Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Fenyolori válasza harryls (#6449) üzenetére


Fenyolori
csendes tag

... általában két emberen múlik, az egyik ember ( én) már benne volt a másik még nem ;)

Mint érdekességet tettem fel, a színösszeállítása annyira nem jön be de a típus az igen.

Az élet egy nemi úton terjedő fertőzés, amelynek a halálozási aránya 100%

(#6452) NyxNyxNyx válasza Fenyolori (#6450) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Köszönöm a választ! :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6453) bandus válasza Fenyolori (#6447) üzenetére


bandus
veterán

még jó, hogy 1-1-ben hijinx. nagyon ütős. elkell kezdenem ismét spórolni..bár még a robert pimple-t sem sikerült beszereznem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6454) krain válasza Fenyolori (#6447) üzenetére


krain
tag

:R :R LOOOOLLLLLL ez a hét aranyköpése :C :C :C .....taníts Mester :DD
a szemü nagyon állat

(#6455) koxx válasza NyxNyxNyx (#6448) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

sideways sztem egy fos, nagyon gagyin néz ki

ebayen kb 98%-ig okés, de attól függ mennyiből, 20000 vagy 200 feedback, nem mindegy

(#6456) Vajacska


Vajacska
újonc

Sziasztok

Kb egy órája böngészem a fórumot, de nem találom a választ, szóval légyszi ne azt írjátok, hogy lapozzak vissza.
A kérdésem lényege, hogy az egyes modelleknél lévő méretezésnél mit jelent a 3 szám, illetve milyen mértékegységgel.
Pl.: Size: 52-18-142
Előre is köszi a választ

(#6457) koxx válasza Vajacska (#6456) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Általában inchben adják meg a ruhaméreteket, pl 34/34es farmer 34" a derék kerület ill 34" a belső lábszárhossz

[ Szerkesztve ]

(#6458) Vajacska


Vajacska
újonc

OK

Kösz, de szemüvegekről beszélek.

(#6459) koxx válasza Vajacska (#6458) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

szemüvegnél egy egyedi azonosító, semmi méretet nem jelöl (ha asian fit akkor azt külön feltüntetik)

(#6460) TayRol válasza Vajacska (#6456) üzenetére


TayRol
veterán

max. amit kulon szoktak jelolni, az az orrnyeregnel a szelessege es a lencse szelessege. de ez is csak 2 szam, es valamelyik szár belsejeben van feltuntetve.
De ha 3 szam van, akkor az elso a lencse szelessege, a masodik az orrnyereg szelessege, a harmadik a szárhossz. elvileg.

(#6461) Babarnew


Babarnew
csendes tag

nézzetek már rá erre lszi, már tárgyaltuk olcsó, számlával...watchandglasses a vaterkáról... :((
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=161059721
szóval én is kérdeztem de kioktatott h Én vagyok a hülye mit kötözködök...Oil Rig Black/Bronz ???? 05-630 kóddal (ez Inmate kód..) ...azt irja már eladott vagy 700 darabot ...NO COMMENT :W

(#6462) koxx válasza Babarnew (#6461) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha 700at eladott akkor az biztos érdekelné a LAB-ot is, nem tudom milyen forrásból vannak a szemüvegek, de amikor vki nem adja meg egyértelműen, hogy mit árul akkor felejtős.

(#6463) Babarnew válasza koxx (#6462) üzenetére


Babarnew
csendes tag

hát ismersz engem aztán a legkevésbé érdekel a más biznisze de az zavar ha összevissza beszél szinekről meg kódokról és nagy az arca...na mind1 :D

(#6464) koxx válasza Babarnew (#6463) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

igen tudom :)
nézz rá erre is [link] mi van a lencsébe gravírozva és mit ír az adatlapon a lencséről, kb annyira van képben az oakley szemüvegekről mint nagyanyámnak az űrkutatásról

[ Szerkesztve ]

(#6465) Babarnew válasza koxx (#6464) üzenetére


Babarnew
csendes tag

ja szép átlátszó fire lencse :DD üdv a nagymamádnak is :C

(#6466) krain válasza koxx (#6464) üzenetére


krain
tag

wattafakk?????!!!!!! jól látom, hogy titanium a lencse :Y már én is néztem ezt az "ex demo" szöveget :N sokan meg bekajálják, figyeltem ahogy Babarnew kollégát kiosztják :O

