Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) harryls


harryls
csendes tag

Van valakinek eladó Hatchet. Főleg raw/ice, vagy raw/vr28 black érdekelne.

(#7652) koxx válasza mclord (#7649) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"veszek vagy 5 K -ért egy szemcsit és még akkor is jobban járok.." anyagilag biztosan, kérdés, hogy a látásod milyen lesz ezekben a szemüvegekben

Garis dolgok változtak ám kicsit az elmúlt időszakban, sztem olvass utána.

(#7653) vastag87


vastag87
csendes tag

valakinek ilyen szemcsi elfekvőben?

[link]

írjon pm-et, köszönöm

(#7654) tibi666


tibi666
senior tag

ez az iridium réteg tényleg ennyire sérülékeny, hogyha ráizzadok, cseszhetem?

csak mert nekem romlott a szemem tavaly nyár óta, és fontolgatom, hogy rendeljek-e új pár rx-es lencsét a flak jacketbe, vagy vegyek egy új ray-ban keretet.

(#7655) 007007a


007007a
újonc

Bocsi. Akkor azt kérdezném, van van valakinek itt eladó Scalpel szemüvege? :))

(#7656) koxx


koxx
MODERÁTOR

LAB-ban is lesz elvileg gyenge 1,2m-ért, még bluréj lemezt is adnak :) (mondjuk ennyiért adhatnának mellé egy BR lejátszót meg egy 50"-os LCD-t)

[ Szerkesztve ]

(#7657) bandus válasza koxx (#7656) üzenetére


bandus
veterán

ésbiztos lesz aki enyniért meg is veszi :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7658) krain válasza koxx (#7656) üzenetére


krain
tag

WATTAFAKKKKKK :Y :Y :Y :Y :( :( ennyi pénz.....

(#7659) vastag87 válasza koxx (#7656) üzenetére


vastag87
csendes tag

aki komoly kollektor annak okés de 1,2 milla soksok szerintem úgyis valami Ewing(jujing) veszi meg a Dallas-ból......... az árából kb 3 ilyen nagyvitrint megtöltenék.....
jobboldali

... rem ezt is elhagyják majd a mekiben:DDD nekem annyira nem bejövős, inkább egy pitboss meg még pár darab másik oakley az árából:D

[ Szerkesztve ]

(#7660) koxx válasza vastag87 (#7659) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

200db-ot nem hinném, hogy gyorsan elkapkodják :) majd vmi dubai sejk vesz magának

(#7661) brúszvilisz válasza koxx (#7660) üzenetére


brúszvilisz
újonc

én úgy hallottam, hogy már vettek fel rá előrendelést, és úgy egyáltalán harcolni kell azért, h Európába is jusson belőle

(#7662) koxx válasza brúszvilisz (#7661) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

igen, én is hallottam, mehet a küzdés ezért a pár darabért

(#7663) krain válasza brúszvilisz (#7661) üzenetére


krain
tag

na ez már szerintem nem normális...csillagászati árú szemüveg és sokan úgy tekernek mintha ez lenne az élet értelme... küzdenek érte...gyász....:( most NEM az irigység beszél belőlem, de 1,2 milla...hát az már pénz. de nem erre.

(#7664) freeride69x válasza krain (#7663) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Oakley C Six carbon,ez olyan mint amikor pl.:a cr-mo vázas mtb időszakban berobbantak az alumínium vázas és titán vázas gépek.Ezután jött a carbon.Most a hegyikerékpároknál a carbon forradalom van jelen,de majd idők múlva ez is lezajlik és akkor már elérhető áron lesznek carbon vázak.Jelenleg úgy 250000-től felfelé van az áruk,de már a kiegészítők terén elérhető áron vannak carbon kiegészítők.Oakley-nál is majd idők múlva több szemcsiben megjelenik véleményem szerint a carbon technológia,és nem csak az elit kollekciókban.
Gyűjtöknek ok az ára,aki ilyet akar fizesse meg.Amúgy meg hülyeség és a technológia sem ér ennyi pénzt.

