Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) jjeahh válasza gergo5991 (#900) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mindhárom Supra Hammer Run, de kék talpal ahogy elnézem nem kapható már :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#902) 590227 válasza gergo5991 (#900) üzenetére


590227
aktív tag

(#903) gergo5991


gergo5991
őstag

valaki nem tud boltot ahol ezt meg tudnám venni olyan 70-80 euróért? max 25k ft-ért? szerelem első látásra

(#904) jjeahh válasza gergo5991 (#903) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tudok, de üdítő volt látni, hogy amióta követem a topikot végre először valaki igazi klasszikus anyagokból készült (gumi-bőr), cipőt linkel, aminek nincs agytekervény vagy tampon formája sem :DDD Nekem ezek a rondaságok tetszenek nagyon: [link] [link], kár, hogy az ilyen cipők számomra nyáron már túl melegek, tavasz-őszre meg már van 3 pár zsír új csukám, egy negyediket most nem veszek :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#905) gergo5991 válasza jjeahh (#904) üzenetére


gergo5991
őstag

jaja nekem is bejönnek amiket linkeltél, én most próbálok inkább a színesebb cipők felé hajlani, bár kitudja. Én egy nike sb janoskit hordok most, kéket, de azon is már 4 lyuk van. Lassan 3 éve hordom, aztán mostmár ideje lenne uj cipőt venni, csak hát a mai fizetések :P, meg hát igen drágák is a jó cipők. Télére csak úgy random vettem egy vans-et mikor igazából egy palladium kellet volna.

(#906) jjeahh válasza gergo5991 (#905) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Vans-ek nekem is bejönnek, csak irritál, hogy nálunk kb. minden második seprűhajú divatficsúr lábán vans van :D . A palladiumot viszont imádom, 3 éve hordok egyet minden télen, de nem csak városban ám, hanem 1000m+ hegyekben, erdőben is, durva hidegben és bírja a strapát, + m*rha kényelmes meg meleg. Nike janoskim nem volt még, újabban a vászon tornacipőkre vagyok rácuppanva nagyon :D
No ha már drága és bőr cipők, akkor ezekből elfogadnék párat: [link] [link] :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#907) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jé, ilyen topik is van.
Ma szereztem be egy Nike Reax Run 10 cipőt, meglátom hogy szuperál.

(#908) TripleB válasza f(x)=exp(x) (#907) üzenetére


TripleB
senior tag

Futni vagy utcai használatra vetted?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#909) f(x)=exp(x) válasza TripleB (#908) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Most utcaiként fogom hordani, majd ha veszek újat futásra. Magamat ismerve ez ~1.5 év. A mostani Fila cipőm is így van használatban (futás).

(#910) gergo5991 válasza f(x)=exp(x) (#909) üzenetére


gergo5991
őstag

valaki nem látott mostanság vagy tud ilyenféle cipőt? vörös cipő kellene nekem elegánsabb típus mindennapra.

(#911) MattM


MattM
tag

Valakinek van Nike Nightgazer cipője? Mennyire tartós? Utcára használnám.

[ Szerkesztve ]

(#917) Ace owner válasza MattM (#911) üzenetére


Ace owner
addikt

Ránézésre tipik kommersz deichmanos 2hónapután eldobós gagyi.

Galaxy Fold 4

(#918) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Ilyen cipővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? [link]
Honnan érdemes beszerezni?

(#919) Keil Walker válasza Keil Walker (#918) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Közben behalt a link. Erre gondoltam [link]

(#920) gergo5991 válasza Keil Walker (#919) üzenetére


gergo5991
őstag

a cipő oldalán a minta az emlékeztet engem valami más cipő márkára, vagy a kínaiban árultak ilyen mintás cipőt most nem tudom.

itt egy link szlovák webshopból, most akciósan is van, ha kell valami nyelvi segítség szivesen segítek.

(#921) Keil Walker válasza gergo5991 (#920) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Köszi, ez lesz az. Talán a Reebok logóval kevered, hasonló, de ez Asics. Szintén neves márka.
Valahol megpróbálom, hátha találok egy boltban.

(#922) TripleB válasza Keil Walker (#919) üzenetére


TripleB
senior tag

snkrz egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#923) Keil Walker válasza TripleB (#922) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Köszi, itt egész jók az árak, csak kicsi a választék. Közben találtam egy boltot, ahol fel is tudom próbálni [link]

[ Szerkesztve ]

(#924) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Bugatti cipőket hol lehet kapni Bp-n Főniciát és Salamandert leszámítva?

:R

(#925) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!

Olyan utcai cipőt keresek, aminek nem annyira természetellenes a formája és jó is. A mostani skechers cipőm sem olyan rossz, de még ez is elnyomás alatt tartja a lábujjaim. Nemtudom egy ilyen cipő mennyire nézhet ki jól, attól tartok nem nagyon. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#926) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Van egy hőn szeretett bőr Vagabond slip-on cipőm, aminek sajnos az orra részénél (a nagylábujjamnál) elkezdett kopni a bélés. Érdemes lenne visszavinnem a vásárlás helyére vagy ez valamilyen szinten normális? Attól félek, hogy kikoptatom és túlságosan is elvékonyodik az orr része a nagylábujjamnál.

