Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Tothgera30 válasza runner 125 (#648) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Polgáron az M3 Outletben vettem 25k-ról leakciózva egyet 17-ért, még tavasszal.

ui.: Puma Speed Cat cipőről valakinek valami véleménye van-e? Mert jó lenne őszre-tavaszra egy magas szárú, Converse és társai helyett, mert ők feladják 3 hónap után. Remélem kihúzna egy keveset, bár eddig nekem a Scholl bírta legtovább, azok 3-4 évig simán topon vannak.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#652) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Nike air max 90 cipővel találkozott már valaki? Szépen néz ki és állítólag nagyon kényelmes is.

(#653) dellfanboy válasza Tothgera30 (#651) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nekem van puma speed cat-em igaz nem olyan mint a képen.
Enyémet 7 évvel ezelőtt vettem és még mindig nagyon jó állapotban van! a belsejében pl. még látszika puma felirat. enyém is magasszárú de níáron 30 fokban ill télen -30 fokban nem használtam sose, valamint elázni is csak pár alkalommal sikerült, 1 héten max 3x-4x hordom (egész nap) és még mindig kényelmes. a köv is ilyen lesz bár munkám miatt muszáj elegánsnak lennem

Geox, ecco cipőt hol tudok pesten venni a lehető legolcsóbban? klasszikus bőr érdekelne "elegáns"

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#654) Tothgera30 válasza dellfanboy (#653) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akkor szerintem nem járok vele rosszul. Nekem most tényleg csak őszre kellene, nyárra papucs, magas szárú Converse és slip-on van, tavaszra egy Scholl, télre pedig bakancs.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#655) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Munkába (irodai) járós cipőt keresek, mindennapi használatra, ősz/tavaszra természetesen minőségi, bőr, 20K keretből (kicsit fölé is mehet). Merre lenne érdemes nézelődni? Deichmann, Humanic-ban persze lenne ami tetszik, de nem bízok bennük túlságosan (legutóbb tavasszal vettem, nyáron nem is hordtam, de már lyukas a talpa :((( ) - Levi's-ekből tetszene még 1-2 darab, de nem tudom megéri-e a 25K-t.

Ilyesmiben fazonban gondolkodom:

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#656) dellfanboy válasza Alg (#655) üzenetére


dellfanboy
senior tag

én ilyen geox-ot vettem abszolút megéri kényelmes, és strababíró kb két éve hordom alig van rajta kopás igaz nem 20 pénz volt[link]

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#657) Abrion válasza dellfanboy (#656) üzenetére


Abrion
senior tag

Szép napot

Az egyik nagy cipős boltban vettem egy Nike T-Lite 9 Leather cipöt, és nem figyelmeztetek hogy ez egy sport cipő, sehol még a dobozán sincs semmi :(, gond lenne ha gyaloglásra használnám? vagy vigyem vissza?

(#658) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Április elején vásároltam egy Lonsdale Leyton cipőt utcai használatra, aminek mára a talpa teljesen elkopott, pedig nem volt állandóan használva. 6 hónap garancia, persze ott ki van emelve szépen, hogy a talp elkopására/kilyukadására nem vonatkozik :((( Gondolom elég sokan panaszkodtak a talpa miatt, mert ma már "terem cipőként" látom hirdetve. Egy kicsit lejjebb ment az ára, de még mindig rossz az ár/érték aránya. Kerüljétek, ha utcai használatra kerestek csukát!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#659) adalbert1 válasza Alg (#655) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is hasonló cipőben járok :)) , igaz én farmerrel szeretném hordani.

Újabb márkában csalódtam, ez pedig a Lacoste. Nagy nehezen találtam egy olyan modellt, ami tetszik, és a talphoz hozzá van varrva a felsőrész, így gondoltam egy darabig megfelelő lesz.

