Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Eastman válasza bAtt001 (#1150) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi, valszeg ő egy
Adidas VL COURT 2.0

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1152) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Kinéztem egy Nike Airmax típust, de itthon se pontos méretben, se abban a színben nem találok amit szeretnék. Nem vettem még ilyesmit külföldről. Tudnátok ajánlani olyan megbízható webáruházat ajánlani ami jó készlettel rendelkezik és megbízható?🙂

XBOX ID: GoTReX #4839

(#1153) Ace owner válasza GoTReX (#1152) üzenetére


Ace owner
addikt

Milyen modell? Lehet valamelyik megbízható fb kereskedőnél van

Galaxy Fold 4

(#1154) GoTReX válasza Ace owner (#1153) üzenetére


GoTReX
őstag

Nike AIR MAX ALPHA SAVAGE Piros-Szürke a méretemben ~43
vagy Nike Air Max 90 Red essential vagy hasonló full piros modell. :)

Ismeritek ezt az oldalt? [link]
Túl "jók" az árak....

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#1155) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,
Nike SB cipők (check és charge) hogy bírják a strapát, napi használatra? (tehát nem deszkázás). Nyilván nem azt várom, hogy leírjátok, hogy 1 év és 2 hónap pontosan, hanem csak úgy nagy vonalakban más cipőkhöz képest :D

Illetve Suede vs. canvas témáról mi a vélemény? Mindegyik tetszik, a suedétől annyi a félelmem, hogy úgy gondolom, beszívja a nedvességet és nehéz takarítani. A textiltől pedig azért, mert talán nem bírja olyan jól a gyűrődést?

(#1156) modflow


modflow
veterán

Tudnátok segíteni, hol tudnék vásárolni Reebok royal techque -t 39-es méretben?

Sajnos kicsi a lában és nem találok sehol ilyen, vagy ehhez hasonló cipőt ilyen méretben... :(

(#1157) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok nem tudom hogy létezik e ilyen de Converse cipőhöz lehet venni eredeti/utángyártott talpbetétet?

Ma rendeltem egy új cipőt és buzgóan megjött a kedvem a régit megszépíteni. A talp betétet is ki szerettem volna belőle venni hogy alaposan ki tisztítsam erre akkor veszem észre hogy az bele volt ragasztva..a sarok résznél már teljesen felvált a ragasztó (nem tudtam hogy ragasztva volt azt se éreztem hogy ragadt volna) így egy erős rántással ki akartam húzni de igen ám a lábúj résznél még szilárdan fogott a ragasztó és eltépődött a betét.. :C

Róla lenne szó :https://www.officeshoes.hu/cipo-converse-tornacipo-chuck-taylor-all-star-street-mid/20838

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#1158) RAiN91


RAiN91
őstag

Van egy ilyen mindennapi dolog, amiről annyira senki sem beszel.
Sokan úgy használnak egy utcai sportcipőt, hogy egyszer van megkötve, aztán utána csak belépnek mikor felveszik. Próbáltam, de tök laza, mozog az egész cipő a lábon. Miért jó ez? Én mindig megkötöm, nem full szorosra, de azért tartson. A masnit meg betolom oldalra, mondjuk biztos van jobb megoldás is rá, ti hogy szoktátok? Vagy a masni már gáz?

[ Szerkesztve ]

(#1159) inf3rno válasza RAiN91 (#1158) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Általában egy masni elég, valamikor duplát kötök, ha szar a fűző és hajlamos kioldódni. Egyesek szerint a hosszú zokni is gáz rövid gatyához, legalábbis bátyám 25 éve ezt mondta nekem. Na kb. akkor engedtem el a divatot.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1160) kpal


kpal
veterán

Mo.-n valahol árulnak még Jordan Aerospace 720 cipőt fekete-narancs színben 46-os méretben ?

