Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) neduddki válasza pigsty (#699) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nalam a ket abszolut favort a hanwag es a lowa sajnos az aron islacck
meindl is kvalo cipoket gyart, meg meg egy rakas masik marka is:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#702) attika89


attika89
senior tag

Üdv emberek!

Szeretnék valami olyan cipőt venni, aminek nem válik le a talpa pár hónap után :DDD
Dikmán-ból és a CCC-ből is vettem már cipőt, de mindkettővel úgy jártam, hogy elől vagy hátul hápogni kezdtek.

Timberland cipőkkel van esetleg valakinek tapasztalata?
Kinéztem egyet, de 35e pénz kicsit már a lelki határt súrolja.

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#703) troland26


troland26
őstag

kb az agyvérzés kerülget .. nem találok normális túracipőt kb voltam ma 10+ boltba és sehol semmi , de még neten is ami tetszene és megfelelne azokból nincs méret ... pl valami ilyesmi érdekelne [link]

(#704) gergo5991


gergo5991
őstag

hali, Pesten lehet valahol venni nike sb janoski cipőt? esetleg etnies maranat? sajnos Szlovákiában nem kapni ezeket, magyar igazolvánnyal meg pár forint eljutni pestre

(#705) beefjeez válasza gergo5991 (#704) üzenetére


beefjeez
senior tag

garageban van sok janoski, marana meg csak lab shopba

(#706) gergo5991 válasza beefjeez (#705) üzenetére


gergo5991
őstag

esetleg kaphatnék valami utcacímet esetleg weboldalt? megköszönném :)

(#707) bandus válasza gergo5991 (#706) üzenetére


bandus
veterán

Garage Store

The Lab bár ne megy honlapjuk, a boltjuk a király utcában van.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#708) beefjeez válasza gergo5991 (#706) üzenetére


beefjeez
senior tag

garagestore.hu
labnek nincs aktív weboldala
Ha rám hallgatsz bemész labbe, király utca, nagy körútról két perc gyalog.
Itt pedig valami soletech cipőt vegyél (etnies, emerica)

(#709) gergo5991 válasza beefjeez (#708) üzenetére


gergo5991
őstag

amiatt érdekelt a weboldal, mert ha már vonatkozok 6-7 órát, ne fölöslegesen, max megkérem pesti havert kérdezzen utána hogy van-e ott etnies marana, vagy nike sb janoski,ez, vagy más színben
köszönöm mindenki segítségét.

(#710) beefjeez válasza gergo5991 (#709) üzenetére


beefjeez
senior tag

Egy 45,5 van
a facebook oldalukon kérdezz rá a maranára
mondjuk én már megvárnám míg itthonra is elér a marana vulc.

[ Szerkesztve ]

(#711) gergo5991 válasza beefjeez (#710) üzenetére


gergo5991
őstag

elég szép árakat adnak ezeknek a cipőknek. Angol oldalról láttam már 65 euróért manara vulc-ot, + mellé adnak 25 eurós etnies trikót ingyen, ingyen szállítással. Bár én híve vagyok annak, hogy felpróbáljak meg minden, mielőtt megveszek valamit, mert Vans cipőt is megvettem 80 euróért, 2x volt rajtam, fájt benne a lábam, és mehetett a kukába (rokonnak elajándékozva), bár visszavittem a boltba, nem fogadták el, máshol meg 120 eurós görkorit szó nélkül visszafizettek.

(#712) lorcsi


lorcsi
veterán

merrell cipőt normális áron merre lehet keresni ?

(#713) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szisztok

Ilyen stílusú bakancsot szeretnék venni. Nem tudjátok ezeknek mi a pontos megnevezése? Hogy jobban tudja keresni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#714) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok.Mi a véleményetek erről a cipőről? :F
[link]

(#715) gergo5991 válasza #82471168 (#714) üzenetére


gergo5991
őstag

hát nike jó márka kinézetre sem utolsó, bár focinál senki nem fogja nézni szerintem, hogy mi van a lábadon.

(#716) gergo5991


gergo5991
őstag

hali, megtudná mondani valaki, ugyan ilyen ÉS cipőt hol tudnék venni? én már 5 éve vettem, az üzlet megszünt, de annyit tudok 3 évig kivállóan megfelelt minden célra :), nagyon strapabíró, és a mai napig még egyben van :D
kép1
kép2
kép3

(#717) skeli


skeli
tag

Nekem nagyon hiányoznak a Vagabond 2003-2005 körül gyártott sportosabb modelljei...manapság már csak a zelegáns vonalat erőltetik...

A vízen is lehet járni, csak nem szabad ránehezkedni.

(#718) beefjeez válasza gergo5991 (#716) üzenetére


beefjeez
senior tag

szia
az És-nek vége, már csak 3 modellel jöttek vissza a rajongóknak, de itthon nincsen.
Az És soletech cipő, mint az Etnies, meg az Emerica, ezek mind nagyon jó, strapabíró cipők, stégbe és labshopba találod meg ezeket

(#719) gergo5991 válasza beefjeez (#718) üzenetére


gergo5991
őstag

hát ez kurvára kár :((((((((
pedig annyira jó volt, lehet fogom hordani ujból ezt amiről feltettem képeket amíg teljesen szét nem rohad

(#721) beefjeez válasza gergo5991 (#720) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hol van ilyen janoski itthon?