Azzal viszont nem számoltam, hogy a talp két rétegből van ragasztva, és a két réteg fog majd elválni egymástól. 10.22-én vettem, és ma adtam le javításra a Humanicnél (igaz én inkább pénzt szeretnék visszakapni, ugyanis az a szomorú tapasztalatom, hogy amin egyszer előjött egy konstrukciós hiba, azt az életben nem javítják meg majd úgy, hogy x időn keresztül ne jöjjön elő - ráadásul egy rakás boltot feltúrtam, mire találtam valami olyat a kínálatból ami tetszik, így levásárlásnál kb. nulla lenne az esélyem, hogy olyat válasszak ami megfelel).

Kár, hogy bezárt a Horváth cipő, ott jobb tapasztalataim voltak.

(#660) adalbert1


adalbert1
veterán

Nektek amúgy melyik az a bolt(hálózat) és cipőmárka amiben még nem csalódtatok?

Elegem van abból, hogy a legtöbb helyen csak addig becsülnek, amíg elköltöm azt az összeget amibe a cipő kerül, és szavatossági probléma esetén rengeteg kört le kell futni (igaz, hogy ők csak a jogszabályoknak megfelelően járnak el, de rohadt idegesítő, hogy egy 35k-s cipőt pár hetes korában már javítani kell, és ők javíttatják is, pénz visszafizetés fel se merült bennük - jobb néven venném, ha visszaadták volna a pénzem inkább), több helyen hülyének néznek, kb. örüljek hogy javítanak, mert a "független" szakértői vélemény szerint nem gyártási hibás, stb.

(#661) Alg válasza adalbert1 (#659) üzenetére


Alg
veterán

Ezt vettem végül, előtte bementem egy geox boltba próbálni, jó volt, megrendeltem. Szerintem nagyon megérte, borzasztó kényelmes :K

Nyáron meg Adidas-okat hordok már évek óta (többes szám: most vettem a másodikat, az elsőt 3 év után azért cseréltem mert elfogyott a talpa, egyébként még teljesen jó otthonra)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#662) Okuyama


Okuyama
tag

Üdv,látom megy a cipő téma :) Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok szerintetek divat még valamennyire a Western csizma ? :)

(#663) dellfanboy válasza Okuyama (#662) üzenetére


dellfanboy
senior tag

a motoros cimbijeim között elégg, szóval ha van egy H-D ajánlom

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#664) attiati válasza adalbert1 (#659) üzenetére


attiati
veterán

Szinte az összes divatmárka szemetet termel.

Az a baj, hogy nincs is igény arra, hogy strapabíró, több évig kitartó cipőket gyártsanak és tervezzenek, mert egy év múlva már más lesz a divat. És az emberek inkább megveszik évről évre a 10-15e ft-os divatos cipőket (még ha szorít is, vagy szar a minősége), minthogy kétszer-háromszor annyiért olyan cipőt vegyenek, ami eltart 5 évig.

Itt vannak ezek a vékony lábfejű, szinte már-már női cipőre hasonlító férfi "bakancsok" idén. El nem bírom képzelni, hogy az kényelmes (mondjuk az összes Lacoste cipő ugyanolyan keskeny lábfejű, már bocs ;] ) Hozzá a fosbarna csőnadrág, aminek a szárát a bakancsba tűrik. És hozzá egy nyaknál hatalmas V alakra kivágott pulóver, mert ugye télen az tök fontos, hogy az ember nyaka szabadon legyen............
Ezért nincs minőségi ruha, vagy ha van, az horror árban kezdődik.

Egyébként egy Camel Active cipőt bátran megvennék.
De a 7-8 évvel ezelőtti Marc cipőmet is simán nyúzom.

(#665) attiati


attiati
veterán

Egyébként Bécsben milyen áron mennek az éppen __aktuális__ évi "világmárkák" termékei?
Nem a tavalyi és azelőtti leárazottak, hanem az aktuálisak.

cipő, bőrkabát, kabátok.... drágább dolgok vagy minőségi cuccok...
Tényleg megéri kimenni vásárolni?