(#7665) tibi666 válasza krain (#7663) üzenetére


tibi666
senior tag

nézd, vannak körök, ahol 1.2 millió lófütty. nálunk is. nem is kevesen, sokat ismerek is.

a te realitásodban nyilván felfoghatatlan ár ez, de kicsit nyitottabbnak kell lenni.

(#7666) krain válasza tibi666 (#7665) üzenetére


krain
tag

nézd csak az előttem szólóval tudok egyet érteni...nem a pénz a lófütty, hanem a cucc nem ér ennyit, sztem
"a te realitásodban nyilván felfoghatatlan ár ez, de kicsit nyitottabbnak kell lenni."
ebben biztosan igazad van :U(építkezés elején vagyok, úgyhogy szíven ütött ez az összeg egy szemcsire)

(#7667) tibi666 válasza krain (#7666) üzenetére


tibi666
senior tag

de. annyit ér, amennyiért megveszik. ez egy limitált, exkluzív cucc, nem fogják olcsón adni.

(#7668) bandus válasza tibi666 (#7667) üzenetére


bandus
veterán

najah, mindennek annyi az ára, amennyiért el lehet adni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7669) koxx válasza tibi666 (#7665) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem mi vagyunk a célközönség. Rengetegen vannak akik könnyedén ki tudják fizetni a 4000 dollárt. Bugatti Veyron is több mint 1m euroba kerül mégis előre elfogyott az összes.

(#7670) neo-geo válasza közutas (#7615) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Most akkor ez hogy is van? A watcsesz adja a garanciát egy évig vagy rosszúl olvastam? mert ha igen akkor arra azért kiváncsi lennék mi tőrténik ha pl. ketté törik a szár a szemün amit vettél? De ne így legyen, akkor a watcsesz fogja neked a szárat cserélni ingyé vagy pézé vagy mi a fasz? Mert ha nem akkor a mofo-ba hiába viszed mivel langyossan leóltanak hogy kéne valami papír hogy hol vetted, és elhiheted hogy a watcsesz garipapírját teleszarják és van egy szemüd törött szárral. Nagy vonalakban ennyi. De ha az első verzió van akkor le a kalappal a watcsesz elött. De ezt nem tudjuk meg csak úgy ha veszünk tőle egy szemüt és eltőrjük a szárát de az egy kicsit rizikós.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7671) neo-geo válasza koxx (#7656) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Hogy az annyába verné bele szemüveget az a beteg állat aki ennyit ad egy fele műanyag fele alu szemüvegért.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7672) koxx válasza neo-geo (#7671) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez a karbon/titán C6, a műa/alu "csak" $1500, de ettől függetlenül igazad van.

(#7673) neo-geo válasza koxx (#7672) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Mind a kettőbe ugyanannyi az unobtanium ha azt használják de szentem igen mert attól jobb nincs tapadás szempontból.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7674) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Az orivjún a két értékelést valaki lefordíthatná amit írtak a c6-nál.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7675) koxx válasza neo-geo (#7673) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az unobtainium csak a szárgumi, nem is néztem van-e orrgumija egyáltalán. Mindenesetre felpróbálom ha itthon elérhető lesz. A pitboss ára miatt is igen sokan panaszkodtak a külföldi fórumokon.

(#7676) Babarnew válasza neo-geo (#7674) üzenetére


Babarnew
csendes tag

webforditas.hu :DDD
" Áttekintések
HED4JC
Keret: alumínium / CF
Lencse: szürke sarkított

A porduct* unboxingja alatt* egyedül én már bombasiker voltam-Ed azon, hogy hogyan csomagolták össze azt. Ez elég nehéz majdnem 3 vagy 4 fontnál burkolat meg minden összeg. Az ügy végének van egy fekete szaténszínárnyalata, nagyon hasonló ahhoz a pitboss*doboz. Az, amit az ügyről szeretek, szintén egyszer ez az ülés egyenes kinyitott egész végig az elit, Icon elég jól kitűnik. A lézer aláírást karcolt tányér megáll azért a hozzáadott bombasikertényezőért és szintén az annak nyújtott támogatásként szolgál, hogy az ügy felső része megakadályozza, hogy záruljon be. A kicsi könyvecske az aláírástányér alatt van jól mesterkedett szintén. A fedőnek van egy domborított elit ikonja.
Úgy döntöttem, hogy bemutatom a mikrozsákot (pontos ugyanaz egy a pitboss) és a blu-ray lemezként becsomagol elválik. Azok a BD lemezjellemzők, ahogyan a C6 és TBIIt csinálták. Mindkét rész igazán tájékoztató.