Más cipőmnél is előfordult már ilyen, ugyanúgy az orr részénél lévő bélésen, valamint a sarkamnál szokott még kikopni a cipő bélése, bár ez pl. abban az esetben kirívó, mikor nem kötöm be normálisan a cipőmet vagy ki-bekötés nélkül veszem le-fel.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#927) thEndeR


thEndeR
tag

Tegnap ezeket sikerült beszereznem Parndorfban. :D

A Superstart 30 euró volt a Tubular Runner pedig 45. :C

(#928) gergo5991 válasza thEndeR (#927) üzenetére


gergo5991
őstag

van weboldaluk?

(#929) thEndeR válasza gergo5991 (#928) üzenetére


thEndeR
tag

Ez egy outlet mint Biatorbágyon, csak kb. 2-3x akkora az egész. Egyébként itt van az oldaluk, de rendelni nem tudsz innen.

[link]

Még egy Nike Air Force Flyknit-et és egy Adidas Los Angelest akartam venni. Mind a kettő 65 euró volt. Fáj a szíven, hogy ott hagytam. :(

[ Szerkesztve ]

(#930) Ace owner


Ace owner
addikt

Aki akar pandorfba menni Minden ami pipas fb csoportba azthiszem Holdosi peti szokott szervezni utakat 4k/fo oda vissza. Talan most penteken vagy jovo heten mennek elvileg van meg szabad hely.

továbbá premierbe nagy akciok lesznek hétvégén :)

Flyknit af1re nekem is faj a fogam:/ vagy a ritka parafa kiadasra..

Galaxy Fold 4

(#931) gergo5991 válasza thEndeR (#929) üzenetére


gergo5991
őstag

hh ilyen olcsó ott minden? mindenki adómentesen vásárolhat amit olvastam az oldalon? ezek jelenlegi akciók vagy mindig ilyenek ott az árak? ha valaki arra járna esetleg megnézhetné nekem árulnak-e filling pieces cipőket.

(#932) TripleB


TripleB
senior tag

Kik vannak fent a cipős csoportokban még? :D

Most tervezek eladni egy AF1 lunar-t és egy Roshe run-t, ami DS, meg egy LeBron 12 Elite Rose gold-ot...

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#933) thEndeR válasza gergo5991 (#931) üzenetére


thEndeR
tag

Tegnap peldaul minden noi Adidas cuccra -25 szazalek volt igy vettem en is a Tubulart. A noi reszen elvettem egy 42-est es maris csak 45 euro lett. :D Ezek Oulet cuccok. Lehet hogy nalunk meg slager a Flyknit AF de ott mar selejtezik le es jon az ujabb.

Egyebkent mindig olcsobbak a cuccok, de nem mindig eri meg igazan megvenni mert nem akkora a kulonbseg. Neha neha van egy ket extra akcio mint ez a crazy tuesday.

Ace: Azt az AF-et en is nagyon sajnalom. :((

MOD: gergo: errol a markarol meg nem hallottam szoval nem tudom hogy lehet e kint kapni.

[ Szerkesztve ]

(#934) gergo5991 válasza thEndeR (#933) üzenetére


gergo5991
őstag

filling piecesre vágyom már egy jóideje csakhát a 70k-s ára nem az én pénztárcámnak való, akcióban van most 50kért, de még azt is sokallom, 30k-t már adnék érte.

(#935) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Hi, a 4. adidas superstar cipőm is megadta magát. Ez volt még egy évet se bírt ki, mondom vissza viszem a boltba, elvileg 2 év gari van rá. A bal cipő talpa elrepedt.
Felvették a jegyzőkönyvet a boltban, majd mondták, hogy mivel több, mint fél éves, emiatt nekem kell bizonyítani, hogy a termék hibás. Mondom WTF?! Ha tényleg hibás, nem miattam repedt el, akkor cserélik.
Adtak is címet, ahol be tudom adni és 5-6k körül bevizsgálják. Ez mi? Ez csak nekem új vagy tényleg így megy ez?
Nem szoktam ruházati terméket vissza vinni, de egy 30k-s cipőtől elvárom, hogy legalább 2-3 évet bírjon ki.

Szerk.: Mondom mindezt úgy, hogy van egy több, mint 3 éves hummel cípőm, ami kb mintha új lenne. A puma pedig 2 éves, de semmi baja sincs. Jelenleg egy dc-be fektettem bele, meglátom mennyire lesz tartós.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#936) gergo5991 válasza Speeedfire (#935) üzenetére


gergo5991
őstag

szerintem skate cipőt kéne venned, elvégre az deszkázásra van tervezve ahol kap hideget-meleget, szóval lehet azok tovább bírják. Nekem volt egy deszkás ÉS cipőm meg volt egy nike sb janoskim. Az és 3 évig birta, mármint 3. év vége fele lyukadt ki a sarka meg az eleje, mindent abba csináltam, sportoltam, napi szinten használtam, túráztam, "hegyet" másztam, szóval a 3 év az tényleg durva hogy mellettem kibirta. A nike sb janoskim hát az is durván 2 évet kibirt 3. év vége fele kezdett kiszakadni, dettó ugyanúgy használtam mindenre. Most vettem egy dizájnercipőt amit fentebb is említettem hogy sajnálok rá a 45-50k-s pénzt kicsengetni, de ahogy nézem ez minőségi bőrcipő, kiváncsi vagyok ez mennyit fog birni, bár ezt most már jobban meg fogom becsülni, és sporthoz meg munkába veszek valami olcsót.

