Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#17151) castor84


castor84
csendes tag

tudom, hogy nem msi, de az asus k51l laptopomban integrált videokártya van. vajon lehet bele tenni valami egyszerű, de jót?

(#17152) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok, laptop vásárlás előtt állok, és egy MSI GE60-ast néztem ki.
Spec.: 15.6 FHD/matt; i7-3630qm; 4GB Ram (1600 MHz); 500 GB hdd/ 5400rpm; GTX 660m; 49 Wh / 6 cellás

Mit gondoltok róla?
255000 ezerért jó vétel lenne?
Van-e esetleg valami komoly hátránya ezeknek a laptopoknak?
Előre is köszi, ha segítenétek. :)

(#17153) Pizzu válasza -Faceless- (#17152) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Az alma gép a mérce

bizonyára megvan az oka miért olcsóbb

idei modell
reális véleményt csak hosszabb távon lehet alkotni

van olcsóbban is: [link]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17154) horex válasza Shokkolo (#17057) üzenetére


horex
csendes tag

Üdv

Ismerős ismerőse is ugyanezzel a gonddal küzd, XP 32bit
Net végig guglizva, sehol megoldás, MSI fórumon sem

Nem lehetne valami rendszer ghostolást csinálni és letölthetővé tenni valahol?
Tudom, a particio méret, meg a benne levő jelszavak, személyes dolgok, de valahogy mégis

by horex

[ Szerkesztve ]

(#17155) horex válasza horex (#17154) üzenetére


horex
csendes tag

Nos gugliztam :F

Pár korábbi ver. driver és display accelerator

http://softkumir.ru/indexdr.php?driver=70941

http://ixbt.radarsync.com/Download.aspx?locid=10878381

http://ixbt.radarsync.com/ItemDetails.aspx?itemid=281692

Ha az érintettek kipróbálnák valamelyiket , tán beválik

Ismerős nem érhető el most

by horex

[ Szerkesztve ]

(#17156) Nemeske


Nemeske
csendes tag

Tisztelt Fórum!

Remélem jó helyen kopogtatok a következő dologgal:

Nemrég vettem használtan egy MSI VR601 (MS 163c) laptopot, melyben egy Intel® GL960 csipszett lakozik, állítólag 533-as max FSB-vel.
CPU-t illetően egy T2370-es proci dolgozik benne, kifogástalanul.
Kifogástalanul egészen addig, míg valami HD-tartalmat kívánok lejátszani rajta, ami szegénykét kiakasztja: mind a youtube-os 1080 mind bizonyos mpeg4-es magas tömörítések akadoznak rajta, nem folyamatosak.

Mivel ezt nem tudom, hogy ezt a jelenséget egyértelműen a videóprocesszorra lehet-e visszavezetni, és azt okolni, arra gondoltam, hogy megpróbálnék egy processzor-cserét, fejlesztést.
Rövid google-szörfölés angol fórumokról után kiderítettem, hogy ez a chipset röhögve lekezel 800 FSB-s procikat is, így megindult a számlálóm a txxxx-es szériában, egészen addig, míg meg nem álltam egy t7800-as számnál, ahol jelenleg most pihenek.

A kérdésem a következő lenne:

Olvastam, hogy T7300-ast lekezel még ez a laptop/chipset, de viszont félő, hogy egy t7800-as már sok lehet neki?
Kérem, amennyiben tapasztalatotok van hasonló setuppal, segítsetek!

Válaszotokat előre is köszönöm!

http://imageshack.us/g/171/im009006.jpg/ Imádom a munkámat !

(#17157) Nemeske válasza Nemeske (#17156) üzenetére


Nemeske
csendes tag

Tisztelt Fórum!

Közben saját magamnak ,,megválaszoltam" a kérdést!

Még ma hozzájutottam egy T7800-as procihoz. Egyből benyelte a laptop, semmi fennakadás nem volt.
A videók (1080p-s MPEG-4 TS) igaz, 97 %-os CPU leterheltség mellett, de simulékonyan futnak már!
Sajnos ez nem igaz a Youtube-ra már, mert az ott 720p-nél ér el elviselhető FPS-t (20 fölött) 1080p-t próbálva beszaggat. (lehet ennek egyéb flash-player okai is lehetnek, ennyire nem vagyok benne mélyen)

Bár a laptop (MSI VR601) chipsetje a gyári adatok szerint max 533-as FSB-t bírnak el, eddig nem volt fagyás.

Gondolkodom egy esetleges bios frissítésen, a gyári honlapon ajánlottra, bár nem hiszem hogy sokat dobna a teljesítméynen

http://imageshack.us/g/171/im009006.jpg/ Imádom a munkámat !