A glaasesek* 2 harisnyakötőhöz hasonló starps által* biztosítottak és egészen a mai napig érintetlenek maradnak, ahogy még mindig nem kapcsoltam be őket még. (várakozás talán New Year hehehe) és ennek a becasue-ja* nem tudok nyújt bármilyen visszacsatolást a kényelembe és rohamra.

Mindent egybe véve mint az, hogy milyen ember mondják azt, a waay* túl költséges és amiatt a tény miatt van, adok 4/5 koponyát.

--------------------------------------------------------------------------------

Tölgy
*Teljes áttekintést találhatnak a fórumon*

Látott mindkét verzió személyben nemrég, én mondjuk az C hat nem olyan rossz, mint néhányunk a gyűjtők gondolták azt volt de nem olyan nagy, mint az, amit reméltünk, ez lenni. Ez nem egy klasszikus, de ez egy szilárd darab az Oakley felállásban.

Azokat, akik látják a teljes szénszálat, C gondolom hat in személy az őrlő munkával leglenyűgözöttebb lesz. A részlet Crosby Composites által kiemelkedő. Az őrlés szintén a szénszálra hagy egy fához hasonló szövetet (emlékeztet engem a szövetre egy Koston Frogskinon) és szintén távozó egy minta az némileg emlékeztet engem egy snakeskin. Jó anyag.

Amíg a teljes szénszál C hat Oakley's/Crosby Composites képességet demonstrál munkába szénszállal az Aluminum C Six tüntet hogyan király a stílusa tudna lenni.

Míg a teljes CF C Six egy szelíd néző keret, hihetetlenül hűvös keretszínként az Aluminum C Six ragyogás. Az ellentét az ezüstalumínium és a fekete unobtainium* és CF között megmutatja, hogy felizgatni a keretet hogyan van tegyük fel, hogy lenni. Ez úgy néz ki, mint egy olyan keret. Ez bámulatos milyen egyszerűen változó a keret colour(s) tud változni az C hat megjelenése. A teljes CF C Six úgy néz ki, mint egy rendszeres Oakley termék és, ha te nem vagy bent az tudja, ráadásul nem ismernéd fel azt, ha lehagynád azt az utcán. Másfelől a kontraszt az Aluminum C Sixen eléri, hogy a keret futurisztikusnak látsszon, sci fi, és ugyanakkor ipari. Gyakorlatilag lehetetlen elszalasztani azt.

Gondolkodom az C hat van egy tisztességes termék. Mikor miközben megnézi azt egy ár/érték-perspektívából, a vonzereje határozottan csökken. Néhány mondana egy terméket mint például az C hat fel van mentve az ilyen mérések alól, de az egy másik egy másik napot támogató érv.

Vennék bármelyiket az C hat modell a saját pénzemmel, aki tudja, hogy mit tudok most? Egyértelműen nem, de én hálás vagyok megkértem a lehetőséget, hogy tartson egyet a kezeimben.

2009. december 27-e "

(#7677) neo-geo válasza koxx (#7675) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Ja igen van neki nem úgy mint a csöves pitbossznak. neki még az sem jutott mittudomén hányszáz ezerért.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7678) neo-geo válasza Babarnew (#7676) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Kösz Babarnew én is néztem a webfordítót de nem győzött meg. Valaki aki vágja angol esetleg.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7679) eddhunter


eddhunter
tag

Sziasztok!
Most tervezem az első Oakley-m beszerzését. Hosszas rágódás után az Oil Riget választottam.
Na most lenne kérdésem. Ez az iridium lencse tényleg ilyen érzékeny? Ha polarizált-iridium, az tartósabb? Asszem a vaterán vásárolnék, eddig Kirzseg árai voltak a legszimpatikusabbak, és jók az értékelései. Van vele kapcsolatban tapasztalatotok? pl. most árul 31k-ért polarized ORig-et ez tényleg ilyen occsó?
Egyenlőre ennyit szeretnék tudni. :B
Köszi!

