Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Milyen strapabíró bőrcipőt ajánlanátok őszi és téli viseletre?
Vagy télre külön bakancsot, a lényeg hogy vastag bőr legyen, ne agyoncicomázott, inkáb "katonás" kinézet.
Ár 25-30, nagyon max 32k

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#952) tDr1v3r válasza milkabrams (#951) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szia,

Nekem egy Helly Hansen Stockholm bakancsom van, fekete. 35 körül volt asszem tavaly decemberben, persze jóval túllóg a kereteden de ha többet költenél rá csak ajánlani tudom, nagyon faszán bírta a telet nálam.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#953) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ha már cipő, jó szívvel tudom ajánlani a Doma Cipőt.
8-10 pár cipőt csináltattam vele, teljesen elégedett vagyok velük, az egyedi igényeket is tudja teljesíteni.
Saját darabok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#954) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Itt ne akarjak női cipőkről kérdezni ugye? :F :B

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#955) macilaci78 válasza Szevam (#954) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dehogy nem! Bár szerintem az nlcafé fóruma több segítséggel kecsegtet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#956) Szevam válasza macilaci78 (#955) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Köszi a tippet :)
Igazán izgi témákkal kecsegtet az oldal :W :DDD

Igazából az érdekelne hogy hol lehet Budapesten vagy tőle nyugatabbra (agglomeráció) olyan alacsony sarkú szandált venni, ami nem megy tönkre fél vagy egy év alatt? :)

Előre is köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#957) gergo5991


gergo5991
őstag

valakinek van adidas tubular invader strapje? elég áron hozzá lehet most jutni, 15k ft kb.

(#958) mark!


mark!
őstag

télre szeretnék valami magasszárú cipőt, vans sk8 hi ami tetszik, esetleg half cab. most authenticet és era 59-et használok. elég erősen ragaszkodok a vans-hoz, de szóba jöhet más is.
(vans x supreme sk8 hi public enemy az álmom, de 200k-ért.. :( :DDD )

>

(#959) gergo5991 válasza mark! (#958) üzenetére


gergo5991
őstag

van kék-barna vans sk8 hi-om, jó meleg cipő télére meg minden, de pld az nem tetszett benne hogy puha a talpa, mivel abban melóztam és volt hogy kellet párszor rugni egy nagyot, kb semmit nem ért mert elhajlik a cipő, Am elég jól össze van rakva, nem esett még szét ami nálam csoda, szóval ha nem zavar hogy puha igen hajlékony a talpa akkor ajánlom

(#960) mark! válasza gergo5991 (#959) üzenetére


mark!
őstag

nekem csak járkálásra kell, semmi másra. hozza az authentic szintet?

>

(#961) gergo5991 válasza mark! (#960) üzenetére


gergo5991
őstag

authenticem még nem volt, link

(#962) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!
Ezt az Adidas modellt keresem, de sehogy nem tudok rábukkanni. Nem tudjátok véletlenül melyik lehet? Köszi

ADIDAS Iniki lehet?

[ Szerkesztve ]

(#963) Ace owner válasza pityaa23 (#962) üzenetére


Ace owner
addikt

Adidas Iniki Runner? Bp shop, sneakerbox webshop szerintem akciózva is volt mostanság.

Galaxy Fold 4

(#964) pityaa23 válasza Ace owner (#963) üzenetére


pityaa23
senior tag

Köszi, igen ez az, csak sajnos nem kapni a képen látható színben.

(#965) gergo5991 válasza pityaa23 (#964) üzenetére


gergo5991
őstag

esetleg ezek között nem találod meg? bár amit néztél az oldalon w-vel van jelölve mint women, az első fehér(szürke?)-kék kombó is nagyon jól néz ki amúgy.

Oldalról rendeltem már filling pieces cipőt is, rendben van megbízható szerintem, bár én a szlovák oldalról rendeltem mivel felvidéki vagyok. Ha esetleg innen rendelnél irjál pm-be és tudok 10% kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#966) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Cipőt szeretnék vásárolni, konkrét elképzelésem még nincsen. Valami szolidabb, kb mindenhez hordható strapabíró lábbelit keresek.
NB 574, Adidas Superstar, Lacoste márkákat néztem, minőségre lennék kíváncsi.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#967) macilaci78 válasza overclockerr (#966) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én csináltattam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#968) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Évek óta Marc utcai (sportos) cipőket hordok (mondhatni Marc-ahű vagyok :) ). Általában 1,5 - 2 évig szoktam őket hordani, elég strapabíróak és nagyon kényelmesek, igazi minőségi lábbeli.
Viszont azzal szembesültem, hogy már konkrétan alig lehet kapni, 2 éve még sikerült vennem, akkor még a gyártó weboldalán is láttam választékot, mostanra viszont teljesen eltűntnek látszik.
Nem tud valaki egy olyan üzletet vagy akár webshopot ahol még lehetne választani (amiket én néztem ott szinte nincs is ffi)? Vagy ha ilyen nincs, akkor ajánlani tudnátok-e olyan márkát ami hasonlóan minőségi és megbízható? Josepf Seibelt néztem még, de ott szintén alig van utcai - sportos választék.
Előre is hálásan köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#969) macilaci78 válasza ЯΞNΞGΔT (#968) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem is jó tapasztalatom volt a Marc-kal, de kikoptak az üzletekből. Doma Cipőt csináltattam, fazonban lehet sportosabb, egyedi, árban teljesen jó és a tartósságát tekintve sincs okom panaszra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#970) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan Nike cipőt szeretnék venni, amit mindössze két boltban találtam meg a megfelelő méretben. Sajnos egyiket sem ismerem.