(#6467) Babarnew válasza krain (#6466) üzenetére


Babarnew
csendes tag

na ne csak figyeljél hanem véggyé' is meg tesvérem :DDD

(#6468) vastag87 válasza Babarnew (#6461) üzenetére


vastag87
csendes tag

érdekes, de már régóta vannak ilyen "akciós áron" szemüvegei....
necces sztem, illetve hogy a számokkal is variál...

1 hete a flack jacket fire iridium lencsével volt fent.....

valaki aki közelében lakik elmehetne és megnézhetné hogy mégis mi a helyzet....:DD:DD:DD
mert személyesen is át lehet venni, meg ha azt írja hogy boltból, akkor boltnak is lennie kell:D:D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#6469) koxx válasza Babarnew (#6467) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

rákérdeztem, kíváncsian várom a választ :)

(#6470) Babarnew válasza koxx (#6469) üzenetére


Babarnew
csendes tag

ja néztem éppen most 'okosítod' :)

(#6471) vastag87 válasza Babarnew (#6470) üzenetére


vastag87
csendes tag

melyik szemünél osztjátok? oil rig?
az oil rignek is HYDROPHOBIC lencséje van?
az általa árult m-frame-nél írja h boltban 76e ft, az igaz?

[ Szerkesztve ]

(#6472) koxx válasza Babarnew (#6470) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na megkaptam a választ, úgy látszik én is hülye vagyok hozzá :) de kapok képeket ha minden igaz.

Szerintetek ez new straight jacket vagy sj2 lencse? [link]

[ Szerkesztve ]

(#6473) vastag87


vastag87
csendes tag

majd photoshopban átszerkeszti hogy azok legyenek amit leírt :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#6474) koxx válasza koxx (#6472) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

áh, már nem tudtam szerkeszteni, megtanulok olvasni :)
"Fits STRAIGHT JACKET frames produced in 2007 and later."

(#6475) -cobra- válasza Babarnew (#6461) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Egyszer én is kérdezősködtem már tőle egy Tangent-el kapcsolatban. Konkrétan erről a darabról: [link]

Számomra az volt az érdekes, hogy Polarizáltként hirdeti, és még pontos típusszámot is ír, szóval nem lehet elírás a Polarizált jelző, mert a szám alapján annak kell lennie. DE a bal lencsében marhára nincs benne a Polarized felirat, nem úgy mint az eredetiben. Meg is kérdeztem tőle, hogy most mi a helyzet akkor a szemüveggel, és kaptam valami nagyon hangzatos és meggyőző választ, hogy valamilyen B kategóriás készletből való és ezért nincs benne a felirat, de eredeti termék. Na ezek után nem mertem megkockáztatni az üzletet. Valaki tényleg elmehetne ebbe a rejtélyes üzletbe megnézni a szemcsiket, kíváncsi lennék az igazságra. :)

Más:

Nemrég új taggal bővült a kis család: :))
Embrace - Mocha/VR28 Black Iridium Polarized

(#6476) vastag87


vastag87
csendes tag

szervezni kellene valami "kommando" félét és elmenni a rejtélyes vatera-eladóhoz, de vinni kellene 1-2 válról indítható oakley szemüt hogyha gond lenne.... illetve ha fake szemükről van szó, akkor szólni a Lab-osoknak, hogy szerezzék be az oakley kamiont, elejére egy Xmetalokból és titanium szemükből gallytörő és vége a boltnak:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD
bár ellehetne intézni békésen is:D de az nem izgi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6477) harryls


harryls
csendes tag

Crosshair-nél mi a különbség a normál és az "s" között? Mint a pólóknál az "s"-es kisebb?

[ Szerkesztve ]

(#6478) krain válasza harryls (#6477) üzenetére


krain
tag

Babarnew az illetékes :)

(#6479) koxx válasza harryls (#6477) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hivatalosan az S a női modell ezáltal kicsivel kisebb a lencse és az orr része is szűkebb.

