Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) SupaCow válasza krain (#6600) üzenetére


SupaCow
tag

Persze : ) sok helyen ott a nickem

f: @geboleather

(#6602) neo-geo válasza harryls (#6598) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Pearl/fire volt elöszőr egy évig, utána volt egy másik fire lencsés, a végén pedig az ice
lencséssel végződött. Nincs már meg visszacseréltem a Labba cipőre meg órára.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#6603) vastag87 válasza neo-geo (#6602) üzenetére


vastag87
csendes tag

nekem bejövős a switch, mag m frame.... kár hogy ilyen sorsuk lett:(

(#6604) IAjaxI


IAjaxI
újonc

Sziasztok! Vásároltam a teszveszen egy Oakley Monster Dog szemüveget. Használtan volt 4500 Ft. Hogyan tudhatnám meg, hogy eredeti-e? Nincs benne sehol, hogy Oakley, csak annyi, hogy made in U.S.A ce. Eredetinek volt természetesen hirdetve :) rá is kérdeztem, viszont ha kezembe veszem nem tűnik olyan minőségnek ami újonnan 20-30 lenne... Teszek fel 1-2 képet. Ha tudtok segítsetek légyszi! Üdv: Balázs

(#6605) koxx válasza IAjaxI (#6604) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az eredeti bal szárába 'MONSTER DOG' míg a jobb szárába a 'MADE IN USA ce' felirat van, régebbi típus esetén a két lencse közötti áthidalóra is rá van gravírozva az oakley felirat. De ha teszel fel képet azzal előrébb leszünk. A 4500 ft azért elég gyanús még ha használt is.

(#6606) Don't Panic válasza koxx (#6605) üzenetére


Don't Panic
senior tag

a monster doggle szárban nincs moster doggle felirat.

csak monster dog ban van? a száron monster dog felirat?

a minőség érzetről meg hát elég relatív... ha egy hijinx vagy egy sideways van a kezedben ordít hogy az 1ikben valahogy az anyaghasználat , az érzet másabb a szára stb... és végül egy Tangetnet fogsz a kezedben ami mind1iket oda bassza minőségérzetben. :)

(#6607) IAjaxI


IAjaxI
újonc

Köszönöm a gyors választ! Íme a képek...

A képeket összeszedtem ebbe a hsz.-ba. Legközelebb használd kérlek a szerkesztés gombot, ha 5 percen belül eszedbe jut még valami. Ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

[ Módosította: RoyalFlush ]

(#6609) koxx válasza Don't Panic (#6606) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

passz, Monster Doggle sose volt a kezemben, de elvileg kéne lennie
a sideways anyaga/minősége nálam közelíti a piacit, kézbevéve egy half-x-et v. jawbonet egészen más érzés

szerk: huh, legközelebb 1 hsz-be rakd a képeket légyszi

[ Szerkesztve ]

(#6611) Don't Panic válasza IAjaxI (#6607) üzenetére


Don't Panic
senior tag

ahham :) hát nem tom :D

[ Szerkesztve ]

(#6613) Don't Panic válasza koxx (#6609) üzenetére


Don't Panic
senior tag

a moster doggle ben kéne elvileg lennie vagy a monster dogban? am az én M dogglerem 100% eredeti a The Lab ban vettem 5 éve. de annak nincs a szárában csak hogy made in usa ce

(#6614) IAjaxI


IAjaxI
újonc

Találtam egy ilyen képet. Kinézetre 100 %-ban hasonlít rá. A szemüveg belső szárában itt sem látok semmilyen feliratot. Na mindegy... ha bóvli is így jártam! :(

(#6615) vastag87


vastag87
csendes tag

ha valakit érdekel elcserélném oakley large keménytokra, tisztító szettre, esetleg lencsére....minden megoldás érdekel:D
10-10e körül van az áruk, írj priviben:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6616) Babarnew válasza IAjaxI (#6614) üzenetére


Babarnew
csendes tag

a monster keretén gyárilag vannak "beépitett karcok" az egyik lencse felett függőlegesen a másik mellett a csukló irányában egy vizszintesen...
egyébként meg vidd be egy márkaboltba...
ezt a vaterás akciódat nem tartom túl jó ötletnek, aki tanácsot adhat ott az mind itt is jelen van, a többi vaterásról meg (kizárólag oakley kapcsán természetesen) nem szivesen alkotok véleményt.... :D

(#6617) krain válasza Babarnew (#6616) üzenetére


krain
tag

éppen ezt akartam írni én is, mármint akik értenek hozzá Koxx, Babarnew meg a többiek biztos szívesen segítenek, meg eredetit is árulnak :K

(#6618) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Sziasztok

Nemtudtok esetleg olyan oldalt, ahol virtuálisan fel lehet probálni szemüveget?Fej betölt, szemcsi felrak.. :))

Én vagyok M3nyus!