[ Szerkesztve ]

(#1161) Nigér válasza modflow (#1156) üzenetére


Nigér
őstag

40-es méret nem lehet jó?
Az több helyen is van, szerintem 39-es férfi cipőben nincs.
[link]
Vagy keresni kell egy szolid megoldást nőiben (nem tudom ebből a modellből van-e ilyen).

[ Szerkesztve ]

(#1162) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Bár nem nagyon pörög a topic, azért megpróbálom. :)
Kényelmes utcai cipőt keresek mindennapi használatra. Árban nagyon max 45ezer...
Lúdtalpas vagyok, napi minimum 10 000 lépés, nap végére nem kicsit fáj a lábam. Talpbetétekkel próbálkoztam már, most egy jó cipőt szeretnék... eddig Skechers cipőket használtam.
Ha hasonló cipőben jársz és találtál nagyon kényelmes, nagyon bevált cipőt, kérlek ne titkold tovább! :)) Köszi

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#1163) inf3rno válasza tozo86 (#1162) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ilyen távra én vennék valami olcsóbb futócipőt, pl Saucony akcióban 15k és mellé egy Podiart betétet. Ha télen-nyáron 10k lépés, akkor talán túracipő ugyanígy személyre szabott betéttel.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1164) tozo86 válasza inf3rno (#1163) üzenetére


tozo86
tag

Köszönöm a tippet, én is valami túra cipőre gondoltam. A Podiart talpbetétet nem ismertem, de ki fogom próbálni.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#1165) inf3rno válasza tozo86 (#1164) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Futós topikban azt mondja mindenki, hogy az a tuti. Az egyedüli baja, hogy viszonylag gyorsan elhasználódik.

Buliban hasznos! =]

(#1166) looser


looser
addikt

Sziasztok! Valaki be tudja azonosítani a pontos típusát esetleg ennek a Nike Air Jordan-nek? Nem venném meg innen, csak böngésztem a Marketplace-t, bedobta és baromira tetszik. Nem tudom, létezik-e a Nike-nál a fentin felül pontosabb - esetleg egy szám - elnevezés, ilyesmire lenne szükségem.

Köszi & üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1167) Ace owner válasza looser (#1166) üzenetére


Ace owner
addikt

union la x Jordan 4
stock x last sale 570dodo

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#1168) looser válasza Ace owner (#1167) üzenetére


looser
addikt

Azt a mindenit...ennyiért marad álom :-)
Köszönöm :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1170) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Véleményeket kérnék erről a három Adidas Free Hiker GTX modellről. Parley annyira nem jó télre, a másik kettővel ellentétben ugye? Bármi egyéb, kényelem? Viszonylag széles a lábfejem.
Illetve segítséget is, hogy hol lehetne őket beszerezni 46 2/3, vagy 47 méretben jók nekem általában az Adidasok. Ahol megtaláltam őket mind hiányos volt a méret.
Köszönöm a segítséget előre is!

1.

2.

3.

(#1171) Nigér válasza Dicker (#1170) üzenetére


Nigér
őstag

Szia, pl. footshopnál van:
[link]
Illetve full feketében ecipő:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1172) Predator2


Predator2
addikt

Helló
Szeretnék elkezdeni gyúrni, és ehez keresek cipőt. Ki mit ajánlana? Laposabb talpú kellene, amit online tudok rendelni. Kardió csak minimális lenne, mert erősödni/állóképességet növelni szeretnék.

Az edzőm azt mondta, a futó cipőket, a kerek talpú cipőket lehetőleg kerüljem.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1173) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Vettem tom tailor cipőt a deichmanban.
És most előszőr fordult elő,hogy hólyagosra csiszolta a sarkam felett a lábam 1 cipő.
Mentem kérdezni mi van ilyenkor.
Természetesen a talpbetétet,és sarokbetétet ajánlottak nekem.
De mondjuk azt mondták,hogy visszaadni nem adhatom a terméket!
A 14 napos visszaküldés,csak neten vásárolt termékekre vonatkozik?
Az ilyen sarokbetét,nem tudja valaki valóban megoldja a problémát?

