Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) gaborcsu válasza GyMacs (#36500) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Írj rám hátha tudok segíteni ;)

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36502) GyMacs válasza gaborcsu (#36501) üzenetére


GyMacs
csendes tag

szia!

szerintem sajnos most nem fogsz tudni :( el kell égetnem a szép kártyámról egy szemmel látható összeget, és gondoltam összekötöm a kellemeset a hasznossal. Ha nem jön össze, akkor biztos kereslek, mert kell egy napszemüveg mindenképpen, és nem is az ára a gond, inkább a másik fele, hogy a kártyáról mire költsek :)

(#36503) gaborcsu válasza GyMacs (#36502) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Ha yozz megoldja a szép kártyát akkor bátran, ismerem
Én nem trükközök ezzel

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36504) GyMacs válasza gaborcsu (#36503) üzenetére


GyMacs
csendes tag

Akkor megbízható forrás!

Nagyon szépen köszönöm! :R

(alapjában véve én sem szeretem az ezzel trükközést, soha nem is éltem vele, de most felgyűlt elég sok pénz, és veszni nem akarom hagyni).

(#36505) Shamat


Shamat
aktív tag

Ten X-hez lencsét lehet szerezni valahonnan? :U
Köszi előre is a választ, bár sztem esélyem nem sok... :(

DEAD LIKE ME

(#36506) bandus


bandus
veterán

huh, eléggé döglődik a fórum, de teszek egy próbát. valakinek eladó holbrook matte white keret, lencsével vagy anélkül? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36507) radi8tor válasza bandus (#36506) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát igen, mióta Luxxotica megvette Oakley-t csak a neve maradt ugyanaz.

⭐ Stella

(#36508) bandus válasza radi8tor (#36507) üzenetére


bandus
veterán

en nem latom ilyen soteten a dolgot, ez mar valami 10-15 eves sztori, nem?

mondjuk az is igaz, hogy sieleshez inkabb mar smith szemuvegeket/bukot hordok es nem oakleyt.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36509) Lali-213 válasza radi8tor (#36507) üzenetére


Lali-213
senior tag

Nálam az X-Metal széria kivezetése volt az utolsó csepp. :(

(#36510) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

A luxxotica felvásárlás után még pár évig megyegetett a dolog. Én az utóbbi 8-9évben látom a meredek lejtőt. Az oakleyknak megvolt anno az a rá jellemző egyedi stílus vonal most meg csak szemüvegeket csinálnak oakley emblémával. Nem érződik , hogy ezek most mások lennének mint a többi márka. Nem tudnak kiizzadni magukból már szerintem olyan szemüveget ami klasszikussá válna mint anno.
Most ez is , mi a búbánat?

Vagy pl ez?

(#36511) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

A hozzászolásomban sajnos nem maradtak meg a képek, de akkor belinkelem a két szemt amire gondoltam:
https://www.oakley.com/en-us/product/W0OO9242AKM?variant=888392606037
https://www.oakley.com/en-us/product/W0OO9231?variant=888392601551

(#36512) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Oakley kivonult a Tour de Hongrie-re is (budapesti szakasz):

Olasz kocsi volt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#36513) TayRol


TayRol
veterán

Fiókürítés, ha valakinek kell valami, szóljon.

(#36514) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Sziasztok! Lehet hülye kérdés, de Holbrook RX miben különbözik a sima Holbrook-tól (azon kívül hogy optikai keret gondolom)? Pl a sima Holbrook lencse használható vele, csereszabatos? Köszi

(#36515) Head88 válasza -Tsaba- (#36514) üzenetére


Head88
addikt

Tudomásom szerint a Holbrook Rx 2 féle méretben kapható.
lencse méretek: 42 x 54 és 43,4 x 56.

(#36516) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok,
Segítsetek kérlek, hogy a Flak 2 XL, illetve a Radar Path EV között méretben mekkora a különbség ?
Tudom, hogy a próba a biztos, még megpróbáltam osszehasonlitasokat is keresni, illetve a méreteket is néztem, de több másik szemüvegem is van, ami vagy S, vagy L méret, mert a fejemben a másik modell bután mutatott.
Szóval egy közepes méretre melyik ajánlott? Koszi

(#36517) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, montefrio lencsét találni mennyire konvergál a nullához esély ügyileg? keret nem érdekes, van 2 will barrasom :DDD , használt is jó, csak karcmentes legyen. :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#36518) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Már nagyon rég jártam a topikban, de most újra betévedtem :) Az apropó nálam is a belső bevonat leválása volt. Úgy látom, ez ilyen. Azért Oakley support-tal leveleztem egy párat, mert "ki tudja" alapon azért mégis. Persze kedvesen elhajtottak (végülis 10 éves a lencse). A dolog azért idegesít kicsit, mert vigyáztam rá, tokban volt, de most olvastam, hogy az izzadás (is) okozza ezt a jelenséget. Na mindegy. Nekem az "áldozat" egy Half Jacket XLJ polarizált lencséje volt.

Írtátok többen is, hogy az ilyen lecsék esetében ez gyakori probléma. Van még egy Fuel Cell és Batwolf polarizált szemüvegem is, azokon ilyet még nem tapasztaltam (kopp-kopp). Számít esetleg az, hogy ott a keret érintkezik az arccal, nem pedig a lencse? Már csak azért is érdekel a dolog, mert gondolkodom egy más fazonú szemüvegen és szívesen vennék Oakley-t megint (ami nálam bekattant, az sajnos marad..., de olvastam, hogy ez már nem egészen az az Oakley, mint régen). A Holbrook típussal szemezgetek, de ha ez a gond később ott is előjöhet, inkább megválok a gondolattól.

