Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) X-metal válasza Afit (#13000) üzenetére


X-metal
csendes tag

Lopod az avataromat... Úgy látszik, hogy az X-metal fanok erre az avatarra buknak. :)

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13002) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ave! Erdemes crosshair 2.0 keretet venni es kulon bele a lencset? Mennyit kell kb szamoljak egy uj polarized black iridium lencsere a CH 2.0-hoz?

(#13003) koxx válasza ThorsHUN (#13002) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem nem éri meg, plusz macera összerakni. Gyárilag mindig sokkal jobbak. Amúgy $85 a lencse [link].

(#13004) ThorsHUN válasza koxx (#13003) üzenetére


ThorsHUN
őstag

thx!

(#13005) harryls válasza Afit (#12998) üzenetére


harryls
csendes tag

Juliet-et nem írtam a felsorolásba abból sok van.
Persze látom én is hogy van egy jópár 30-35e körül és nem mennek el.
Viszont juliból egy ritka színkombó vagy egy signature series tuti hogy elkelne ezekhez képest akár dupla áron is.
Én pl szívesen vennék brown/vr28-at, TiO2/vr28-at, finito-t, vagy valamelyik ichiro-t.

(#13006) medusa1986 válasza harryls (#13005) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Nekem van TiO2 juliet és bizony nem átlagos árban van és nincs is belőle sok eladó.Ua az Ichiro-nal is.

(#13007) koxx válasza harryls (#13005) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy ilyet én is hordanék :) [link] ha jól emlékszem akkor Janesz vett egyszer egy ilyet 2006 körül.

(#13008) medusa1986 válasza koxx (#13007) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Valószínű hogy ez se 35e :)

(#13009) Afit válasza X-metal (#13001) üzenetére


Afit
csendes tag

Nem bukok rá túlzottan, de ez volt szerintem is a legjobb. :K Egy "Carmen Electra félmeztelenül" avatar jobban tetszene, de az nem volt sajnos. :(

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13010) Afit válasza ThorsHUN (#13002) üzenetére


Afit
csendes tag

Nekem van egy eladó Crosshair 2.0 polished gold/ bronze polarized kombinációm. Magyarországi vásárlás, februári. Van rá még 1.5 év gari. Kell? El is cserélem, mondjuk egy C-6-re. :DD :C :DD

[ Szerkesztve ]

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13011) harryls válasza medusa1986 (#13006) üzenetére


harryls
csendes tag

Szép állapotú? Raksz fel róla képet?

Koxx: Jó neki

X-metal: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13012) Afit válasza harryls (#13005) üzenetére


Afit
csendes tag

A lencse-gravírért én egy fillér pluszt sem adnék. Kábítás az egész, sztem.

1. Kia fax látja?
2. Kit érdekel?
3. Limitált? Marketing kamu.

Az exovista-nak vannak nagyon szép színei olcsón. Én rengeteget próbáltam. Érdekes módon még senki nem panaszkodott a minőségre, de én azt mondom, hogy a látványt leszámítva a szemetesedényben a helyük. Ha a nap felé tartom a lencsét, vagy ha erős napban hordom a szemcsit, apró mikroszálakat látok a lencse szerkezetében, melyek szétszórják a fényt, és szerintem erős fényben ezért homályos a látás velük.

Nekem úgy volt TiO2-féle Julietem, hogy berakattam lencsekeretnek a polishedot, minden többi rész X-Metal szín volt. Lencse meg volt egy Exovista H2O2 (ruby clear). Veszélyes volt, de már soknak találtam utcára. Néztek rám, mintha én öltem volna meg Kennedy-t. Vitrinbe faxa, de arra meg drága buli.
Salezz (Vatera) fújat kereteket, állítólag. Van egy piros Romi 1-e, amit állítólag feltett már a fórumra. Láttad? Én nem.

Lényeg, custom szemcsit magad is tudsz csinálni, olcsóbban. Lencsegravírt pedig a sarki optikában is megcsinálják.

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13013) Afit


Afit
csendes tag

A hátsó szép:

[Julietek]

!

[ Szerkesztve ]

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13014) harryls válasza Afit (#13012) üzenetére


harryls
csendes tag

Van valami abban amit mondasz , de én azért bírnám ha volna néhány ilyen ritka juli-m.

Én is kevertem már össze juli kereteket, plasmát carbonnal és polished-ot x-metal-lal.

