Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Timcsy válasza zH. (#549) üzenetére


Timcsy
csendes tag

Én pont egy ilyen Converse-t hordok, és úgy hidd el, hogy 4 éve vásároltam, azóta annyi baja lett, hogy megkopott kicsit - azaz kifakult az elején a színe - de semmi más baja nincs. Nagyon kényelmes, szeretem... Nekem sötétkék színűbe van, de sajnos elég csúnya zöldes- szürkés színre kopott ki az orr részénél a velúros anyaga, így már nem olyan élénk mint újkorában, viszont az oldalán a textil anyaga ugyanolyan szép sötétkék maradt. De így ez a két színkombináció már annyira nem illik össze. Egyébként semmi más panaszom nincs a cipőt illetően :) Ja, és 14 ezerbe került, látom most sem lett drágább :)

[ Szerkesztve ]

(#552) Integra válasza Timcsy (#550) üzenetére


Integra
titán

nekem tetszik ez a stílus, csak ketté törik benne a talpam, merrell meg columbia amit hordok, ezek beváltak. de most ez lesz a következő áldozat:)
nagyon rég óta keresek olyan gondolat menet alapján kitalált "cipőt", amely absz az egészséget és a boka és a láb izomzat erősítését és az egészéges járást veszi elsőnek és most végre létezik is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#553) Csyppa


Csyppa
senior tag

Nos, kb. fél éve használom a mostani Levi's cipőmet. Egész télen ezt hordtam, pár -10°C körüli gyaloglásnál elviseltem volna valami vastagabbat, de ezenkívül nem tudok rosszat mondani rá.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#554) Psychonaut válasza zH. (#549) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem homár az. :N
Sok rocksztár is tornacipőt hord, talán ezért is elterjedt.
Egyébként én egy ilyet és egy ilyet nyúzok most.

(#555) XanD3R válasza Integra (#552) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Nagyon.. hogy is mondjam... erdekes ez a Five Finger cipo :D Biztosan kiprobalnam de kinezetre nem igen jon be.

Errol a ciporol mi a velemeny? Chameleon3 Ventilator GORE-TEX®

[ Szerkesztve ]

(#556) Newyorker


Newyorker
addikt

én a ZARA cipőkre esküszöm, nagyon jók, csak ajánlani tudom!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#557) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tiszteletem!

Nyárra szeretnék venni egy jó cipőt.

A lényeg, hogy bőr legyen, és ne olyan csicsázott szar, amit az emósok, meg scenek hordanak. Ki milyen márkát ajánlana nekem? :)

ui.: valamennyire elegáns legyen, pl. menjen az ingekhez :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#558) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Keresek slip ons cipőt amit meg tudnék venni.Találtam párat, de vagy nem volt méretembe vagy elfogyott a boltból.pl topsport,xtrain ezek.Ha valaki tudna nekem linkelni egy jó oldalt ahol találok sok ilyet pls tegye meg.ebay-es linkek kíméljenek köszi :R

(#559) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok!

Esetleg valaki képben van, hogy converse cipőket honnan lehet netről jó áron rendelni?
a sima színes tornacipőket vaterán nagyon alacsony áron kínálják postával együtt pl [link]
lastpairs-en sem nagyon van 30 dollár alatt ilyen, és akkor még a posta is jön
minden tippet örömmel fogadok
köszi

One Ring to rule them all

(#560) Bencus88 válasza LOTR (#559) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ezt az oldalt ajánlanám ;)

(#561) flash-


flash-
veterán

sziasztok!

Milyen utcai cipőt vegyek,ami az ilyen esős napokban sem ázik át?
25 éves férfi vagyok

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#562) bandus válasza flash- (#561) üzenetére


bandus
veterán

vízállót :D amúgy mindegy, vegyél hozzá valamilyen impregnáló, víztaszító spray-t,és kész is. én mostanában vagabond cipőket hordok, azok elég jók :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#563) glutamin válasza PazsitZ (#529) üzenetére


glutamin
őstag

Komoly, mi? Én meg most találtam rá, beszarás:DDD

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#564) kpal


kpal
veterán

Én már kb 4éve használok Nike cipőt d ezt a gyöngy vászon nélkülit és király hogy ennyi ideig hűségesen kitartott mindig szinte egész évben márciustól-decemberig.

Azt tudja valaki lehet még kapni a boltokban ART cipőt azt a régi magas szárút ?

[ Szerkesztve ]

(#565) Borzoló


Borzoló
senior tag

Sziasztok!Gyertek cipőt venni, míg van! :C
ELÉRÉSI ÚT A KIÍRÁSOMBAN!

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#566) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem, vadi új full bőr timberland cipő megér 10ezret?
Köszi.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#567) gerocspeter


gerocspeter
újonc

hali!
valami jó cipőt keresnék magamnak a nyárra...a tavalyi cipőm szétment...egy nyarat bírt csak ki...szeretnék valami olyat ami hosszabb távon is működik. van vmi ötletetek merrefelé keresgéljek? :))

(#568) hNp88


hNp88
aktív tag

üdv,

remélem jó helyre írok és tudtok segíteni :D valami ehhez kísértetiesen hasonló cipőt keresek, csak épp nem ilyen árkategóriában (sajnálnék rá ennyit :( :D), ha van vmi ötletetek, ne tartsátok magatokban :)

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#569) Kassadin válasza gerocspeter (#567) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem akarok elfogult lenni, de nekem az adidas cipőim átlagosan 2 évet kiszoktak húzni, de szerintem a többi márka vastagabb talpú típusai is bírják a strapát, ha vigyázol rájuk.
Premier Outlet Centert ajánlom, az a cipők mekkája, annyi a hátulütője hogy ott csak olyat kapsz, amit pesten már nem forgalmaznak, mivel tavalyi kollekciót árul mindegyik bolt. Jah még annyit szerintem a normális cipellő 15-től fölfele indul.

hNp88: Milyen vagányul néz ki ez a cipő, nekem tetszik. :K
Rengeteg ilyen felépítésű cipő van, szóval így kicsit nehéz bármit is linkelni.