(#17158) BigDarkJoy


BigDarkJoy
aktív tag

Sziasztok.

Szeretnék tanácsot kérni,

Lenne 1 MSI Cx500 laposom, T4500 2x2300mhz 800fsb proci 3gb ddr2 ram Radeon HD 4330 512 ddr2 vga, 250gb hdd.
behalt a dvd iro igy memoriakarival telepitettem fela win7, de gondolkodom hogy elviselné-e a win8 rendszert.

errölszeretnék pár infot hogy érdemese feltennemrá?

segitségeteket előre köszönöm!

"megölni megtudnak....de megtörni soha.."

(#17159) Cs1csó válasza BigDarkJoy (#17158) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, itt egy link ami egy microsoft progi megvizsgálja a géped hogy kompatibilis e vagy sem. De ha csak simán van egy win 8 lemezképed és azt úgyanúgy felteszed és elkezded telepíteni akkor ha elindul atelepítő akkor kompatibilis ha nem indul akkor nem.
http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows-8/upgrade-to-windows-8

Ha tetszik akkor megtartod ha nem akkor meg visszrakod a 7-et

(#17160) BigDarkJoy válasza Cs1csó (#17159) üzenetére


BigDarkJoy
aktív tag

:R

"megölni megtudnak....de megtörni soha.."

(#17161) rsdoki


rsdoki
csendes tag

Hellósztok talán ti tudtok segíteni.

A napokban hozzám került egy MSI CR610X Laptop, és az alvó üzemmód lámpa fojton világít, és a legutóbbi üzemmódba rakás során végleg úgy is maradt, az lenne a kérdésem hogy mi módon tudom kikapcsolni az alvó üzemmódot?

(#17162) Bedczooo válasza BigDarkJoy (#17158) üzenetére


Bedczooo
tag

Simán megy rajta a Win8. Nekem hasonló paraméterű gépeken gond nélkül ment. Ahogyan a Win8 OP.rendszer megjelenésekor olvastam, gyorsabban áll fel mint a Win7, Az ami gond volt a X64 esetén, nem mindent tudott beazonosítani a hardverből. Bár ez a Win7 x64 estében is igaz (MSI VR630).

(#17163) BigDarkJoy válasza Bedczooo (#17162) üzenetére


BigDarkJoy
aktív tag

X86 rendszert tennék fel, 3gb ram van a gépbe igy felesleges az x64

"megölni megtudnak....de megtörni soha.."

(#17164) Ivan15 válasza rsdoki (#17161) üzenetére


Ivan15
senior tag

mi az az "alvo üzemmod"? A LED felett egy felhold van, es a led vilagit, ha be van kapcsolva, ez teljesen normalis ugy,, es a LED villog, ha keszenleti allapotba kerül. Nem vilagit, ha hibernalva illetve kikapcsolva van leallitva.
Az alvo üzemmodot valoszinüleg a hold miatt gondolod, de az csak egy rajz a led felett, a LED vilagit, ha be van kapcsolva ez az a normalis üzem.

(#17165) Pizzu válasza Ivan15 (#17164) üzenetére


Pizzu
aktív tag

[link]

ha ezt csinálja az nem egészséges!

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17166) LarsR válasza Pizzu (#17165) üzenetére


LarsR
tag

Amióta kiszedtem a ventimet a gépből nekem is non-stop világít a led. Továbbra is tudom alvó üzemmódba rakni. Már megszoktam, hogy folyton világít.

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#17167) Livius


Livius
őstag

Hello!
Láttam pár hírdetésben, hogy az Asus töltők jók lehetnek MSI-k hez. Ez amit most találtam szerintetek tökéletes egy MSI VX600-hoz? Az Output: 19V 4.74A 90W szerint megyegyezik az eddig MSI töltővel. :F

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#17168) Bedczooo válasza Livius (#17167) üzenetére


Bedczooo
tag

Hello!

Én árulok hálózati adaptert, épp ami neked jó de 65W-os és utángyártott. Viszont 2700Ft és gond nélkül kiváltja a régit. Én MSI VR630-hoz szoktam ajánlani a 65W-ost, AZ EX630-hoz 90W-os a gyári. A két gép között a különálló VGA a külömbség. Gondolom itt is 90W-os a gyári. Tehát ha van különálló VGA a gépedben, akkor 90W-os táp kell. Üdv.

(#17169) Bedczooo válasza BigDarkJoy (#17163) üzenetére


Bedczooo
tag

Akkor, 1000% hogy ok!