playsport
gigashoe

Előbbi olcsóbb, de ha utóbbi megbízhatóbb, rászánnám a különbözetet. Ismeri esetleg valaki valamelyiket? Van velük tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#971) carl18


carl18
addikt

Üdv mindenki! Érdeklődnék ismere valaki hasonló kinézetű cipőt?

Van egy cipő ami nagyon tetszik 2006-7 fele volt nagy divat ausztráliába. Internetten körül néztem sehol se lehet már kapni, a cipő neve Kustom Kontage.

Ha ilyet nem is tudok venni, hasonlót ismer valaki? :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#972) gergo5991 válasza carl18 (#971) üzenetére


gergo5991
őstag

offba irom csak, de sose értettem ilyen nagy cipőkön mi néz ki jól. Nálunk is rohangál pár suhanc ilyen cipőben, a cipő nagyobb mint az embernek a feje, hozzá még a tücsök vékony lába, be se fűzi amikor meg lép a talpát is látni.

(#973) carl18 válasza gergo5991 (#972) üzenetére


carl18
addikt

Csak mert nálatok rohangál pár páva ilyen cipőbe nem jelenti én is az vagyok.
Régóta tetszik, magyarország nincs is belőle szerintem. Ha nekem ez tetszik akkor miért baj?
Mutasd már meg akkor te mit hordasz, lehet nekem az nem fog tetszeni :DD
Én meg az olyan embereket nem bírok akik beszükült látókörüek és csak a saját világukat akarják másra erőltetni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#974) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!

Helly Hansen Trivann van valakinek? Jó bakancs? Alapvetően a Forester jobban tetszik, de 20.000Ft-ért ez elég jó vételnek tűnik, Forestert pedig 30 alatt nem találtam.

Vagy ha nem ez akkor 20-25 magasságában mit tudnátok javasolni télre utcára?

ecipo.hu-val kapcsolatos tapasztalatok?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#975) macilaci78 válasza madmike (#974) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én ezt használom, egy filces, parafás talpbetétet érdemes beletenni, de ennyi. Meleg, fogja a lábad, igénytelen, vízálló. Nem acélbetétes, csak keményített bőr az orra. 48-as méretig gyártják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#976) madmike válasza macilaci78 (#975) üzenetére


madmike
őstag

Köszönöm, de ez nem az én stílusom.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#977) macilaci78 válasza madmike (#976) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én meg olyan cipőt hívok bakancsnak, aminek a szárára még ültömben is rátakar a nadrág szára.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#978) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Urak, a Tisza cipok mennyire ajanlottak mostanaban? Jo tiz eve volt ket par Compactom, ot eve csereltem le oket ket par Adidas Superstarra de mar mindketto enyhen a halalan van es ujra elkezdtem ebbe az iranyba kacsintgatni... tudom hogy egy idoben voltak minosegi problemak de mostansag nem tudom hogy hogy allnak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#979) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Tudtok ajánlani hasonló kinézetű cipőt, mint a tisza compact, vagy az adidas superstar? Egyik nem kényelmes és elég szépen kopik (alul, fölül), míg a másik egyszerűen szar.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#980) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Air Jordan 11 Space Jam-el van valakinek tapasztalata? Mennyire bírják a strapát?

A nyáron vettem egy Jordan 1 New Love-t, de kicsit befürödtem a sárgával, sokkal kevesebb dologgal néz ki értelmesen mint gondoltam (kb csak fekete farmer)..

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#981) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek valami tapasztalata a Polo Ralph Lauren cipőkkel? Szeretnék venni egyet, de jó lenne, ha minimum 2-3 évig kibírná, ősszel-tavasszal használnám.

Ez lenne a kiszemeltem. link
Köszi. :)

(#982) K1nG HuNp válasza b.kov (#981) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

2-3 évre esetleg Dr. Martens cipőt veszünk. Pontosabban: Ha napi szinten nyűzöd akkor úgy is szét fog esni, vagy legalábbis csúnya lesz kb egy év után. Nálam 1 évesnél öregebb Vans SK8 Pro nincs, pedig most járok a 4. páromnál :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#983) b.kov válasza K1nG HuNp (#982) üzenetére


b.kov
senior tag

Ezt a 2-3 évet úgy gondoltam, h évente kb március-április, október-november lenne használva, szóval durván 4 hónapot egy évben. :)

Egyébként télen egy CAT bakancsot nyúzok, nyaranként pedig valamilyen converse vászon. :D

(#984) mark!


mark!
őstag

ecipo.hu-n kinéztem egy drágább cipőt (adidas tubular shadow), és ahogy olvasgattam véleményeket, van aki aztmondja hogy nem eredeti cipőket árulnak. valakinek személyes tapasztalata ilyennel kapcsolatban, esetleg az ellenkezőjéről?