(#666) lorcsi


lorcsi
veterán

nem cipő hanem szandál..
iylet keresek ffi modellben..45-46 méretűt
sehol nem találok :(
ha valaki beefut dobjon már egy üzit..

(#667) bandus válasza adalbert1 (#660) üzenetére


bandus
veterán

kicsit régi kérdés. de egyértelműen a vagabond. 3 éve nem is veszek máshol cipőt, most van belőlük asszem 5 vagy 6 pár.

eddig egy tornacipő szerűséggel volt probléma. azt miután visszavittem megjavíttatták, de pár hétre rá ismét kezdett leválni a talpa, utána szó nélkül levásárolhattam az árát. szóval mindenkinek csak ajánlani tudom :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#668) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Ajánljatok strapabíró cipőt utcai használatra kb 7500FT ig, persze legyen kényelmes is, bár tudnák viselni keményet is, régen bakancsban jártam, de ha lehet akkor nem bőr cipőt ajánljatok.
itt egy lista ahová szívesen megyek cipőt vásárolni, remélem valamelyikben vehetö az ajánlót cipő
http://albaplaza.hu/uzletek/cipo/

előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#669) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Használnátok ezt utcára? Nike AIR MAX CAGE 2013
elvileg tenisz cipő, de nekem nagyon megtetszett....

(#670) lorcsi


lorcsi
veterán

normális szandált honnan lehet?

olyan sportosabb és elég strapabíró kellene..

(#671) albert8


albert8
addikt

Üdv!
Adidas cipőt keresek. Pontosan ilyet.SUPERSTAR II G56080

Sajna eddig 4 helyen néztem nem volt.
Valaki tud esetleg nagy választékkal rendelkező országon belüli vagy jó int cipő boltot?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#672) Speeedfire válasza albert8 (#671) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem jó hír. Én is cipő vásárlás előtt vagyok, elsősorban ilyesmi fekete adidas superstar II kellene. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#673) lorcsi válasza lorcsi (#670) üzenetére


lorcsi
veterán

Lizzard márkájú szandikkal valakinek van tapasztalata?

(#674) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó,
Melós cipőt keresek és gondoltam megkérdezem itt hátha tudtok ajánlani valami.
Elvárásaim:
- Csak fekete színű lehet
- Csak bőr lehet
- Ha van is rajta logó, akkor az is fekete legyen
- Sokat gyalogok, szóval legyen kényelmes és ami fontos szellőzzön
Jelenleg egy bőr Lacoste cipőt nyúzok, de kezd szétmenni és nem is szellőzik.
Amilyen márkákat eddig néztem az az MBT vagy a GEOX. Egyik márka cipője sem volt még a lábamon, szóval nem ismerem őket.
1. Mi a véleményetek a két márkáról, amit megemlítettem?
2. Esetleg más ötlet?

Thx.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#675) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni cipő vásárlás ügyben. Ezt a cipőt néztem ki magamnak elsődleges szempont autó vezetés. Ki mit ajánlana? Segítségetek előre is köszönöm.

The Power Is Yours!

(#676) ZsizsiZsozsó válasza attiati (#664) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

"Itt vannak ezek a vékony lábfejű, szinte már-már női cipőre hasonlító férfi "bakancsok" idén. El nem bírom képzelni, hogy az kényelmes (mondjuk az összes Lacoste cipő ugyanolyan keskeny lábfejű, már bocs ;] ) Hozzá a fosbarna csőnadrág, aminek a szárát a bakancsba tűrik. És hozzá egy nyaknál hatalmas V alakra kivágott pulóver, mert ugye télen az tök fontos, hogy az ember nyaka szabadon legyen............" Ne is mond, télen nap, mint nap az általad is említett figurák jönnek velem szemben, a busz megállókban, várakozóhelyeken, pedig halálra fagynak. Ha téli bakancs, akkor az csak is Salomon lehet. A mínusz 20 fokokat, 1-1,5 méteres havakat lazán bírják és nem 2 évre vannak tervezve.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#677) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Női cipőből hétköznapi használatra milyen márkát ajánlanátok olyan 20eFT-ig? Picit lehet több is.