Salez az unokatesóm, a fényező srác aki fújta neki az én ismerősöm, nekem is csinált már kettőt és megtetszett a Zolinak, Ő egyébként egy matt fekete és fényes narancs színű julit és egy R1-et csináltatott vele. A julit azóta sem rakta össze.
Nekem ezt a kettőt fújta:

(#13015) neo-geo válasza koxx (#13007) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Jaja jól emlékszel 2005 év vége felé jött meg neki, már azthitte lenyúlták a postások de csak meglett neki, de viszont nem olyan volt mint amit linkeltél hanem carbon/OOblue de nem hammered szárral volt mert az csak polished juliának van. Amit linkeltél én még élőbe normális képen nem láttam.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#13016) Afit válasza ThorsHUN (#12953) üzenetére


Afit
csendes tag

No offense. None taken.

Volt egy Why 8.2-m, amit eladtam egy jó cimborámnak 2 év használat után, pont a gari lejárat körül. Addig semmi baja nem volt a lencsének. Elkezdte hordani a srác, és ahol a szemöldöke érintkezett a lencsével (ez a modell pont keret nélküli is), ott elkezdett a lencse rétegekben kopni. Érthetetlen volt számomra és nagyon kínos, mert a barátom azt hitte, hogy egy gagyit tukmáltam rá. Nem. Neki más összetételű az izzadsága, pont olyan, amelyet a polykarbonát (vagy az Oakley fantázianevén plutonit) nem szeret, több mint valószínű erről van szó. Ezt mondták a boltban is. Kicserélték neki egyszer ingyen, kapott egy újat, aztán az is ment a lecsóba.
Dióhéjban: Vannak olyan verejtékek, melyek kikezdik a lencsét, de nem ez a jellemző.

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13017) neo-geo válasza Afit (#13013) üzenetére


neo-geo
aktív tag

koxx:Na ilyen volt a janesznak mint amit Afit linkelt.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#13018) X-metal válasza Afit (#13012) üzenetére


X-metal
csendes tag

Fényes fekete, Custom R1 fehér gumikkal.

Most készül egy matt fehér Gold lencsével, és Rootbeer gumikkal.

Van 2 Custom XX-em is, és múlt héten beszereztem Harryls-tól egy Carbon Plasma Julietet. Először el akartam adni, de miután kivettem belőlle az Emerald lencsét, és Black-re cseréltem, ugy döntöttem, megtartom. :K

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13019) Afit válasza harryls (#13014) üzenetére


Afit
csendes tag

TE vagy az, Kálmán? :DD

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13020) Afit válasza X-metal (#13018) üzenetére


Afit
csendes tag

Milyen XX-eid vannak, ha nem vagyok Windisch-Grätz?

[ Szerkesztve ]

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13021) harryls válasza Afit (#13019) üzenetére


harryls
csendes tag

Oké, látom sikerült a képlet :DDD

A fórum randi képeit nézd végig, van néhány fotó a Salez edition R1-ről

(#13022) X-metal válasza Afit (#13020) üzenetére


X-metal
csendes tag

Plasma keret Emerald polarized lencsével és zöld gumikkal. Gyakorlatilag dettó, mint az általad linkelt Ichiro, csak XX-ben. :)
Van egy matt fekete, (ebben most nincs lencse).
Van egy fényes fekete lencsebefogókkal, Juliet Polished középrészével és száraival, Ruby lencsével.
Van egy X-metal Ice lencsével és kék gumikkal.
És természetesen az összes gyári változat.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13023) TayRol


TayRol
veterán

ennyi egyforma avatart.:D

(#13024) koxx válasza TayRol (#13023) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már megijedtem, hogy X-metal magával beszélget :DDD ennyire még nem halt ki a fórum.

(#13025) krain válasza X-metal (#13018) üzenetére


krain
tag

hinnye ez de szép!

(#13026) harryls válasza koxx (#13024) üzenetére


harryls
csendes tag

Ez elég cuki :DDD
Nem tudnál nekem valami egyedit intézni?

[ Szerkesztve ]

(#13027) koxx válasza harryls (#13026) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mire gondolsz?

(#13028) harryls válasza koxx (#13027) üzenetére


harryls
csendes tag

Pl erre:

(#13029) harryls válasza koxx (#13027) üzenetére


harryls
csendes tag

Vagy mondjuk az elnök úrra rávarázsolni egy romeo R1-et, csak feltolva a homlokára, de poén volna :D

(#13030) koxx válasza harryls (#13029) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja, hogy így egyedit, azt hittem oakleyt :DDD sajnos nem rajtam múlik, vannak szabályok amiket szigorúan betartatnak.

(#13031) krain válasza harryls (#13028) üzenetére


krain
tag

ilyen övet keresek már mióta

(#13032) medusa1986 válasza harryls (#13011) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Most éppen holiday-ezek itthon, és sajna nincs nálam, de ha vissza mentem lövök fel róla képeket. Elég sokáig vadásztam rá és amikor megvettem raktak fel még 2-őt.