>

(#985) K1nG HuNp válasza mark! (#984) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Minden ilyen oldal kamu illetve au, az a cipő elég ronda, dehát te tudod.. :))

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#986) mark! válasza K1nG HuNp (#985) üzenetére


mark!
őstag

már mindegy, jordan fly 89 lett bpshopról :D nem váltok márkavonalat, következőnek majd karácsonyra egy airmax vagy assc vans :D

ez legalább magyar cég, elég régóta iparban van, és 100% nem hamis cipőket árulnak.

[ Szerkesztve ]

>

(#987) K1nG HuNp válasza mark! (#986) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

jaja, itthon egyedül a sneakerbox és a bpshop ami megbízható. külföldről pedig a goat és a stockx meg persze a hivatalon nike oldal.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#988) Land


Land
veterán

Utóbbi években volt 3 Tiszám (hamar szétestek...) és most egy Adidas Superstar.
20.000-25.000 Ft körül melyik márka lenne ajánlott hasonlóan fiatalos kinézetben mint a fentiek?
Annyi lenne az elvárás, hogy bőr legyen, kényelmes és minőségi.
CCC-s Lasocki cipők jó minőségűek?
Offies Shoest is néztem, de annyi márka van, hogy beleőszülök mire végigbogarászom mindet. Pl. Napapijri, Lumberjack, Boxfresh, Tommy Hilfiger, Lacoste, Skechers, Geox, New Balance.
Ezek közül van kerülendő vagy melegen ajánlott?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#989) K1nG HuNp válasza Land (#988) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Vans sk8/old skool ; nike air force 1 ; adidas stan smith ; reebook classics

Deichmann, office shoes és dágvány bolt társaik kerülendők.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#990) Land válasza K1nG HuNp (#989) üzenetére


Land
veterán

Offies Shoes-szal mi a baj? Pont az nézegetem, mert nagy a kínálata és több helyen is van a városban.
Találtam több webshopot is, de kép alapján nem merek cipőt rendelni...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#991) Speeedfire válasza Land (#988) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem is hasonlók voltak, annyi, hogy én a tisza és a superstar mellé vettem new balance-ot. Eddig jól bírja. Kényelemre messze veri a fenti 2 márkát, meg a dc-t is. A tartósság majd elválig. Nálam eddig egyik márkás se bírta sokáig az utóbbi években. Előtte meg rendre 2-3 éveket bírtak.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#992) Land válasza Speeedfire (#991) üzenetére


Land
veterán

Pont ezért agyalok azon, hogy 20-25 ezer Ft felettit butaság választani, mert egy centivel sem bírják tovább, mint a drágábbak. Garancia mindre 6 hónap van, utána pedig felesleges kardozni a boltokkal...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#993) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Sziasztok, szerintetek velúr és nubuk bőr impregnáló sprayt fújhatok sima bőrre?

(#994) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm kitalálta, hogy kell neki egy ILYEN cipő..
Több óra keresgélés után én semmi információt nem találtam, hogy a Nike valaha gyártott volna ilyet, de nem is érdekli neki ez tetszik ilyen kell.
Esetleg erről a "fateisthat.com" oldalról rendelt már valaki?

Köszi

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#995) K1nG HuNp válasza bigrob (#994) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Sosem jelent meg ilyen cipő a nike zászlaja alatt (azért mert bűnronda). Szóval az oldal is hamisítványt árul.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#996) bzs73


bzs73
őstag

Üdv.
Új panama jack bakancs nem egyformán törik. Vagyis hát az egyiken nem látszanak a ráncok, a másikon meg igen. Puha finom bőr, csak így nem egyforma a látvány. Egyébként elég sok ilyet látok, hogy egyik fele jobban rácosodik, törik, még a másikon nem látszanak ezek. Az ilyennel mit lehet tenni? A franc bánná hogy ráncos, megtörik a bőr, csak legalább mindkettő törne akkor hogy egyforma legyen.

If a second or you are the first to lose.

(#997) mark! válasza K1nG HuNp (#995) üzenetére


mark!
őstag

az oldal tuti kamu.

>

(#998) Eugene Roe válasza mark! (#984) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nekem az ecipővel és fashiondaysvel is jó tapasztalataim voltak eddig. Hülye lábméretem miatt visszárum is volt már 2* (rövidebbet, nagyobbat rendeltem)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#999) Eugene Roe válasza bzs73 (#996) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem semmit, ott törik ahol a legjobb neki (valószínűleg nem azonos minőségű bőr van a kettőn, pl az egyik a széle volt, a másik meg a közepe a kiterített bőrnek)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#1000) F34R


F34R
nagyúr

Tudtok nekem Jo, varott (es ragasztott) cipot mondani? (sportos, vagy deszkas tehat dc, globle, vans, element, osiris, nike stb johetnek szoba)

udv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.