Megkaptam a hivatalos képet a 05-630-as kódjelzésű oilrig okliról, borítékolom, hogy médincsájna, tessék mindenki döntse el maga [link]

[ Szerkesztve ]

(#6480) harryls válasza koxx (#6479) üzenetére


harryls
csendes tag

Kösz az infót. :R

Én is láttam már Angliából hozott Why 8.2 aminek a szárába 8.0 volt írva. Dobozzal szövetzacsival. Az érdekes az volt hogy a doboz oldalán nem volt matrica a típus nevével, keret és lencse színnel. És nem torx hanem normál csavarok voltak benne, ezen apróságoktól eltekintve nagyon úgy nézett ki mint az eredeti.

(#6481) harryls válasza koxx (#6479) üzenetére


harryls
csendes tag

Én is tettem fel kérdést az emberünknek amit egyből le is vett, mint a tieidet (csak a szolid publikus kérdéseket hagyja fent ;] ). Nekem azt írta hogy a számla kiállítója és a szállító az Oakley UK.

[ Szerkesztve ]

(#6482) Fenyolori


Fenyolori
csendes tag

Háááááááát!!!!! Rendeltem már a nagy UK-ból óklit, nem is egyet de eddig mindegyik megegyezett az ókli által hivatalosan kiadott "jegyekkel " szóval ez a Uk-val való takarózás szerintem kicsit űbergagyi.
Sőt rendeltem már kifutott szériát is ( B raktár utolsó sor balra :) ) de láss csudát az is pont olyan volt mint az eredeti hacsak nem eredeti volt az véletlenül, vagy csak nekem küldtek eredetit ők kimaradtak a szórásból??????

Az élet egy nemi úton terjedő fertőzés, amelynek a halálozási aránya 100%

(#6483) harryls válasza Fenyolori (#6482) üzenetére


harryls
csendes tag

Gondolom nem az összes angliából származó ókli hamisítvány. (talán van egy bizonyos forrás). Az általam említett Why-t egyébként valószínűleg Babarnew is látta ugyanis egy közös Csomádi ismerősünk ( Tompyboy) árulta. Nem tudta hogy hamisítvány ő mondta hogy egy barátja szokott UK-ból küldeni neki eladás céljából.

[ Szerkesztve ]

(#6484) koxx válasza harryls (#6483) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Barátnőmnek UK-ból vettem a fuente hijinxet rendes boltból.
Én is megjártam tavaly Angliából vásárolt kóklival ami szintén egy why ill egy hatchet volt. Sok kis kínai árulja onnan a szarait. A doboz meg a törlő eredeti, de a szemüvegek minősége pocsék, de első ránézésre ill fotón teljesen jónak tűnik.

(#6485) krain válasza koxx (#6484) üzenetére


krain
tag

szok kici ócószág :DDD

(#6486) harryls válasza krain (#6485) üzenetére


harryls
csendes tag

Jóó beszész tázsvérem! :DDD

(#6487) Vole válasza harryls (#6481) üzenetére


Vole
tag

Jolvan, akkor jol gondoltam, es boritekolhatjuk hogy az osszes szemuvege gagyi :)

Raadasul a bolti szamla amit emlit az semmit nem er Mo -on, mivel kulfoldi szamla. Szoval ha barmi gond van, akkor az angliai boltba kene visszakuldeni, de gyanitom hogy kamu a szamla is. Vagy a ceg nem letezik az adott cimen, vagy a bolt nem tud rola hogy valaki hamis szamlakat allit ki az o nevukon.

Erdekes amugy hogy a Mofo siman fenyegetozik feljelentesekkel meg eljarasokkal. Erre itt ez az ember, aki sajat neven ( vatera regisztracio ) arul hamis szemuvegeket kamu szamlaval. Ebreszto! :-)

(#6488) koxx válasza Vole (#6487) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Meg akar győzni, hogy 05-630-as kód oil rig szemüveget takar csak mert 2008-as gyártás :)

Straight Jacket 2-höz van fire vagy ruby lencséd?