Avatar

(#1174) batagy válasza GAbre (#1173) üzenetére


batagy
őstag

Szintén most vettem nemrégen (életemben először) Tom Tailor cipőt. Ugyanabban az áruházban. Én eleve sarokbetéttel kezdtem el használni (Scholl In Balance talpbetét), de nekem is varas lett a bokám fölött hátul, így is. Azaz feltörte. Hólyagos azért nem lett.

Szerintem nem oldja meg a talpbetét/sarokbetét. De utána a cipő hozzáidomul jobban és már nem fogja törni.

[ Szerkesztve ]

(#1175) GAbre válasza batagy (#1174) üzenetére


GAbre
veterán

Èn még 1x megpróbáltam most bevinni,mutatni,hogy pár órát volt használva.
De azt mondta,hogy mivel utcán volt rajtam,így nem tudja ki rakni polcra.
Nyilván valóan vhol neki is igaza van.
De 10perc alatt nem kezdi ki a sarkát az embernek 1 cipő se.
És nem hiszem,hogy van olyan ember,aki órákat fel alá járkál szobában új cipővel.
És még mindig nem tudom,de sztem nekem van igazam,hogy 2 héten belül ezt vissza kéne venniük.
Felvett 1 jegyzőkönyvet.
Én meg hazamegyek utána olvasok jogaimnak.
Lehet megpròbalok 1 sarokbetètet.

Avatar

(#1176) juventus19


juventus19
csendes tag

Sziasztok.Valaki ismeri a bama túracipőket/bakancsokat?

(#1177) vbbb


vbbb
őstag

Üdv! Tud valaki valami házi módszer besárgult fehér gumis részére a talpnál? Bleach nem jó, mert hasított bőr a felső rész és kiszedné a színét.

(#1179) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Egykoron a Joseph Seibel brand alatt volt cipő farmer felsőrésszel (valami nagyon kényelmesen puha), de mint sok mást, ami jó, természetesen már nem gyártják. Szóval most kotorászok utána, hátha valamelyik másik brand alá került át.

Aki látott bármelyik cipő brand alatt cipőt farmer felsőrésszel, legyen szíves dobjon róla egy életjelet.

Köszönöm

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1180) pruzsi válasza Predator2 (#1172) üzenetére


pruzsi
őstag

Munkavédelmi sportcipőt , 14 éve abban edzek. Védi a lábát ha raesne egy kis súly, csúszásmentes ,jó tapadás . Guggolasgoz hasonló csak bakancs fogja a bokad. Ha ezek nem jönnek be gorilla wear termékekre nézz rá vagy nebbia bár jelentősen túl vannak arazva.

(#1181) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Hátha tudtok segíteni.
Az alábbi 2 cipőből szeretném valamelyiket. Sehol nem találom hol lehetne beszerezni. Hátha itt valaki tud valami okosat.

Előre is köszönöm.

[link]

[link]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1182) coco2 válasza pruzsi (#1180) üzenetére


coco2
őstag

A munkavédelmi sportcipők még az utcainál is keményebbek. Én puha, zárt felsőrésszel keresek cipőt. Azért gondoltam a farmer felsőrészre. Tuti kényelmes, nincsen benne az a vacak merevítő, ami folyton szétszedi a lábujjaimat.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1183) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

van egy vilagos barna bor cipom. ennek ay apolasahoz keresnek utmutatot. az idaig megvan tisztitani kell es kenni, csak a kerdesem hogy mivel? a boltokba idaig 1 szinu barna kremet latok ami a tubus alapjan joval sotetebb mint az en barna cipom. szeretnem megorizni a barna cipom vilagossagat amig lehet, tehat a kerdesem hogy barna borapolo kremmel kenjem be (ami tubus alapjan sotetebb) vagy vegyek szintelen borapolo kremet?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1184) coco2 válasza dellfanboy (#1183) üzenetére


coco2
őstag

Vannak színtelen cipőkrémek "méhviasz" vagy miféle néven. Mondjuk az átlátszó, és a cipőn lévő összes apró hiba mind látszani fog. A színes cipőkrém egyik feladata, hogy a pici hibákat mind elfedje a cipőn. Azt mindenki alábecsüli, míg le nem esik a tantusz.