(#13033) ThorsHUN válasza Afit (#13010) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Koszi szepen de en tovabbra is a fekete napszemuvegekben hiszek :)

(#13034) joebikes


joebikes
újonc

szerintetek hogy szurom ki hogy fake canteen-t vettem? minden papír megvan makulátlan de nagyon gyanus :(

eladó új gascan dobozában papírokkal.

(#13035) X-metal válasza krain (#13031) üzenetére


X-metal
csendes tag

Itt nagyon olcsó, és új. Amugy Angol vagy Amerikai Ebay-en 150Dollár. Én is meg akartam venni, de mostanában nem lesz rá pénz.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13036) TayRol válasza X-metal (#13035) üzenetére


TayRol
veterán

hat ez valami csodalatos. :DDD

(#13037) koxx válasza joebikes (#13034) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyban függ attól is, hogy hol és mennyiért vetted. Ha pl. teszveszen 4500-ért akkor nagy eséllyel kókli.

(#13038) Afit válasza X-metal (#13022) üzenetére


Afit
csendes tag

"Van egy fényes fekete lencsebefogókkal, Juliet Polished középrészével és száraival, Ruby lencsével."

Dobsz egy képet?

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13039) harryls válasza Afit (#13038) üzenetére


harryls
csendes tag

Az a juli polished orrközép és szárak valaha a te vr28 black polár julid volt :K

(#13040) Afit válasza joebikes (#13034) üzenetére


Afit
csendes tag

1. A szára hozzá tud érni a lencséhez?
2. Pattintsd ki a lencsét és nézd meg, hogy hogy vágták, milyen a széle. Ha azt mondod, "WOW!", akkor eredeti, ha azt mondod, "Hű ha!", akkor nem. :DD .
Mi gyanús amúgy a szemcsiben? Az UV400 matrica a lencsén? :DD :DD :R

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13041) Afit válasza harryls (#13039) üzenetére


Afit
csendes tag

Megy a csiki-csuki! :C Pedig az olyan faxa volt az eredeti kombinációban.

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13042) Afit válasza harryls (#13021) üzenetére


Afit
csendes tag

Ezen a találkozón mit csináltok? Cseréltek? Bemutatjátok a szerzeményeket? A képeken jól néz ki a Pit Boss. A Mars a Salezé, ugye?

A Penny Copper az enyém volt. Salezé az is, ugye? Nézem közben a képeket.

A Monster Dog Tribal / Emerald ird.-ban veszélyes vagy! :Y :R :C

"There are no facts, only interpretations." - Nietzsche

(#13043) X-metal válasza Afit (#13038) üzenetére


X-metal
csendes tag

Valamiért nem fogadja el a fórum az url-es képeket...

Itt van a kép.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13044) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ice Polarized Tron Pit Boss, húzós ára lett [link]

(#13045) harryls válasza koxx (#13044) üzenetére


harryls
csendes tag

Van olyan szemcsi aminek a lencse mérete egy az egybe megegyezik a pit bossal? Vagy hogy a bánatba szerzett bele olyan eredeti oakley lencsét ami a pit bosshoz nincs?

(#13046) koxx válasza harryls (#13045) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

MI is ezen agyaltunk Bocival, hogy honnan a fenéből szerezte. Ha lenne Ten-hez ice polár lencse akkor az kiadná, de így ötletem sincs.

(#13047) B.Ricsike válasza koxx (#13044) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nagyon brutálul néz így ki. Jobban áll neki ez a lencse..... meg mondjuk én is jobban szeretem mint a Black Polárt.

Pont ma voltam a Király utcában, és sikerült felpróbálni egy PitBoss-t.... hát fúúú, nagyon tetszik, és közel sem olyan nagy, mint a képeken... kb Monster Dog méretű. Van egy Ducati-s is... de az élöben is ugyanolyan csúnya, mint a képeken! :D

Viszont egy Tron Editiont biztosan beszerzek jövőre.

(#13048) harryls válasza koxx (#13046) üzenetére


harryls
csendes tag

Az egy dolog hogy kiadná, de nézd meg a gravírt, gyönyörűen a helyén épp ott ahol lennie kell

(#13049) koxx válasza harryls (#13048) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet, hogy csókos és kapott egy PB lencsét. Igen tényleg rendesen a helyén van a gravírozás.

(#13050) tupacamaru válasza harryls (#13048) üzenetére


tupacamaru
veterán

A gravirnak nem a kerettel párhuzamosan kellene futnia? Mert mintha a képeken nem úgy lenne.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.