(#6489) harryls válasza koxx (#6488) üzenetére


harryls
csendes tag

Egyébként a 05-630-as inmate is 2008 májusi.

Itt a kérdésemre a válasza:
Tisztelt loonka!
Akkor ön szerint mi a furfangos megoldás? Annyit segitek hogy a számla kiálitója és egyben a szállitó az Oakley UK,

- WatchandGlasses

[ Szerkesztve ]

(#6490) krain válasza koxx (#6488) üzenetére


krain
tag

és hagytad magad? :DDD

(#6491) Don't Panic válasza -cobra- (#6475) üzenetére


Don't Panic
senior tag

nagyon klassz szemcsi, mennyiért vetted?(most per pill 160USD) amúgy én is vaterán -keresztül jutottam egy Tangent-hez. VR28 as polarized lencsével.
Szintén Angliából behozott ellenben az nem kamu doboza és mindenen teljesen meggyőző volt meg előtte elmentem boltba és alaposan megnéztem a bolti verziót is.

sajnos vannak jóféle hamisítványok is ! :F

(#6492) Vole válasza koxx (#6488) üzenetére


Vole
tag

Straight Jacket 2.0 lencsem most nincs, illetve talan +Red van ha jol emlekszem. Rendelni tudok barmilyet, tavasztol szinte minden lesz keszleten a tervek szerint :)

(#6493) koxx válasza Vole (#6492) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

remek :) priviben tudnál egy írni egy kb árat?

(#6494) Vole válasza harryls (#6489) üzenetére


Vole
tag

Erre csak annyit tudok mondani, hogy a forgalmazo nem ad el maganszemelyeknek szemuveget, csak szerzodeses boltoknak, a bolt pedig a szerzodesben vallalja hogy bolti aron arulja a szemuveget, hivatalosan nem adhatja olcsobban. Tehat ha egy bolt olyan hivatalos szamlat ad, amin nem az eredeti bolti ar szerepel, akkor az 99% hogy kamu. Ha jol tudom akkor bizonyos esetekben lehet akciozni, de az nagyon ritka.

Raadasul ha egy magyar bolt megjelenik az angol forgalmazonal, akkor az angliai forgalmazo azonnal visszairanyitja ot a magyar forgalmazohoz.

(#6495) koxx


koxx
MODERÁTOR

Lefotóztam a saját oil rigemet össze lehet hasonlítani a két képet, továbbá a gyári szemüvegnek barna doboza és barna törlőkendője van (kivéve a custom ill a special edition modellek)

Doboz [link]

Oil rig szárak [link]

[ Szerkesztve ]

(#6496) vastag87


vastag87
csendes tag

ennyire profi hamisítványok is vannak már mint amit ez a kétes-vaterás árul???? doboz+törlőtok is elég meggyőző a képek alapján....sok olyan emberke bedőlhet aki kb 1x látott élőben oakley-t és látta h kb milyen a doboz+szövettok......elég necces azért

(#6497) koxx válasza vastag87 (#6496) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen vannak, mindig az aktuális népszerű modellekre állnak rá. Xmetal/Titanium sorozatból aligha fogsz hamisat látni. Doboz és a tartó tok eredeti mert az csak pár dolcsi, csak a gyári oilrig nem ilyen.

(#6498) vastag87 válasza koxx (#6497) üzenetére


vastag87
csendes tag

ahha, tehát a doboz és a tok az eredeti.. erre nem gondoltam, azt hittem az is vmi másolat...

(#6499) vastag87


vastag87
csendes tag

böngészve elég húzós dolgokat is találgat az ember........

"juliet" vagy inkább chiliet

itt aztán van minden, mint a bucsuban:D

van pl half splice is:DDD

brutális:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6500) koxx válasza vastag87 (#6499) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezekről messziről látszik, hogy fake, de legalább olcsó :)

Élmény lehet Kínában ahol ilyeneket kell megjegyezni :D

Address: Building D,ChunHui Garden,ShenNanZhong Road,ShenZhen Shenzhen Guangdong, China
Phone: 86-135-56884186

Hú arra emlékszem, mindenkin splice és plate volt, bucsuban 3pálcán lehetett lőni :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.