Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) koxx


koxx
MODERÁTOR

Eladó egy straight jacket polished alu / fire-gold iridium

(#7502) ineedpower


ineedpower
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek készleten/elfekvőben/eladó sorban Hijinx?

Lehetőleg minél egyszerűbb, vagy esetleg egy art series kellene...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#7503) brúszvilisz válasza ineedpower (#7502) üzenetére


brúszvilisz
újonc

a király u.-i Lab-ban láttam 1-2 darab Hijinxet. Soviet-re, meg a Frank Kozik-ra tuti emlékszem....

(#7504) ineedpower válasza brúszvilisz (#7503) üzenetére


ineedpower
csendes tag

Köszi, az első Oakley-mat vettem boltban, ennek pedig lassan 8 éve...:) azóta már vettem 5öt, és a következőt sem szándékozom Mofo-áron vásárolni:) ezért is kérdeztem, h van-e vkinek elfekvő a helyi guruk közül

Jut eszembe. SupaCow: mi a helyzet a hofs.hu-val :D

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#7505) harryls válasza ineedpower (#7504) üzenetére


harryls
csendes tag

A király utcában a hijinx soviet 28e, a frank kozik 40e, szerintem ezeket ettől olcsóbban magánkézből sem kapnád meg.

[ Szerkesztve ]

(#7506) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
szerintetek?
http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok/ferfi/napszemuveg/oakley_juliet_femkeretes_fekete_napszemuveg_168987219.html

(#7507) Vole válasza ineedpower (#7502) üzenetére


Vole
tag

Szia, nalam van par, ha erdekel privizz ram es megbeszeljuk.

(#7508) harryls válasza tomyka74 (#7506) üzenetére


harryls
csendes tag

A bikemag apróba láttad a plasma/emerald Julit? Kérdezz rá.
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-5326

(#7509) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Te jó ég, váááááá :O
Oakley "exluzív" napszemüveg

Ez most kicsit sok volt így reggelre... :DD

Bocs, OKLEY....

[ Szerkesztve ]

(#7510) krain


krain
tag

Végre kézbe vehettem tegnap a pol. black, black iridium polarized Eyepatch-omat :DDD , mekkora az a szemüveg(szó szerint is, meg átvitt értelemben is)! Azt hiszem még egy Xsquared-re mejd beruházok, aztán egy időre leállok... ;) bár SupaCow Crosshair-je is csábítóan néz ki :P

(#7511) ineedpower válasza Vole (#7507) üzenetére


ineedpower
csendes tag

Hello!

ment privát.

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#7512) tomyka74 válasza harryls (#7508) üzenetére


tomyka74
senior tag

cső.
láttam először kitette 60-ért, aztán nem vitte senki most kitette úgy,hogy árban megegyezünk! :DD

(#7513) terencehIII


terencehIII
tag

hello
az oakley.com -ról lehet rendelni?Valaki tud valami infót?

(#7514) SupaCow válasza terencehIII (#7513) üzenetére


SupaCow
tag

Persze, hogy lehet. Ha usában laksz.
Usán kívül nem szállítanak. :(

f: @geboleather

(#7515) bandus


bandus
veterán

csak kíváncsiságból: mi pénzért vannak nálatok inmatek mostanában?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7516) koxx válasza SupaCow (#7514) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ill ha él kint rokon/haver stb, de asszem Kanadába még szállítanak

(#7517) terencehIII válasza koxx (#7516) üzenetére


terencehIII
tag

Tud valaki ilyet jó áron ?
http://www.oakley.com/pd/2222/6203
Polished White/Lens Color: Black Iridium SKU: 03-474

(#7518) tildy válasza harryls (#7452) üzenetére


tildy
nagyúr

Ma próbáltam a csoki polár livet, meg a black polár livet, hát fasza fasza...Csak 190 fontot kicsit sokallok rá, így netről lesz rendelve.
Nagyon szomorú vagyok, hogy a compulsive nem rendelhető polarizáltban.... :( :((( :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7519) tildy


tildy
nagyúr

A csajon itt amúgy melyik van?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7520) SupaCow válasza tildy (#7519) üzenetére


SupaCow
tag

Egy első gen. Oil Rig

f: @geboleather

(#7521) bandus válasza bandus (#7515) üzenetére


bandus
veterán

bár ahogy így nézem az új szemüvegeket, a probation talán még állatabb :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7522) SupaCow válasza bandus (#7521) üzenetére