(#7680) tildy válasza eddhunter (#7679) üzenetére


tildy
nagyúr

En is polarizalt oil riget vettem , 106 fontert, ami kb 31800Ft, szoval ja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7681) Babarnew


Babarnew
csendes tag

neo-geo : Ok nem tökéletes de azért érthető, mondjuk Én beszélek angolul de a fordítást most kihagynám :)
eddhunter: Kirzseg ( gaborcsu) a vateráról korerekt árakon dolgozik de az ő kínálatát megtalálod az apróneten is ua névvel hirdet általában , sok sikert
ui : ja semmi különösebb gond nincs a lencsékkel ezekre is normálisan vigyázni kell és sokáig élvezheted...

(#7682) Babarnew


Babarnew
csendes tag

...na és jelentem kitört a nyár tessék oakley-ba öltözni ! :K
vadiúj állapotú Half-X Polished/VR28 Blk Iridium dobozában, papirok stb akciós áron eladó !
érdeklődni priviben pls.

(#7683) koxx válasza eddhunter (#7679) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem érzékeny az iridium lencse, de azért vigyázni kell rá. Ha ráizzadsz a lencsére akkor töröld le mielőtt elteszed a tokjába, ne menj vele tengerbe/óceánba és akkor örökélet+2nap.

Oilrig jó vétel, kényelmes, jól takar.

Babar: ismerős ez a half-x :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7684) tibi666 válasza tibi666 (#7654) üzenetére


tibi666
senior tag

erre valaki?

(#7685) koxx válasza tibi666 (#7654) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem embere válogatja, de ha sokszor ráizzadsz és nem törlöd le róla akkor elképzelhető, hogy sérül az iridium réteg. Egy havernak teljesen szétmarta a monster dogjának a lencséjét, igaz sokat hordta a hajában amit nem bírt a lencse. Visszavitte és kapott egy újat.

(#7686) tibi666 válasza koxx (#7685) üzenetére


tibi666
senior tag

és azt nem tudod, hogy az rx lencséket ugyanúgy könnyen lehet cserélni, mint a simákat? szóval a labban meg tudják csinálni nekem?

[ Szerkesztve ]

(#7687) koxx válasza tibi666 (#7686) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

az rx lencse kicsit azért más sztem, ezt a bolttal kell lebeszélni, hogy mi ilyenkor a teendő

(#7688) tibi666 válasza koxx (#7687) üzenetére


tibi666
senior tag

ok, köszi. :)

(#7689) koxx


koxx
MODERÁTOR

Limitált króm keretes jawbone, nemrossz

(#7690) mclord válasza koxx (#7683) üzenetére


mclord
aktív tag

És melyik az amelyik bírj az óceánt is:) ? :DD

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#7691) Vole válasza mclord (#7690) üzenetére


Vole
tag

Tengerben voltam Unknown -al, semmi baja nem lett. Viszont a Mo -i klorozott strandon szepen szetment a lencse.

(#7692) salez


salez
csendes tag

Hááát skacok, respekt a fanoknak, de ezzel a számla/gari dologgal kapcsolatban nem kéne butaságokat beszélni...

Az Oakleynak (itthon a Mofo Kft.-nek) azzal szemben van jogosultsága korlátozni, vagy engedélyezni bármit is, akivel szerződésben van. Mindenki másra csak a hatályos jogszabályok vonatkoznak.. (És ugye ez feltételezi, hogy eredeti dolgokról beszélünk.)

Magyarul, ha én (akár az ebayről) veszek Oakley-t, levámoltatom, és számlát adok a Gagyi Bt.-m nevében, akkor ugyanaz a jogszabály vonatkozik rám, mint a Mofo kft-re, tehát Magyarországon ugyanolyan hivatalos garancia az enyém, mint az övé....