(#570) gerocspeter


gerocspeter
újonc

hali ismét!Ezt a márkát ismeritek?hallottatok már róla esetleg?most találtam a neten,érdekelne a véleményetek!

(#571) Ace owner


Ace owner
addikt

Az én szerelmem :D Talán jövőre már meg is veszem, vagy ha jön jobb.. :)

Galaxy Fold 4

(#576) HontiRobi válasza #84514688 (#575) üzenetére


HontiRobi
csendes tag

Hali, én nemrég' vettem egy cipőt, ami kényelmes -elvileg :DD - a strapát is bírja, és über jól néz ki... Ha gondolod átdobom privibe, hogy melyik is ez a márka! Ide meg tolok fel neked egy photot! Na csók!

(#577) HontiRobi válasza #84514688 (#575) üzenetére


HontiRobi
csendes tag

Hali, én nemrég' vettem egy cipőt, ami kényelmes -elvileg :DD - a strapát is bírja, és über jól néz ki... Ha gondolod átdobom privibe, hogy melyik is ez a márka! Ide meg tolok fel neked egy photot! Na csók!

(#579) HontiRobi válasza #84514688 (#578) üzenetére


HontiRobi
csendes tag

Remélem átment.... Várom a véleményt!!

(#581) lorcsi


lorcsi
veterán

[link]
elég érdekes ez az új cipő

(#586) HontiRobi


HontiRobi
csendes tag

Jahhaj, de rég' voltam már itt.... De örömmel látom, hogy a Cushe-val kapcsolatos elégedettségem másokra is átragadt! :D Hurrá! Hát akkor mindenkinek további szép napot kívánok! Csók Hölgyek!

(#590) HontiRobi válasza lorcsi (#581) üzenetére


HontiRobi
csendes tag

Hát tényleg elég érdekes.... :P Nézz meg Te is 1 Cusheeeet! :D -Jelenleg csak erről tudom osztani az igét, de ha találok jobbat, akkor arról fogom!- :P

(#591) Kassadin válasza HontiRobi (#590) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem nem az érdekes szó jutott róla eszembe, hanem hogy egy ****.... ;] Ez a cipő úgy néz ki mint egy tukán.

[ Szerkesztve ]

(#592) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani pár megbízható webes cipőboltot, ahonnan érdemes rendelni? Én most találtam egyet, ahol van is olyan, ami tetszene. http://www.markascipo.hu Erről vélemény, ismeritek?
köszi

XP

(#593) bandus válasza szimcsi (#592) üzenetére


bandus
veterán

hogy lehet cipőt neten rendelni? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#594) szimcsi válasza bandus (#593) üzenetére


szimcsi
senior tag

Úgy mondjuk hogy nem találok olyat egyszerűen amit elhordanék, igy meg sikerült. Amúgy még én se vettem így, nem is tudom mi van pl, ha nem jó rám.

[ Szerkesztve ]

XP

(#595) bigga


bigga
aktív tag

Hali!
Valaki próbálta már a DC cipőket? Mert most elég jó akcióban vannak a Garagestore-ban, de érdekelne, hogy mennyire bírják a strapát, mielőtt befektetek .. :)

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#596) Csemike válasza bandus (#593) üzenetére


Csemike
csendes tag

Iszonyú nagy lutri, én is csak egyszer próbáltam meg. :) Szerencsére nem fürödtem be vele, igaz, hogy csak egy gumiszandit rendeltem a brands.hu-ról. :D Azzal azért nem lehet nagyon mellényúlni méretügyileg. Elegáns cipőt biztos nem rendelnék neten, már csak azért sem, mert meglehetősen nagy lábam van, nekem próbálgatni kell.

(#597) Ferusz


Ferusz
csendes tag

Sziasztok!

Ezeket a gyerekcipőket nézzétek! Gyönyörűek!!!!

eboszi.hu

Nem láttam Magyarországon még ilyen szépeket és jó minőségüeket!

Vélemény!?

Ferusz

(#598) Csemike válasza Ferusz (#597) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nagyon aranyosak. :)

(#599) Ferusz válasza Csemike (#598) üzenetére


Ferusz
csendes tag

Szerintem is! :-)

(#600) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Üdv Emberek!

Tudna valaki ajánlani nekem egy sportos cipőt nyárra/őszre?
Eddig Nike-m volt, de ez már a második ami rövid idő alatt szarrá ment... Az elsőnek szétment a talpa, a másodiknak, az orránál elengedett a ragasztása.
Olyan cipő/márka kellene, ami belefér a 20k-s keretbe, és megbízható.

Várom a javaslatokat!
:R

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.