(#678) beefjeez válasza RaPiDsHaRe (#677) üzenetére


beefjeez
senior tag

Valami sole tech cipőt, azok sokáig bírják, és normálisan néznek ki.
Pl. etnies, emerica, és.
Stégben a villányi úton találsz belőlük jó sokat

(#679) RaPiDsHaRe válasza beefjeez (#678) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Az a baj, nem Budapest -en lakunk. Eset egy webshop linket nem tudsz adni ?

(#680) bandus válasza RaPiDsHaRe (#679) üzenetére


bandus
veterán

Vagabond, noibol is, van webshopjuk is, es boltjuk miskolcon, debrecenben.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#681) beefjeez válasza RaPiDsHaRe (#679) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nincs webshop, facebookon kell nézni itt, és üzenetben felvenni velük a kapcsolatot rendelés esetén

(#682) wariror válasza Fr3eWar (#669) üzenetére


wariror
tag

Simán! Amúgy itthon lehet kapni? Mert lehet én is beújítanák egyet.

(#683) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Itt az idő hogy lecseréljem a Cygnus cipőmet egy jobbra, kerestem egy bakancsot, azért írók hogy a tanácsotokat kikérjem, szerintetek ez jó lesz télre? bakancs, és kibírhat fél évet?

Más
Van egy nagy világos barna színű AMEX bör bundás bakancsom "a talpa fekete szinü", és nem tetszik a bőr színe, főleg a farmeromhoz, jó ötlet lenne átszínezni? ha igen akkor milyen szint ajánlanátok?

(#684) Abrion válasza Abrion (#683) üzenetére


Abrion
senior tag

Ha nem tudtok ilyenben segíteni, akkor valaki ajánljon egy Hervis-ben kapható cipőt ami jó lesz tavaszig és nem kerül 10k-nál többe.

(#685) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Markascipo.hu webáruház tapasztalat:

Tavaly novemberben rendeltem egy Geox cipőt, most elővettem ősszel és észrevettem hogy egy helyen hasadni kezdett a bőr (alig észrevehető, kb 2 centin repedt fel a felső fényes réteg a varrás mellett) - szombaton visszapostáztam, ma már hívtak, elnézést kértek, elismerték hogy jogos, és választhatok másikat (ajánlott is a hölgy a telefonban hogy most mi van nekik hasonló) vagy visszautalják az árát.

Nagy pirospont nekik, mindenhol így kellene működnie.

Szerk: most látom, annyira pörög a topic hogy még az oldal közepén van a hsz-em a vásárlásról :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#686) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó.
Valakinek van ötlete milyen márkájú cipő lehet ez?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#687) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Tudtok nekem olyan Budapesti boltot,ahol a legnagyobb Nike cipő választékra találok?

(#688) wariror válasza TechN7ne (#687) üzenetére


wariror
tag

Hali.
Én sok helyet néztem meg, de szerintem a Westend
Playersroomnak elég nagy válaszkéka van.
Ott nézz körbe.

