samba86 válasza koxx (#7858) üzenetére


samba86
újonc

Köszi szépen a gyors válaszokat, ma is tanultam valami újat! :)

(#7861) DemonDani válasza koxx (#7858) üzenetére


DemonDani
addikt

Láttam olya szemüvegeket h beszartál volna a röhögédtől elsőre, aztán jött volna az emberek sajnálata... Nem is hasonlít semmilyen Oakleyra de fel van licitálva 60$ra és volt vagy 20 licit... Oda volt írva h Radar, de középen meg elválasztva a lencse!! :DDD

Jól feléledt a topic / rég voltam erre. A súly méréssel foglalkozott még vki mostanában? :U ;]

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7862) gaborcsu


gaborcsu
csendes tag

ha már itt tartunk, ismét egy "szép" darab a vaterán:
http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok/ferfi/napszemuveg/oakley_monster_pup_napszemuveg_elado_170873706.html
:O

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#7863) freeride69x válasza gaborcsu (#7862) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Viszont én licitáltam a Vaterán egy Oakley Half Jacket jet black/black iridium 03-614 szemcsire és 7600!!!!!ft-ért megnyertem a licitet.Barátommal leellenőriztettem hogy eredeti-e és az volt.Össze is jött az üzlet,így a Jawbone-om mellé lett fillérekért egy Half Jacket-em. :DD
Igaz sok a gagyi kókler a Vaterán de3 ki lehet fogni.Nem is értem a csávó hogy adhatta el így a Half-ot.Legalább minimálárat rakott volna rá vagy 15K-ért.De nem.... :))

(#7864) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Amikor egyesül a Ray Ban és az Oakley: Vatera
Váááá :O :DD

(#7865) koxx válasza -cobra- (#7864) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

itt a kulcsmondat "A szemüveget görögországi piacon vásároltuk" oakleynak is és ray bannek is szar :)

(#7866) bandus


bandus
veterán

egy barátommal most teljesen odalettünk a violet lencséért. kell valami, amiben ez van :D még az az ostoba gondolat is megfordult a fejemben, hogy eladom a kozikot.. de persze gyorsan elhessegettem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7867) SupaCow válasza bandus (#7866) üzenetére


SupaCow
tag

a kozikot neeee :)

f: @geboleather

(#7868) bandus válasza SupaCow (#7867) üzenetére


bandus
veterán

de azért duurva, hogy mennyire felment az ára.. + a msotani dollárárfolyam. 3szoros áron tudnám eladni, mint ahogyan anno vettem.. (ehhez hozzátartoik, hogy akkor ~135 ft volt a $)

ps: de ha olyan helyen járok legközelebb csekkolok egy ilyen jupitert,hogy mégis hogyan áll :)

ja, és kövezzetek meg, de marhára bejön a diesel cobretti szemcsi is :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7869) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
emberek én olyat kérdeznék,hogy a juliet-nek ahogy van ugye az orr része a keretnek, abba csatlakoznak bele a lencsék keretei.
na most ugye az ott mozognak egymástól függetlenül.
engem az érdekelne, hogy mennyire lehet annak nagy mozgása?
ha megfogom a kezembe és mozgatom azért enyhén merevnek kellene lennie vagy azért ugy lájtosan ugy mondván könnyedén 'lötyögjön' vagy ,hogy fejezzem ki? de a lötyögés azért nem a megfelelő kifejezés!!!
erre kérnék , tippet ,választ!!
aztán most el kell mennem és majd jövök vissza. aztán teszek fel képeket is az új júliámról!!!
na ezért kérdezem mert én még nem fogtam juliet-et a kezemben és elsőre egy picit furcsa! azt tudtam,hogy mozog csak nemtom mennyire kéne neki!