Színtelen cipőkrémet használni közvetlenül vásárlás után azonnal célszerű. Megvetted a cipőt, első dolgod volt azzal lekenni, de alaposan. Aztán folyamatosan tisztítod + újrakened (nem sérül a cipő tényleges felülete). Tart addig, míg végül belerúgsz valamibe a buszon a tülekedésben vagy olyasmi, végigvágja / végighorzsolja / csúnya lett. És akkor ugyan úgy áttérsz a hígfo*barna cipőkrémre ;]

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1185) Micsurin


Micsurin
nagyúr

eu.puma.com-on jártatok már úgy, hogy a PayPal csak Függőbenre tette a tranzakciót? SMS jött, hogy fizettem de a PP pending-re tette csak a zsetont a webshop meg várná, hogy fizessek.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1186) coco2 válasza Micsurin (#1185) üzenetére


coco2
őstag

A bank, amire rákötötted a PP-t, tud 7/24 utalást végrehajtani? Vagy pénztárzárás van és aznap már kuka? Esetleg volt a weblapjukon bármi hírek, hogy karbantartás miatt átmenetileg pár szolgáltatás szünetel vagy olyasmi?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1187) z123456z


z123456z
senior tag

Sziasztok. Ismeri esetleg valaki ezt az Ariat webshopot? Ez valami kamu pénznyelő oldal, vagy hamisítványokat árul, netán valóban eredeti Ariat termékek vannak töredék áron? Kicsit furcsa, hogy 500 dolláros csizma itt 55 ezer forint, és még csak nem is mérethiányos. :F

(#1188) coco2 válasza z123456z (#1187) üzenetére


coco2
őstag

Már micsoda nem méret hiányos, 46-tól fölfelé egy darab sincs. Ezek simán lehetnek keleti "raktárürítési" darabok. De attól még nem feltétlen hamisítvány. Ugyan ott gyártották mindet, mint a többit. Csak másmilyen igényességgel ellenőrizték gyártás után a minőséget (rá se tojtak, darab-darab), és másvalaki zsebébe megy a pénz. Meg persze a garanciát ne firtasd.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1189) z123456z válasza coco2 (#1188) üzenetére


z123456z
senior tag

Köszi, nem merek venni, de leginkább a méret miatt, saját költségen kell visszaküldeni valahová külföldre. Alszom rá egyet.

(#1190) Dnalorr


Dnalorr
tag

Csak én vagyok olyan szerencsétlen a cipővásárlással, hogy 5-ből mondjuk 4 cipőt nem tudok hordani, mert kényelmetlen? 20-30 ezres (tudom, alsó kategória) utcai Adidasok, New Balance, Guess, Nike, bármi.... És természetesen visszaküldeni sem tudom már egyiket se, amikorra rájövök, hogy valahogy nem az igazi. (Mindig kivárok, hátha betörik...) Egy 10 ezer forintos Hummelt hordok orrba szájba, mert csak azt tudom elviselni a lábamon....

(#1191) m3tr0 válasza Dnalorr (#1190) üzenetére


m3tr0
senior tag

Megfelelő méretet kell venni. ;]

Viccet félretéve, mi a baj a cipőkkel?
Nekem volt,hogy azt hittem szűk a cipő aztán a cipész felvilágosított,hogy nem szűk hanem magas benne a talpbetét azért nyomta a lábujjam és esett le a körmöm.

Ez volt a legdurvább cipővásárlási bajom.
Most pl. egy Vagabondommal jártam úgy,hogy 2 hónap után sarokvédőt kellett bele vennem,mert feltörte a sarkam mindig, annyira kemény a bőr és annyira balfasz a sarokcsontom,hogy nem békültek meg.