(#17170) rsdoki válasza Ivan15 (#17164) üzenetére


rsdoki
csendes tag

én arra gondoltam hogy pontosan 4 napja ugye szakszerűen készenlétibe raktam (ahogy azt rendesen mondják) és annak amikor bekapcsolom a gépet akkor elvileg úgymond fel kéne ébrednie de semmi, se kép se hang, a ventilátor fél fokozaton pörög, csak a bekapcsoló gombra és a WIFI gombra reagál semmi másra és légyszi ne kijavítást írj, választ ha tudsz mert arra most tényleg szükségem lenne.

(#17171) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Sziasztok!

MSI EX630-as noti ventilátorát cseréltem... Szuper minden ok... Előtte is nézetem rossz ventivel a proci hőmérsékletét, csere után ez nem változott.
Kérdésem az hogy normális az eco módban az 50 fok (ez nem gáz), illetve game modban, ha meghajtom hdmi-n hd tartalom ilyenek, akkor viszont felkúszik 85-re is. Hasonló tapasztalatok? Van egy Lenovom is az sose több mint 40.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#17172) Bedczooo válasza Tomeeka28 (#17171) üzenetére


Bedczooo
tag

Hello!

Az EX630-ban 2 VGA van, az egyik integrált, a másik különálló MXM2 (alapból 9300GM).
Mini SLI.
Ezen széria elég labilis hűtés szempontból. Alapból az AMD CPU elég forrófejű, ZM-86 CPU-val az én MSI EX630-om min.:48 fok, max.: 80 fok. Ezek az értékek hűtőpad nélkül értendő.
Tapasztalat, hogy a különálló VGA nem sokat dob a rendszeren, én ki is vettem a gépemből, mivel ez még plusz 12W energiafelvétel hőtermelését kell elvezetnie és ahogy korábban írtam nem sokat ér ha bent hagyom a gépben. Élmény index 2 VGA-val 3,7, 1 VGA-val (integrált) 3,4. Ezek ZM-68-al mért adatok, Athlon esetén 3,4 és 3,2 az élmény index Win7 32 bit esetén.

(#17173) Tomeeka28 válasza Bedczooo (#17172) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Na ok! Köszi a választ akkor ez normális. Eladás a sorsa csak előtte rendbe raktam :)

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#17174) LarsR


LarsR
tag

Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem, ex600-as alaplapot kitudom-e cserélni pr600-sal? Elsőre tök egyformának tűnik KÉP alapján.Hűtése megegyezik-e ex600?
Minden csati ott van ahol kell lennie, ha nem akkor is megoldom, fúró kalapács akad :D. Kellene egy kis megerősítés, lehetőleg 100%, mivel pénz szűkében vagyok, de ezt most megtudnám venni! Köszönöm előre is a hsz-kat! :R

[ Szerkesztve ]

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#17175) LarsR válasza LarsR (#17174) üzenetére


LarsR
tag

Hosszas böngészés után megtaláltam a feltételezhetően eredeti pr600-as hűtését. Sok kamut találtam, volt amire azt írták jó ex705-be, erre néztem nagyot:Y , kivettem a fiókból és lecsekkoltam, szóval nem nyert. Viszont ex600-nak a procin lévő része jó, a másik ami a vga-t hűti, asszem az van alatta, na azt le kellene műtenem :DDD

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#17176) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy a barátnőmnej GX620-as gépe van, de a TURBO gomb nem működik valamiért. Most perpill az ECO sem, pedig korábban az jó volt. SCM fel van telepítve természetesen. Bootolásnál amúgy amikor megnyomom a Turbo-t, felvillan, de nem marad bekapcsolva. Az Eco-t meg azért nem értem, mert ezelőtt még működött. Valami ötlet esetleg?

(#17177) Mazi64 válasza Gabesz87 (#17176) üzenetére


Mazi64
csendes tag

Hali
Nekem a 623-on akkor jelentkezett ilyen probléma (nálam az ECO gomb és a "mélyhangszóró" gomb nem működött) amikor telepítettem az MSI Live driver frissítő által ajánlott legújabb meghajtókat. Vissza kellett állítanom az előző mentést. Utána megint működtek.

(#17178) Gabesz87 válasza Mazi64 (#17177) üzenetére


Gabesz87
addikt

Azt nem tudod, melyik meghajtó okozhatta a problémát esetleg? Azért az elég vicces dolog, hogy egy hivatalos MSI driver szétbarmolja ezeket a funkciókat.
Soha nem voltam oda az MSI-kért, csak negatív tapasztalatom van a termékeivel.