Amúgy ez a 5-6k-s bevizsgálási dolog tényleg durva, gondolom itt a postaköltséget fizettetik meg veled, mert mi más csinálhatnak egy bevizsgáláson? megnézik mikroszkóppal vagy mi a fene? Én egyszer reklamáltam cipőt, ingyen volt a dolog, sőt még toldottak is a cipőhöz bőrből mert a sarkam kihorzsolta full ingyenbe volt az egész. Bár hely függő is hogy az ember hol veszi a cipőt, áruházakban nem nagyon bízok rossz tapasztalatok alapján, meg hát ha egy áruházi boltba elmegyek cipőt venni a modelleket megnézem, tegyük fel ki van állítva ott 20 nike cipőt, megnézem a nike oldalát azokat a modelleket sehol nem találom, szóval nem tudom hogy az áruházakban / plázákban ilyen selejt elrontott modellü de már legyártott cipőket árulnak vagy mi a franc..

Magyarországon élsz? csak mert úgytudom ott 1 év a hivatalos kötelező gari

(#937) Ace owner válasza gergo5991 (#936) üzenetére


Ace owner
addikt

Nike, bp shop meg a nagy boltok fel evet adnak altalaban..

Galaxy Fold 4

(#938) gergo5991 válasza Ace owner (#937) üzenetére


gergo5991
őstag

kötelező az 1 évet megadni, úgytudom egész MO területén 1 év a kötelező garancia. Mi az hogy fél évet adnak általában..

link A kötelező jótállás időtartama 1 év

(#939) Speeedfire válasza gergo5991 (#936) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A dc most az lett, az a baj, hogy nem mind tetszik. A superstar nagyon tetszik, de a minősége nagyon sokat romlott. Pedig csak melóba járok, meg bulizni. Semmi extra.

Nem, posta nélkül ennyi elvileg. Még nem voltam ott, természetesen nem tudok oda érni meló időben. :W

Igen, itt élek MO-n. Viszont adidasra 2 év van. Csak úgy néz ki, nekem kell bizonyítani, hogy termékhiba. :F

cipőszavatosság

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#940) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Keresek roppant kényelmes túra jellegű cipőt, elsősorban kemény (beton, aszfalt) talajra, napi 10+km sétára.

Előre is köszönöm.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#941) tween


tween
őstag

Sziasztok!

Lecoqsportif Quartz Nylon-t használ valaki? Vélemény róla?

Köszönöm!

(#942) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! Ehhez hasonló bakancsot hol tudok venni? Akár online is

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#943) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

. tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#944) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Ehhez a Pepe Jeans Jayden Light cipőhöz ilyen bőröv illik (a sárga színűnek mondott)? Szinte mindig farmerral viselném, ezért nem vagyok biztos, hogy így is passzolnának.

(#945) NORBl


NORBl
aktív tag

Merrell félcipőt szerettem volna, de elvitték a kiszemelt példányból, a méretemet, sokat vártam vele. :((( Columbia van esetleg valakinek ? Jó, kényelmes cipőket gyárt ? Valakinek van tapasztalata a márkával kapcsolatosan ? Merrelnek működik nálam ez a vibram talpal kapcsolatos marketingje, gondolom a columbiának is hasonló ez a techlite cucc.

(#946) eventus válasza thEndeR (#929) üzenetére


eventus
veterán

+ mindenbol van valasztek, meretben is. Az itthoni a maradek es hibas termekek.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#948) Deck válasza MattM (#897) üzenetére


Deck
titán

Én imádom a Vans cipőket, pont ma vettem egy újat a másik 2 évet bírt de abban voltam több rock koncerten, fesztiválokon, minden nap hordtam, stb.
Kényelmesek, jól néznek ki, bírják, na és sokszor vannak akcióba.
A mostani modellem is remélem ugyaneddig húzza legalább ;) Ez most egy Gilbert Crocket Pro 2 fekete.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#949) elperroloco


elperroloco
csendes tag

Szaisztok

G&T cipőről valakinek van tapasztalata?
Magyar kisipari gyàrtás csak bőrből, szépek is stb; vélemény valaki?😳
Köszi

(#950) Lauda


Lauda
félisten

Hello!

Edzőcipő szagtalanításra/fertőtlenítésre mit használtok? Tavaly ezt a kiwi-s deot használtam, kipróbálnék esetleg mást is.

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.