Szóval, más is küzd ám. :DDD
Szerencsére általában jól választok akár netről is,mert a saccra 20 pár cipőmből 1-2-vel volt probléma.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1192) Dnalorr válasza m3tr0 (#1191) üzenetére


Dnalorr
tag

Valószínűleg inkább a lábammal van baj, mintsem a cipőkkel. A bal lábamon a nagylábujjam alatti "bütyök" (fogalmam nincs hogy hívják azt a csontot, sry), kicsit kintebb áll, mint a jobb lábamon, meg úgy alapvetően is elég széles a lábfejem, ellenben lapos, és nincs nagy lábam sem (42-43-as). Szóval összességében elég elb*szott lábam van :D
A legrosszabb az az egészben, hogy huzamosabb használat során buknak ki ezek a dolgok, hogy itt nyom, ott nyom, szűk, tág stb... Egy 5-10 perces cipőpróbánál nem tudom egyértelműen rámondani, hogy nem jó a cipő, ezért megveszem, mert tetszik. (Fura, hogy suhanc koromba soha nem volt ilyen problémám, nem mintha most öreg lennék)
Mások meg nevetnek rajtam, hogy veszem sorba a cipőket, de nem nagyon hordom egyiket sem, csak azt az egyet, ami éppen jó. A cipők visznek csődbe :DDD
(Ezért feljöttem a cipő topikra kiönteni a lelkem)

[ Szerkesztve ]

(#1193) Predator2


Predator2
addikt

Helló
Merrell cipőket hol érdemes vásárolni szerintetek?
Szeretnék télre, utcára egy vízálló túracipőt venni.
Ha esetleg van olyan ami ajánlott és megfelel a leírtaknak azt az ajánlást szívesen fogadom.
THX

UI: Ha vízállót keresek a "GORE-TEX" jelölést kell keresnem?

Ez pl vízállós vagy sem? [link]

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1194) #86883328


#86883328
törölt tag

48-as lábúak hol vásárolnak cipőt. Már tele a hócipőm a kompromisszumokkal.

(#1195) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Nincs itt véletlenül egy Vans szaki? Fekete Era Pro-t keresek de nem találok sehol. Megszűnt? Mi van helyette? Vagy még Chima Pro 2 is jó lenne full fekete de abból meg csak fehéret találok... tud valaki esetleg beszerzési forrást is? Annyi vans-es oldal van de nem egynél össze pakoltam mi kell a végén meg többet akart behúzni mint ami ki volt írva cipőnél...nem tom' milyen kamu oldalak ezek. Ilyen sima fekete visszafogottabb dizájnt keresek pro vagy ahhoz közeli betéttel. (méretem 42,5)

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1196) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Eszméletlenül tetszenek az Adidas Samba OG és a kvázi koppintása a Tisza Compact cipők.
Persze nekem a full klasszikus kellene, annál csak talán ez a szín tetszene jobban:

Sajnos nem találom sehol és a Tiszából sem hasonló színű cipőt, ami hasonlít, abból csak női méreteket látok, gondolom le van fogyva.
A másik gondom, hogy széles a lábfejem, és magas/vastag is, tartok tőle, hogy arra ezek nem valók, így mindenképp felpróbálnám személyesen
Minőségileg van aki szidja a Tiszát, van olyan munkatársam aki csak arra esküszik és éveket kibírnak nála.
Másrészt megvenné az ember, merthogy magyar gyártás, nem szeretem a kínai dolgokat, de azt sehol nem olvasom, hogy az alapanyagoknak mi a forrása? Mert ha azt ugyan úgy megveszik Kínából, akkor adtam a sz*rnak egy pofont.

Tudnátok tanácsot adni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1197) Remus389


Remus389
veterán

Ide is berakom a Tisza cipőm: [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1198) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

A geoxtól rendelt már valaki? Ha nem jó a méret, egyszerű a visszaküldés/csere/visszautalás? :) Olvastam a leírást az oldalon. A gyakorlatban hogy működik, ez érdeklne a tapasztaltaktól.