(#722) gergo5991 válasza beefjeez (#721) üzenetére


gergo5991
őstag

"itthon" sehol, nekem se lessz, utánvétellel nem lehet venni, csak paypal vagy bank kártya...

(#723) gergo5991


gergo5991
őstag

megérkezett a janoskim :D
[link]
[link]
83 euró volt szálítással, utánfizetéses volt, 2 munkanap alatt lejött :D

(#724) beefjeez válasza gergo5991 (#723) üzenetére


beefjeez
senior tag

hát még az itthoni 23-4k standard árhoz képest nem is vészes...
De ne húzd ennyire össze szegényt, lazán az igazi:D

(#725) gergo5991 válasza beefjeez (#724) üzenetére


gergo5991
őstag

még be kell járatni rendesen, ma is 5km-t lenyomtam benne, hogy szokjam, aztán valami faágra léptem, azt az elejébe szúródott, kis horzsolást látni, onnantól mezitláb gyalogoltam haza :D ( viccelek )
megpróbálok rá vigyázni, többet ilyet nem fog venni nekem anyám :D, szóval mondhati úgy, hogy jó lenne ha 3-4 évet kibirna :D
gondoltam rá, hogy veszek bele fehér fűzöt, olyat amilyen a szürke, hogy nem ilyen pamutosat, ilyen bőrféle henger alakut

[ Szerkesztve ]

(#726) beefjeez válasza gergo5991 (#725) üzenetére


beefjeez
senior tag

janoskihoz valóban a körfűző a legjobb, pláne az elegánsabb színekhez pl barna, fekete nagyon jól mutatnak a körfűzők, de ide is jó.
Nekem kibírna még többet is 3 évnél, mert sok cipőt hordok felváltva, ez a legjobb megoldás szerintem.

(#727) huszar90


huszar90
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Tisza cipővel van tapasztalatotok? Eddig nagyrészt a Zarában vettem elegáns cipőket, és bár szépek de nem kényelmesek. Most szeretnék egy szabadidőst és haverom ajánlotta a Tiszát. Megéri a 25 pénzt? :))

(#728) beefjeez válasza huszar90 (#727) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem
Annyiért kapsz bármilyen értelmes sole tech, nike sb, adidas sb, és társait is, csak hogy stílusnál maradjak, és a tiszát mind lekörözni minőségben.

(#729) huszar90 válasza beefjeez (#728) üzenetére


huszar90
aktív tag

Értem, köszi. Akkor másfele nézelődök tovább.

(#730) Land


Land
veterán

A 3. Tisza cipomet fogyasztom 2 éven belül. Ez is kezd szetesni és vissza kell vinnem. Túl vagyok a fél éven, tehát bonyolultabb lesz. Ha egy mód van rá visszakernem a pénzemet. Tetszenek a Tiszak, magyar is, de nem tartós finoman fogalmazva. Most Budapest Editionom van tőlük. Hasonló árban tudtok mondani minosegibb, hasonló kinézetű cipőt? Márkát kell sajnos váltanom.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#731) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

1 szezon hasznlat utan sajnos bebizonyosoddtt hogy a columbiua szandalom egy kalap hajitofat sem er, igy asztan bektudoruc:

kicist mef fujkalnom kell de remelem hozza a regi szinvonalat

kellett egy teremcipo is vegig kerdezve esmerosoket es mivle sokat nem akartma rakolteni vegul is ez lett a befuto:

udv

neduddki

p.s. teva, voma

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#732) jeffo


jeffo
tag

Fox cipők kapcsán valakinek van tapasztalata, hogy mennyire tartósak?

Egy ismerősöm ajánlotta, hogy neki több is van, többek között a The Addition nevű modell. Sikerült találni akciósan egy darabot a fehér-fekete színűből ([link]) a méretemben, péntekre kapom meg próbára.

Magyar oldalon itt írnak róla: [link]

Külföldi oldalon pl. itt vannak róla jó vélemények: [link], [link]

Ez alapján jónak tűnik, szerintem utcára, gyalogláshoz is jó, meg biciklizéshez is. Korábban az Adidas Superstar-ral szemeztem, amiből valószínűleg lenne itt a helyi boltban is, de a Fox olcsóbb lenne.

(#733) kerekfej


kerekfej
addikt

Ilyesmi minőségi, vékony talpú, hasított bőr cipőt hol lehet kapni, ha lehet 10k alatt? Márka mindegy csak tartós legyen és kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#734) gergo5991 válasza kerekfej (#733) üzenetére


gergo5991
őstag

szerintem az ilyen vékony talpu cipők épp hogy nem kényelmesek, minden kő meg úthiba erősen fogja nyomni/zavarni a lábad.

(#735) kerekfej válasza gergo5991 (#734) üzenetére


kerekfej
addikt

Már van hasonló cipőm és nagyon kényelmes.