(#6619) Don't Panic válasza M3nyus (#6618) üzenetére


Don't Panic
senior tag

uuu én már láttam olyat és nagyon ratyi sztem ilyen igazi gyökérarcú emberek vannak benne akinek minden ;] szecsó szarul áll :D

(#6620) SupaCow válasza M3nyus (#6618) üzenetére


SupaCow
tag

ray ban

f: @geboleather

(#6621) M3nyus válasza SupaCow (#6620) üzenetére


M3nyus
aktív tag

köszi, meglesem ;)

Én vagyok M3nyus!

(#6622) robertgidaa


robertgidaa
csendes tag

Üdv!
Van valakinek valami tapasztalat slate iridium-lencsével mennyiben más mint egy black iridium?
Üdv!

(#6623) koxx válasza robertgidaa (#6622) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem slate irid volt a monster dogomban. Nemrossz lencse, de nekem nem volt elég sötét, így egy emerald került a helyére. Kb olyan mint egy grey, kívülről ránézve kevésbé tükrös.

(#6624) robertgidaa válasza koxx (#6623) üzenetére


robertgidaa
csendes tag

Köszönöm, én is ettol tartok hogy nem lesz eleg sotet.
Üdv!

(#6625) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

SCALPEL
Nem néz ki rosszul, de nem venném fel. :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6626) vastag87 válasza NyxNyxNyx (#6625) üzenetére


vastag87
csendes tag

uhhh.... sztem ez igen állat :Y :Y :Y na majd egyszer:DDD

(#6627) SupaCow válasza NyxNyxNyx (#6625) üzenetére


SupaCow
tag

Én még nyammogok egy kicsit rajta, egyelőre inkább nem mint igen.

f: @geboleather

(#6628) harryls válasza SupaCow (#6627) üzenetére


harryls
csendes tag

A brown sugar / tungsten polár nem néz ki rosszul. :)

(#6629) Don't Panic válasza harryls (#6628) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Brown Smoke Dark Bronze > nekem az tetszik :)

(#6630) vastag87 válasza Don't Panic (#6629) üzenetére


vastag87
csendes tag

nekem a linkben szereplő...dark grey/+red:D :C :C

(#6631) NyxNyxNyx válasza vastag87 (#6630) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha választanom kéne akkor ,vagy a polished black ,vagy a Matte white.

És akkor most egy kivételével felsoroltuk mindet. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6632) Don't Panic válasza NyxNyxNyx (#6631) üzenetére


Don't Panic
senior tag

:DD

(#6633) krain válasza NyxNyxNyx (#6631) üzenetére


krain
tag

akkor én azt választom, hehehe bár supacow-hoz hasonló állásponton vagyok

(#6634) PoLizei válasza vastag87 (#6630) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nekem is az tetszik, főleg a lencse miatt. Kár, hogy a +red csak kívülről nézve olyan jó, amúgy túl világos, és a színe is túl "hideg" szerintem.

P*L****

(#6635) harryls válasza PoLizei (#6634) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem nagyon világos, nekem kettőben is ez van. 15% fényáteresztő képesség, szerintem teljesen jó. :K

(#6636) PoLizei válasza harryls (#6635) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nekem is van Straight Jacketben, azért írtam. Ha nagyon süt a nap, azért jobb egy gold.

Pár hónapja kértem a véleményeteket síszemüveggel, pontosabban annak a lencséjével kapcsolatban. Azóta meg is van az optika, egy Splice-ra esett a választás VR28-cal. Eddig nagyon bejött, még éjszakai, kivilágított pályán is lehetett benne látni (a működő hóágyúk miatt fölvettem), napsütésben pedig jobban árnyékol, mint a korábbi 54%-os Spy szemcsóm. :C

P*L****

(#6637) NyxNyxNyx válasza PoLizei (#6636) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A blacknél van sötéteb lencse?Nekem az van, de nem elég sötét :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6638) PoLizei válasza NyxNyxNyx (#6637) üzenetére


PoLizei
aktív tag

%-osan szerintem nincs, viszont lehet, hogy egy másik színt hasonló fényáteresztő képességgel kellemesebbnek érzel. De ehhez ki kell próbálni őket, minél hosszabb időre.

P*L****

(#6639) harryls válasza NyxNyxNyx (#6637) üzenetére


harryls
csendes tag

Én úgy tudom hogy a black polár, ice polár és a gold polár a legsötétebb eredeti oakley lencse 9%os fényáteresztéssel. Azt hiszem exovista lencsébe van sötétebb, talán a liquid metal. :U

(#6640) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Köszönöm a válaszokat. :R
Nekem a half jacket előtt egy polaroid napszemüvegem volt és az megfelelően sötét volt, csak elhagytam :(
Majd akkor bepróbálkozom valami polarizálttal.mondjuk egy ice-szal. :K

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6641) koxx válasza NyxNyxNyx (#6637) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hova kell neked egy black/ice polárnál sötétebb lencse? Csak azért érdekelne mert ezekből is alig lehet már kilátni. Ha nagyon sötéte kell akkor vegyél egy 13-as hegesztőszemüveget :)

(#6642) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Sziasztok!