[ Szerkesztve ]

(#1199) Nigér


Nigér
őstag

Hali, ismeri valaki ezt a boltot...?
[link]

(#1200) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

ecipo.hu-n nem lehet e-mail címet változtatni.
Vezetéknevet, keresztnevet azt lehet. :C

Kérdésemre az a válasz jött, hogy adatvédelmi okokra hivatkozva nem lehet megválltoztatni az e-mail címet.

(#1201) tammmy


tammmy
tag

Sziasztok!
Valaki vásárolt már a Marketplace-n töredék áron hirdető, tört magyarsággal író eladóktól?

(#1202) Sliderxy válasza tammmy (#1201) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Húú...ezeket gyorsan felejtsd el!

(#1203) gaborino986


gaborino986
csendes tag

Sziasztok!

Ezt a cipőt keresem, de sajnos nem sok helyen találtam eddig és a legolcsóbb is 43 körül volt (zalando):
https://www.ecipo.hu/sneakersy-lacoste-carnaby-pro-cgr-123-5-sma-745sma0061y37-wht-gum.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_HU_GMC_Shopping_Wegry_High_Perfo&is_retargeting=true&pid=google&af_sub1=cpc&c=_HU_GMC_Shopping_Wegry_High_Perfo&af_click_lookback=1d&af_reengagement_window=7d&cq_src=google_ads&cq_cmp=17441910427&cq_term=&cq_plac=&cq_net=g&cq_plt=gp&gclid=CjwKCAjwyeujBhA5EiwA5WD7_X2_lR8VnA7-3LACFbius9jIMj4bDKz-0Tqs5HjXgY6Rs_lg9R90wxoCw-sQAvD_BwE

Esetleg van valakinek infója arról, hogy hol tudnám beszerezni 43-as méretben kb 30 pár ezer Ft környéki áron?

Köszi!

(#1204) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Keresek valami nyári smart casual cipőt, ami kényelmes, és jól szellőző hosszú távon is.
Van egy lining futócipőm, ami nagyon kényelmes, de nem valami szép, és van egy sima fehér puma smeakerem ami szép, de belerohad a lábam.
Van valami ötletetek? Esetleg gyártó ajánlás?

(#1205) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Adidas lépők milyen minőségűek, AY-ról rendeltem egy gazelle-t, de nem vagyok elcsöppenve. Gyanítom, hogy nem a gyárból jött ki sérülésekkel a cipő, viszont a ragasztások sincsenek a helyzet magaslatán ezen a konkrét darabon. Biztos, hogy nem nálam van először a cipő, mert csak egy szutykos papírdobozban jött és kb végig retkes a talp oldala:

AY-ról már nem először futok lefosott km kőbe, 27ért nem ilyen állapotú cipőt szeretnék... :(((

u..i: Polo sneaker-t próbált már valaki? Képek alapján olyan érzésem volt, mint a TH cipőktől, hogy az árukat megkérik, de amúgy a 3000 forintos kínai szar minőség.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1206) Sliderxy válasza TheProb (#1205) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ezt valaki már visszaküldte nekik, egyértelműen látszik a sérülésekből.
Ilyenkor szokott az lenni sajnos, hogy ha reklamál az ember akkor még ráhúzzák, hogy ő okozta a sérüléseket. :(((

(#1207) D.Era


D.Era
újonc

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata az eu.puma.com webshoppal?
Tegnap rendeltünk, ki is fizettük (paypal), de még egy visszaigazoló e-mail sem érkezett.
Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot, budapesti szám de gondolom nemzetközi call-center.
A hölgy közölte, hogy technikai probléma van és talán a héten elhagyja a raktárat a cipő, de inkább a jövő hét elején...
Előre is köszi a választ!