Előre is köszi minden választ!

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#36519) goldnarmz válasza P1eTr0 (#36518) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Tudtommal / mások elmondása alapján semmi praktika nem létezik a lencse hámlásának elkerülésére. Próbáltam én is mindent már. A lencséket minden hordás után mostam, nem tettem vissza egyből a tokba, hogy megszáradjon, blablabla...
Volt lencsém, ami 1 hónap után lehámlott, legutóbb pedig egy legalább 10 éves limitált lencse bevonata adta meg magát.
Egy ideig pótoltam a lehámlott lencséket, aztán meguntam (hogy 30 ezer egy pár polár), és épp nemrég érkezett 3 pár Walleva lencse. Persze, nem Oakley, de szívjon a franc a lencséikkel tovább. Nekem megfelel.
Illetve pár éve áttértem Maui Jim-re. Érdemes megnézni, mert baromi jó lencséik vannak...

(#36520) Zombesz75


Zombesz75
csendes tag

Sziasztok,

Egy jóbarátom Garage Rock (OO9175-24) szemüveget keres. Ha valaki megválna egy nagyon jó állapotútól, lsz írjon. Köszi előre is.

(#36521) Head88 válasza goldnarmz (#36519) üzenetére


Head88
addikt

Sőt. Nekem pl van a gyűjteményemben egy ducati valve ami új korától vitrin darab volt. Nagyjából. 2004 körül lett vásárolva és azóta jó ha volt rajtam 10 alkalommal. (akkor sem túl hosszú ideig és használat után tisztán raktam el...oakley lencsetisztító folyadékkal tisztítva) Ennek ellenére a vitrinben szépen lehámlott a sok évnyi állásban.
Ragszalagokkal lehúztam a lencsékről a maradék bevonatot és most olyan mint új korában.

[ Szerkesztve ]

(#36522) -Tsaba- válasza P1eTr0 (#36518) üzenetére


-Tsaba-
tag

Nekem van Batwolf és Holbrook is. Mindkettőt használtan vettem, a Holbrookot hámlási kezdeményekkel, cseréltem egy eredeti polár króm lencsére, de már az is hámlik (5évet bírt kb). A Batwolfon is kezdődik már. Amúgy azt hallottam/olvastam hogy talán a Prizm lencsékkel még nem volt gondja senkinek.

goldnarmz: Walleva lencsék nem torzítanak?

[ Szerkesztve ]

(#36523) mycso válasza -Tsaba- (#36522) üzenetére


mycso
veterán

Nekem a holbrook 2 év után kezdett el hámlani... :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#36524) mrmft


mrmft
senior tag

Szuk es kicsi fejformara keresnek csaladba jobb fenyvedelemmel rendelkezo szemuveget. Jelenleg Holbrook XS van, es Turbine XS ment tonkre a gyereknel. Mivel ajandek lenne es nem nagyon szeretnek melle loni, van oteletek a fentiek alapjan mivel lephetnem meg a gyereket ami potolni tudja a Turbine XS-t (mivel mar kifutott modell, nem veszek neki a meg keszletes maradekbol)? Gibstont javasoltak a helyi optikaban, de probalni nem lehet mert nincs keszleten. Ha lehozzak megnyertem, ha jo ha nem. Ilyen hozzaalassal pedig inkabb nem kertem.

(#36525) krx21


krx21
nagyúr

Sziasztok,
Vettem egy oakley corridor szemüveget egy Auchan található optikai boltban.
82.000 ft
Jól látom, hogy a neten ez akár 50e alatt is megvehető? :Y
Ilyen különbségek lehetnek, vagy átvertek? Ekkora hülye voltam? :W

[ Szerkesztve ]

(#36526) Head88 válasza krx21 (#36525) üzenetére


Head88
addikt

Nem vertek át, csak nagyobb haszonkulccsal adták el.
O-planetről érdemes vásárolni.

(#36527) krx21 válasza Head88 (#36526) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát köszönöm. Azt hiszem egy életre megtanultam… :R

(#36528) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Sziasztok! Használ vki Walleva Transition/Photochromic lencsét?
Gondolkodom hogy a Batwolfomba azt vennék, mert az eredeti lehámlott, és leginkább biciklizéshez/rollerhez, meg ilyesmihez használom. Csak félek hogy nagyon torzít, vélemény? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#36529) miki_nrg válasza -Tsaba- (#36528) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Melyik gyártóval vagy típussal tapasztaltál eddig torzítást?

(#36530) -Tsaba- válasza miki_nrg (#36529) üzenetére


-Tsaba-
tag

Vonxyz ebay-ről. Annyira torzít(ot), hogy fájt tőle a fejem is egy idő után.
Egyelőre most egy Galaxylens-t rendeltem, kíváncsi leszek.

(#36531) miki_nrg válasza -Tsaba- (#36530) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Nekem volt Wallevám ne nem volt bajom vele.

(#36532) Head88 válasza miki_nrg (#36531) üzenetére


Head88
addikt

Egyetértek. Nekem sincs torzításos problémám a Walleva lencsékkel. Konkrétan az egyik Oilrigemben transitions walleva van.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.