SupaCow
tag

Ja képen talán. Felvéve szvsz katasztrófa. Ha csak nem vagy nagy partyarc aki a White Angelben is hordja a napszemüt : )

f: @geboleather

(#7523) bandus válasza SupaCow (#7522) üzenetére


bandus
veterán

olyan azért nem vagyok :-)

de be kéne szerezni valaamit, ami nem műanyag keretes, és mutat egy öltönyhöz is. ugygondolom h alapból a nagyobb lencsék állnak jól. így pl whisker, vagy square wire nem is jöhet szóba. crosshair nem áll jól. inmate emlékeim szerint igen, és most így hirtelen megtetszett ez. esetleg egyéb ötlet?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7524) tildy válasza SupaCow (#7520) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm. Hát nem lesz egyszerű döntés.

Compulsive viszonylag olcsó, 90 font (27 ezer ft) körül megkapnám... ÉS ez állt a legjobban.
Liv is jól állt, előnye, hogy van polarizáltban is, de úgy 150 (45 ezer ft) alatt nem kapható....

Oil rig meg a képen a csjaon kurvajól áll, de próbálni kéne.Lassan ég a pofám, hetente bejárunk az O-storeba....

Ha lenne compulsiveban polarizált, nem lenne kérdés a dolog, így viszont... :( :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7525) bandus válasza tildy (#7524) üzenetére


bandus
veterán

miért kell ennyire a polarizált?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7526) SupaCow válasza tildy (#7524) üzenetére


SupaCow
tag

Köss kompromisszumot vedd meg azt a Complisive-ot. :)
Polarizált nélkül lehet élni, Oakley nélkül nem :DDD

f: @geboleather

(#7527) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7528) Don't Panic válasza Don't Panic (#7527) üzenetére


Don't Panic
senior tag

:U[link]

[ Szerkesztve ]

(#7529) krain válasza SupaCow (#7526) üzenetére


krain
tag

"Polarizált nélkül lehet élni, Oakley nélkül nem" - igazad van Ecsém :DDD :DD :C :R ez a hét/hónap aranyköpése!

(#7530) Don't Panic válasza Don't Panic (#7528) üzenetére


Don't Panic
senior tag

(#7531) tildy válasza bandus (#7525) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert nagyon jól szűri a visszavert, csillámló fényeket.
Esmeinnek egy polarizált polaroid van, néha elcsórom tőle és imádom.
Két képen látszik mi a különbség:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7532) bandus válasza tildy (#7531) üzenetére


bandus
veterán

hát a fene tudja... szerintem te nem az a csaj vagy, aki órákat tölt csillámló kirakatok előtt :P

a viccet fértéve. nekem egyik oakley-m sem polarizált, de soha nem éreztem hátrányát. se vezetésnél, se vízparton. szóval ha ennyire bejön az a compulsive, szerintem nyugodtan megveheted :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7533) harryls válasza tildy (#7531) üzenetére


harryls
csendes tag

Nekem is az a véleményem ha annyira tetszik a compulsive vedd meg. Próbáld meg az ebay-t.
Ja és van oakley rajongói klub iwiw-en, jó néhány fórumtag benne van.

(#7534) tildy válasza harryls (#7533) üzenetére


tildy
nagyúr

ebay-el kapcsolatban félek a fake változatoktól. Meglátom még.
Nagyon megy a vacillálás, utálok ilyen lenni. Merthogy a Liv is jól állt, és ugye az meg polarizált. Boltban az is drágább, netről megbízható forrásból 40 fonttal olcsóbb, legalább.

bandus: beletrafáltál, viszont műtött szemem van, így kicsivel jobban érzékelem a káprázást alapból is...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7535) bandus válasza tildy (#7534) üzenetére


bandus
veterán

így hirtelen innen egyikre sem mondanám, hogy fake:
[link]

jaigen, a szemműtétet elfejeltettem. sorry :B

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7536) harryls válasza tildy (#7534) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem hinném hogy Liv-ből létezne gagyi verzió. Én is folyamatosan figyelem mert a feleségemnek nagyon tetszik, csak hát 200 dolcsi+posta. Meg olyan eladókat nézek akik főleg oakley-kat árulnak és már volt jó néhány adásvételük legalább 98%-os feedback-el

(#7537) tildy válasza harryls (#7536) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt nézd meg esetleg vagy itt .
Hugom június elején jön ki, és megy haza, én augusztusban. Lehet picivel drágább alapesetben mint az ebayes ár , de nem vészesen, posta meg így ingyen lenne, táskában elfér:) .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7538) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv
szerintetek miért nem kelt el ez a juliet már vagy 3 hónapja? érdemes lenne megnézni?
olyan 40 körül szeretnék venni egyet,ha tudok.