(#7870) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
emberek én olyat kérdeznék,hogy a juliet-nek ahogy van ugye az orr része a keretnek, abba csatlakoznak bele a lencsék keretei.
na most ugye az ott mozognak egymástól függetlenül.
engem az érdekelne, hogy mennyire lehet annak nagy mozgása?
ha megfogom a kezembe és mozgatom azért enyhén merevnek kellene lennie vagy azért ugy lájtosan ugy mondván könnyedén 'lötyögjön' vagy ,hogy fejezzem ki? de a lötyögés azért nem a megfelelő kifejezés!!!
erre kérnék , tippet ,választ!!
aztán most el kell mennem és majd jövök vissza. aztán teszek fel képeket is az új júliámról!!!
na ezért kérdezem mert én még nem fogtam juliet-et a kezemben és elsőre egy picit furcsa! azt tudtam,hogy mozog csak nemtom mennyire kéne neki!

(#7871) tomyka74


tomyka74
senior tag

íme életem első juliet-je, és első ' hordásra ' szerelem! :R :R :R
plasma/emerald iridium
hálás köszönet Babarnew közreműködésének!!!
íme életem első juliet-je, és első ' hordásra ' szerelem! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#7872) mendi08 válasza tomyka74 (#7871) üzenetére


mendi08
csendes tag

üdv !remélem tetszik a szemüveg hamar megkaptad ! a közép gumi lógás a hordás miatt és a gumi elöregedése miatt lehet kisebb ill nagyobb .ha lóg egy kicsit még kényelmesebb is a keret viselése jobban idomul a fejre de ha zavar akkor kb 1500-2000ft ért tudják orvosolni az oakley szerviz-be .De sztem. ne foglalkozz vele amíg megvan benne a gumi és nem kotyog fémesen addig felesleges szervizelni üdv Zs

(#7873) tibi666 válasza tomyka74 (#7871) üzenetére


tibi666
senior tag

hmm, ezeken a képeken nem is néz ki annyira rosszul.
viseld egészséggel!

(#7874) tomyka74 válasza mendi08 (#7872) üzenetére


tomyka74
senior tag

üdv!
óóó ne is mond naon tetszik!!! :R pont olyan színű mint amilyet szerettem volna makulátlan állapotú, gyönyörű!
a mozgást azért kérdeztem mert én még nem fogtam a kezemben ilyet és tudod először meglepődtem. :Y

na most az az igazság nem megkaptam hanem nem bírtam tovább tudtam,hogy pénteken feladtad és ma reggel bementem érte a postára nem bírtam ki,hogy az ünnep miatt 3 napot várjak rá :)) :)) :)) :))
ugyhogy naon meg vaok vele elégedve, olyan régen szerettem volna egyet már és nem láttam ebben a színben, pedig nekem ilyen kellett! ugyhogy naon nagy a bódoccság!
mégegyszer köszi!

(#7875) tomyka74 válasza tibi666 (#7873) üzenetére


tomyka74
senior tag

bizony, látnád élőben! szerintem ez a plasma/emerald a legszebb színű juliet az összes közül. persze mindenkinek más színű tetszik.

(#7876) #56573440


#56573440
törölt tag

sziasztok.
tudom hogy hülye kérdés lesz, de tegnap voltam az Arénában, és a Speedben volt egy olyan Oakley szemüveg amit még nem is láttam sehol:) asszem fuel cell volt talán, de valami eszetlen piros- fekete- akármi mintás festéssel, ugyanolyam mintás tokkal... hivatalos lapon még hasonló sincs:(
gondolom enniből senki nem jön rá hogy mi ez és még hol kapható, de hátha van egy elvetemült arc:)

(#7877) bandus válasza #56573440 (#7876) üzenetére


bandus
veterán

:F nem hiszem, hogy fuel cell lett volna, abból legalábbis szerintem nincsen hasonló. nekem ez a kettő ugrik be a leírásról:
[link]
[link] :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7878) #56573440 válasza bandus (#7877) üzenetére


#56573440
törölt tag

köszi, sajnos egyik se nyert:( mindegy, kedden megy a telefon a boltba, aztán meglátjuk. az a baj hogy szerelmes lettem... nem kicsit, nagyon...