[ Szerkesztve ]

(#17179) Bedczooo válasza Gabesz87 (#17178) üzenetére


Bedczooo
tag

Számtalan hasonló szoftver problémát tudok felsorolni.
Pld.: MSI VR630, vagy akár az EX630 esetében is, a gyári szoftver illesztő nem ajálja fel Win7 esetén a hangrendszer szoftver telepítést. Ha nem telepíted a vista alá gyárilag ajánlott szoftvert, akkor nincs belső mikrofonod (skyp, stb..) win7 alatt.

(#17180) Gabesz87 válasza Bedczooo (#17179) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én tegnap este ezen az MSI Live Update-n is behaltam...mindig csodálkoztam, hogy állandóan ott vannak ugyanazok a frissítések. Rájöttem, hogy ez a f....talicska nem telepíti fel, csak letölti és beteszi a Live Update mappájába....Hihetetlen. Nekem Lenovo van, és a SolutionCenter letöltés után fel is teszi. Vagy a régi Asus laptopom is...
Viszont, mivel erre most jöttem rá, tehát ezelőtt a Live Update által letöltött frissítéseket nem telepítettem fel, akkor mégsem az egyik illesztőprogram frissítése barmolta el a Turbot és ECO-t. Hacsak nem valami Windows Update által letöltött cucc volt. Mindegy, lehet hogy majd újra is telepítem az egészet, mert én hülye Win7 Ultimate-t tettem fel anno...tök fölöslegesen. Elég lassúcska...elég lenne egy Prof.

Amúgy ilyen jellegű problémák nem voltak. Mindent felismert és telepített. Meg mondom, az ECO az mindig működött, csak a Turbo volt szeszélyes. Néha igen néha nem.

(#17181) Livius válasza Gabesz87 (#17180) üzenetére


Livius
őstag

Ha kevésbé szabáló win7 kell, akkor legalább a Home Premium-ig kell vissza menni.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#17182) Gabesz87 válasza Livius (#17181) üzenetére


Gabesz87
addikt

Vagy az:) Mivel barátnőmé, nincsenek nagy igényei, szóval az is teljesen elég neki.

(#17183) Ex3ms1


Ex3ms1
csendes tag

Sziasztok!
MSI CX623 laptopom van, Most hogy lejárt a garancia szeretnék bele SSD tenni. SATA III -as SSD tehetek bele? Azt írják hogy SATA hard van benne. Az alaplap is SATA ,vagy csak a merevlemez? Most WD3200BEVT van benne.

Előre is köszöm a segítéget.

(#17184) Pizzu válasza Ex3ms1 (#17183) üzenetére


Pizzu
aktív tag

A laptopodban sata 2 csatoló van
A sata 3 alul kompatibilis
ami annyit jelent fog menni csak max sata 2 sávszélességet tud 3G/s-et

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17185) Ex3ms1 válasza Pizzu (#17184) üzenetére


Ex3ms1
csendes tag

Akkor az MSI oldalán mért írja hogy: HDD (GB) 2.5" 250GB/320GB/500GB SATA ?

(#17186) Pizzu válasza Ex3ms1 (#17185) üzenetére


Pizzu
aktív tag

nézd meg a chipset gyártó oldalát

többet megfogsz tudni mint az MSI oldalról

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17187) Ex3ms1 válasza Pizzu (#17186) üzenetére


Ex3ms1
csendes tag

Ehhez már nem nagyon értek. Szóval SATA2 így boldogabb vagyok, azt hittem SATA, de hál istennek nem... Intel® HM55 a chipset de nem írják hogy az SATA hányas... Vagy csak én vagyok a hülye hozzá.

(#17188) Pizzu válasza Ex3ms1 (#17187) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Volt nálam hasonló gép
elsőre kifagyott tőle

majd egy BIOS friss megoldotta
szóval ha nem csakis ha nem megy akkor tessék frissíteni!

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17189) Bedczooo válasza Ex3ms1 (#17185) üzenetére


Bedczooo
tag

Kényszerből egy MSI VR630-as laptophoz, egy 1 TB 3,5" HDD-t raktam. Adatkábelt a laptop S-ATA csatiba, a táp kábelt egy külső tápra tettem. Gond nélkül használtam majd 1 évig így. Igaz nem tudtam mozgatni a gépet, meg hasonlók, de épp akkor asztali gép ként nagyon megfelelt.