http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok/ferfi/napszemuveg/eredeti_oakley_juliet_napszemuveg_168466701.html

(#7539) koxx válasza tomyka74 (#7538) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

mert (le)használtan nem ér ennyit egy juliet

tegnap próbáltam egy scalpelt és egy fuel cellt, nagyon kényelmes és nem is állt rosszul

[ Szerkesztve ]

(#7540) bandus válasza tildy (#7537) üzenetére


bandus
veterán

ezzel a lehetőséggel elképzelhető, hogy élni fogok. ha lehetek ilyen tolakodó :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7541) harryls válasza tildy (#7537) üzenetére


harryls
csendes tag

Köszönöm a lehetőséget. Megjegyzem a dátumokat és a honlapokat ahol mutattad, az ár kb ugyanaz viszont így abszolút biztonságos a "szállítás". Ha aktuális lesz, még időben küldök PM-et. Még egyszer köszönöm :R

(#7542) tildy válasza bandus (#7540) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak nyugodtan.
Itt ezek a boltok biztosan eredetit adnak - különben szvsz a torkukra lépnének- és ráadásul 20-25%al olcsóbb, mint az oakley storeban.
Hugom június 2-6ig lesz itt , én július végén utazom haza. (utána karácsonykor)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7543) tildy válasza tildy (#7542) üzenetére


tildy
nagyúr

Még egy gyors kérdés az iridium lencséknek mi az előnye? (MErthogy láttam tungsten iridiumot compulsive squareből, és hát ugye a wolfrám miatt nem karcolódos fajta, node az iridiumot nem vágom mit jelent) .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7544) koxx válasza tildy (#7543) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez a hivatalos szöveg

IRIDIUM LENCSE
Az Oakley Iridium lencséjének védőrétege lehetővé teszi viselője számára, hogy bármilyen fényviszonyra ráhangolódjon. Túlhevített fémoxidok molekuláris szinten kötnek a lencséhez, egy tartós, egyenletes szűrőréteget képezve, amely optimalizálja a kontrasztokat és minimalizálja a tükröződést. A bevonat, amely az adott fény 9-92%-ának átengedésére képes speciálisan úgy van kiképezve, hogy a visszaverődés, a fényáteresztés és elnyelés közti optimális egyensúlyt megtartsa a környezeti viszonyoknak megfelelően.

(#7545) freeride69x


freeride69x
csendes tag

Kérném jelenti!Egy újabb ocsmányság!
http://www.vatera.hu/egyebek/minden_mas/oakley_napszemuveg_168915522.html[link]

[ Szerkesztve ]

(#7546) freeride69x


freeride69x
csendes tag

van még 1200ft-ért is:
[link]
és
[link]
vmint
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7547) napey válasza tildy (#7543) üzenetére


napey
csendes tag

Meg még egy kis hivatalos szöveg: :)

IRIDIUM LENCSE:
A tiszta Plutonite lencseanyagra felvitt 12 micron vastag Iridium réteg mind a napszemüvegek, mind pedig a dioptriás lencsék esetében hatékony a visszatükröződések minimalizálásában, miközben a mindenkori időjárási viszonyoknak megfelelően egyensúlyban tartja az áteresztett fénymennyiséget és őrzi a színtisztaságot. Az Iridium bevonat azonban speciális figyelmet igényel. Csak kímélő, enyhén szappanos vízzel tisztítsa, soha ne használjon tisztítófolyadékot!

"idézet" egy Mofo-s Splice dobozában talált papírkáról, amelyik így kezdődik: Ön a világ legjobb védőszemüvegének tulajdonosa :D

(#7548) Don't Panic válasza napey (#7547) üzenetére


Don't Panic
senior tag

PFFFF :D tisztítsad trisóval. az az izzadság ami a szemöldöködnél lecsorog a szemüveg lencsére nos az bassza haza pl egy M doggle esetében. én így jártam vele :) h csak ott jött le az az iridium réteg [link]

és ez lett a veszte :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#7549) Babarnew válasza Don't Panic (#7548) üzenetére


Babarnew
csendes tag

:DDD mivel lőttél rá ?

(#7550) PhilvanDyk


PhilvanDyk
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy tud-e valaki szerezni Oakley-Crosshair/ Titanium-Titanium Iridium Polarized (12-871) szemcsit?
Ha esetleg igen, mennyiért?
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv,

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.