(#7879) Vole válasza #56573440 (#7878) üzenetére


Vole
tag

Talan ez?

http://www.oakley.com/pd/6451/23795

(#7880) DemonDani


DemonDani
addikt

[link]

Siralmas. Nézzétek, hogy licitálnak erre a hamis hulladékra :W

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7881) Streyker


Streyker
csendes tag

Hali skacok!
Lenne 1 kérdésem:
Nemrég jött meg a half x-em, és érdekes módon az egyik szára valamiért jobban(többet) hajlik kifelé, nem tudom miért lehet ez a különbség, mondjuk több csavar is van a szárban lehet h valamelyik lazasága okozhatja de ötletem sincs. segítséget előre is kösz

A sör mindenhol ottvan vegyük például, ha a mama szóból elveszünk 1 betüt, és hármat megváltoztatunk a kapott szó a sör!

(#7882) harryls


harryls
csendes tag

Tudja valaki mit jelent az hogy OO black polarized?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7883) B.Ricsike válasza harryls (#7882) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Így fordítja a google. De a lényeget kilehet szürni szerintem.

Ha szeretné látni a világot részletesebben és meghatározása, szükség van vizuális kontraszt, hogy növeli a megfelelő színeket, miközben csökkentik a sugarak, amelyek meghaladják a szemed. Oakley HDPolarized lencsék már elérhető egy gyűjtemény a nagy teljesítményű árnyalatokkal nevezett OO Polarizált jellemző egyedi szűrőt, amely egyensúlyt teremt a fényhullámok, hogy gazdag, élénk színek és a fokozott vizuális kontraszt. Oakley OO polarizált lencsék segítségével bíró mélység és a távolság, míg a jobb bérbeadása láthatjuk az összes apró részleteket, amit nem hiányzik.
Több kiadása OO polarizált lencsék állnak, és mind élesebb látást pedig blokkolja a magas energiájú fény, hogy fáradalmait a szemed, és kimossa színeket és a kontrasztot. Oakley OO GREY polarizált lencsék nagy vágására vakító fény hullámhosszának és kemény sokféle környezetben. Ha meg szeretne állni még tükröződést az aszfalton, vagy a víz, válassza OO RED Iridium® polarizált lencsék. Ők igénybe állandó Iridium bevonat a munkát, míg tuning fényáteresztő még, és mi tette őket a közép-éles fény, hogy jön a ködös égbolt. Ragyogó napsütéses napok felhívás OO BLACK irídium polarizált. Ezek az objektívek előnyeit Iridium bevonat, és mi mérnöki azokat a helyeket, ahol sercegő napsugarak árvízi utak, vízfelületek és a vakító hó.

(#7884) koxx válasza harryls (#7882) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Úgy vettem ki a leírásból mintha kicsit más lenne az árnyalata, ill. 10%-os a lencse és nem 9.

(#7885) freeride69x válasza harryls (#7882) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Nagyon egyszerű:a hivatalos oakley oldalon katt pl. a Jawbone OO polarizedre,majd ott a lens tint-re.Ez egy kép aminek a fele a lencsén keresztül ,a másik szabd szemmel nézi a háttérben feladott képet.
Rájössz mi a különbség.Az OO Polarized lencse kontrasztkiemelő hatású,azaz "contrast" besorolású,míg a pl:+red iridium polarized(aminek ugyanolyan a színezése mint az oo-nak)neutral,azaz a színeket természetesen mutató lencse.

(#7886) koxx


koxx
MODERÁTOR

NBA meccsről egy oakley :) [link]

Streyker: ez van sajna, nem egyformák a szárak, rugós száraknál megesik, hogy az egyik oldal erősebb/jobban kiáll

[ Szerkesztve ]

(#7887) DemonDani válasza koxx (#7886) üzenetére


DemonDani
addikt

:D ez a szamü odab*sz Fives Győzike Edition

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7888) peter05


peter05
csendes tag

[L:/dl/upc/2010-05/25/182281_hynmrojtemkzafm6_dscf3486.jpg](IMG:/dl/upc/2010-05/25/182281_hynmrojtemkzafm6_dscf3486.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Erről a napszemüvegről írtam korábban... A típusa ha jól tudom RADAR.. A kép nem lett valami éles mert gyenge a fényképezőm :S Rajta sajnos nem áll jól ezért elszeretném adni, vagy cserélni

[ Szerkesztve ]

MNC termékek verhetetlen áron

(#7889) Streyker válasza koxx (#7886) üzenetére


Streyker
csendes tag

köszi,megnyugodtam...
más,ruby lencsét honnan éri meg rendelni?nyárra tuning...