(#17190) Magnat


Magnat
veterán

Sziasztok,

egy ismerősömnek van MSI CR630-as notija. Egyik pillanatról a másikra nem hajlandó érzékelni a Bluetoothot meg a Wifit. Fn+F8-ra és F9-re semmi sem történik. Eszközkezelőben csak a vezetékes csatoló látszik. Találkozott már vki ilyennel? Fizikai hiba lehet? Arról van esetleg infója vkinek, h ebben a modellben kombinált lehet a wifi meg a BT hardver?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17191) Magnat válasza Magnat (#17190) üzenetére


Magnat
veterán

Annyit tudtam még meg róla, h BT nem is biztos h van benne, viszont wifi tutira van és tutira nem érzékeli :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17192) Bedczooo válasza Magnat (#17191) üzenetére


Bedczooo
tag

Azt javaslom, hogy kérj kölcsön, vagy szerezz be egy USB wi-fi kártyát és azt csatlakoztatva próbáld ki.
Ezzel ki tudod szükni a hibát, mivel ha müködik, akkor hardver, ha akkor sem szoftver gond lehet.

Egyébként járt nállam egy EX630, mi akku-s üzemmódban a web camera és a Bluetooth nem ment, csak hálózati adapterrel.. Most is van nállam egy VR630 ami a web camerát nem érzékeli és nem is kapcsolható. (kicseréltem a camerát, a kábelt, akkor sem ment).

A probléma ha átmeneti, akkor kontakt hiba lehet, ha állandó, akkor vagy kontakt, vagy hardver, vagy szoftver akár.

Szoftver gond esetén, ha azt akarod kizárni, akkor elég egy Live CD linux, vagy linux USB-ről.
Én egy mandriva 2012-vel (magyarul is tud) tudom tesztelni, bárhol elindul.

Ha nincs benne bluetooth akkor is kapcsolható, ez a VR és EX-nél is így van.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.

(#17193) Magnat válasza Bedczooo (#17192) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi a gyors választ, nagyjából én is ezekre gondoltam, közben már meg is küldtem egy live Ubuntuval, de sajnos vmiért nem tetszik neki, az Ubuntu logó megjelenésétől full csíkos a kép, mintha erősen interferálna. Mindjárt nekiugrok egy másikkal és kiderül.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17194) Magnat válasza Magnat (#17193) üzenetére


Magnat
veterán

Sajnos a live Fedora sem látja a wifit. Az egyébként normális, h a holdacska mellett lévő led folyamatosan világít? Ha win alól elaltatom akkor villog, de nem tudom, h ébrenlétben kell-e világítson v ez is vmi hiba.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17195) Ivan15 válasza Magnat (#17194) üzenetére


Ivan15
senior tag

az teljesen normalis, ha be van kapcsolva vilagit folyamatosan, keszenleti modban pedig villog, ugy ahogyan irtad, ha hibernalva vagy kikapcsolva lett akkor nem vilagit

(#17196) S. Dávid


S. Dávid
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy MSI GT600ND-284PL típusú laptopot. A linkje: [link]

Az lenne a kérdésem, hogy ezeknek a gépeknek van e valami jellemző hibája stb, mert a múlt héten vettem egy Lenovo Y500 at, de már küldöm is vissza annyira sz.r volt. És nem akarok megint olyat venni amit nem tudok használni rendesen.

Előre is köszönöm!

(#17197) Magnat válasza Ivan15 (#17195) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, közben kisakkoztam én is (a gazdája sem emlékezett rá, h ez normális működést jelez-e). A wifi problémát meg az oldotta meg, h beletoltam egy Atheros ar5b225 (AR9485) modult. Sajnos a Bluetooth részét nem sikerült beröffenteni, de a wifi műxik.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17198) Bedczooo válasza Magnat (#17197) üzenetére


Bedczooo
tag

A bluetooth modul a HDD alatt van, legalábbis a VR-ekben ot van. A fekete ragasztás alatt. Előkészítés megvan, kábel, antenna benne, csak a modult spórolják ki. Üdv.

(#17199) zealous


zealous
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg egy GX620-as boldog tulajdonosa vagyok immár 5 éve. Most megérett a cserére és ár-érték arányban az MSI GE70-i760M285E (Intel® Core™ i7-3630QM Processzor (3,4 GHz), Quad-Core 43,9 cm (17") Full HD 16:9 LED kijelző (matt) 8 GB RAM, 500 GB SATA NVIDIA GeForce GTX 660M Graphics (2048 MB), HDMI, USB 3.0, WLAN-n, BT Windows 8 64) gépet néztem ki. Vélemény, esetleg jobb alternatíva bruttó 300-ért?

[ Szerkesztve ]

(#17200) Magnat válasza Bedczooo (#17198) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

köszi az infót, sejtettem h az lehet a gond, de reménykedtem h a wifivel integrált BT modult is működhet... de sajnos nem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.