(#689) TechN7ne válasza wariror (#688) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pontosan ez a bajom,amit ott néztem,az egyik fajta air max 24 990 volt,most meg 39 990 lett,ez a komoly. :W

(#690) wariror válasza TechN7ne (#689) üzenetére


wariror
tag

Probáld fel nézd meg a méretet és rendeld meg
eBay-en... Sajnos Pláza az sosem volt olcsó
főleg így ünnepek előtt ugyebár :K

(#691) adalbert1


adalbert1
veterán

Eddig 1 pár Cat cipőm volt, azzal teljes mértékben elégedett voltam, gyakorlatilag 2-3 éven keresztül hordtam, mire vállalhatatlan állapotba került (fizikai melóra pl. még most is fel lehetne venni, de utcára vagy irodába inkább nem).
Valószínűleg több nem lesz, ugyanis ez a termékük elég nagy csalódást okozott. Eleve van egy robusztus talpa, és ránézésre úgy tűnik, hogy ez hozzá van varrva a felső részhez. Kiderült, hogy a varrás csak dísz, és csak ragasztva vannak. Mindez úgy, hogy 3 nap! hordás után (ráadásul nem hordtam többet napi 4-5 óránál) kezdett mindkét darabon a hajláspontoknál elválni a ragasztás.
Visszavittem a vásárlás helyére, de pénzt visszaadni nem akartak, mindenféleképpen megvizsgálják. Mindenesetre a helyszínen és e-mailben is kinyilvánítottam, hogy se javítást, se cserét nem szeretnék (az kinek jó, ha fél éven keresztül hetente viszem vissza, mert megint elengedett, illetve nagy valószínűséggel a következő pár is ugyanilyen lenne).

(#692) adalbert1 válasza adalbert1 (#691) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerencsére sikerült elintézni a pénz visszafizetést, így végső soron jól zárult a reklamáció (igaz ha azt nézem, hogy emiatt a vásárláson kívül kétszer bementem az üzletbe, akkor azért pár ezer mínusz lett az egész ügyleten). Viszont kezdem unni, hogy kb. minden évben van valami macera cipővásárlásnál (tavaly is vissza kellett vinnem 1 párat), csak én vagyok ilyen peches, vagy tényleg ennyire gyatra minőséget gyártanak?

Kézzel, méretre készített cipője van valakinek? Ha igen, mik a tapasztalatai vele? Tényleg annyival tartósabb, jobb minőségű és kényelmesebb mint a konfekció modellek? Igaz most még nem lenne aktuális a vásárlás, de pár éven belül szeretnék 1-2 párra szert tenni majd. :)

(#693) gergo5991


gergo5991
őstag

ha már cipő topik pár tapasztalatot leírok nektek:
ÉS skate cipő -3-4 év alatt kilyukadt a tapla totál szétesett (még megvan) ez volt az első márkás cipőm, 110 euróról 79 re volt leárazva, nagyon elégedett voltam vele, stílusos, nagyon kényelmes, és nagyon minőségi volt, szinte mindent ebben csináltam mégis 3-4 évet kibírt
vans- 70 euróért volt véve, nagyon kényelmetlen, furán állt a lábamon az én szemszögemből, mintha oldalra lett volna varva vagy hogy is mondjam, 2 nap után már a talpa is kopott volt, eldeformálódott-3. nap felidegesített, és vettem egy converse magas száru csukát. ( vans-től ingyen megszabadultam)
converse- 1 évig hordtam nagyon kényelmes, bár így utólag eléggé szétmállot benne a lábam szerintem, oldalt szakadt ki, mint minden más haveromnak, de eléggé jól bírja még.
most egy CCC cipőboltam vásárol műbőr cipőt nyúzok, barna elegáns, kényelmes, bár eleinte fájt benne a lábam ( nagyon könnyű,gyorsan lehet benne járni )
jelenleg egy nike sb cipővel szemezek [link]
esetleg barnában, (bár a kék elég csúnyán tud piszkolódni), jelenleg sehol nem találtam boltot, ahol fel is lehetne próbálni, és úgy megvenni.
rendelkezek még egy fekete katonai bakancsal, nagyon szeretem bár a stílusa eléggé visszamaradott, strapabíró, nagyon kemény orru, amire kell arra tökéletesen megfelel :D

[ Szerkesztve ]

(#694) beefjeez válasza gergo5991 (#693) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ha janoskit akarsz, akkor vedd nyugodtan, az még tovább fogja bírni mint az és-ed.