(persze nemzetközi gar sincs, de ez nekünk nem is sokat számít, ritkán visszük Londonban szervízbe a szemüvegeket, és az is tény, hogy a Mofo elfogadja (elvileg) a külföldi számlákat, ha az Oakley visszaigazolja, hogy hivatalos viszonteladótol van)

Tehát a Mofo verheti a seggét a földhöz, de amíg 1,5-2szeres áron árulják a cuccot, addig lesz "szürkeimport". Tessék normális áron árulni, és nem lesz érdemes behozni kintről, akár üzletszerűen is...

üdv
salez

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#7693) davidmate válasza salez (#7692) üzenetére


davidmate
újonc

Tisztelt Forumozók,

Jó ideje olvasom a fórumot, azt gondolom eljött az ideje hogy megszólaljak. Bár már volt aki közétette az elérhetőségeinket, de azért úgy tisztességes ha bemutatkozom. Dávid Máté vagyok, a Magnolia Trade Invest Kft ügyvezetője, a mi cégünk üzemelteti a WatchandGlasses Vateraboltot.
Sok a félreértés és a valótlan információ. Cégünket nem kívánom védeni, azt hiszem a vevőink elégedettsége kell legyen a mérce, és ha jól olvastam itt ezen a fórumon vásárló még nem tett ránk panaszt.
Mindazonáltal speyderco felhasználóval egy kollégánk, akit a dolog miatt azóta elbocsátottunk nem kellő hangnemben beszélt, még akkor sem ha a kérdések mögött nem valódi vásárlói érdeklődés volt. A dolog miatt nyomatékosan elnézést kérek.

Az Oakley egy kitűnő márka, magam is hordok Oakley napszemüveget. Az Oakley tulajdonosa az Olasz Luxottica. A cég más kivalló márkákkal is rendelkezik ilyen pl. a Ray Ban. Vagy a licensz márkák mint a Prada, a Donna Karan, a Versace, vagy a Versus. Boltunkban ezek közül a márkák közül is választhatnak, ugyanattól a gyártótól származnak, mégsem vált ki vitát ellentétben az Oakleyval.
Magyarországon a rendszerváltás előtt csak kevés szerencsés cég mint pl. a Skála rendelkezett valutakerettel hogy külföldről vásárolhasson. Ezek az idők viszont elmúltak. Ha ma valaki, a fórum olvasó közül úgy dönt hogy szeretne hivatalosan napszemüvegeket árusítani, akkor két lehetősége van, keres egy hazai vagy keres egy külföldi beszállítót. Valamiért az önök beszélgetésében a külföldi forgalmazó létét úgy emlegetik, mint valamiféle tiltott dolgot. Az árúk szabad áramlása nem tiltott, sőt kifejezett célja az Europai Uniónak. Így a vásárlók nagyobb árukészletből választhatnak és kialakul az árverseny.
Tehát ha a fórum vállalkozó kedvű olvasói közül valaki talál egy megfelelő külföldi beszállítót, és attól vásárol, akkor semmi akadálya nincs annak hogy az így vásárolt termékeket továbbértékesítse hazánkban.
Ha tőlünk vesz valaki egy napszemüveget, arról számlát állítunk ki. Valamiért ezt itt mint bűn tüntették fel sokan, pedig ez hazánkban nem egy lehetőség, hanem egy kötelezettség. Sokan tévesen azt gondolják, hogy magánszemélyként azt és akkor árulhatnak amit szeretnének. Erre a törvények meg is szabnak egy összeghatárt. Ha valaki ingóságot egy évben 200.000Ft felett értékesít, azt fel kell tüntesse az adóbevallásában, mindegy hogy a termék használt volt stb. Más kérdés hogy ezt rengetegen nem teszik meg.
Továbbá sokszor téma a garancia kérdése is. A garancia, ugyanúgy mint a számlaadás, nem egy lehetőség amit valaki adhat, hanem kötelező érvényű, megadott értékhatároktól függően. A garancia létét törvény határozza meg. Tehát a garancia adásáról lemondani nem lehet. A garancia minden terméknél a vásárlás helyén érvényesíthető, ez is törvényi szabályozás. Tehát egy eladó cég helyett nem vállalhatja a garanciát egy másik cég. Egyszerűbben, ha egy Spárban veszek Solingen kést, és eltörik a penge, azt nem vihetem a Tescoba, hiába árulnak ott is Solingent. A garancia egyébként nem más mint minőségi kifogás. Tehát ha egy szemüvegnek úgy töröm el a szárát hogy rálépek, az nem jelenti azt hogy nem volt megfelelő az anyagminőség.