(#1208) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Létezik webshop, ahol túra cipőt találhatok 49-es méretig? Amiket google talált nekem, azokban 47-nél megáll a számozás.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1209) flash-


flash-
veterán

sziasztok
vettem egy Adidas utcai sportcipőt
[link]
nem hosszu, felul is "szoros" de járásnál minden lépésnél a sarkam kicsit felfele mozog tehat igy le fel jar benne a sarkam picit. nem mondom hogy zavaro de szokatlanezt egyébként sok cipőnél tapasztalom próbán.
ez természetes egyes cipő típusoknál ? vagy mi lehet az oka?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1210) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv!

Ez lenne a kérdésem , itt valaki tud eben segíteni?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1211) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Remelem nem nagy off :) talpbetetet szeretnek venni. A deichmannba vettem egy memoriahabosat, teljesen jo es kenyelmes volt (talan 2 eterbe ha kerult) viszont nehany honap alatt ki is tapostam a sarkat. Tudtok ajalani? Koszi :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#1212) goodboy007


goodboy007
senior tag

Párom ecipőről rendelt egy The North Face bakancsot és ilyen márkájú dobozban egy Helly Hansent küldtek, ami nem is tetszik neki. :W
Mi ilyenkor a protokoll?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#1213) goodboy007 válasza goodboy007 (#1212) üzenetére


goodboy007
senior tag

Nem engedi szerkeszteni:
A kérdést hülyén fogalmaztam meg, de azt szeretném tudni, hogy ilyen esetben azzal, hogy jelzem nekik a problémát, el is fogadják a hibás teljesítést?
Más különben elég nehéz lenne bizonygatni nekik, hogy nem egy random pár cipőre cseréltem ki, amit küldtek. :W

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#1214) bence188


bence188
tag

Sziasztok, Gt cipőkről mi a vélemény? Tisza cípőim voltak eddig, ahhoz hasonló strapabírású cipőt keresek. Bőr belső az nagyon bejött nekem eddig.

(#1215) Rowon


Rowon
veterán

Jó ár-érték arányú utcai cipőt keresnék, a közel 10 évig hordott Adidas csukám orra menthetetlenül levált... ha azt mondjátok, hogy inkább 20-25k-ért vegyek egy újat és jobban járok, akkor oké, de ha egy másik márkát megkapnék 10-15k között és ugyanannyi ideig tudom használni, akkor nyilván váltanék.

:R

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#1216) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Lenne egy Nike AIR ZOOM PEGASUS 37 futó cipő ami tetszik.
Csak nem tudom érdemes megvennem.... :F
Amit használok az egy Pegasus 39.
Amit szerettek nagyon.
Mivel másabb a 37-es mint a 39-es?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#1217) Genesistibi


Genesistibi
tag

Sziasztok!

Napi kb 9 órát töltök el egy cipőben (ülő irodai munka), de ahogy melegszik az idő, egyre jobban belerohad a lábam. :/ Egy jól szellőző cipőre lenne szükségem, van valakinek ötlete?

Köszi!

(#1218) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

A saját cipőim javításával szeretnék foglalkozni. 3 surranómon is talpat kell cserélni. Már megvannak az új talpak, a cérna, meg tűk. Egyedül megfelelő ragasztót nem találtam még meg. Az ipari ragasztók csak nagy kiszerelésben vannak, és edző is kell hozzájuk. Esetleg van valakinek tapasztalata cipőragasztókkal?

Köszönöm!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#1219) cibus


cibus
aktív tag

Sziasztok. Megvettem az első tényleg drágább, normálisabb cipőmet, egy fehér Air Force 1-t. Mivel érdemes karbantartani, tisztítani, hogy szép maradjon sokáig? Plusz a fehérségét megőrizni? Köszi :)

(#1220) cibus


cibus
aktív tag

Sizeer.hu-ról mi a véleményetek?

(#1221) dellfanboy válasza cibus (#1219) üzenetére


dellfanboy
senior tag

haver air force 1 meg a normális cipő? mégis hány éves vagy 12? :D

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.