(#695) gergo5991 válasza beefjeez (#694) üzenetére


gergo5991
őstag

jó lenne találni boltot, ahol árulnak is, nem akarok rendelni, mert eddig minden cipőm más méretben felelt meg a lábamra, jó lenne előtte felpróbálni mielőtt kiperkálok érte ennyit :D

(#696) beefjeez válasza gergo5991 (#695) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ha van közeledben garagestore akkor ott vannak magasszárú janoskik, mondjuk stégbe is van pár

(#697) 010203


010203
tag

Sziasztok!

Új Foci cipőre szeretnék beruházni viszont tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Hármat választottam ki ami számomra elfogadható.
http://www.joma-sport.hu/hun/termek.php?id=176
http://www.grando.hu/nike-tiempo-natural-iv-tf-foci-cipo-fekete-42-1547949036
http://www.grando.hu/umbro-turismo-tf-foci-cipo-fekete-41-1548005913

Ti melyiket ajánlanátok?
Ha van más jó tapasztalatotok vagy tudtok segíteni, hogy valami mást válasszak szívesen veszem. Árkategória a ezek közül a legdrágább azaz 9,5k bár lehet még az is sok.

Ha nem jó helyre tettem fel a kérdést akkor bocsánat. Köszönöm.

(#698) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

sziasztok, ez nem tudjátok milyen cipő véletlen? Azon kívül h nike.

[ Szerkesztve ]

(#699) pigsty


pigsty
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy igazán bele való terepmászó bakancsot!

Szinte minden héten, hétvégén szoktam kirándulni, gyalogolni erdőben, változatos terepen, szikláson ritkán.
Tavaszi, nyári időre még úgy-ahogy van egy régi futócipő, de télre, sáros időre nincs olyan, amivel bármikor bátran nekiindulnék.

Olyan kellene tehát, ami több km-s sétáknál is kényelmes, talpán nem megy át a tüske, szög, törött üveg azonnal, és bírja a sarat, koszt, csapadékos időjárást, hóban-esőben is mászkálhatok vele, akár -10°Cban is, nyilván megfelelő zoknival. Az jó lenne, ha akár 5 centi mély vizes terepen se menne bele a víz.
Másodlagos szempont a halk, csendes járás benne.

Design kevésbé fontos, lényeg, ne vörös gumicsizma legyen ;) gondolom valami sötét, fekete szín jó lenne.

Olvasok is vissza a topicban majd.

Annyira nem vagyok military-mániás, (bár van egy német terepmintás ruházatom :DD ) de találtam 1 blogot, ahol foglalkoznak bakancsokkal is.
Az egyik legújabb magyar termékre a post és kommentek lesújtókat írnak.
(Egyszer egy rendőrnyomozó valami amerikai márkát ajánlott, ami szerényen 60 ezer FT-nél kezdődik.)

HAIX, alig használt MH surranó...?

Pénzbeli keret: háááát.... egy katonai boltban mosolyogtak, mikor naivan 20k HUF-ot dobtam fel, mire leesett, lett abból 40ezer. Tudom, egyszer, hosszútávra minőségi terméket meg kell ám fizetni, főleg a jelenlegi árfolyamok, fizetés mellett ne mindegy, mennyit adok ki, 40-50 ezer forintnál többet semmiképp nem adnék ki kezdetben.

Bp, esetleg agglomerációban vásárolnék, külföldi rendelést nem tudom, kipróbálhatóság hiánya, és átkozott vám miatt.

Várom a válaszokat, köszönök minden javaslatot!

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#700) pigsty válasza pigsty (#699) üzenetére


pigsty
aktív tag

+ férfi vagyok, 75 kg körül, lábméret 44. Ajánlottak egy military shopban használt Tisza bakancsot, 20k-ért, de sajnos pont 42, 43 volt, gari nélkül.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.