A sör mindenhol ottvan vegyük például, ha a mama szóból elveszünk 1 betüt, és hármat megváltoztatunk a kapott szó a sör!

(#7890) koxx válasza peter05 (#7888) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nincs a szárába írva xx-xxx formátumban egy kód? Így kicsit nehéz beazonosítani, hogy pontosan milyen radarról van szó.

(#7891) freeride69x válasza peter05 (#7888) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Hát én arra gyanakszom hogy a Radar szemcsid nem eredeti azaz Kókli....
A bal szárába kellene lenni egy típus azonosító számsornak(csak pl:03-502),majd utána méret számoknak köztük O logóval.(csak pl.:50 O 24)
Illetve a szárgumikon, vagy a keretbe made in usa felirat,CE jelzés,és a lencsén az orrnyereg fölött Oakley felirat.
Amúgy ilyen színösszeállítású Radar nincs,csak úgy lehet ilyen ha az illető akitől kaptad összeállította ezt .Ilyenre van lehetőség van olyan rész az oakley oldalon hogy:custom.
Itt lehet összeválogatni keretet,lencsét,o logót,szárgumit,lencsetípust.
De sztem a tiéd nem eredeti sajnos. :O

[ Szerkesztve ]

(#7892) koxx válasza freeride69x (#7891) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, sajnos előfordulhat, hogy fake. Élőben kéne látni.

Vegyetek fasza kis kóklit :D

Egy külön kép hátha törlik

[link]

(#7893) brúszvilisz válasza #56573440 (#7876) üzenetére


brúszvilisz
újonc

c100 jupiter? én azt is láttam ott

(#7894) harryls válasza peter05 (#7888) üzenetére


harryls
csendes tag

Én sem hallottam fehér radarról. Ha bármi jelölés van a szárak belsején fényképezd le légyszi. Makró mód biztos van a gépeden úgy próbáld, úgy tiszta lesz a kép. :)

(#7895) hori13


hori13
csendes tag

Üdv emberek!
A mai naptól boldog tulajdonosa vagyok egy plasma keretes, fire-polar lencsés X Squared-nek! Bearanyozta a napomat :) Saját fotóm sajnos még nincs:(

(#7896) tomyka74 válasza hori13 (#7895) üzenetére


tomyka74
senior tag

gyönyörű gratula!
bár az én igazi szerelmem júlia! :C

(#7897) harryls válasza hori13 (#7895) üzenetére


harryls
csendes tag

Nagyon tuti, :C én is beszerzek majd egy plasma/ice-t, nekem az tetszik. És jól áll? A múltkor azt írtad attól tartasz hogy neked nem lesz jó.

(#7898) hori13 válasza harryls (#7897) üzenetére


hori13
csendes tag

Igen, szerencsére jól áll!!! :) Kétesélyes volt a dolog, direkt nem éltem bele magam, mert annál nagyobb lehet a pofáraesés. Dizájnos a csomagolás - legalábbis én még nem láttam ilyet, továbbá pozitívum az is, hogy adnak hozzá egy tokot ami jó a Juliethez is. Az ice plasma színkombináció is tetszik, de mivel a Júliám olyan, ezért rendeltem más színösszeállítást, plusz még az is a fire lencse mellett szólt, hogy nem volt még polar lencsém így kiszerettem volna próbálni. Tehát nagyon örülök az új szerzeménynek, és most egy időre le is állok a vásárlással!

(#7899) harryls válasza hori13 (#7898) üzenetére


harryls
csendes tag

Még jó hogy jó a Júliához, az egy x metal soft vault minden x metalhoz jó. :K Nekem meg ice lencsés nincs épp azért szeretnék olyat. Használd egészséggel :)

(#7900) hori13 válasza harryls (#7899) üzenetére


hori13
csendes tag

Köszi!
Járj sikerrel X Squared ügyben! :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.