Remélem sikerült tévhiteket eloszlatnom, amennyiben lenne bárkinek kérdése, melynek megválaszolásában segíthetek, annak állok rendelkezésére.
Amennyiben pedig harryls felhasználó úgy dönt, hogy az Oakleyvel egy tulajdonosi körbe tartozó Donna Karan szemüveg aktuálissá válik kedves felesége számára, akkor azon leszek hogy a legjobb áron juthasson hozzá!

Tisztelettel:
Dávid Máté

(#7694) koxx válasza davidmate (#7693) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Köszönjük a tájékoztatást, én beszéltem a fent említett kollégájukkal a vaterán. Valóban nem vásárolni szerettem volna, de nem is kötözködésképpen írtam, csupán a szemüveg pontos típusa érdekelt mivel nem tudta pontosan megmondani ill kétséges volt a szemüvegről készült kép, ezért merült fel bennem a gyanú, hogy vmi nem stimmel vele.
A garanciát ezek szerint a cégnél tudjuk érvényesíteni és kikülditek pl Angliába v szervizelik itthon is?

(#7695) krain válasza davidmate (#7693) üzenetére


krain
tag

ríszpekt! ez tetszett...bemutatkozás, korrekt tájékoztatás, így már más... :R :C

[ Szerkesztve ]

(#7696) davidmate válasza koxx (#7694) üzenetére


davidmate
újonc

A szervizhátterünk megoldott, tehát elvben nem kell kiküldenünk a szemüveget. Viszont, és ez nem reklám pusztán tény, még nem volt garanciális probléma, csak egyetlen egy Oakley szemüveggel, mert annyira jó a minőségük. Azt az egyet pedig, hogy ne várassuk a vevőt, amig az alkatrész megérkezik, a saját költségünk kicseréltük egy újra. Néha meg is lepődök amikor a forumon szerviztapasztalatokrol irtok, mert valahogy ezek a szemüvegek nem akarnak elromlani...

(#7697) koxx válasza davidmate (#7696) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez így valóban korrekt. Nem feltétlenül hibára gondolok a szervizelésnél, lencsecsere, szárgumicsere stb. Nekem sem volt még gondom a szemüvegekkel az elmúlt néhány évben.

(#7698) tibi666 válasza davidmate (#7696) üzenetére


tibi666
senior tag

lehet egy kérdésem?
rx lencséket is tudtok szerezni?

(#7699) davidmate válasza tibi666 (#7698) üzenetére


davidmate
újonc

A forumra véletlenül sem azért regisztráltam, hogy bármilyen termékkel házaljak. Hiszem hogy nem itt van a helye, és őszintén azt is tudom hogy árban nem tudunk versenyezni az itteni ajánlatokkal. Hiszen ha vesz valamit tőlünk, teszem azt 10.000Ft-ért akkor abból eleve 2.000Ft Áfa a Magyar államhoz vándorol. Természetesen bármit tudunk rendelni, de ha magánemberként szükségem lenne valamire, akkor valószinüleg külföldi akuciós oldalakrol keresgélnék.
Ettől függetlenül, ha bármi kérdésben segithetek, ahogy időm engedi igyekszem válaszolni.

(#7700) tibi666 válasza davidmate (#7699) üzenetére


tibi666
senior tag

én ezt értem, de dioptriás lencsét nem vehetek az ebayről, azért kérdeztem, hogy ti esetleg tudtok-e szerezni, mert a labnál kurva drága.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.