Eddig Ray-Ban Aviatorom volt, de nagyon erősen elgondolkoztam egy Oakley-n.

Konkrétan ez volt az, ami nagyon megtetszett, a drabális mérete, stílusa miatt.
Természetesen full fekete Oil Rig jöhet szóba.
A kérdés az, hogy ugye a 125 dolláros ár az 25.000ft, vaterán 25-ért vannak oil rig-ek, de nem vagyok benne biztos, hogy eredeti, még ha számla van róla, akkor sem.
A másik kérdés pedig, hogy mennyivel lehet jobb a lencséje, mint az eredeti Ray-Ban Aviator-nak? :B

Lehetőségem nem nagyon van, hogy kipróbáljam, felpróbáljam, ezért inkább itt kérdezek, hátha volt már valakinek mind a kettőhöz szerencséje.
:R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6643) koxx válasza _Voyage_ (#6642) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szia

Elöljáróban annyit, hogy a Ray-Ban tulajdonában van az oakley 2007-óta. Nem hinném, hogy túl nagy minőségbeli eltérés lenne a 2 lencse között, mindegyik jó. A 125dollárra még jön 25-30 usd postaköltség is.

Ha egy eladóra gondolunk (W&G) akkor tőle ne vegyél semmilyen oakleyt, hiába a "számla" és a "garancia". Nálam van egy ruby lencsés oil-rig, supacownak pedig egy gold lencsés, ha jól látom pesti vagy, ha szeretnéd felpróbálni szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

(#6644) harryls válasza _Voyage_ (#6642) üzenetére


harryls
csendes tag

Vaterán 25e-ért vagy használt vagy kétes. Watchandglassestől ne vegyél. Robertgidaa tuti frankó Ő itt van a fórumon is. Holdexsunt nem ismerem de szerintem ő is oké. Ja és Koxxnak a ruby lencsés nagyon tuti.:D

[ Szerkesztve ]

(#6645) _Voyage_ válasza koxx (#6643) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szia!

Köszi a választ először is! :R

Azt jó tudni, hogy Oakleyt megvette Ray-Ban, erre sosem gondoltam volna.
Igazából az Aviator is jó, egyetlen bajom vele, hogy ugye csak elöl van lencse, és kocsiban oldalról kőkeményen a szemembe jön a fény, ami nagyon zavar. :(

Több hirdetést is néztem, W&G mondta, hogy tud szerezni full feketét, 25-ért, mert amit láttam, még teljesen feketét, az mind 30-31 körül volt.

Illetve ami neked van, a ruby lencsés, az ami még bejön, abból ezt találtam: [link]

Próbálási lehetőséget nagyon szépen köszönöm, valószínűleg élni fogok vele a tavasz folyamán! :K
:R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6646) koxx válasza _Voyage_ (#6645) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sajnos az aviator tényleg nem takar jól oldalról. Igazából jobban járnál ha Voletól v Robergidaatól rendelnél mégha kicsivel drágább is.
Amit linkeltél ruby lencsés azt én hirdetem :)

(#6647) _Voyage_ válasza koxx (#6646) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na, ennek nagyon örülök.
Most gonosz leszek, és azt mondom, hogy remélem nem kel el tavasz közepéig, ugyanis akkor tervezem a beszerzését. :B

Volet illetve Robergidaa-t merre találom, illetve a hirdetéseiket?

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6648) koxx válasza _Voyage_ (#6647) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Meglátjuk :) tavasz már elég közel van. Vole sztem nem hirdet, robertgidaa néhány sorral feljebb írt a fórumba.

(#6649) _Voyage_ válasza koxx (#6648) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Tavasz közepe allatt április vége-május elejére gondoltam, bár az már inkább a vége fele... :B
Köszi, megkeresem őket is. :K

Egyébként olvastam valahol, hogy egyetlen műanyag szárú Oakley szemüveg szára sem hajlítható be. Ez igaz? :F
Mert képről nekem úgy tűnik, mintha az Oil Rig is behajlítható szárú lenne. De ha nem az, akkor én megveszek, mert tokba tartanám, ahhoz meg elég durva lenne, ha nem lehetne behajtani. :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6650) koxx válasza _Voyage_ (#6649) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Rendben :)

Dehogyis, hol olvastál ilyet? :U Kizárólag az M-frame egy típusa ill a water jacket/racing jacket nem hajlítható be. Na jó az over the topot nem sorolom ide :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.