(#736) trebrona válasza kerekfej (#735) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pl.
2 év garival, nagyon nem lehet mellényúlni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#737) kerekfej válasza trebrona (#736) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez női.

(#738) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Rákerestem, de nem találtam itt a topicban semmit erről, így megkérdezem :)
Rendelt már valaki a sportsdirect -ről? elég jó árak vannak az itthoniakhoz képest, de a kérdés az, hogy a vám mennyire dobja meg az árat? vagy ilyen kis tételekkel nem foglalkoznak vámolásnál?

[ Szerkesztve ]

(#739) neduddki válasza Sanyi.il (#738) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1 nem a vam a lenyeges hanme az afa
2 velenul nem unijos tagorszagbul gyun a csomag?...
3 mintha meg a kurnyuekn is lenne botjuk

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#740) Sanyi.il válasza neduddki (#739) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Angliából jön a csomag, és igen van a környéken boltjuk, de érdekes, mert nem rendelnek a boltba, abból amit kinézek a webshopban, azt állítják semmi közük a webshophoz :)) érdekes egy magatartás mit mondjak :))

(#741) neduddki válasza Sanyi.il (#740) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a boltjuk azert vol lenyeg mert azt mutatja hogy unios ceg. v. leglabbis van leanyvallat, na ebbol mi kovetkezik? /foleg ugy hogy uk-bol jon a csomag/:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#742) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok!

Nem tudom mennyire él még a topic, de a segítségetek kérném.
Cipőt keresnék egész napos (12-14) órás álldogáláshoz, mászkáláshoz (nagyrészt álldogálás). Nem árt, ha szellőzik is, hogy épp a hosszabb időtartam miatt ne rohadjon bele a lábam és legyen két hét után elviselhetetlen szaga.
Pénzben maximum 25.000-t szánnék rá.
Kinézetre szinte mindegy, hogy milyen emberi keretek között.
Segítségetek előre is köszönöm!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#743) jeffo válasza jeffo (#732) üzenetére


jeffo
tag

Már akartam írni az általam kérdezett Fox cipő kapcsán korábban, csak annyira nem jártam itt a Prohardveren.
Végül megvettem ezt a The Addition modellt, mert a próba alapján jó volt a méret, meg mivel nem volt kedvem szaladgálni máshova más cipőket felpróbálgatni, ill. vidékről Pestre.

Sajnos kínában gyártották, a belevarrt címke alapján. Hosszabb viselet alapján nagyjából jónak, kényelmesnek tűnik, gyalogláshoz, futáshoz megfelelő, azonban huzamosabban állni benne (pl. buszon) nem annyira jó, ugyanazt a feszülést, túlzott nyomást érzem benne, mint régebben egy olcsóbb kínai cipőnél. Hosszabb idő után állni már kényelmetlen, ki-bebújok belőle, ami egy ideig csökkenti ezt az érzést.

Egy motoros ismerős, akinek hasonló cipője van, azt mondta, hogy szerinte jó cipő, csak eltart egy ideig, amíg a bőr anyag hozzáidomul a lábhoz, amíg bejáródik a cipő, de egyébként számíthatok rá, hogy tartósabb lesz, mint egy olcsó kínai cipő.

Hát meglátjuk, de majd ha jobban lesz pénzem, talán jövőre, megpróbálok venni valami kényelmesebb márkából.

(#744) beefjeez válasza spanyoll (#742) üzenetére


beefjeez
senior tag

vegyél adidas gonz, vagy seeley

(#745) gergo5991 válasza spanyoll (#742) üzenetére


gergo5991
őstag

esetleg egy air max valahonnan akciós áron? azt mondják hogy elég kényelmes. Nem vagyok az efféle cipők nagy fanatikusa, de ha lennem pénzem rá, tuti befizetnék egy ilyenre.

(#746) beefjeez válasza gergo5991 (#745) üzenetére


beefjeez
senior tag

nem vagyok seggre esve az airmaxtől, szerintem annál egy janoski is jobb a gyári air betéttel, legalább nem olyan vastag bumszli

(#747) gergo5991 válasza beefjeez (#746) üzenetére


gergo5991
őstag

háát, nekem janoskim van, és a benne lévő betét valami isteni jó, puha meg minen, de kezdem úgy érezni így 2-3 hónap után mintha vesztett voln a rugalmasságábol. Előtte ortopédes betétem volt lúdtalp miatt, de a janoskiban ami van az perfekto.

(#748) beefjeez válasza gergo5991 (#747) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ja, neked volt az a kék janoskid
Nekem is lett egy olyan (is) közben

(#749) mtcob


mtcob
senior tag

Üdv!
Jordan Retro cipőket szerintetek honnan érdemes beszerezni? Leginkább az 5-ös és 6-os modellek érdekelnének

(#750) jjeahh


jjeahh
nagyúr

látom sajnos mostanában nem valami forgalmas a topik, de azért megkérdem, hátha :) : Palladium cipőkkel van valakinek tapasztalata? itt, nálunk nem lehet kapni, ezért netről rendelném, de legutóbb megjártam két pár Ellesse cipővel, elég sz*r minőségűnek bizonyultak...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.